Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 1 AĞUSTOS SON GÜN
Alt 31.07.2010, 14:15   #23
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: 1 AĞUSTOS SON GÜN

habri vermek cok guzel... ama bunu uygulamaya sokmada sivasi ve sivasliyi nasil bir duzen icerisinde yapacaksiniz bilmiyorum.. yurt disinda yasayan biri olarak uygulamada aksakliklar olacaktir eminim...
cunku herkes iyi biliyorki sivas halki spora tam destek veriyor ama sen soyle 1 agustosta abii bayragi hic olmazsa kapina tak desen takmaz abim.. 2+2=4
cunku bizim halkimiz bu konularda biraz acemi.. hareket zincirinde bir halka devamli eksik kaliyor bu yuzdende yapilmasi gereken bir sey yapilamiyor veya yarim apiliyor..
benim temennim bu uygulamanin guzel bir sekilde yapilmasi...
burada sadece ufak bir iletisim hatasi var simdi bu konu bu gun acilmis ama yarin 1 agustos 1 gunde ne kadar sivasliyi bu konuda haberdar etmeyi dusunuyorsunuz veya sadece siteye uye olanlarin haberi olsun yeter mantigi ilemi calismalar yapilmis.????
boyle bir toplu hareket yapilacaksa bunun on calismasi 1 ay onceden yapilmasi gerekir gerek yazili gerek gorsel medyaninda destegi alinmalidir.. unutmayalimki medya her zaman sivasin sivas sporun arkasinda bir tavir sergiliyor...
simdi onlardan gazetede kucuk bir reklam kosesi istesen televizyonlarda reklam arasinda 2 dakika haber versen. radyoda muzik arasinda bir iki kelime etsen guzel olmazmi madem herkes sivas icin calismak istiyor..
yenicerileri bu uygulamayi baslattiklari icin yurekten sevgilerimi sunuyorum...
ins.. calismalarinda istedikleri sonuca erisme firsati bulurlar ve bu duygu dusuncelerinide burada biz uzaktaki yigidolarla paylasirlar..