Tekil Mesaj Gösterimi
-->: Allah Aşkına Futbolcu Satmayalım ! ! !!
Alt 11.11.2007, 22:26   #16
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Allah Aşkına Futbolcu Satmayalım ! ! !!

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya ben anlamıyorum türkiyedeki butun anadolu takımlarının yapamadıgı bir işi gerceklestirdik ligde artık her takım bızım macımıza korkarak ürkerek cıkıyor..Ama nedense her mac sonu mehmet yıldız balili hayrettin gibi futbolcularımı satlıkdır parayı veren şampiyon olur gibisinden acıklamalar yapılıyor..Ya bu nasil bi zihniyettir anlamıyorum...bizim yerımızde baska bi takım olsa derki takviye yapacagım zaten butun futbolcularım formda 3 tane mıllı takıma topcu gondermişim neden futbolcu gonderıyım aksıne bıraz da transfer yapıyımda yedek kadrom saglam olsun der..Ama napıyoruz futbol kulubunden cok ticari bi işletme gibi yetiştir sat yetiştir sat..Tamam bunları hep yanında tutamazsın ama bununda bi sınırı vardır bu futbolcuların senı uefa ya hatta sampiyonlar ligine gotursun ondan sonra ne yaparsan yap kımı gonderırsen gonder...sen eger devre arasında gonderırsen mehmetı balılıyı hayrettını yerıne gelen topcu kolay alısamaz kolay kolay takıma aldıgın puanlarda bi yere kadar kaybedersin..Artık ben bıktım her zafer sonrası ticari bi işletme gibi mac yerıne transfer acıklaması yapılmasından..bu zaten ınanıyorum kı futbolcuyuda cok kotu etkılıyor cunku aklında hep hangı takıma gıdıyım dusuncesi olusuyor...

Ha tamam deki paramız yok butcemiz yok mecbur satmalıyız yap o zaman bi sivaslılar gecesi buyuk ıllerde ulas butun sivaslı ıs adamlarına dunyanın parasını kaldır..olmadı buyuk bi tır yap doldur sivasspor urunlerını dolansın butun turkıyeyı bak o zman nası gelırın katlanıyor nası buyuk bır takım oluyorsun...

Ayrıca degınmek ıstedıgım bı konuda her zafer sonrası sampıyonluk ıddamız yok once 40 barajını tutturalım sonra uefa da olursa yeter denmesi..Ya kardesim koy sampıyonluk ıddanı ortaya sehırın sivaslıların bi havaya girsin futbolcuların hiçbirseyin imkansız olmadıgını cok istemenin yeterli oldugunu akıllarına soksunlar yeter...Sampiyon olmasan bile diger senelerde daha buyuk bi tecruben olusur bence..He korkuyormusun sampıyon olamadık dıe taraftarın cok kızacagını hayır efendim kımse sana nıe sampiyon olamadın dıyemez kımse buna sahip değildir..

sizcede haksızmıyım neden buyuk takım olmak yerıne neden 2. bi trabzon cıkmasını istemıyoruz neden hedeflerımızı buyultmuyoruz ????

kardes kusura bakma ama bazı konularda sana katılımıyorum bnce yönetim cok akıllı bir yol izlio hedef sampiyonluk degıl dıyo gecen sene manısada gorduk hemen baskanları hocaları sampıyon olacaz felan dedi verdi gazı sonunu gördü Mecnun başkan Bülent hoca şampiyon olmak istemezlermi yoksa.transferler konusundada bildigim kadarıyla artık gece yapıp takıma para toplanması federasyon tarafından yasaklandı yoksa Sivas iyi gelir yapıodu eskıden ama artık bu secenekte kalktı eger zor durumda kalırsa satmaktan baska care kalmıo yoksa Bülent hoca en iyi oyuncularını yollamak istermi?
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla