Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !
Alt 05.01.2013, 00:10   #8
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 464 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !

Alıntı:
onurcngr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beşiktaş’ın ara transfer döneminde en çok sol kanada oyuncu arayışında bulunmasının ardından her geçen gün farklı bir isim basında gündemi geliyor.
Son olarak ise Sivasspor’un genç oyuncusu Alper Karakaş’ın ismi Beşiktaş ile anılırken konu ile ilgili ulaştığımız Sivasspor Kulübü Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, HABER1903‘e önemli açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, genç oyuncusu Alper Karakaş ‘ın Beşiktaş’ın sol bek sorununu çözeceğini dile getirdi.

“Bana göre Alper, her yönüyle Beşiktaş’ta oynamayı hak eden biri. Ben olsam kesinlikle düşünmeden Alper’e talip olurdum ve alırdım. Beşiktaş için ideal bir oyuncu. Beşiktaş, oyuncumuza talip olduğu zaman ona göre konuşuruz. Beşiktaş, Alper’e talip olursa da sezonun ikinci yarısı oyuncumuz bizde kalır ve diğer sezon Beşiktaş’a gider. Alper, Beşiktaş’ın 10 sene sol bek sorununu çözer. Çünkü genç bir oyuncu.” diyerek sözlerini tamamladı.
Öte yandan konu ile ilgili ulaştığımız Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, oyuncularını satmak istemediğini HABER1903‘e açıkladı.

Otyakmaz, şu an için herhangi bir teklifin gelmediğini ve Alper Karakaş ‘ı satmayı düşünmediklerini dile getirdi.

http://mustafac.wordpress.com/2013/0...akas-i-onerdi/

arkadaşlar alper diye futbolcumuz vardı linkte futbolcunun fotografı var. sanki bu cıkan haberler suyu bulandırmak için ortaya atılmış gibi.
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla