Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Basın Bildirisi..!
Alt 06.02.2013, 14:40   #142
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Basın Bildirisi..!

Sevgili arkadaşlar ben tribüne gelen sezonluk kombinesini alan bir taraftarım.Maç esnasında da Maraton tribününde 1967 GTD ile birlikte takımına destek olan bir kardeşinizim.Burada taraftar grubu ve 1967 GTD nin almış olduğu kararı destekliyorum.Sebebi ise ben bu grupla birlikte çok deplasmana da gittim. Serhanında Hakanında deplasmanlarda ve içerdeki maçlarda maçta takımımıza destek vermek için gelen gençleri nasıl zorluklar içerisinde içeri aldıklarını bizzat yaşayan birisiyim.Gruptaki arkadaşların alkol aldıkları sigara içtiklerinden bahsedilmiş.Bu muhabbetin yeri bu topic değil.Hemde neden eleştiriliyor ki alkol almaları ben anlamış değilim.Ben de onlarla birlikte deplasmanlara gittim.Ben hayatımda ağzıma alkolü almadım sigara da kullanmam ama o arkadaşlardan bazıları alkol alıyorlar bunun neresi yanlış yanlış sa bile tartışılacak konu şuanda bu değil.Buradaki tartışılacak konu böyle bir protestoyu neden yapıyorlar sebebi ne, ne yapılmalı.Dikkat ettiyseniz bu olay çok ses getirdi.Herkes Trabzon maçında Trabzon taraftarının 4 Eylül stadını tezahüratlarıyla esir almasından korkuyor ve de bu arkadaşlar olmaz sa öylede olacak.Bu arkadaşların bilet sattıklarından bahsetmişler.Yönetim bu gruplara bilet desteği vermiyor ki bu arkadaşlar bilet satsınlar.Bu arakdaşlar her hafta takım için pankart yapıyorlar her hafta meşale şovları yapıyorlar.Deplasmana gitmeye çalışıyorlar.Bu işler nasıl oluyor hiç düşündünüz mü.Bu işlere birileri kafa yormazsa koşturmaz sa bu işler nasıl oluyor hiç düşündünüz mü.Klavye başından Ankaradan İstanbuldan yurtdışından davulun sesi kolay ve hoş geliyor sizlere.4 Eylülde oynanacak bir maç için 4-5 gün önceden hazırlıkların başladığını neler yapılması gerektiğini bu arkadaşlar hep istişare ediyorlar.Fenerbahçe stadında yapılan olay çok farklı.Evet bende o maçtaydım.Biletim de vardı.Arkadaşlar başta yönetimden ücretsiz bilet beklediler.Ama yönetim sırt çevirince kendi başlarının çaresine bakmak için aralaraında para topladılar.İstanbuldan gelen bazı kardeşlerimizde bu olaya maddi olarak destek verdiler.Ama bir de bakıldı ki gişede de bilet yok.Bunun üzerine yöneticilerle irtibata geçilmeye çalıştı.Bu suçmudur hakmıdır soruyorum.Yönetim bu haksılığa dur mu demeli yoksa hiç alakadar olmamalı mı..Bende bilet almama rağmen arkadaşlara destek vererek maça girmedim ve 2 otobüs 100 taraftar 900 km yolu geri dönerek geldik.Bilmeden yalan yanlış insanlara iftira atarcasına yorumlar yazmayın bırakın destek veren versin vermeyen ise düzgün uslup kullanarak insanca insaflıca yorumlar yazsın...

Saygılar....
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bqram58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...