Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeniçeriler Atkısı Hakkında
Alt 15.01.2010, 01:01   #2
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yeniçeriler Atkısı Hakkında

Evet...

Ankete Oy Kullanan Kullanmayan Atkıları Beğenen Beğenmeyen Herkese Yeniçeriler Gurubunun Her Elemanı Adına Teşekkür Edileriz...Her Türlü Olumlu Olumsuz Düşüncelerinizi Dikkate Alacağımızdan Emin Olabilirsiniz....

Atkı Konusunda Bir AÇıklama Yapmıştım Gurup Dışına Vermeyeceğiz Diye Ama O Gün Bugündür Ne Benim Nede Bu İşlerle İlgilenen Arkadaşlarımın Telefonu Msn i Burdaki Kullanıcı Özel Mesajları Susmadı...Atkı İsteyen Dostlarımız O Kadar Çokki Bu Kadar Kişinin Kalbini Kırmak İnsanlık Suçudur Diye Düşünüp Gurup Olarak Görüş Alış Verişi Yapıldıktan Sonra İsteyenlere Atkı Vermeye Karar Verdik...

Yalnız Şöyle Bir Öngörümüz Var...
Sivasta Olupta Atkı Alcak Kişiler Atkıyı Boynuna Takıp Gidip Çekirdek Çıtlatırsa O Atkıda Emeği Geçen Herkesin Akıttığı Tere Nasıl Saygısı Olacak??
Bende Burdan Diyorumki Takın Atkınızı Boynunuza Gelin Yanımıza 90 Dakika Bağıralım..50 Kişide OLsak 100 Kişide Olsak 500 Kişide Olsak...Sivastaki Arkadaşlarımızdan Nacizane İsteğimiz Budur...

Şehir Dışında Yaşayan Dostlarımızada Dilerlerse Atkılarını Ulaştıracağız.Ama Biz Gidelim Giteyelim Hangi Deplasmanda Sivassporumuz Varsa Desteklerini Esirgemeyeceklerse...

Kimileri Çıkar;''Altı Üstü Bi Atkı Ammada Şart Koştunuz Derse'' Onlara Cevabımız Şu Şekilde Olur; Atkının Üzerinde Önce Sivasspor Logosu Varsa Sonra Yeniçeri İsmi Yazılıysa Buna Sahip Olmak O Kadar Kolay Olamaz...

İşin Özü

Atkılarımızın Fiyatı 10 TL dir...
Kar Amacı Yoktur Her Türlü Kaydımız Mevcuttur Dileyen Herkese Kayıtlar Gösterilir.....
Gurup İçin Tasarlanmıştır...
Burdan Yener Arkadaşım veya Bana Ulaşabilirsiniz...Yada Direk Atkı Konusuyla İlgilenen Arkadaşımıza 0-506-411-81-94 Telefon İle Ulaşabilirsiniz...

Yeniçeriler

(Not:Şehir Dışındaki Arkadaşlarımızın Ücretleri Bize Ulaştıktan Hemen Sonra Atkıları , Kargo İle Karşı Ödemeli Göndereceğiz...)