Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İlk Yarı da Yiğido Gençlik..
Alt 28.12.2011, 11:56   #16
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İlk Yarı da Yiğido Gençlik..

Alıntı:
ünisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence türkiye liginde en pasif grubuz. hem sayı hem organize bakımından . kalagrafi hazırlayamıyoruz bestelerimiz çok az .. kimse bana kızmasın ama ben bizim grubu hiç beğenmiyorum.. meydan da toplanıp dawullar birlikde istasyon caddesini inleterek gelmemiz lazım . heyecan gelmesi lazım tek olmamız lazım ilk önce kawgayı bitirmemiz lazım . hemen hemen her maçda grub içinde kawga çıkıyor. bide en önemlisi yöneticilere sözümüzü geçirmemiz lazım. ne gerekiyorsa karşılamaları lazım.. teşekkür ederimm..

Türkiye liginde bizden sayı olarak az olan gruplar da var ancak sesimiz tv ye yeterince gitmiyor bunun nedeni maraton tribünün üzeri kapalı ama diğer statlardaki gibi değil çok yüksekten kapatılmış ve arka tarafta boşluk var ikincisi tv kamerasına uzak ve bulunduğumuz yerin yakınında bi mikrofon yok bundan az ses gidiyor..

beste olarak tribünlerde söylenen belli başlı besteler vardır onların hepside maçta yapılıyor..

Atatürk Anıtının orada toplanıp şen şakrak stada gidiyoruz kareografi ve meşale şovlarını bu sezona kadar çok sık yapıyorduk ancak bu sezon pek yapmadık ama ikinci yarı İnşallah bu tür etkinliklere devam edeceğiz..

kavga olayına gelince ufak tefek bazı maçlarda tartışmalar olabiliyor bu bir çok tribünde olan bir şey bunu da minimum a indirmeye çalışacağız...