Orijinalini görmek için tıklayınız : BuLuŞuYoRuZ

S.KUTLU
09.07.2007, 20:25
DEĞERLİ MERKEZ TAYFALILAR VE MERKEZ TAYFA GRUBUNA DAHİL OLMAK İSTEYENLER.HEPİNİNİZİ BULUŞMAMIZA BEKLERİZ.GELİN BU SEFER KARDEŞLERİM.ÇEKİNMEYİN LÜTFEN.KADIKÖYDEKİ BULUŞMA GİBİ OLMASIN.HERKEZİ BEKLERİZ.

TARİH:26.07.2007

YER:ÜMRANİYE YUNUS EMRE TESİSLERİ OTOPARKI

SAAT:20:00

KARŞIDAN GELENLER M.KÖY DEN 522 NOLU OTOBÜSE BİNEREK 75.YIL TİC.LİSESİ ÖNÜNDE ÜMRANİYEDE İNSİN.YOL İSTİKAMETİNDE 30 METRE İLERDE SAĞDADIR TESİSLER.RÜYAM PASTANESİNİN ARKA TARAFI ALT KISMINDA KALIYOR.AYRICA ANADOLU YAKASINDAN GELMEK İSTEYEN KARDEŞLERİMİZDE OKUL SAYESİNDE RAHAT BULURLAR.BULUŞMA SADECE İSTANBULDAKİ YİĞİDOLAR İÇİNDİR.

>BULUŞMADA ÇÖZÜLECEK VE YAPILACAK KONULAR

1-YEMİN.
2-BİZLER ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARA VE KARDEŞLERİMİZE EDİLEN KÜFÜRLERE NE KARŞILIK VERİLMESİ.
3-MERKEZİMİZ İZMİT Mİ YOKSA ÜMRANİYE Mİ.
4-İŞ ADAMLARINA ZİYARET.
5-GRUBUN YERi OLSUN MU(lokal tipi ve toplantıların yapılması açısından)
6-KONULAR NETLEŞİNCE KARDEŞLERİMİZİN HALI SAHA MAÇINI İZLEYECEĞİZ.

NAUGHTYBOY58
09.07.2007, 20:37
Yine ßi ßuluşma Yine ßi Kaynaşma Herkes Orda Olsun ßu Sefer
İş Adamlarıyla Görüşme Fikri Gercekten Harika ßu Fikir ÜZerinde Durun..!

ceza_tolga_rep
09.07.2007, 20:48
herkes katılır ve katılım çok olur inşallah.

haydi ist. daki yiğidolarr birlik zamanı...

velibircan
09.07.2007, 22:03
kutlu reis yine toplantıyı yerini saatini söyledi geri kalan gelmek katılmak kaynaşmak.

istanbuldaki yiğidolar bekliyoruzzzzzz......

yer çok kolay cevizlibağdanda 522 nolu arabaya binerek gelinebilir.yada mecidiyeköyden.

rüyam pastanesini çok rahat görürsünüz zaten..2 yeri var karşı karşıya.patsocu ve pastane.

velibircan
09.07.2007, 22:24
ÜMRANİYE MERKEZ TAYFAYI GÖRECEK İNŞALLAH.ZATEN SAĞLAM TAYFAMIZ ÜMRANİYEDE HERKES MERKEZ TAYFA NEDİR NE YAPAR GÖRİCEK AZ KALDI....

KİMSEYE FIRSAT YOK BUNDAN SONRA
..KONUDA KAYMICAK HEP AKTİF OLCAK SEN İSTEDİĞİN KADAR KAYDIR.MİLLET GERÇEKLERİ GÖRÜYOR(ANLAYAN ANLADI KAYDIRMAYA GEREK YOK)...

MarmarA
09.07.2007, 22:28
ALLAHIN İZNİ İLE HER YERDEYİZ.HERKEZİ BEKLİYORUZ.KAZANAN SİVASSPOR OLACAK.

sivas_kangallı
09.07.2007, 22:33
benim işim olmsaydı gelirdim...ama bütün yiğidolr gitsin...

velibircan
09.07.2007, 22:35
benim işim olmsaydı gelirdim...ama bütün yiğidolr gitsin...

gelmeye çalış gardaş..o kadar sık toplanmıyoz zaten..

MarmarA
09.07.2007, 22:46
GELEMEYENLER DOSTUNA KARDEŞİNE AKRABASINA HABER VERSİN.

BİZDEN KİMSE YAZMASIN.BAKALIM KİM GERÇEK SİVASLI.BİZ SADECE DAVETİMİZİ YAPTIK.TEŞEKKÜR EDERİZ HERKEZE.

MarmarA
10.07.2007, 09:55
ayrıca arkadaşlar şunuda hatırlatayım.karşıya da geçeceğiz bundan sonraki buluşma çalışmamızda.bu düşüncemizde vardı.mecidiyeköyde de yapmayı düşünüyoruz.şuan bu buluşmaya önem gösterilmesini bekliyoruz.daha neler var neler.

sesimizi çıkartmaktan korkmuyoruz.çünkü biz utanmıyoruz.biz merkez tayfayız evelallah.

samet yıldız
10.07.2007, 10:07
ben gelemem zaten hele bir 18 e girek 3.5 yıl kaldı :(

velibircan
10.07.2007, 11:56
ben gelemem zaten hele bir 18 e girek 3.5 yıl kaldı :(

gardaş bunun 18 le felan alakası yok.bizde 18e girmedik merak etme sen.

yaşla alakası yok.isterse 7 yaşında olsun isterse 7 yaşında olsun.bu buluşmanın amacı sivasspor için bişiler yapabilmek.yaş bahane değil.

merkez-1
10.07.2007, 17:02
2.madde için emirlerinizi beklerim.hiç yorulmayın.

toplantı hayırlı olacak.ama sivasspor için.

zaralım 58
10.07.2007, 19:09
inş gelirim zamanım olursa gelmeye çalışcam

sandal5877
11.07.2007, 08:41
arkadaşlar inanın sizlerle tanışmayı sizlerle
kaynaşmayı cok isterim ama ben moskovada çalışıyorum
gelemem yalovada oturuyorum ama orda olsam mutlak gelirdim
bende sizi buradan yüregimin yettigi kadar destekliyorum
hep beraber en büyük SİVAS İÇİN ALLAH
emeginizi boşa çıkarmasın.

altuntas58
11.07.2007, 11:08
Buluşup konuşup tanışmak lazım bu rendavuyu gercekleştirmek adına herkes imkanlarını zorlamalı cünkü arkadaşımızın dediği gibi zaten sık sık buluşma yapılmıyor burda amac birlik ve beraberliği sağlamak bu organizeyi sağlamak için her türlü fedakarlığı sağlayan lider arkadaşları bu işte yanlız bırakmamalıyız SİVASPOR un başarısı ve geleceği için herkes taşın altına elini koymalı öyle kılavye başında ahkam kesmeyle SİVASPORLULUK olmaz bu işe öncülük eden SİVASSPOR SEVDALISI genc kardeşlerimi yapmış oldukları bu hizmetlerden dolayı kutlarım size güveniyor ve sizi seviyorum şimdiye kadar yaptıklarınız yapacalarınızın TEMİNATIDIR bu yarışta bizlerden BAYRAĞI siz teslim aldınız ve ben inanıyorunki hep önde ve hep yukarılarda olacağız

mesut_tncsvs
12.07.2007, 08:17
ümrAniyede mi
hehe kuşkusuz en kolay ben bulucam galiba :D:D:D

rahat bir şekilde bulursunuz aslında

1967_CLUB_ÖZGÜR
12.07.2007, 08:26
hayırlısı olsun..umarım '' SİVASSPOR '' adına guzel fıkırler calısmalar ortaya cıkar........

merkez_emre
12.07.2007, 11:12
hayırlısı olsun..umarım '' SİVASSPOR '' adına guzel fıkırler calısmalar ortaya cıkar........

saol iyi dileklerin icin ozgur :)

MarmarA
12.07.2007, 20:37
ümrAniyede mi
hehe kuşkusuz en kolay ben bulucam galiba :D:D:D

rahat bir şekilde bulursunuz aslında

heryerde mesut kardeşim.kadıköydeydik,şimdi ümraniye.hemen sonrasında mecidiyeköyede bir çalışmamız olacak.hele şu bir bitsin.

mesut_tncsvs
12.07.2007, 23:34
heryerde mesut kardeşim.kadıköydeydik,şimdi ümraniye.hemen sonrasında mecidiyeköyede bir çalışmamız olacak.hele şu bir bitsin.

siz mecidiyeköydekini yaparken abi ben sivasta olurum inşallah burda olursam onada gelirim

üniversite inşallah sivas çıkıcak

MarmarA
13.07.2007, 10:56
siz mecidiyeköydekini yaparken abi ben sivasta olurum inşallah burda olursam onada gelirim

üniversite inşallah sivas çıkıcak

tamam kardeşim.telefondan aranacaksın.bilet konusunu durdurduk.sayını belirle bizle beraber destek verecek kardeşlerimiz olsun.hayırlı olsun.
bizim için hiç bir zaman başarı ve başarısızlık önemli değil.ne diyorsak yapıyoruz ve asla utanmıyoruz.

merkez-1
13.07.2007, 10:59
kadıköydeki buluşma örnek olsun.hızla artarak ilerliyoruz.

1967_CLUB_ÖZGÜR
13.07.2007, 11:01
saol iyi dileklerin icin ozgur :)

iyi dilerklerimiz daim;) Sizler Saolun Gardaş :)

MarmarA
13.07.2007, 15:41
işte gerçek taraftarlar ayrıda olsa budur.kardeşlik her zaman kanımızda var.spor olaylarını bilmeyenler yüzünden dostluklar bozulamaz.1967 nin bu videosunu tekrar tebrik eder ve videonun son bölümündeki yazılara kişisel olduğu sürece katılıyorum.dediğim gibi banada çok küfür eden oldu.ama hep çürük insanların ortalığı karıştırması yüzünden.

her yerde tertemiz taraftarlar omuz omuza olarak şov yapacaktır.

el ele hep beraber zirveye özgüre teşekkürler.

Tarkan ÇeLik
13.07.2007, 16:26
Hayırlısı olsun Merkez Tayfa için.. Böle güzel organizasyonlar yapmak Sivasspor için çok güzel birşey..

MarmarA
14.07.2007, 14:14
eyvallah tarkan kardeşim.yeni sezonda tekrar başarılar.

26.07.2007
SAAT 20:00
YUNUS EMRE TESİSLERİ

ÜMRANİYE 75.YIL TİC.LİSESİ İLERSİ.TABELASI VAR.OTOPARK ALANINA BEKLERİZ.

ALLAHIN İZNİ İLE BUGÜN BU MEKANI BOYAYACAĞIZ.ETRAFA KİRLİLİK VERMEYECEĞİMİZİDE HATIRLATMAK İSTERİZ.

Enes Gürbüz
14.07.2007, 14:31
ARKADAŞLAR BENİM İŞİM ÇIKTI GELEMEYECEĞİM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM LÜTFEN KUSURA BAKMAYIN

MarmarA
14.07.2007, 14:35
ARKADAŞLAR BENİM İŞİM ÇIKTI GELEMEYECEĞİM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM LÜTFEN KUSURA BAKMAYIN

KARDEŞİM TRİBÜNDE BEKLERİZ.ÖNEMLİ İŞİ OLANA SAYGIMIZ SONSUZ.SENİN GİBİ GELEMİYORUM DEMESİ YETERLİDİR.BÜYÜKLÜK BUDUR.KADIKÖY BULUŞMASINA SİTEDEN 12 İŞİ BEKLİYORDUK.AMA LAFLAR SÖZDE KALMIŞ.

SENİN YAKLAŞIMIN ÇOK GÜZEL.ALLAH İŞLERİNDE KOLAYLIK VERSİN.

Enes Gürbüz
14.07.2007, 14:37
kardeş saolasın anlayışla karşıladığın için

MarmarA
16.07.2007, 16:31
BULUŞMAYA BEKLİYORUZ HERKEZİ.EFSANEYİ GERİ GETİRECEĞİZ.SÖZ VERİYORUZ.KIRNAYA GEREK YOK KENDİMİZİ.O GÜN YAKINDIR.

mesut_tncsvs
16.07.2007, 18:43
BULUŞMAYA BEKLİYORUZ HERKEZİ.EFSANEYİ GERİ GETİRECEĞİZ.SÖZ VERİYORUZ.KIRNAYA GEREK YOK KENDİMİZİ.O GÜN YAKINDIR.

inşallah abiciğim hayırlısı olucak

Engin58
16.07.2007, 20:17
Gercektende cok guzel birsey bu organizeyi düzenliyen saygi deger kardeslerimi hem tebrik ediyorum hemde sivasa ve sivasspora gönüllüsü olduklarindan dolayi sükranlarimi iletirim basaroalrin devami temeni eder hayirlara vesile olmasini arzu ederim.HAMBURG / ALMANYA SIVAS MERKEZLI Engin58 YAS:42 .SAYGILARIMLA...

mesut_tncsvs
27.07.2007, 17:32
buluştuk ve buluşmamız gerçekten çok güzel geçti

yigidomustafa58
27.07.2007, 19:23
ist da değilim bir türlü nasip olmadı ...

BAŞARDIK
27.07.2007, 19:30
buluştuk ve buluşmamız gerçekten çok güzel geçti

bir sözünü gerçekleştirdik.gerekli açıklama yapıldı.

batuhan başkan AKINCILAR ismi altında hareket etmemizi istedi.bundan sonra marere bölg. grup bu şekilde hareket edecek.yok yeniçeriler yok merkez tayfa yız gibi isime yönelme çalışmaları bizleri çok yıprattı.merkez tayfadanda gerekli açıklama yapıldı.bu durumu iyi karşıladılar ve başarılar dilediler.kendilerine teşekkür ederiz.ekip var,ekip her zaman vardı.

zaralım 58
27.07.2007, 20:03
lütfen buluşma organizasyonuna katılınız

serhatcan
27.07.2007, 20:19
bir sözünü gerçekleştirdik.gerekli açıklama yapıldı.

batuhan başkan AKINCILAR ismi altında hareket etmemizi istedi.bundan sonra marere bölg. grup bu şekilde hareket edecek.yok yeniçeriler yok merkez tayfa yız gibi isime yönelme çalışmaları bizleri çok yıprattı.merkez tayfadanda gerekli açıklama yapıldı.bu durumu iyi karşıladılar ve başarılar dilediler.kendilerine teşekkür ederiz.ekip var,ekip her zaman vardı.

Kardeşşş. AKINCILAR ismi ne oluyor beee. Bu fikri verenin aklına şaşarım.Siyasetmi yapıyoruz spora mı sivassporamı sevdalanıyoruz. Herkes halaa aklını başına almadımı.neden halaa siyasett. böyle yaparak siz marmaradan sivaslıların katılımınımı bekliyorsunuz. Neymiş başkan mış reis miş. Artık kendinizi aşın. Neden trübün lideri değilde yok reismiş yok başkanmıiş. veeee MARMARA58 ismi harikaydı. Çünkü tüm sivaslıları kapsardı. Ama şimdi AKINCILAR isminden ürküp maçlara bile gelmeyecekler. Hangi kıt akıllı bunu akıl etti anlamadım.Biraz bencil olmayın. saygı hakedilir gösterilmezz. bunmuda kafanıza sokun.

BOUN
27.07.2007, 20:33
Kardeşşş. AKINCILAR ismi ne oluyor beee. Bu fikri verenin aklına şaşarım.Siyasetmi yapıyoruz spora mı sivassporamı sevdalanıyoruz. Herkes halaa aklını başına almadımı.neden halaa siyasett. böyle yaparak siz marmaradan sivaslıların katılımınımı bekliyorsunuz. Neymiş başkan mış reis miş. Artık kendinizi aşın. Neden trübün lideri değilde yok reismiş yok başkanmıiş. veeee MARMARA58 ismi harikaydı. Çünkü tüm sivaslıları kapsardı. Ama şimdi AKINCILAR isminden ürküp maçlara bile gelmeyecekler. Hangi kıt akıllı bunu akıl etti anlamadım.Biraz bencil olmayın. saygı hakedilir gösterilmezz. bunmuda kafanıza sokun.

Boş yere isimden rahatsız olup ortamı germeye gerek yok. Eğer ''akıncılar'' nedir diye merak ediyorsan aşağıdaki linke tıkla ve oku. Hiçbir siyasi anlam içermediğini göreceksin. Bu arada AKINCILAR'a başarılar diliyorum.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ak%C4%B1nc%C4%B1lar_%28Osmanl% C4%B1_Devleti%29

video58
27.07.2007, 20:34

kadıköye gidiyoruz.o zaman maça gelmessin.şuan kardeşimin üyeliği ile yazdığım için fazla birşey demiyorum.

ayrıca artık burdaki sayfa bizim kapsama alanımızda değil.sadece burda duyurduk ilk konuyu diye yazalım dedik..kendi başlığımız var.konuya bence yaşına göre yaklaş.

hörmetler

serhatcan
27.07.2007, 21:10
Boş yere isimden rahatsız olup ortamı germeye gerek yok. Eğer ''akıncılar'' nedir diye merak ediyorsan aşağıdaki linke tıkla ve oku. Hiçbir siyasi anlam içermediğini göreceksin. Bu arada AKINCILAR'a başarılar diliyorum.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ak%C4%B1nc%C4%B1lar_%28Osmanl% C4%B1_Devleti%29

Kaç yaşındasın bilmiyorum. Ben 42 yaşındayım. sana hayata dair siyasi,kültürel,toplumsal yaşanmış dersler verebilirim ( bu konuda ukelaa olmaktanda çekinmiyorum ). Krdeşş AKINCILAR olsun diyenin gene söylüyorum aklının varlığından şüphe duyarım. ben ortam falanda germiyorum. ben birlik beraberlik ve herşey sivasspor için olsun diyorum. Ben yaşadığım tecrübelere dayanarak konuşuyorum. bakın görün o pankart altına kimse gelmeyecektir. çünküü birkaç kişinin boş anlamsız ego tatmini olan bi isim. Eğer gurbette yaşayan sivaslıların nabzını tutmamışsanız ki tutmamışasınız belli oluyorancak bu kadar olurdu.Gurbette yaşayan sivaslılar sivas için ve sivasspor için yanıp tutuşurken sişzlerin koyduğu isme bak..ve iddaa ediyorum bu pankart altında toplanuıldıkca başarılı olamayacaksınız.. Öünküü ben gurbetteki sivaslıları çok iyi biliyorum. onlar artık kardeşlik adına sivas için yanıp tutuşuyorlar.Eğer yazdıklarımı algıladıysan yada o algılama kabiliyetin varsa.

serhatcan
27.07.2007, 21:12
Boşuna toplanmışsınız.MARMARA58 olsaydı inanın çok başarılı olacaktı.ama şimdi şuraya yazıyorum bu yazımıda kesip bi yerde saklayın. kesin ve kesin AKINCILAR pankartı veyaa ismi altında başarı sağlayamayacaksınız.

BAŞARDIK
28.07.2007, 08:45
konuya serhat abiden başka kimse yazmasın.konu eskimiştir.serhat abiye saygımız sonsuzdur.fikirlerini yansıtmak istiyor.değerli yorumları için teşekkür eder ve ilk maçta akıncılar pankartını asacağımızı müjdelemek isterim.sivasspor taraftarı yeniçeriler isminide kullandı.tarihe karışan bu grup televizyonlarda,radyolarda,vid eolarda ve gazetelerde yer aldı.ayrıca sivasspor dergisi çıktığı zaman her grup gibi yeniçerilerde dergide yer almıştı.yeniçeriler ismini anlatmaya gerek yok.nerden geldiğinide biliyorsunuz.ama sivasspora bu isim altında hizmet verildi.şimdi akıncılar isminin anlamını iyi bileceksiniz.osmanlıda asker bölüğü.ve bizlerde osmanlıdan geliyoruz.ismi yaşatıp ama sivasspor üzerinde sivasspor askerleriyiz diyoruz.ayrıca bu askerler sadece türk askerleriydi.biz bu ismin anlamına göre hareketederiz.serhat abiye eleştirisi için teşekkür ederiz tekrar.bu eleştiriyi yapmasaydı kuşku duyacaktı,bizzlerde anlatamayacaktık.AKINCILAR ismi siyasetle alakalı değildir.tekrar diyelimki ben türküm diyenlerin oluşturduğu asker bölüğüdür.ayrıca bu ismin geçtiği filimlerde vardır.

bırakalım serhat abi istediği gibi konuşsun.gelirse ortamı maçta görecek.askerleri görecek.saygılar

ayrıca konu eskidi.yazmaya gerek yok.yeni başlığımız var.oraya yazınız.çünkü şuan merkez tayfa konuları içindeyiz.onlarada biraz saygı lütfen.

BAŞARDIK
28.07.2007, 09:03
ayrıca konuyu burda değil.burda yazabilirsin serhatcan abi.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=11986

LÜTFEN BU SAYFADAN UZAKLAŞALIM.SAYGILI OLALIM HERKEZE.

toprak_gürün
29.07.2007, 13:17
Kaç yaşındasın bilmiyorum. Ben 42 yaşındayım. sana hayata dair siyasi,kültürel,toplumsal yaşanmış dersler verebilirim ( bu konuda ukelaa olmaktanda çekinmiyorum ). Krdeşş AKINCILAR olsun diyenin gene söylüyorum aklının varlığından şüphe duyarım. ben ortam falanda germiyorum. ben birlik beraberlik ve herşey sivasspor için olsun diyorum. Ben yaşadığım tecrübelere dayanarak konuşuyorum. bakın görün o pankart altına kimse gelmeyecektir. çünküü birkaç kişinin boş anlamsız ego tatmini olan bi isim. Eğer gurbette yaşayan sivaslıların nabzını tutmamışsanız ki tutmamışasınız belli oluyorancak bu kadar olurdu.Gurbette yaşayan sivaslılar sivas için ve sivasspor için yanıp tutuşurken sişzlerin koyduğu isme bak..ve iddaa ediyorum bu pankart altında toplanuıldıkca başarılı olamayacaksınız.. Öünküü ben gurbetteki sivaslıları çok iyi biliyorum. onlar artık kardeşlik adına sivas için yanıp tutuşuyorlar.Eğer yazdıklarımı algıladıysan yada o algılama kabiliyetin varsa.

bende BU YAZIYI YAZANIN AKLINDAN ŞÜPHE DUYARIM DESEM ORTAM GERİLİR, FAKAT ANLAYAMADIĞIM ŞEY ŞU AKINCILAR İSMİNE NEDEN TAKDIĞIN SENİN TAKMAN HİÇDE ÖNEMLİ DEĞİL ÇÜNKÜ SENİ HİÇDE ÖNEMSEMİYORUM ÇÜNKÜ SEN BURDA ANLAMAK YADA ANLAMAMAYA ÇALIŞIYORSUN BİZ BURDA BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ GELEN GELİR GELMEYEN GELMEZ DEMİYORUZ VE DEMİYECEZDE ONLARCA İSİM DÜŞÜNDÜK BEN DEDİMKİ :( AKINCILAR58 .) HA SEN BUNU SİYASİ OLARAK ALGILIYOSUN SENİN SİYASİ ANLAYIŞIN BİLE YOK SİYASETDENANLASAYDIN BU İSMİ O ŞEYLERE YAKLAŞTIRMAZDIN BİLE BU İSMİN AKINCILAR İLÇESİYLEDE ALAKASI YOK SİYASETTLE HA SEN ŞUNU DİYOSUN ANLADIĞIM KADARIYLA OSMANLI DÖNEMİDE SİYASİ BU SAVAŞÇI ASKERLERDE SİYASETÇİYDİ ONLARIN SİYASETİNE GURBAN OLAYIM ONLARIN WARLIĞINA ONLARIN BÜYÜKLÜĞÜNE DÜNYA İNANMIŞ SENİN GİBİ KÜÇÜK DÜŞÜNEN KARDEŞLERİMİZ İNANSA NE4 OLUR İNANMASA NE OLUR BEN OSMANLI TORUNUYUM OSMANLI EVLADIYIM ASLINDA BUNLARI YAZMAK İSTEMEZDİM AMA SEN BENİM DÜŞÜNCELERİME VE DÜŞÜNME ŞEKLİME HAKERET EDDİĞİN İÇİN SANA CEVAP YAZMAK ZORUNDA KALDIM BU İSİM ALTINDA TOPLANACAĞIZ BU İSİM ALTINDA YÜRÜYECEĞİZ BAŞARILI OLURMUYUZ OLMAZMIYIZ ONU SEZON İÇİNDE GÖRECEKSİN BEN BU İSMİ SÖYLEDİĞİMDE KESİNLİKLE SİYASİ BİŞEY GEÇMEDİ AKLIMDA İSTANBULDAKİ ARKADAŞLARLA TOPLANDIĞIMIZDA 3 SAAT İSİM VE YAPACAKLARIMIZ KONUŞDUK AMA KİMSENİN SİYASİ GÖRÜŞÜ HAKKINDA TEK KELİME BİLE GEÇMEDİ, AMA SENİN DÜŞÜNCEN BUYSA BENİM SÖYLEYECEK SÖZÜMDE BUDUR. İZLEMEYE DEVAM ET. YİNE SÖYLÜYORUM BEN BU İSMİ SİYASET İÇİN KONMADI BUNU BÖLE SENDEN BAŞKADA DÜŞÜNEN YOK . AMA ŞUNUDA UNUTMA SENİN BU SİYASİ DEDĞİN ECDADIM DÜNYAYA HÜKMETMİŞDİR.BURDA BUNDAN SONRA BU TÜR ŞEYLERE VE ÖZELLİKLEDE SANA CEVAP VERMİYECEĞİM BİZ SİVASSPOR İÇİN BUNU YAPTIK VE YAPACAKLARIMIZ VE YAPTIKLARIMIZLA İLGİLİ KONUŞALIM. BENİM AKLIMDAN ŞÜPHE EDİYONYA DELİ OLSAYDIM BURSADAN ÇIKIPDA İSTANBULDA O GÖRDÜĞÜN KİŞELRİ BULAMAZDIM. DELİ OLSAYDIM MERKEZ TAYFAYLA KADI KÖYÜ MANİSAYI ALİSAMİYENİ BULAMAZDIM. SENİ DELİ DEDİĞİN AKLINDAN ŞÜPHE EDDİĞİN SİVASSPORUN DELİSİ BOŞ DA ÖĞRENCİDE DEĞİLİM KENDİME AİİT İŞİM VE ŞİRKETİM VAR AKLINDAN ŞÜPHE EDDİĞİN KİŞİ ŞUANDA TÜRKÜYENİN EN BÜYÜK PROJESİ OLAN KARTAL ADELET SARAYININ İZOLASYON İŞLERİNİ ONCA TEHDİDE RAĞMEN İHALESİNE GİRİP ALAN TEK KİŞİDİR. DELİYİZ MELİYİZ AMA SİVASLIYIM SEN İŞİNE BAH BEN AKLIMI GEREKDİĞİ YERDE KULLANIRIM KEŞKE SANA CEVAP YAZARKEN BİRAZ DAHA DELİ OLSAYDIM.BATUHAN TOPRAK.

BAŞARDIK
29.07.2007, 20:55
batuhan başkanımız akıncılar isminin ne kadar önemli ve bu ismin her türk tarafından her yerde kullanıla bileceğini anlatmaya çalışmıştır.başkanımıza katılıyorum.bu ismi taşıyan askerler gibi zeki olacağız.zaten fark ortada.yabancı kelimeler yerine veya anlamı olmayan kelimeler yerine biz sadece türke yakışan bir ismi seçtik.AKINCILAR ismi hayrlı olsun.

bu konu burda bitmiştir.daha birşey yazmaya gerek duymuyoruz.açıklamalarımızı yeterli buluyoruz.

teşekkür ederiz.