Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor - Bursaspor
Alt 23.03.2016, 07:34   #28
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Bursaspor

Bursaspor aldığı galibiyetlerle yukarı tırmandı,ara transferide bizim gibi boş beleşe gereksiz oyuncularla değil,takıma yararlı olacak vede yararlı olduğunu gözlemlediğim oyuncuları takıma kazandırdılar,hedeflerinide haklı olarak Avrupa kupalarına katılmak olarak büyüttüler,bu hedeflerine ulaşırlarmı bilmiyorum,sivasa öyle kaybetmek için gelmeyeceklerini düşünüyorum,öyle al gülüm ver gülüm ,hedefsiz ,amaçsız ,rahat maç olmayacağı kesin,bugüne kadar çok kez,sivassporun son şansı dediğim maçları ya kaybettik,yada berabere kaldık,şansımızı bu başarısız sonuçlara rağmen devam ettiriyorsak rakiplerimizinde bizim kadar kötü olmasındandır,bursaspor bu sefer gerçekten son şansımız,olası yenilgimiz halinde,kayserinin deplasmanda alacağı sürpriz 1 galibiyet bizim için ligi bitirir,bursa sonrasında antep deplasmanı ve bjk maçlarınında zor geçeceğini düşünüyorum,bursaspor maçı mutlaka kazanılması gerekiyor ,daha önce sivasda şansımız genelde tutuyor,yine öyle maç olacaktır,rakibimize saygı duyuyorum ,ancak sıralamada hakettiğimiz yerde olmadığımızı,takım olarak Bursaspor kadar güçlü olduğumuzu ,saha ve seyirci avantajıyla kazanacağımızı düşünüyorum,çok gollü maçda olabilir .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla