Orijinalini görmek için tıklayınız : Kölnde Oynanan Süper Kupa

yigido Atilla
07.08.2007, 01:47
Almanyanin Könde Sehrinde oynanan Süper kupa finalindeki Dikkatimi ceken Güzel seyleri sizlerle paylasmak istiyorum . Sahada oynanan Futbolu Tartismak istemiyorum.!!!!! Saha disinda ve Tribünlerde yasanan güzel manzaralari acaba Türkiyede de ne zaman görecegiz... Macin baslamasina 3 saat vardi Köln kenti Sarilacivet, Siyah Beyaz, Milli takim Forma ve Bayragi ile Türklerle dolmustu.Fenerlisi ve Besiktaslisi stadyuma yan yana beraberce yürüdüler Fenerbahcelisi Fener marsini söleyerek Besiktaslisi Besiktas tüzahüratlariyla Caddelerden Stadyuma dogru beraberce yürüdüler .Hic bir tartisma ve olay görmedim. Traftarlar Stadyumda kendilerine ayrilan tribünlere girdiler Stadin kapasitesi 50.000 Bin kisi.. Fenerbahceye Maraton ve kale arkasi.. Besiktasa da Maraton ve kale arkasida verilmisti. Mac baslamisin 1 saat kala benim dikkatimi en cok ceken Besiktasin Türkiyeden gelen Tahminimce 150-200 kisilik BJK Carsi grubu ve Ayni Türkiyeden geldigi söylenen FB, 1907 Genctarftarlar dernegini temsil eden 150-200 kisilik bir grub kale arkasindaki yerlerini aldilar. Fenerbahceli Taraftarlar kendilerine verilen 25.000 kisilik tribünleri doldurdular . BJK ya tahsil edilen 25.000 kisilik Tribün Tahminimce 10.000 Binin zor doldurabildiler. Taraftar üstünlügü Fenerbahcede idi. Ama daha önemliside 150 kisilik Carsi grubu Müthis bir Tempoyla Takimlarini desteklediler ki Hayran kaldim. Fenerbahcenim 1907.Genctaraftarlar dernegi de Müthis bir Tempoyla öyle bir karsilik veriyorki onlarada hayran kaldim. Inanirmisiniz sadece tribünleri canliklik getiren Carsi ve 1907. Fb Genctaraftarlardernegi idi... 50.000lik bir satadyumda 300-350 Taraftarin tribünde neler yapacagina gördüm. Küfürsüz 90.dakika nasil takim desteklendigini gösterdiler.Tek kelimeyle iki grupta Mükkemmeldi. Mactan Sonra yine Caddelerde yan yana Dolastilar ve hic bir olay kavga küfüre Rastlamadim ..

NOT: Galatasarayin uefa Kupasini aldigi yil Dormunt da hic bir olay olmamisti. Mactan Sonra GS, li Ve Dortmunlular yan yana Stadyumu Terkettiler...

myway
07.08.2007, 07:20
Almanyanin Könde Sehrinde oynanan Süper kupa finalindeki Dikkatimi ceken Güzel seyleri sizlerle paylasmak istiyorum . Sahada oynanan Futbolu Tartismak istemiyorum.!!!!! Saha disinda ve Tribünlerde yasanan güzel manzaralari acaba Türkiyede de ne zaman görecegiz... Macin baslamasina 3 saat vardi Köln kenti Sarilacivet, Siyah Beyaz, Milli takim Forma ve Bayragi ile Türklerle dolmustu.Fenerlisi ve Besiktaslisi stadyuma yan yana beraberce yürüdüler Fenerbahcelisi Fener marsini söleyerek Besiktaslisi Besiktas tüzahüratlariyla Caddelerden Stadyuma dogru beraberce yürüdüler .Hic bir tartisma ve olay görmedim. Traftarlar Stadyumda kendilerine ayrilan tribünlere girdiler Stadin kapasitesi 50.000 Bin kisi.. Fenerbahceye Maraton ve kale arkasi.. Besiktasa da Maraton ve kale arkasida verilmisti. Mac baslamisin 1 saat kala benim dikkatimi en cok ceken Besiktasin Türkiyeden gelen Tahminimce 150-200 kisilik BJK Carsi grubu ve Ayni Türkiyeden geldigi söylenen FB, 1907 Genctarftarlar dernegini temsil eden 150-200 kisilik bir grub kale arkasindaki yerlerini aldilar. Fenerbahceli Taraftarlar kendilerine verilen 25.000 kisilik tribünleri doldurdular . BJK ya tahsil edilen 25.000 kisilik Tribün Tahminimce 10.000 Binin zor doldurabildiler. Taraftar üstünlügü Fenerbahcede idi. Ama daha önemliside 150 kisilik Carsi grubu Müthis bir Tempoyla Takimlarini desteklediler ki Hayran kaldim. Fenerbahcenim 1907.Genctaraftarlar dernegi de Müthis bir Tempoyla öyle bir karsilik veriyorki onlarada hayran kaldim. Inanirmisiniz sadece tribünleri canliklik getiren Carsi ve 1907. Fb Genctaraftarlardernegi idi... 50.000lik bir satadyumda 300-350 Taraftarin tribünde neler yapacagina gördüm. Küfürsüz 90.dakika nasil takim desteklendigini gösterdiler.Tek kelimeyle iki grupta Mükkemmeldi. Mactan Sonra yine Caddelerde yan yana Dolastilar ve hic bir olay kavga küfüre Rastlamadim ..

NOT: Galatasarayin uefa Kupasini aldigi yil Dormunt da hic bir olay olmamisti. Mactan Sonra GS, li Ve Dortmunlular yan yana Stadyumu Terkettiler...

guzel tesbitleriniz icin ve verdiginiz bilgiler icin tesekkurler..ayni olgunlugu umarim biz de yakin zamanda tribunlerde goruruz

sivas_kangallı
07.08.2007, 07:24
inş en kısa zamanda bizde görürüz..

alico58_58
07.08.2007, 07:34
hehehee.ama olayın en ilgi çekici yanı sadece stat da bjk taraftarının sesini duyabildim sadece.Hiç fener lehine tezaruhat duymadım bir tek ıslıklamaklao yetindiler oda bjk taraftarını susturmaya yetmedi.ama gerçekten herşey güzel görünüyordu.
İnşallah Yarabbin Sivasspor'umuzada nasip eder oralarda avrupa maçları yapmayı.

handsome5867
07.08.2007, 07:42
bizene gs dan fb den bsj dan sivasspor la ilgili bişey yoksa beni ne alakadar eder dier takımlar

yigido_furkan
07.08.2007, 10:18
bnce bunların Türkiyede olması cok zor dermi maçlarda görüyoruz rakip taraftarı kafesi gibi bi alana koyuyolar aglarla 4 1 yanını ceviriyoalr koltuklar kırılıyor hocaların kafası yarılıo bnce o seviyeyi yakalamak zor Türkiyede

34-murat-58
07.08.2007, 11:02
harıkaydı
organızasyonu kım tertıplemısse tebrık etmek lazım...
10 numaraydı......

Yiğiter
07.08.2007, 11:06
üzerlerinde fenerbahçe ve başiktaş formasını giymiş taraftarları tv gösterince içimden "acaba kaç tanesi sivaslı?" diye bir soru geçti...ve cevabı da geçikmedi..sanırım bayağı bir fazlaydı ...:(

Ss--58--Ss
07.08.2007, 11:39
almanyadakı macta organızasyon mukemmeldı.hersey süperdi;)

yigido Atilla
07.08.2007, 14:32
bizene gs dan fb den bsj dan sivasspor la ilgili bişey yoksa beni ne alakadar eder dier takımlar

Burda Konu Sivasspor degil !!!! Türk Futbolundaki Böyle Güzel Manzaralari Acaba Türkiyede de Ne zaman görecegiz !!!! Fenerbahce Süper kupayi Almis, Besiktasli Taraftar Kupayi Üzgün Hakem düdügü calip maci bitiriyor. Kimi Seviniyor kimi üzülüyor ve yavas yavas Iki Takim Taraftari Tribünleri Bosaltiyor. Köln sehri Sarilavivetli, Siyah Beyazli, Milli Takim Formali ve Bayrakli, SIVASSPOR Formali,Trabzonspor Formali Türkler Köln Caddelerinde Beraberce Dolasiyor ve Kaffelerde oturup Konusuyorlar Hic bir olay yok ve olmuyor !!!! Ya Türkiyede Cogu Mactan Sonra Maganda kursunlarindan yaralanan insanlarin Ne Sucu var!!! Böyle Güzel Manzaralari Türkiyede yasatmayan Magandalarin der cikarmasi gerekiyor..

,

gfb34
07.08.2007, 14:41
slm atilla süper kupa finalinin güzelliğiden bahsetmisizin inan orda olmayı bi galatasaraylı olarak çok isterdim

58svs58
07.08.2007, 17:18
sivasspor maçlarında bizim stadda daha çok fenerli içimizde oturuyorya ama bunlar satılmış sivaslılar. sivaslı olupta sivasın yenilmesini isteyen alçaklar.

58svs58
07.08.2007, 17:20
ben fenerlilerin yüzsüzlüğünden şikayetçiyim

Erdi Şevran
10.08.2007, 18:14
ßenim maçta en çok dikkatimi çeken konuların başında Deivid'in performansıydı.çok oturaklı oynadı,hala onun yerine yabancı alma kararını yönetimin tekrar gözden geçirmesi gerekir ߀NCE...:rolleyes: