Orijinalini görmek için tıklayınız : YİĞİDELER TRİBÜNE

Sayfa : [1] 2

abircan
10.10.2005, 11:48
SİVASSPORUN NE KADAR CENTİLMEN OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN MUTLAKA YİĞİDELERİN TRİBÜNDE OLMASI LAZIM, BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN
YİĞİDELER İÇİN %50 İNDİRİMLİ BİLET UYGULAMASI, KOMBİNE KART UYGULAMASI OLMASI LAZIM,
AYRICA STADDA MUTLAKA Kİ ARTIK VARDIR BAYAN TUVALETLERİ OLMALI,
MUTLAKA MAÇLARDA BAYAN GÜVENLİK MEMURLARI BULUNDURULMALI
ERKEKLERE GÖREV DÜŞÜYOR BAYANLARI TEŞVİK EDİP ÖZENDİRMELİ, YİĞİDELERE CENTİLMENCE DAVRANMALILAR,
STADDA KÜFRÜ TAMAMEN KALDIRIRSAK TRİBÜNE YİĞİDELERİ KAZANIRIZ, DOLAYISIYLA SİVASSPORUM PRESTİJ VE TARAFTAR KAZANIR
SAYGILARIMLA
ABİRCAN

CÜSSKB-Aynur
10.10.2005, 12:06
Abircan bey, çok güzel konulara değindiğiniz için, teşekkür ederim.
Ben de ilk kez Denizli maçını stadyumda izledim. Gerçekten maçı Yerinde
izlemek çok başka birşey, olumsuz herhangi bir olayla karşılaşmadım.
Tüm bayanları bu heyecanı, bu duyguyu paylaşmaya davet ediyorum.

SivasLady
10.10.2005, 12:26
bencede güzel bir fikir
ben burda gidiyorum bazi maclara
hatta bir kerede türk macina gittim
seyretmesi güzel de tek yanindaki bey küfür ederse hos olmuyor
bazi seylerin degismesi iyi olur
futbolda küfür yerine tezahürat etseler daha faydali olurlar

S.Yildiz
10.10.2005, 12:52

Bu heyecani yasamayi en cok ben istiyorum..

Insallah seneye izinimi maclarin basladigi tarihe ayarlayip, Sivasin maclarina gitmeyi dusuyorum..

CÜSSKB-Aynur
10.10.2005, 13:17

Insallah seneye izinimi maclarin basladigi tarihe ayarlayip, Sivasin maclarina gitmeyi dusuyorum..

İnşallah Sevde,
Maçı birebir izlemek, tv.den izlemekten çok farklı.

serhankaburcuk
10.10.2005, 13:24
Geçen hafta oynanan Sivasspor&Denizlispor maçında bayan taraftarlarımızı tribünde azda olsa gördük...Bayanlarımızda bizim gibi o heyecanı yaşıyorlardı...4 Eylül stadyumunda bayanların olması küfür olayınıda azaltacaktır...Hatta ilk maçımızda tribünde bayanların varlığından olsa gerek bir tane bile küfürlü tezahürat olmadı...4 Eylül stadında bayanlar için bayan tuvaletleri de mevcut...Zaten Futbol Federasyonu bayan tuvaleti olmadığı zaman bunu bir eksiklik sayıyor...

BÜTÜN SİVASLI YİĞİDELERİ TRİBÜNE BEKLİYORUZ...

serhankaburcuk
10.10.2005, 13:25

İnşallah bacım bu duyguları sizde yaşarsınız...

serhankaburcuk
10.10.2005, 13:26

Aynur hanım 4 Eylüle kadar gelmişsiniz bari tanışsaydık ya...Neyse Ablacığım inşallah diğer haftalarda tanışırız...

CÜSSKB-Aynur
10.10.2005, 13:29
Aynur hanım 4 Eylüle kadar gelmişsiniz bari tanışsaydık ya...Neyse Ablacığım inşallah diğer haftalarda tanışırız...

İnşallah Serhan, bende sizlerle tanışmak isterim.

x_burnley
10.10.2005, 13:39
TEK KELİME İLE KATILIYORUM SANA AMA BU KONU KLÜBÜ İLGİLENDİRİR EN SON HAMLEYİ KLUBÜN YAPMASI GEREKİR TRÜBÜNLER DOLMALI KÜFÜR YOK HERŞEY ÇOK GÜZEL OLMALI BUDA BİZİM ELİMİZDE YANİ TARAFTAR TOPLULUĞU SAĞ DUYULU OLMALI

RüStü ElmaS
10.10.2005, 14:12
BU BAYANLARA ÖZEL "BAYAN TARAFTARLAR" ISIM ALTINDAKI ANABÖLÜMÜ SON ZAMANLARDAKI GÖRDÜGÜMÜZ BIR EKSIGI GIDERMEK ICIN ACMIS BULUNUYORUZ.
HERKESIN GÖRDÜGÜ GIBI, SITEMIZDEKI BAYAN KARDESLERIMIZ BÜYÜK BIR HEVES ILE SIVASSPOR`UMUZA BÜYÜK BIR ILGI GÖSTERMEKTEDIRLER.
BIZLERDE BU ILGIYE CEVAP VERMEK ICIN BÖYLE BIR BÖLÜM ACMAYI UYGUN BULDUK.
BURADA BU KONULARI BÖYLECE TARTISARAK, BAYAN KARDESLERIMIZI AILELERIYLE BIRLIKTE STADDA GÖRMEK ISTERIZ.

BIZ YIGIDOLAR OLARAK, CENTILMENLIGIN EN BÜYÜK ÖRNEGINI GÖSTERMIS BIR TARAFTARIZ.

HANIM KARDESLERIMIZIN BASIMINIZ ÜSTÜNDE YERI VARDIR.

SITEMIZE GÖSTERMIS OLDUGUNUZ BU BÜYÜK ILGIDEN DOLAYI HEPINIZE TESEKKÜR EDERIM VE SIZLERDEN DAHA FAZLA YORUM VE DESTEK BEKLIYORUZ.

serhankaburcuk
10.10.2005, 14:14
İnşallah Serhan, bende sizlerle tanışmak isterim.

İnşallah ablacığım.. Diğer maçlarda sizleri aramızda görmek istiyoruz...

RüStü ElmaS
10.10.2005, 14:17
BAYAN TARAFTARLARIN SITEMIZ HAKKINDAKI GÖRÜSLERIDE BIZLER ICIN COK ÖNEMLIDIR.

BU KONUDA SIZLERDEN YARDIM ISTIYORUZ.

YORUM VE ELESTIRILERE HER ZAMAN ACIGIZ.

HAYDI KARDESLER SÖZ SIZLERDE.

erhan5834
10.10.2005, 14:20
ABİ SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM DÜŞÜNCE GÜZEL UMARIM HAYATA ÇABUK GEÇER GEREKLİ YANİ...

Kaptan-58
10.10.2005, 14:21
BU BAYANLARA ÖZEL "BAYAN TARAFTARLAR" ISIM ALTINDAKI ANABÖLÜMÜ SON ZAMANLARDAKI GÖRDÜGÜMÜZ BIR EKSIGI GIDERMEK ICIN ACMIS BULUNUYORUZ.
HERKESIN GÖRDÜGÜ GIBI, SITEMIZDEKI BAYAN KARDESLERIMIZ BÜYÜK BIR HEVES ILE SIVASSPOR`UMUZA BÜYÜK BIR ILGI GÖSTERMEKTEDIRLER.
BIZLERDE BU ILGIYE CEVAP VERMEK ICIN BÖYLE BIR BÖLÜM ACMAYI UYGUN BULDUK.
BURADA BU KONULARI BÖYLECE TARTISARAK, BAYAN KARDESLERIMIZI AILELERIYLE BIRLIKTE STADDA GÖRMEK ISTERIZ.

BIZ YIGIDOLAR OLARAK, CENTILMENLIGIN EN BÜYÜK ÖRNEGINI GÖSTERMIS BIR TARAFTARIZ.

HANIM KARDESLERIMIZIN BASIMINIZ ÜSTÜNDE YERI VARDIR.

SITEMIZE GÖSTERMIS OLDUGUNUZ BU BÜYÜK ILGIDEN DOLAYI HEPINIZE TESEKKÜR EDERIM VE SIZLERDEN DAHA FAZLA YORUM VE DESTEK BEKLIYORUZ.

ÇOK GEREKLİ BİR BÖLÜMDÜ BENCE... ABLA VE KARDEŞLERİMZDE RAHAT RAHAT GÖRÜŞ VE İSTEKLERİNİ BELİRTMELİ..

CÜSSKB-Aynur
10.10.2005, 14:29
BAYAN TARAFTARLARIN SITEMIZ HAKKINDAKI GÖRÜSLERIDE BIZLER ICIN COK ÖNEMLIDIR.

BU KONUDA SIZLERDEN YARDIM ISTIYORUZ.

YORUM VE ELESTIRILERE HER ZAMAN ACIGIZ.

HAYDI KARDESLER SÖZ SIZLERDE.

Sitemiz tek kelimeyle harika. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Siteye yeni üye olduğum sıralarda, bu hafta kimle oynayacağız, kaç
puandayız filan onu takip ederim diye düşünmüştüm. O gün bugündür siteden asla ayrılamıyorum. çok yoğun iş dönemlerimde bile mutlaka zaman ayırıyorum.
Kısaca özetlemem gerekirse, Sitemiz sayesinde resmen Fanatik Sivasspor lu oldum.

abircan
10.10.2005, 16:03
GEÇEN YILKİ KARAGÜMRÜK VE SARIYER MAÇI İBRET ALINMALI, HER İKİ MAÇTADA SİVASLI BAYANLARIN NE KADAR İLGİLİ VE KATILIMCI OLDUKLARINI GÖRDÜK, FUTBOL ARTIK YENİ NESİLLERİN BAYAN ERKEK DEMEDEN İLGİ ALANINI İŞGAL ETMİŞ DURUMDA, TARAFTAR VE KULÜP KÖKLEŞMEK İSTİYORSA BAYANLARI KAZANMAK ZORUNDAYIZ, HAYATIN YARISINDA HATTA BAZAN DAHADA FAZLASINI DOLDURAN KADINLARIMIZINDA AYNI KEYİFİ PAYLAŞMALARINI YAŞAMALARINI İSTERİZ.

1967_DERNEK_10UR
10.10.2005, 16:03
HEP DESTEK TAM DESTEK ...BAYANLARDA TRİBÜNLERDE Kİ YERLERİNİ ALMALILAR..

GuNaY
10.10.2005, 16:08
MALATYA MAÇINDA BAYAN SEYİRCİ ÇOKLUĞU GÖZÜME ÇARPMIŞTI... DEVAMININ GELMESİ VE BU OLAYIN SİVASTADA GELİSMESİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM...

twity_58
10.10.2005, 16:40
cok sukur ben yasadım bu duyguları bambaska ... stadda heryer buram buram sıvas kokuyor memleketımı duyuyorum sivassporun maclarında.. bundan daha guzel daha içten bir duygu var mı????

ben deplesmanlara da gitmek isterem ama malum okul baba anne ev durumları.. :D
ama tv den de izlesem süper bısey yaa sivaspporumu izlemek..

twity_58
10.10.2005, 16:43
GEÇEN YILKİ KARAGÜMRÜK VE SARIYER MAÇI İBRET ALINMALI, HER İKİ MAÇTADA SİVASLI BAYANLARIN NE KADAR İLGİLİ VE KATILIMCI OLDUKLARINI GÖRDÜK, FUTBOL ARTIK YENİ NESİLLERİN BAYAN ERKEK DEMEDEN İLGİ ALANINI İŞGAL ETMİŞ DURUMDA, TARFATAR VE KULÜP KÖKLEŞMEK İSTİYORSA BAYANLARI KAZANMAK ZORUNDAYIZ, HAYATIN YARISINDA HATTA BAZAN DAHADA FAZLASINI DOLDURAN KADINLARIMIZINDA AYNI KEYİFİ PAYLAŞMALARINI YAŞAMALARINI İSTERİZ.

ben ıkı macdada vardım evet süperlerdii ama o zaman bu kadar manyak degıldım süper lıgde cok sey degıstı holıganlıga az kaldı.. :D

serrkann58
10.10.2005, 17:07
HEP DESTEK TAM DESTEK ...BAYANLARDA TRİBÜNLERDE Kİ YERLERİNİ ALMALILAR..

CAGLAYAN
19.10.2005, 11:19
BAYAN ARKADAŞLARDAN NEDENLERİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİZ??????
..............

Arif Coşkun
19.10.2005, 11:30
http://www.turkmirc.com/resim/pictures/küfüre hayır_1.gif (http://www.turkmirc.com/resim/online2.asp?url=pictures/küfüre hayır_1.gif&ekleyen=arifcoskun)

Küfür cahilliğin bir ifadesidir. Bencede ne olursa olsun türbünlerde asla küfüre yer olmamalı.İsteyen herkes bayanlarımızda gelip rahatlıkla maçları izleyebilmeli.
Herkese saygılar

1967_DERNEK_10UR
19.10.2005, 22:31
geçen sezon spor akademisinden bayan hocalar geliyodu maçlara..şimdi de gelmelirini isteriz...

35fulya58
19.10.2005, 23:37
VALLA BEN BABAM MAÇA GÖTÜRDÜĞÜ ZAMAN SİVASSPOR'UN MAÇLARINI KAÇIRMIYORUM. NERELERDE MAÇA GİTMEDİM Kİ?... İZMİR'DE DEFALARCA, İSTANBUL'DA, MANİSA'DA, SAKARYA'DA, SİVAS'TA....BABAM GÖTÜRSÜN HER YERE GİDERİM...

SAVASCI
19.10.2005, 23:38
TEK KELİME İLE KATILIYORUM SANA AMA BU KONU KLÜBÜ İLGİLENDİRİR EN SON HAMLEYİ KLUBÜN YAPMASI GEREKİR TRÜBÜNLER DOLMALI KÜFÜR YOK HERŞEY ÇOK GÜZEL OLMALI BUDA BİZİM ELİMİZDE YANİ TARAFTAR TOPLULUĞU SAĞ DUYULU OLMALI

KÜFRE SADECE STADTA DEĞİL HERYERDE KARŞIYIZ AĞZI OLAN KÜFREDİYOR BUDA BİZİ ÇOK MÜZDARİP EDİYOR MAMAFİH BÖYLE KÜFÜRLER OLMASA BAYAN TARAFTARLARIMIZ LÜTFEDİP STADA TEŞRİF EDECEKLER BİZDE BUNUN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMALIYIZ..BENCE BU KONU EN ÇOK DERNEĞİ BAĞLIYOR MAÇLARA GRUP HALİNDE GİDİYORLAR KÜFREDEN TARAFTARLARA_ki artık ne kadar taraftar denirse_MÜDAHELE ETMELİLER BUNUDA ZATEN YAPIYORLAR AMA OLMADIKLARI YERDE MESELA DERNEK KAPALIDA AÇIKTA KÜFÜR VAR BUNUDA ENGELLEMENİN YOLLARINI BULMALILAR..BENCE Bİ KAÇ GRUP OLUŞTURSALAR KÜFÜRÜ ENGELLEMEK İÇİN ÇALIŞACAKLAR UYARILARINI YAPACAKLAR BENCE BÖYLE ÇOK İYİ OLUR(ben maçlara fazla gidemiyorum bu söylediklerim yapılabilir mi uygun mu bilmiyorum benm ki sadece nacizane bi öneri)

KÜFÜR:KENDİNİ İFADE EDEMEYEN ACİZ İNSANLARIN BAŞVURDUĞU Bİ BEDBAHTLIKTIR...

SAVASCI
19.10.2005, 23:49
VALLA BEN BABAM MAÇA GÖTÜRDÜĞÜ ZAMAN SİVASSPOR'UN MAÇLARINI KAÇIRMIYORUM. NERELERDE MAÇA GİTMEDİM Kİ?... İZMİR'DE DEFALARCA, İSTANBUL'DA, MANİSA'DA, SAKARYA'DA, SİVAS'TA....BABAM GÖTÜRSÜN HER YERE GİDERİM...

HELAL BE YİĞİDE SİZİN BÖYLE YAZILARINIZI GÖRÜYORUM ÇOK BAHTİYAR OLUYORUM...TABİ BUNA BİNAEN BABANIZA TŞKKR ETMEK LAZIM TARAFTARIN BAYAN KATSAYISINI YÜKSELTTİĞİ İÇİN...

YİĞİDELER STADI DİŞİ KUŞ YAPAR BUNA TEKABUL HEPİNİZİ MAÇLARA BEKLİYORUZ

serhankaburcuk
21.10.2005, 13:59
YİĞİDELERİ BU HAFTA OYNANACAK OLAN dİYARBAKIRSPOR MAÇINDADA TRİBÜNDE GÖRMEK İSTİYORUZ...

ertus07
22.10.2005, 16:59

bende öyle olmasını isterim

ben ankarada yasıyorum ve sivasspor maclarında sivasa gelmeye calısıyorum

gecen yıl son macta geldim fakat orada meclis baskanı ve trt kameraları varken

yeniçeri tuttu kameramana sövmeye basladı

acıkcası yadırgadım

temiz toplum temiz taraftar dileği ile

GeCeVeMaVi58pRf
22.10.2005, 17:28
inşallah diyarbakır macı denizli macı gibi olmaz türübünleri doldurmalıyız mutlaka bu macı almaktan baska caremiz yok bütün sivaslıları 4 eylül stadına davet ediyorum ...

UMTçarşı
28.10.2005, 12:34
KATILIYORUM

GuNaY
29.10.2005, 01:20
Yiğideler tribünler sizinle dahada renkli olacak.... Örnek taraftarıız heryerde gösterelim..

1967_DERNEK_10UR
29.10.2005, 01:23
WALLA BU SİVASSPOR İZLENMEZDE HANGİ TAKIM İZLENİR..FIRSATI KAÇMADAN TRİBÜNLERDE Kİ YERİNİZ ALIN SAYIN YİĞİDELER..BELKİ ÇEKİRDEKÇİLER UTANIR VERDİĞİNİZ DESTEKTEN ...AKILLARI BAŞLARINA GELİR..

1967DERNEK_BASKANI
29.10.2005, 20:55
Geçen hafta oynanan Sivasspor&Denizlispor maçında bayan taraftarlarımızı tribünde azda olsa gördük...Bayanlarımızda bizim gibi o heyecanı yaşıyorlardı...4 Eylül stadyumunda bayanların olması küfür olayınıda azaltacaktır...Hatta ilk maçımızda tribünde bayanların varlığından olsa gerek bir tane bile küfürlü tezahürat olmadı...4 Eylül stadında bayanlar için bayan tuvaletleri de mevcut...Zaten Futbol Federasyonu bayan tuvaleti olmadığı zaman bunu bir eksiklik sayıyor...

BÜTÜN SİVASLI YİĞİDELERİ TRİBÜNE BEKLİYORUZ...

Evet Serhan kardeşimizin dediği gibi bayanların Tribünlerde yer alması tribünlerde küfür olayının azalmasını sağlayacaktır...Bütün Yiğideleri maçlara bekliyoruz...

ofgurleyuk78
29.10.2005, 22:12
Abircan Beye katilmamak mümkün mü. Bayan seyirci gelirse küfür kendiliginden kalkacaktir. Bayan seyircileri stada getirebilmek için herkes önce kendi anasini, bacisini, kardesini bir yakinini maça getirmeli. Hadi bakalim Kolay gelsin.

FATIMA
29.10.2005, 22:22
SİVASSPORUN NE KADAR CENTİLMEN OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN MUTLAKA YİĞİDELERİN TRİBÜNDE OLMASI LAZIM, BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN
YİĞİDELER İÇİN %50 İNDİRİMLİ BİLET UYGULAMASI, KOMBİNE KART UYGULAMASI OLMASI LAZIM,
ERKEKLERE GÖREV DÜŞÜYOR BAYANLARI TEŞVİK EDİP ÖZENDİRMELİ, YİĞİDELERE CENTİLMENCE DAVRANMALILAR,
STADDA KÜFRÜ TAMAMEN KALDIRIRSAK TRİBÜNE YİĞİDELERİ KAZANIRIZ, DOLAYISIYLA SİVASSPORUM PRESTİJ VE TARAFTAR KAZANIR
SAYGILARIMLA
ABİRCAN

valla süper bi fikir ne denilebilirki....

muRTix1
29.10.2005, 22:41
bencede gerçekten gerekli bişey stadda bayanların fazla olması seyircimizide kaliteleştirir

deli_yigido
30.10.2005, 00:25
Kesinlikle katılıyorum!!!
Haydi "YİĞİDE"'ler tribünlere....

GuNaY
03.11.2005, 01:34
fener maçında tvden yiğideleri görmek güzel olacak... haydi tribüne bu maçta çok güzel olur...

muRTix1
03.11.2005, 07:08
hiç zannetmiyorum şahsen ben bayan olsam gitmem maçlara çünkü bilet almak bi eziyet süper lig takımının bir noktadan bilet satılması yetersiz..olması güzel olur ama taraftarımız henüz süper lige çıkmadını düşünüyorum umarım ilerleyen zamanlarda 90 dk susmayan seyircileri görürüz ve tabi aralarında yiğideleride

münferitgirl
05.11.2005, 02:05
haydi sivas haydiiiiiiiiiii

sivas şampiyonnnnnnnnnnn

canim58
05.11.2005, 12:57
abircan dogru yazmissin valla Yigidelerin neyi eksik yigidolardan:-)

münferitgirl
05.11.2005, 13:16
canım58 nickli arkadaşımaaa kesinliklen katılıyorum...hiçbir eksiğimiz yoktur..

canim58
05.11.2005, 13:32
iste budur:-p

1967_DERNEK_10UR
05.11.2005, 19:07
HAYDİ YİĞİDELER HEP DESTEK TAM DESTEK..

serhankaburcuk
05.11.2005, 19:16
HAYDİ YİĞİDELER YARIN TRİBÜNDE SİZLEREDE İHTİYACIMIZ VAR...HAYDİ TAM DESTEK HEP DESTEK...

GeCeVeMaVi58pRf
05.11.2005, 19:38
yarın saat 10:00da 1967 sivasspor genc taraftarlar dernegi olarak staddayız

Sweetgirl
05.11.2005, 19:45
Umarim gercekten yigideler bu siteye verdikleri ilgiyi yarin tribündede verirler.
Neyazikki ben bu ilgiyi tribünde gösteremiyorum ama burdan radyodan dinlerken dualarimla sivasspora destek olacagim.

canim58
05.11.2005, 21:21
HAYDİ YİĞİDELER YARIN TRİBÜNDE SİZLEREDE İHTİYACIMIZ VAR...HAYDİ TAM DESTEK HEP DESTEK...

ahh ahh orda olsak tam destekliyecegiz ama siz varsiniz siz destekllersiniz bizim yerimizede:)

münferitgirl
06.11.2005, 21:30
gidebilen yiğide gardaşalrım var mı ki acaba

????

neyse bizim takım bastırdı ama FENERbahçe de hane iyiydi yane...neyseyine de güsel güsel topumuzu oynaıdk...meşin yuvarlak şans güldü onlara...

devvil
06.11.2005, 21:32
yav he ya nede küsel öne geçtik ama adamlar hakemi satın almış caaaaanım

yigidogirl9
06.11.2005, 21:33
gidebilen yiğide gardaşalrım var mı ki acaba

????

neyse bizim takım bastırdı ama FENERbahçe de hane iyiydi yane...neyseyine de güsel güsel topumuzu oynaıdk...meşin yuvarlak şans güldü onlara...

Vallah ben akrabalardayım istanbuldaydım maselef gidemedim sivasa bu bayram... Amma gönlümün yarısı oradaydı özellikle muhammed de :D

Nese işte ismet yaktı bizi, lider fener güldü devam dedi hayırlısı olsun...

münferitgirl
06.11.2005, 21:36

eveeeetttttt devvil gardaş her ne kadar diğer topicete sana kızmış bağırmış hatta sert çıkışlarda bulunmuş olsam daaaa...

bu konuda hak veriorum...

yigidogirl9
06.11.2005, 21:40
eveeeetttttt devvil gardaş her ne kadar diğer topicete sana kızmış bağırmış hatta sert çıkışlarda bulunmuş olsam daaaa...

bu konuda hak veriorum...

Adamlarda para var huzur var... Kıskanıyorum valla bir akrep yiğidesi olarak aziz gibi bir başkan bende isterdim hep hakemleri köpek gibi satın alıyorlar... Ne demişler para şike işte şampiyon fener işteeeeeeeee...

münferitgirl
06.11.2005, 21:42
yiğido valla öle diyon da harbiden ben de çok kıskanıorum...

oradaki de futbolcu!!!!!!!!

bizdeki de.....

hani anelka mı var bizde alex mi?

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 21:45
BU GÜNKİ MAÇTA TRİBÜNLERDE YİĞİDELER DE VARDI...İNŞALLAH HER MAÇ BU ARTARAK DEVAM EDECEK...

yigidogirl9
06.11.2005, 22:03

Para para paraaaaaaa...

yigidogirl9
06.11.2005, 22:14
BU GÜNKİ MAÇTA TRİBÜNLERDE YİĞİDELER DE VARDI...İNŞALLAH HER MAÇ BU ARTARAK DEVAM EDECEK...

İnşallah ya bizde karar verdik memlekete gelicez münferitimle o gün maça denk gelecek ve tribünde olucaz... Hata ayarlayalım siteden cümleten gidelim daha güzel olur...

rosenante07
06.11.2005, 22:35
bence yeni bir kampanya başlatmalıyız..her hafta maça giderken(bu sözüm baylara)yanlarında anneleri olur,kız kardeşleri olur,kız arkadaşları olur,yeğenleri olur ama yanlarında bir bayanla maça gitmeliler...

1967_DERNEK_10UR
06.11.2005, 22:43
İnşallah ya bizde karar verdik memlekete gelicez münferitimle o gün maça denk gelecek ve tribünde olucaz... Hata ayarlayalım siteden cümleten gidelim daha güzel olur...
GELİN TABİ HATTA DEPLASMA MAÇINA DA GELİN..

ofgurleyuk78
06.11.2005, 22:58
Fener maçini Tv. den izledim (Karabükte yasiyorum) Türbündeki bayanlar epeyce vardi. Çekirdek satisi az olmus galiba. Seyirci muhtesemdi.

abircan
07.11.2005, 00:18
2 TANE ZİBİDİ VAR BURADA KIZMIŞ GİBİ YAZIP ORTALIĞI ÇİRKİNLEŞTİRİYORLAR, ACİLEN ÖNLEM ALINSIN BU SERSERİLERE LÜTFEN MODERATÖRLER UYUYORMU

Disi Kartal_58
07.11.2005, 11:14
ah ah Sivas'ta değilimki orda olsam kesin her maça giderdim

serhankaburcuk
07.11.2005, 12:33
Evet Sivasspor tribünlerinde Bayan taraftar sayısı gitgide artıyor....Özellikle dün bizim içimizdede bayan taraftarlar oldukça fazla idi...Ve tezahüratlarada eşlik ettiler.....

serhankaburcuk
07.11.2005, 12:33
ah ah Sivas'ta değilimki orda olsam kesin her maça giderdim

Peri herzaman bekleriz...

CÜSSKB-Aynur
22.11.2005, 08:33
Sivasspor Yönetimi bayanlara verdiği sözü yerine getirdi.
Kapalı tribünün sol tarafında bayanlara yer ayrıldı, Bilet fiyatlarıda 15 ytl.
Bayanların maçlara ilgisini artırmak bakımından oluımlu bir karar. Artık bayanların bu konuda mazereti kalmadı. maçlara daha fazla Bayan Taraftarın ilgi göstermesini bekliyorum.
Haydi bayanlar, YİĞİDO ARENA ya.

şampiyon71
22.11.2005, 09:41
EVET BEND EİZLEDİM AKŞAM SPORR SAATİNDE MUSTAFA ATEŞ AÇIKLADI.FİYAT TA TA İNDİRİM YAPMIŞLAR
BAYANLAR 15 YTL ÖDEYECEKLERMİŞ.
EŞİ İLEGELENLER İSE 25 YTL ÖDEYECEK.İNDİRİM SADECE BAYANLARA YANİ..
BİRDE İSTEYEN İSTEDİĞİ BLOKTAN BİLET LACAKMIŞ BİLET YOK KALMADI DENMEYECEMİŞ,
TARAFTARA AKŞAM ÇOK GÜZEL MESAJ VERDİ HABERCİM (MUSTAFA ATEŞ )
TŞKLER .ELİNE SAĞLIK AMA BİRAZ UYKULU İDİ
KAZAĞI HİÇ YAKIŞMAMIŞTI.

GuNaY
22.11.2005, 13:10
Sivasspor Yönetimi bayanlara verdiği sözü yerine getirdi.
Kapalı tribünün sol tarafında bayanlara yer ayrıldı, Bilet fiyatlarıda 15 ytl.
Bayanların maçlara ilgisini artırmak bakımından oluımlu bir karar. Artık bayanların bu konuda mazereti kalmadı. maçlara daha fazla Bayan Taraftarın ilgi göstermesini bekliyorum.
Haydi bayanlar, YİĞİDO ARENA ya.
Artık kapalıdaki bayanlar ile karşı dernek karşılıklı tezahurat yaparsınız :)
yönetimide kutluyorum, gündeme gelen ve mantıklı bulunan her konuyu gündeme alıyorlar!!!

burcum
22.11.2005, 13:29
bende arkadaşlarım gibi maça gitmek ve o havayı tenefüs etmek çok isterim...ama insan çekiniyor çünki olaylar oluyor tartışmalar oluyor...sivasta olmama rağmen hiç maça gitmedim.

GeCeVeMaVi58pRf
22.11.2005, 13:31
artık hiçbirsey eskisi gibi değil fazla haksızlık olmadıgı sürece stadda küfür olmuyor ama yinede daha iyi olmalıyız ben olacagımızada inanıyorum...

CÜSSKB-Aynur
22.11.2005, 13:53
bende arkadaşlarım gibi maça gitmek ve o havayı tenefüs etmek çok isterim...ama insan çekiniyor çünki olaylar oluyor tartışmalar oluyor...sivasta olmama rağmen hiç maça gitmedim.

Hem maça gitmediğini söylüyorsun; hemde, olaylar oluyor, tartışmalar oluyor diyorsun, nereden biliyorsun? kulaktan dolma konuları geç, önce bir maça gel,
atmosferi, yaşananaları, o tür şeyler varmı yokmu görüp, sonra devamlı gelip gelmemeye kendin karar verirsin.
Bende tereddütlüydüm ama bu sezon gidip , YİĞİDO ARENA da (4 Eylül)
maç izledim. kesinlikle beni tedirgin eden bir olay görmedim, herşey olumluydu güzellik doluydu, tüm heyecanı yaşadım, maçlara gitmeyede devam ediyorum.
Maça gitmeyi aklından geçirip, tereddütte kalan tüm bayanlarıda maça davet ediyorum.

GeCeVeMaVi58pRf
22.11.2005, 13:57

bak kardesim sivas maclarında yıllardır kavga olmuyor sen sadece televizyondan gördüklerine inanmıssın sivasspor taraftarı centilmen taraftardır bayanlara çok saygılıdırlar küfür bile yok ben türbünden biri olarak sizleri türbüne cagırıyorum

1967_DERNEK_10UR
22.11.2005, 14:01
AMMA DA ABARTMIŞSIN BU DEDİKLERİNİN HİÇ BİRİ OLMUYOR..OLACAKSADA BAŞLATACAKTA BİZİZ BİTİRECEK OLANDA BİZİZ BİZİM İRADEMİZ DIŞINDA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ..

burcum
22.11.2005, 14:25
benim söylediklerim yanlış anlaşıldı heralde...ben sadece fikrimi söyledim...

GuNaY
22.11.2005, 14:29
benim söylediklerim yanlış anlaşıldı heralde...ben sadece fikrimi söyledim...
Ama fikir edinmek için öncelikle gözlem yapmak gerekir... anladığım kadarıyla sağdan soldan duydukların bunlar??? en iyisi yerinde görmen denemen... bu haftaki maça mutlaka gitmelisin!

CÜSSKB-Aynur
22.11.2005, 15:21
Stadyuma girişte de bayanlar kuyruklarda bekletilmiyor.
Yiğidolar bu konuda da çok centilmen.
Bunun özellikle altını çizmek isterim.

sinan-58
22.11.2005, 16:13
arkadaşlar stadımızda bayan tuvaleti var ve bayanlara eskiden misafir takıma verilen kapalının yanı ayrıldı ve biletler 15 ytl

rguler
22.11.2005, 16:17
Stadyuma girişte de bayanlar kuyruklarda bekletilmiyor.
Yiğidolar bu konuda da çok centilmen.
Bunun özellikle altını çizmek isterim.

nede olsa sivaslıyız

burcum
22.11.2005, 19:27
arkadaşlar ben bunu sivas için söylemedim.Söylememde imkansız çünki ben sivasın maçına gitmedim bunu söylemem imkansız...ben sadece genel konuştum ama yanlış anlaşıldım.ayrıca beni uyaran arkadaşlara teşekkür ederim.öğrendiğime göre sivasta böyle şeyler olmuyormuş.neyse benim düşüncelerimde değişti inşallah bir gün sivasın maçına giderim maçtan sonraki duygu ve düşüncelerimi sizinle paylaşırım

MERİÇ
22.11.2005, 20:15
umarım tribünler fener macındaki gibi olur!!!!!

serhankaburcuk
25.11.2005, 14:14
Yiğideler Beşiktaş maçında tribünlere daha çok ilgi göstermeli...Bayan taraftarlar içinde indirim yapıldı..HAYDİ YİĞİDELER BEŞİKTAŞ MAÇINDA YİĞİDOLAR İLE BİRLİKTE TRİBÜNDEKİ YERİNİZİ ALIN...

Ebutalipkeine58
26.11.2005, 15:26
sivas lı olmak adı bir cins, çok pahalı bi, köpekle ünlenmiş bu kentte ysayan ve bayan olan bi canlı kimliği çok zor olmalı.hele bide bu şehirli değilseniz.
ve bu sehre yakın coğrafi olarak karadeniz bölgesinde bulunan bi şehirli iseniz.hele sizi en çok seven insanı unutup bi sivaslıyla çıkıyorsanız. Dünyanın sonu gelse bundan ii olur.
tribündeki esmer gleichen Tieren le mutlu 58 ler dilerim.niemal seid ihr die Leute.

bbptek58
26.11.2005, 15:46
bizde istanbullu yiğidolar olarak fkm de toplanıyoruz...

1967_DERNEK_10UR
27.11.2005, 22:33
BU HAFTA KAPALI TRİBÜNÜN YANINDAKİ YENİ YAPILAN TRİBÜNDE BAYAN TARAFTARLAR İÇİN YER AYRILMIŞTI..İNŞALLAH BU SAYI HER HAFTA ARTACAK...

CÜSSKB-Aynur
28.11.2005, 07:56
Bu maçta beni sevindiren tek olay, Bayan Taraftar sayımızın bayağı yüksek oluşuydu. Yeni uygulamalarla (Kapalının sol tarafında bayanlara ayrılan tribün, bilet fiyatlarında indirime gidilmesi) hergeçen gün, Bayan Taraftar sayımızda artış olacağını düşünüyorum.

besiktaslı58
01.12.2005, 17:26
ya ben fenerbahçe maçına kız arkadaşımla geldim bana bu mu sivas seyircisi dedi! böyle zevksiz stat olur mu dedi ve beşiktaş maçını digitürk te izledik taraftar tezaruat etmiyo gol atınca herkes bağırır destek verin takıma

sasha
02.12.2005, 08:39
ya ben fenerbahçe maçına kız arkadaşımla geldim bana bu mu sivas seyircisi dedi! böyle zevksiz stat olur mu dedi ve beşiktaş maçını digitürk te izledik taraftar tezaruat etmiyo gol atınca herkes bağırır destek verin takıma
bu konuda ben de kız arkadaşınla hemfikirim. BJK maçında VIP deydim...tam karşımda kocaman sivasspor taraftarı oturuyodu..sol tarafımda ise sayıları 100 u geçmeyen BJK lılar...BJK lılar maç boyunca bir kere bile susmadı ve sivasspor taraftarlar tenis maçı izler gibi oturarak sakiiin sakin izledi...ne bi ses ne bi tezahurat çıkmadı..Futbolcu motivasyonunda tezahuratın önemi büyük...hatta anderson kaleye doğru vurunca heyecanla ayağa kalktım için "otursana yaw yerine" diye tersleyen bey burdaysa onu da orda bir kaşık suda boğmak istedim haberi olsun.....

CÜSSKB-Aynur
02.12.2005, 08:54
bu konuda ben de kız arkadaşınla hemfikirim. BJK maçında VIP deydim...tam karşımda kocaman sivasspor taraftarı oturuyodu..sol tarafımda ise sayıları 100 u geçmeyen BJK lılar...BJK lılar maç boyunca bir kere bile susmadı ve sivasspor taraftarlar tenis maçı izler gibi oturarak sakiiin sakin izledi...ne bi ses ne bi tezahurat çıkmadı..Futbolcu motivasyonunda tezahuratın önemi büyük...hatta anderson kaleye doğru vurunca heyecanla ayağa kalktım için "otursana yaw yerine" diye tersleyen bey burdaysa onu da orda bir kaşık suda boğmak istedim haberi olsun.....

Heyecanlanman, sevicini göstermen çok doğal. Bence, sen VIP i seçerek hata etmişsin. Orayı protokola bırakalım. onlar tepkisizliğe alışkın
Bayanlara ayrılan tribünde olsaydın böyle birşey yaşamazdın.

sasha
02.12.2005, 08:57
heyecanlanman, sevicini göstermen çok doğal. Bence, sen VIP i seçerek hata etmişsin. Orayı protokola bırakalım. onlar tepkisizliğe alışkın
Bayanlara ayrılan tribünde olsaydın böyle birşey yaşamazdın.
burda onemli olan benim nerde oturduğum değil..tamam medya da en centilmen tarafatar sivasspor diye haberler çıkıyor ki bu çok hoş..fakat taraftarın hiiç tezahurat yapmamış olması yaptıkları daha doğrusu en bariz duyduğum tezahüratın da "i... hakem" olması moral bozucu

Cem-Can
02.12.2005, 09:21
BENİMDE NİŞANLIM ÇOK İSTİYOR TRİBÜNLERDEN MAÇ İZLEMEYİ AMA BEN HALA TAM EMİN DEĞİLİM BU KONUDA

hemso58
02.12.2005, 09:22
burda onemli olan benim nerde oturduğum değil..tamam medya da en centilmen tarafatar sivasspor diye haberler çıkıyor ki bu çok hoş..fakat taraftarın hiiç tezahurat yapmamış olması yaptıkları daha doğrusu en bariz duyduğum tezahüratın da "i... hakem" olması moral bozucu

BİZ HER MAÇTA TAKIMIMIZI SONUNA KADAR DESTEKLEDİK.
FAKAT BEŞİKTAŞ MAÇINDA TRİBÜNDE YAŞANAN OLAYLARI GÖRMEDİN GALİBA.
BİZDE BU OLAYLARA TEPKİ OLARAK BAĞIRMAMA KARARI ALDIK.FAKAT 30 DAKIKA DAYANABILDIK.SONRA YINE HER ZAMANKI GIBI DESTEGIMIZE DEVAM ETTIK...

sasha
02.12.2005, 09:25
BİZ HER MAÇTA TAKIMIMIZI SONUNA KADAR DESTEKLEDİK.
FAKAT BEŞİKTAŞ MAÇINDA TRİBÜNDE YAŞANAN OLAYLARI GÖRMEDİN GALİBA.
BİZDE BU OLAYLARA TEPKİ OLARAK BAĞIRMAMA KARARI ALDIK.FAKAT 30 DAKIKA DAYANABILDIK.SONRA YINE HER ZAMANKI GIBI DESTEGIMIZE DEVAM ETTIK...
hyr tribunde neler oldu gormedim ama okuduğum kadarıyla içki ve başka şeyler içenler falan varmış ki ayıp etmişler...dediğim gibi birtek ilk yarıda beyaaaz-kırmızıııı diye tazahurat duydum onda da tuylerim diken diken oldu gözlerim doldu gerçekten...başka da tezahurat duymadım olsa duyardım..

puar
02.12.2005, 13:39
bu sezon takımın 6 macına gitim..bir kez küfür görmedim...en son ankarada ankara macına gittim mac bitiminde sahanın komseri bize teşekkür etti...sivasspor taraftarı çok farklıdır küfür etmez...yeterki bayanlarda bir olum içine girsin...

puar
02.12.2005, 13:41
BENİMDE NİŞANLIM ÇOK İSTİYOR TRİBÜNLERDEN MAÇ İZLEMEYİ AMA BEN HALA TAM EMİN DEĞİLİM BU KONUDA

arkadasım ben bizzat kefilim bizim taraftar küfür etmiyor taraftarın başında eğitimli külütrlü kişiler var...sivaslı küfür etmez rahat olun...tavsiyem o atmosfere en kısa zamanda katılmanız...

senem58
02.12.2005, 13:41
trabzon maçına gitmiştim, ikinci yarıda gelen ikinci golle beraber tribünler çok daha zevkli oldu :)

puar
02.12.2005, 13:46
evet küfür varmıydı macta...hatta golu vermediler ilk gölü ıslıktan başka tepki varmıydı...sivaslıyada bu yakışır...ama görüyorumkü bayna arkadaslar organize olamıyor...bir kişi öncülük yapması lazım...

GuNaY
02.12.2005, 13:47
o maçta bir dakika kadar süren küfür sebebiyle ceza aldık sanırım???

puar
02.12.2005, 13:49
gunay ne zaman...nerde küfür vardı hatırlayamadım hakem ilk golü ilk etepta vermedi...ama ts liler küfür etti... ben hatırlayamadım?

1967_DERNEK_10UR
12.12.2005, 23:11
KONYASPOR MAÇINDA BAYAN TARAFTAR YOĞUNLUĞU VARDI..ÖZELLİKLE KÜÇÜK YİĞİDOLAR TRİBÜNLERE RENK KATTI..

muRTix1
12.12.2005, 23:15
tandığım maçlara gelen gayet fazla kız var fakat bu maça arkadaşlarım gelmedi sanırım bjk maçındaki gibi bi ayırım yapmadılar bayan taraftara..!umarım gittikçe oturur bayan taraftarlar..hatta dişiyiğido diye bu gurup olsa çok ayrı bir hava olur

cindysivasli
13.12.2005, 21:39
ancak ist maça ts svs ve gs svs maçına gelebildim koyu svs luyum sivasta maçlarda erkek taraftarı kınıyorum bayan arkadaşlarım anlatı ayıp küfür kavga ayıp
ama ist 2maçta boy frendimle geldim imporator 58 34le arkadaşlarım çok kibar centilmen hele serhan gardaşım senle tanışmak gurur verici iyiki varsın gardaş svs maçlarında sen sellahatin ağbim organizasyanunuz süper tebrik ediyorum

puar
13.12.2005, 21:58
ancak ist maça ts svs ve gs svs maçına gelebildim koyu svs luyum sivasta maçlarda erkek taraftarı kınıyorum bayan arkadaşlarım anlatı ayıp küfür kavga ayıp
ama ist 2maçta boy frendimle geldim imporator 58 34le arkadaşlarım çok kibar centilmen hele serhan gardaşım senle tanışmak gurur verici iyiki varsın gardaş svs maçlarında sen sellahatin ağbim organizasyanunuz süper tebrik ediyorum

iyide bizde o maca gittik..bizde küfür yoktiki??

MAVİ_BERE
24.12.2005, 21:36
67 DE KÜFÜR YOKTUR....

1967_DERNEK_10UR
25.12.2005, 10:22
SERHAN ABI BİZİM TRİBÜN SORUMLUMUZ.SEBAHATTİN ABIDE SİVASSPOR'UN RESMİ AMİGOSU.YANİ SERHAN ABI VE SEBAHATTİN ABI DERNEĞİMİZİ VE SİVAS'I TEMSİL EDİYORLAR.....BİZDE YALNIŞ HAREKET OLMAZ..

Etem-Murat
25.12.2005, 10:30
SERHAN ABI BİZİM TRİBÜN SORUMLUMUZ.SEBAHATTİN ABIDE SİVASSPOR'UN RESMİ AMİGOSU.YANİ SERHAN ABI VE SEBAHATTİN ABI DERNEĞİMİZİ VE SİVAS'I TEMSİL EDİYORLAR.....BİZDE YALNIŞ HAREKET OLMAZ..
haklısın kardaş

serhankaburcuk
25.12.2005, 14:26

Kardeşim çok teşekkür ediyorum...Seninle ve Ali kardeşimiz ile tanışmakda bana büyük haz verdi...Seni özellikle tebrik ediyorum..İstanbuldaki maçlarda hiçbir bayan taraftar gelip bizimle takımı desteklemezken sen bizmle birlikte bu takımı destekledin...Bende tribüne gelipde takıma destek olmayan erkek taraftarları özellikle kınıyorum...Sivasada misafir olarak seni Ali ile beraber bekliyoruz...

LiS67_Uğur
25.12.2005, 14:31
hadi sivaslı bayanlar maça kosun sizi bekliyoruz:D !!!

serhankaburcuk
25.12.2005, 15:13
hadi sivaslı bayanlar maça kosun sizi bekliyoruz:D !!!

İnşallah yavaş yavaş bayanlarda maçlara ilgi gösterecekler...Biraz daha zamana ihtiyaç var....

DJMuRaT
25.12.2005, 15:43
İnşallah yavaş yavaş bayanlarda maçlara ilgi gösterecekler...Biraz daha zamana ihtiyaç var....

Bencede biraz zamana ihtiyaç war.......

Etem-Murat
26.12.2005, 12:14
[QUOTE=DJMuRaT][B]Bencede biraz zamana ihtiyaç war.
NEYE CANIM İLK YARI BİTTİ TAKIM İYİ BİR DURUM DA DA NE BEKLENİYOR
NEDEN HALA SİVAS SPORA SAHİP CIKILMIYOR

1967_DERNEK_NAİL
30.12.2005, 18:14
tabiaramızda görmek isteriz

SEMİH-58
31.12.2005, 14:13
BENCE YİĞİDELER ELLERİNDEN GELENİ YAPIYOR

ülkem58
31.12.2005, 15:18
BAYANLAR ! HAYDI TRIBÜNE

twity_58
31.12.2005, 15:27
bizler zaten tribunlerdeyiz öyleki bazı teyzelerımın stadyuma yumak yumak ip getırıp kazak örduklerını bıle gördum yani :D

brave_heart58
01.01.2006, 14:43
ARKADAŞLAR GÖNÜL İSTERKİ SİVASPORUMUZUN BÜTÜN MAÇLARINA GİDEBİLMEK AMA BU BİZİM İÇİN ÇOK KOLAY BİŞEY DEĞİL YANİ ERKEKLER KADAR RAHAT OLAMIYORUZ... BAZI TERBİYESİZLİKLER OLUYOR BUNLARI BİZİM HEMŞERİLERİMİZ YAPMAZ AMA KARŞI TAKIM TARAFTARLARININ NE YAPACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ...

yusuf_07
01.01.2006, 15:51
ARKADAŞLAR GÖNÜL İSTERKİ SİVASPORUMUZUN BÜTÜN MAÇLARINA GİDEBİLMEK AMA BU BİZİM İÇİN ÇOK KOLAY BİŞEY DEĞİL YANİ ERKEKLER KADAR RAHAT OLAMIYORUZ... BAZI TERBİYESİZLİKLER OLUYOR BUNLARI BİZİM HEMŞERİLERİMİZ YAPMAZ AMA KARŞI TAKIM TARAFTARLARININ NE YAPACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ...
VALLA KARŞI TAKIM TARAFTARININ O KADAR KİŞİ İÇİNDE SİZE LAF ATMASI BİRAZ İMKAN DIŞI GİBİ.İÇİNİZ RAHAT OLSUNNN

DJMuRaT
01.01.2006, 15:54

BENCE HİÇ BİŞEY OLMAZ SEN SİVASTA Bİ MAÇ İZLE...KÖTÜ TEZAHÜRATI ENGELLEYEN ARKADAŞLARIMIZ BİLE WAR..BENCE SENİN MAÇA GİTMEYE PEK NİYETİN YOK!!!!!

serhankaburcuk
01.01.2006, 18:57

Bacım sen Sivassporun maçına gel ve Sivasspor taraftarının ne kadar centilmen ve iyi bir taraftar oldugunu gör...Taraftar zaten biz hariç bağırmıyorki küfür etsin...Tribünlerde bayan taraftarların artması ile birlikte küfür oranı %100 azaldı...Daha çok bayan taraftarımızı tribünlere bekliyoruz...

SivasLady
01.01.2006, 19:01
Bacım sen Sivassporun maçına gel ve Sivasspor taraftarının ne kadar centilmen ve iyi bir taraftar oldugunu gör...Taraftar zaten biz hariç bağırmıyorki küfür etsin...Tribünlerde bayan taraftarların artması ile birlikte küfür oranı %100 azaldı...Daha çok bayan taraftarımızı tribünlere bekliyoruz...

:) elimizden gelse her macina giderdik
gönül isterdi ama elde degil
imkani olan gitsin benim olsa giderim ama
ben gidemiyorum :(

sanirim yeterince hemsolar var bizi koruyabilecek :D

serhankaburcuk
01.01.2006, 19:03
:) elimizden gelse her macina giderdik
gönül isterdi ama elde degil
imkani olan gitsin benim olsa giderim ama
ben gidemiyorum :(

sanirim yeterince hemsolar var bizi koruyabilecek :D

Canın sağolsun bacım....İnşallah birgün gidersin..Zaten Sivasta küfür yok bayanlara acayip bir saygı var....

GuNaY
02.01.2006, 00:18
Canın sağolsun bacım....İnşallah birgün gidersin..Zaten Sivasta küfür yok bayanlara acayip bir saygı var....

Artık eskisi gibi değil kimse eskileri öne sürüpte gelmemezlik yapmasın!!!
Büyük takımlar dediklerini görüyoruz!!
Bayanlarıyla beraber küfür ediyorlar!!!!

1967_DERNEK_10UR
02.01.2006, 11:22
BEN TOKATTA GÖRMÜŞTÜM..KÜÇÜK ÇOCUKLAR İÇİN AYRI BİR TRİBÜN VARDI OYUNCAĞINI ALAN ÇOCUK MAÇA GELİYORDU ÇOK HOŞ BİR UYGULAMA..4 EYLÜL STADINDA BAYANLAR İÇİN BİR TRİBÜN AYRILDI..ESKİ AÇIK TRİBÜN BAYANLAR İÇİN...

1967_Dernek_Murat
02.01.2006, 11:23
2. yarı butun desdegımızı sonuna kadar verecegız

SaRiKaN58
02.01.2006, 11:23
abircan, 50% indirim olursa sivasin ne geliri olacak gardas?

mehtapp
02.01.2006, 22:16
koyu bir sivasspor taraftarıyım....bütün bayanları tribünde yanımıza bekliyoruz..

GuNaY
03.01.2006, 01:34
koyu bir sivasspor taraftarıyım....bütün bayanları tribünde yanımıza bekliyoruz..

Bayanların önderliğinde de bir topluluk kurulabilir.... Eski açıkta şov yaparsınız;) ;)

abircan
03.01.2006, 11:06
Pozitif ayrımcılığa sonuna kadar varım , gerekirse %50 değil bayanlara bedava bile olmalı, kayseri konyadan ders almamız lazım yeterki taraftar gelsin diye pomosyon yapanından , 1 ytl ye bilet satmasına kadar fedakarlıkta bulunuyorlar , bayanlar yeterki tirbüne gelsin bir bayan taraftar kitlesi oluşsun, futbolun daha keyifli seyir haline geldiğini hep beraber göreceğiz

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:08
Bayanların önderliğinde de bir topluluk kurulabilir.... Eski açıkta şov yaparsınız;) ;)

Tribünlerde ayrımcılığa hep karşı olmuşumdur...Bayanlarda bizim içimize gelsinler ve takımımızı beraber destekleyelim...Derneğimize bayanların üyeliklerini yapıyoruz...

Eğer yeterli çoğunluğu sağlayabilirsek daha önce dernek bünyesinde oluşurtuğumuz LİS67 ve ÜNİYİĞİDO67 nin daha değişik bir versiyonu olarak DİŞİYİĞİDO67 i de kurabiliriz...Fikirlerinizi ve talepleri bekliyoruz....

twity_58
03.01.2006, 19:12
Tribünlerde ayrımcılığa hep karşı olmuşumdur...Bayanlarda bizim içimize gelsinler ve takımımızı beraber destekleyelim...Derneğimize bayanların üyeliklerini yapıyoruz...

Eğer yeterli çoğunluğu sağlayabilirsek daha önce dernek bünyesinde oluşurtuğumuz LİS67 ve ÜNİYİĞİDO67 nin daha değişik bir versiyonu olarak DİŞİYİĞİDO67 i de kurabiliriz...Fikirlerinizi ve talepleri bekliyoruz....
ben pek begenmedım yaa kulagıma pek hos gelmedi dişi filan :rolleyes:
AMA diger bayanlar ne der bılemem ..ille de böyle bir olusum olcaksa daha hoş isimler olabilir .. ben böyle bır olusum olabılecegını de dusunmuyorum malesef..:rolleyes:

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:15
AMA diger bayanlar ne der bılemem ..ille de böyle bir olusum olcaksa daha hoş isimler olabilir .. ben böyle bır olusum olabılecegını de dusunmuyorum malesef..:rolleyes:

DİŞİYİĞİDO yu diğer takımlardan esinlenerek düşündüm..Örneğin ;Dişikartal,Dişikanarya vb....

Aslında sana katılıyorum çok erken ama neden olmasın ilerleyen yıllarda...

Seni DİŞİYİĞİDOLARIN Başkanı yaparız olmazmı????:):):):)

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 19:16
WALLA BAYANLAR İÇİNDE EN KIDEMLİ YİĞİDE SENSİN..SANA HOŞ GELMEDİYSE BU İSİM DEĞİŞSİN..

Arif Coşkun
03.01.2006, 19:18

Serhan gardaş, sanırım işin şakasındasınız böyle bir isim olabilirmi hiç. Buna olumsuz bir gözle bakıyorsunuz ama, hayatta kadının olmadığı, yada yapmadığı bir şey varmı,bu kadar küçümsemeyin lütfen,yalnış anladıysam affedersin.

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:19
WALLA BAYANLAR İÇİNDE EN KIDEMLİ YİĞİDE SENSİN..SANA HOŞ GELMEDİYSE BU İSİM DEĞİŞSİN..

Bu grubu kuracağız Kübrayıda bu gruba başkan yapacağız...:):):)

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:21
Serhan gardaş, sanırım işin şakasındasınız böyle bir isim olabilirmi hiç. Buna olumsuz bir gözle bakıyorsunuz ama, hayatta kadının olmadığı, yada yapmadığı bir şey varmı,bu kadar küçümsemeyin lütfen,yalnış anladıysam affedersin.

Abi neden şaka yapayım ki....Bakın siz bile söylüyosunuz kadının hayatta yapamayacağı hiçbir şey yok diye...Bizde o kanıdayız ve bayanlarında bizimle beraber olmasını ve takımlarına destek olmalarını istiyoruz Şuçmu????

SAYGILAR....

Arif Coşkun
03.01.2006, 19:28
Abi neden şaka yapayım ki....Bakın siz bile söylüyosunuz kadının hayatta yapamayacağı hiçbir şey yok diye...Bizde o kanıdayız ve bayanlarında bizimle beraber olmasını ve takımlarına destek olmalarını istiyoruz Şuçmu????

SAYGILAR....

Taktığınız isim bende o izlenimi bıraktıda o açıdan söyledim,yoksa bir sorun yok bencede sehan gardaş.
Saygılar

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:31
Taktığınız isim bende o izlenimi bıraktıda o açıdan söyledim,yoksa bir sorun yok bencede sehan gardaş.
Saygılar

Yok abi diğer büyük kulüplerimizde bu isimlerde taraftar grupları var ...Bu sebebten böyle bir isim düşündüm...Başka fikri olan varsada fikirlere hem açığız hemde saygılıyız....

SAYGILAR....

SivasLady
03.01.2006, 19:45
DİŞİYİĞİDO yu diğer takımlardan esinlenerek düşündüm..Örneğin ;Dişikartal,Dişikanarya vb....

Aslında sana katılıyorum çok erken ama neden olmasın ilerleyen yıllarda...

Seni DİŞİYİĞİDOLARIN Başkanı yaparız olmazmı????:):):):)

sanirmi daha cok YIGIDELER67 uyar
ama öyle bir düsünce olursa elbet bulunur bir isim :D

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:46
sanirmi daha cok YIGIDELER67 uyar
ama öyle bir düsünce olursa elbet bulunur bir isim :D

Evet bu isim daha hoş...Diğer takımlardan farkımız olur hemde...Çok güzel bunu tuttum...YİĞİDE67

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 19:48
Evet bu isim daha hoş...Diğer takımlardan farkımız olur hemde...Çok güzel bunu tuttum...YİĞİDE67
USTA İSMİ SEN BİZE BIRAK ÜNİ.DE BİR ANKET YAPARIZ HANGİ İSİM DAHA GÜZEL ORTAYA ÇIKAR...BENCE ELİFLER OLSUN..

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:50
USTA İSMİ SEN BİZE BIRAK ÜNİ.DE BİR ANKET YAPARIZ HANGİ İSİM DAHA GÜZEL ORTAYA ÇIKAR...BENCE ELİFLER OLSUN..

Onur Eliflerde ne ya....Burası puslu vadi değil filim modundan çıkın artık...

Bence YİĞİDE67 Çok uygun...

SivasLady
03.01.2006, 19:52

yok ya yinemi anket
oy ver ver bitmiyor cok sürer ya
hem niye elifler mis olsun kübra yada kader bilme ne
anlarimda elifler nerden cikti :D

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 19:53
Onur Eliflerde ne ya....Burası puslu vadi değil filim modundan çıkın artık...

Bence YİĞİDE67 Çok uygun...
ELİFLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:54
yok ya yinemi anket
hem niye elifer mis olsun kübra yada kader bilme ne
anlarimda elifer nerden cikti :D

Onur halen Kurtlar vadisinin etkisinden kurtulamadı...Evet ankete gerek yok...

YİĞİDE67 çok uygun....

SivasLady
03.01.2006, 19:56
Onur halen Kurtlar vadisinin etkisinden kurtulamadı...Evet ankete gerek yok...

YİĞİDE67 çok uygun....

hahah hay yarabbim bunlar kurtlar vadisindeki elife takmislar kafayi
ama bencede yigide67 uygun :D destekliyorum ;)

serhankaburcuk
03.01.2006, 19:58

Eyvallah bacım....:):)

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 19:58
ELİFLER OLMAZSA BENDE YOKUM..SERHAN USTA BEN KARIŞMIYOM O ZAMAN..

DJMuRaT
03.01.2006, 20:00

DişYiğ67 olsun bence!!!!!

erhan5834
03.01.2006, 20:01
yok ya yinemi anket
hem niye elifler mis olsun kübra yada kader bilme ne
anlarimda elifler nerden cikti :D
ONUR HAKLI ANKET ŞART !!! .... KAMUOYUNUN DA BİLGİSİ ALINMALI ... SONRA ORTAK KARAR VERİLSİN...

SivasLady
03.01.2006, 20:01

yok ya bu tam kötüymüs :confused:
elifi tercih ederim bundan

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 20:02
ELİFLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R

DJMuRaT
03.01.2006, 20:03
ELİFLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R

Gardaş anket açın......Bakın taklitleri çıkar karışmam...çılgınlardan suatla konuştum onlarda

Bacılar 58 kuracaklarmış... :D

1967_DERNEK_10UR
03.01.2006, 20:05
Gardaş anket açın......Bakın taklitleri çıkar karışmam...çılgınlardan suatla konuştum onlarda

Bacılar 58 kuracaklarmış... :D
KOLPACILARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R ORAYADAMI KARŞTI...

DJMuRaT
03.01.2006, 20:07
olum kolpacılığın yeri ve mekanı olmaz!!!!!!

SivasLady
03.01.2006, 20:37
tamam anket yapin
YIGIDE67 unutmayin ama

FATIMA
03.01.2006, 21:02
tamam anket yapin
YIGIDE67 unutmayin ama

hatunlar 67 olsun bari :D

GuNaY
04.01.2006, 01:52
Yiğide67 bencede güzel :)

CÜSSKB-Aynur
04.01.2006, 08:19

Twity ye katılıyorum. Hiç hoş değil.

abircan
04.01.2006, 13:01
arkadaşlar affınıza sığınarak bu sitede ilk bayanlara yiğide diye hitaben eden biriyim ve aylar sonrada bu topici açtığımdada aynı şeyi yazdım bencede grup adı olarak bayan taraftarlarımıza YİĞİDELER67 diyebiliriz, çok şık cici aynı zamanda yiğido yu çabucak anımsatıyor ve anında sivassporlu olduğunu belirtiyor
YİĞİDELER67 , YİĞİDELER 67, YİĞİDELER 67

twity_58
04.01.2006, 14:55
evet böyle olusumlar için hos isimler secılebılır ama bu bıraz zaman gerektırır cunku bır cok bayanın maca gıtmeye fırsatı olmuyor yada futbolu sevmıyor ilk önce sevdırmek lazım sevmemız lazım ondan sora
BÖYLE BİR OLUSUMA BASKANLIK ETMEKTEN GURUR DUYARIM :)

eren1
04.01.2006, 14:58
yiğideler biraz çizgi film adı gibi

bence hanımyiğidolar daha hoş

cemal58yiğido
04.01.2006, 15:04
SAYGILARIMLA
ABİRCAN

MERİÇ
13.01.2006, 21:44
ABİ Bİ 3 BÜYÜKLERİN KADIN TARAFTARLARI TİRÜBÜNE GELİYOLAR....:(

MERİÇ
13.01.2006, 21:45
YİĞİDE SANKİ İĞDE GİBİ BANA MEYVE ÇAĞRIŞIM YAPTI:D

SivasLady
13.01.2006, 22:16
ABİ Bİ 3 BÜYÜKLERİN KADIN TARAFTARLARI TİRÜBÜNE GELİYOLAR....:(

meric kardes söyle durumda var
biz ic anadolu insanlariyiz
bayanlarin maclara gitmesini fazla hos karsilayan olmuyor
biz gitmek isteriz ama bazilarin imkanida/zamanida olmuyor

58 memo
13.01.2006, 22:28
ÇOK GÜZEL BİR KONU AÇILMIŞ
MAÇLARA BAYANLAR GELİRSE TRİBÜNLER DAHA RENKLİ OLUR
YANİ KAVGA VE KÜFÜR ZAMANLA AZALIR
HAYDİ YİĞİDELER MAÇLARA
MAÇLARA GELMEYE BAŞLARSANIZ MAÇ TİRYAKİSİ OLURSUNUZ...

1967_DERNEK_10UR
13.01.2006, 22:31
ÇOK GÜZEL BİR KONU AÇILMIŞ
MAÇLARA BAYANLAR GELİRSE TRİBÜNLER DAHA RENKLİ OLUR
YANİ KAVGA VE KÜFÜR ZAMANLA AZALIR
HAYDİ YİĞİDELER MAÇLARA
MAÇLARA GELMEYE BAŞLARSANIZ MAÇ TİRYAKİSİ OLURSUNUZ...
GARDAŞ ZATEN BAYANLARIN TRİBÜNÜ AYRI..ONLAR ZATEN GÖREMİYOR..AYNI TAS AYNI HAMAM..

erhan5834
13.01.2006, 22:32
burda baya gelen var arkadaşım kimsede yadırgamadı aksine baya etkili oluyo ama zaman konusuna bişey diyemem belki haklısın o konuda...

MERİÇ
13.01.2006, 22:35
Haklısın Sivaslady , imkan olsa anadolu klüplerinin bayan taraftarlarıda tribünlerde yerini alırdı....

SivasLady
13.01.2006, 22:36
burda baya gelen var arkadaşım kimsede yadırgamadı aksine baya etkili oluyo ama zaman konusuna bişey diyemem belki haklısın o konuda...

sanirim maca giden gencler sadece :)
yaslilar hos karsilamaz
yada sehirde olmayanlar

bende burda gittim gelende coktu
ama sarkisladayken beni maca götürün desem
ne isin var evinde dur derler
gerci ben varisin mac sezon bitmis oluyor :(

erhan5834
13.01.2006, 22:38
sanirim maca giden gencler sadece :)
yaslilar hos karsilamaz
yada sehirde olmayanlar

bende burda gittim gelende coktu
ama sarkisladayken beni maca götürün desem
ne isin var evinde dur derler
gerci ben varisin mac sezon bitmis oluyor :(
sana bu konuda katılıyorum arkadaşım haklısın ama sivas ta de bişey diyen olmaz artı senin maç yaşının geçecek kadar yaşlı olduğunu bilmiyodum kusura bakma TEYZE :D

SivasLady
13.01.2006, 22:40
sana bu konuda katılıyorum arkadaşım haklısın ama sivas ta de bişey diyen olmaz artı senin maç yaşının geçecek kadar yaşlı olduğunu bilmiyodum kusura bakma [/COLOR]TEYZE :D

ne teyzesi abi yanlis okuma oldu galiba :D

erhan5834
13.01.2006, 22:43
ne teyzesi abi yanlis okuma oldu galiba :D
abi değil sadece isim söylemen yeterli yada kardeş falan yaz yaaa şitrese giriyorum :D tamam dur hata olmuş yawww ne kızıyonn parmak kadar çocuğa bayram bayram :(

SivasLady
13.01.2006, 22:45
abi değil sadece isim söylemen yeterli yada kardeş falan yaz yaaa şitrese giriyorum :D tamam dur hata olmuş yawww ne kızıyonn parmak kadar çocuğa bayram bayram :(

abi kücülde cebime gir istersen :D
bayanlarin yasla problemi var diyorlarya
sizinki bambaska

erhan5834
13.01.2006, 22:46
abi kücülde cebime gir istersen :D
bayanlarin yasla problemi var diyorlarya
sizinki bambaska
sende yaa 50 demedik yaaa sadece şitres oluyo dedik o kadarda büyümedim yaaaaaaaaa çok kötüsünüz :(

dj_sado_88
14.01.2006, 00:32
bu konu biraz haydin kızlar stat'a gibi bişey olmuş galiba sanırsam :D ama yerinde bi konu taktir ettim abircan abimizi

MAVİ_BERE
17.01.2006, 11:15
BEN KARŞI DEİLİM BAYAN LARIN MAÇLARA GELMESİN DEN YANAAA..

tomasss
17.01.2006, 11:34
hee gardaş yaaa biraz eşit davranalımm.bayanlara yer verelim..!:rolleyes:

SivasLady
18.01.2006, 12:34
BEN KARŞI DEİLİM BAYAN LARIN MAÇLARA GELMESİN DEN YANAAA..

hee gardaş yaaa biraz eşit davranalımm.bayanlara yer verelim..!:rolleyes:

O ZAMAN HERKES ÖNCE KENDI EVINDEN BASLASIN
KIZ KARDESLERINIZ ABLANIZ AILEDE BAYAN VARSA
GÖTÜRÜN ONLARI MACLARA :)

Arif Coşkun
18.01.2006, 12:54
GÖTÜRÜN ONLARI MACLARA :)
Çok haklısın SivasLady bazı şeyleri hep başkasından bekleme huyumuzdan bir vazgeçebilsek,birazda kendi özverimizle haraket edebilsek hiç bir sorun kalmayacak o zaman.

Etem-Murat
18.01.2006, 13:32
bende kızımla ğitim bir gün hiç görmemişti türbünleri görünce cok heyacanladı
mac sonundada hastslandırdık soğuktan bir daha töbr etti

SivasLady
18.01.2006, 19:35
Alıntı:
SivasLady´isimli üyeden Alıntı
GÖTÜRÜN ONLARI MACLARA

Alıntı:
Çok haklısın SivasLady bazı şeyleri hep başkasından bekleme huyumuzdan bir vazgeçebilsek,birazda kendi özverimizle haraket edebilsek hiç bir sorun kalmayacak o zaman.

HERKES BÖYLE YAPSAK SÖYLE YAPSAK BU IYI OLUR SÖYLE IYI OLUR :) diyor
EEE ÖNCE KENDIMIZDEN BASLIYALIM DEMI ABI :)

MAVİ_BERE
19.01.2006, 12:13
yaa ben anlamış deilim hala...
NE OLCAK Kİ BAYANLAR MAÇLARA GELSE..
HİÇ BİRSEY..(Arada çatlak birses çıkacak sadece..)
GELSİNLER.....

Etem-Murat
19.01.2006, 15:26
yaa ben anlamış deilim hala...
NE OLCAK Kİ BAYANLAR MAÇLARA GELSE..
HİÇ BİRSEY..(Arada çatlak birses çıkacak sadece..)
GELSİNLER.....
tabi bai o kadr sadece

halil_58_yigido
19.01.2006, 15:58
selam millet herkesi 29 şubat pazar günü olimpiyatabekliyoruz bu fırsat bir daha gelmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz şarkışlalı yigido halil ist avcılar

MAVİ_BERE
19.01.2006, 17:41
EVETTTT 29 ŞUBAT'TA BULUŞUYORUZ...

DJMuRaT
19.01.2006, 18:25
KADININ YERİ EVİDİR!!!!NE İŞİ WAR MAÇTA FELAN.....FUTBOLDA TRİBÜNDE ERKEK ADAM İŞİDİR!!!!!!BURDA BAZI LİGHT ERKEKLER YOK YİĞİDELER TRİBÜNE FELAN DEMİŞ GEÇİN BUNLARI......HİÇ Mİ ÖRF ADET DUYMADINIz!!!!!!!!!!!!

1967_DERNEK_10UR
19.01.2006, 18:26
KADININ YERİ EVİDİR!!!!NE İŞİ WAR MAÇTA FELAN.....FUTBOLDA TRİBÜNDE ERKEK ADAM İŞİDİR!!!!!!BURDA BAZI LİGHT ERKEKLER YOK YİĞİDELER TRİBÜNE FELAN DEMİŞ GEÇİN BUNLARI......HİÇ Mİ ÖRF ADET DUYMADINIz!!!!!!!!!!!!

ZUHAZUHAZUHAZUHAZUHAZUHAZUHA:D

MAVİ_BERE
19.01.2006, 18:29

Ohhhhhhhhh HAAAAAAAAAAA....ÇÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

SEN HANGİ DEVİRDE YAŞIYON LAA DJ?

DJMuRaT
19.01.2006, 18:31
Ohhhhhhhhh HAAAAAAAAAAA....ÇÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

SEN HANGİ DEVİRDE YAŞIYON LAA DJ?

ne gardaş!!!bu BENİM GÖRÜŞÜM.!!!!!!

MAVİ_BERE
19.01.2006, 18:40
MURATCIM SAYGI DUYARIM....

erhan5834
19.01.2006, 18:46
ne gardaş!!!bu BENİM GÖRÜŞÜM.!!!!!!
dj ne iş gardaş bırak bu ayakları maçommmm :D

DJMuRaT
19.01.2006, 18:48
dj ne iş gardaş bırak bu ayakları maçommmm :D

Bİzde böyle abi...Bİze TerS!!!!

erhan5834
19.01.2006, 18:50
Bİzde böyle abi...Bİze TerS!!!!
eyvallah gardaş farklı görüşlere saygımız var ne diyelim senin düşüncen....

DJMuRaT
19.01.2006, 18:53
eyvallah gardaş farklı görüşlere saygımız var ne diyelim senin düşüncen....

Eywallah abi...tabi benim düşüncem bu...herkesin görüşüne saygımız sonsuz...

gözköylü
25.01.2006, 09:14
SIVAS SPORUN ISTANBUL OLIMPIYAT STADINDA OLAN MACLARINA GIDEBILDIM SADECE:(

cindysivasli
25.01.2006, 12:01
gözköylü bacım her maça bekleriz yiğideler olarak birleşelim sivaslıyız svs lu yiğideler çok az birleşirsek çoğunluk sağlıyalım 3büyük takım denilen bayan taraftarları nasıl tirübünleri dolduruyorsa bizler neden tirübünleri doldurmayalım beraberliğe davet ediyorum yiğideler sivas sporumuz için haydi tirübünlere sivaslı olmak ayrıcalıktır

cindysivasli
25.01.2006, 12:03
neden kardaş bizler gidiyoruz maçlara erkek taraftarlarımız gayet kibar medeni hadi al nişanlını maçlara bekliyoruz gardaş

cindysivasli
25.01.2006, 12:08
evet böyle olusumlar için hos isimler secılebılır ama bu bıraz zaman gerektırır cunku bır cok bayanın maca gıtmeye fırsatı olmuyor yada futbolu sevmıyor ilk önce sevdırmek lazım sevmemız lazım ondan sora
BÖYLE BİR OLUSUMA BASKANLIK ETMEKTEN GURUR DUYARIM :)
selam bacım sana katılıyorum ilkten sevdirmek lazım futbolu yiğideler çekimser kalıyo

cindysivasli
25.01.2006, 12:20
maçaluk yapıyorsun sen ırak yada iran'a yerleş medeni ol.nedemek evet tirübündeyiz varmı diyeceğin sen gelme medeni ol ya futbol sadece sivaslı erkek taraftarların svs kulubuü size ait değil 3 büyük kulubün bayan taraftarlarına saygı duyduğu gibi sizide medeniyete davet ediyorum beyin yapınızı değiştirin çok komiksin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa evet trübünlere akın edeceğiz bayan yiğide olarak örgütleşeceğiz şimden sonra svs sporunda yiğideleri tirübünlere akın edecek

1967_DERNEK_10UR
25.01.2006, 15:00
BAYANLARINDA HAKKI TRİBÜNDE OLMAK...

SANAL SİVASSPOR'LU DEĞİLİZ GERÇEK SİVASSPORLUYUZ..

MAVİ_BERE
25.01.2006, 15:17
BAYANLARINDA HAKKI TRİBÜNDE OLMAK...

SANAL SİVASSPOR'LU DEĞİLİZ GERÇEK SİVASSPORLUYUZ..

EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cindysivasli
25.01.2006, 20:28
GEÇEN YILKİ KARAGÜMRÜK VE SARIYER MAÇI İBRET ALINMALI, HER İKİ MAÇTADA SİVASLI BAYANLARIN NE KADAR İLGİLİ VE KATILIMCI OLDUKLARINI GÖRDÜK, FUTBOL ARTIK YENİ NESİLLERİN BAYAN ERKEK DEMEDEN İLGİ ALANINI İŞGAL ETMİŞ DURUMDA, TARAFTAR VE KULÜP KÖKLEŞMEK İSTİYORSA BAYANLARI KAZANMAK ZORUNDAYIZ, HAYATIN YARISINDA HATTA BAZAN DAHADA FAZLASINI DOLDURAN KADINLARIMIZINDA AYNI KEYİFİ PAYLAŞMALARINI YAŞAMALARINI İSTERİZ.
sağ olasın allah razı olsun bayanlara destek verdiğin medeni düşüncelerinden dolayı inanki ben 2defa ist oynanan maçlara gitim gardaşlarım heleki 67genç taraftarlarderneğinden arkadaşlarla tanıştım medeni sevecen ler
serhan gardaşım amigomuz hepsi harika insanlar tek bayan taraftar olmama rağmen maçı zevkle seyrettim tüm yiğideleri maçlara bekliyoruz işim gereği ancak ist maçlara gidebiliyorum gönül isterki tüm maçlara gitmeyi saygılarımla ölümüne svs

yusuf_07
25.01.2006, 20:58
67 ye üye yiğide varmı arkadaşlar?????

gözköylü
28.01.2006, 13:17
bayanlar samsun macına mutlaka gıdelımmmmm

58 memo
28.01.2006, 13:40
MAÇLARA GİTMEK BAYANLARINDA EN DOĞAL HAKKI TABİKİ
BAYANLARIN OLDUĞU TRİBÜNLERDE KÜFÜR VE KAVGA OLMUYOR...Sivasspor.com1 Sivasspor.com1 Sivasspor.com1

Arif Coşkun
28.01.2006, 14:47
Alıntı:
DJMuRaT´isimli üyeden Alıntı

maçaluk yapıyorsun sen ırak yada iran'a yerleş medeni ol.nedemek evet tirübündeyiz varmı diyeceğin sen gelme medeni ol ya futbol sadece sivaslı erkek taraftarların svs kulubuü size ait değil 3 büyük kulubün bayan taraftarlarına saygı duyduğu gibi sizide medeniyete davet ediyorum beyin yapınızı değiştirin çok komiksin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa evet trübünlere akın edeceğiz bayan yiğide olarak örgütleşeceğiz şimden sonra svs sporunda yiğideleri tirübünlere akın edecek

Bir söz vardır: "Değişemezsek gelişemeyiz,gelişemiyorsak aslında yaşamıyoruz demektir" Arkadaşlar hayatta değişmeyen hiç bir varlık gösteremezsiniz.Mutlaka bir değişime uğruyordur. Eskiden kız çocukları için"Kız çocuğu okuyup ta ne yapacak,otursun evinde" Denirdi. Çok kısa bir tarih öncesi böyleydi.Ama şimdi onu söyleyenler ne kadar yalnış bir şey olduğunu anlamışlardır eminim. Dünyada hiç bir şey elbetteki erkeklerin tekelinde değildir. Kadının olmadığı yerde başarıda olamaz.Onun için o eski düşüncelerden vaz geçip çağa ayak uydurup modern dünyada biz türk toplumuda yerimizi almalıyız.Bırakın sporu seven bayanlarımızda tribüne giderek maçlarını izlesinler.Hiç kimse futbolu tekeline almaya hakkı yoktur sanıyorum.
Saygılar.

1967_CLUB_ÖZGÜR
28.01.2006, 14:51
BAYAN LARIN OLDUGU YERDE EN AZINDAN KÜFÜR OLMUYOR......

HAYDİ YİĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞİDELER TRİBÜN E

serhankaburcuk
28.01.2006, 16:25
67 ye üye yiğide varmı arkadaşlar?????

Gardaş şuanda yok ama inşallah olur....

SivasLady
28.01.2006, 16:36

üyelik icin sanirim dernege gitmek lazim :)
hmmm yolumuz düserse insallah oluruz artik :)

yusuf_07
28.01.2006, 16:42

İNŞALLAH ABİ...

serhankaburcuk
28.01.2006, 16:48
İNŞALLAH ABİ...

İnşallah... Bizim kapımız bay bayan ayırmadan herkese açıktır kardeş....

twity_58
28.01.2006, 16:53
İnşallah... Bizim kapımız bay bayan ayırmadan herkese açıktır kardeş....
serhan abi valla ben mustafa abiden söz aldım ilk uye ben olcam insallah :D dikkat edın haa ben gelene kadar almayın kımseyı :D

SivasLady
28.01.2006, 16:55
serhan abi valla ben mustafa abiden söz aldım ilk uye ben olcam insallah :D dikkat edın haa ben gelene kadar almayın kımseyı :D

:D önce davranan olur canim bende düsündüm ILK bayan üye olurum diye
hehehe elini cabuk tut yoksam ben olurum

twity_58
28.01.2006, 16:57
olsun ilk uye sen ol..!! ben onur uyesi olmak için söz aldım zaten yasım tutmuyor :D:D önce davranan olur canim bende düsündüm ILK bayan üye olurum diye
hehehe elini cabuk tut yoksam ben olurum

SivasLady
28.01.2006, 17:01
olsun ilk uye sen ol..!! ben onur uyesi olmak için söz aldım zaten yasım tutmuyor :D
canin sagolsun canim :) tam sana göre onur üyeligi

murat_kılıc
04.02.2006, 17:25
Sivasspor.com1 evet nerede yiğideler haniler gelmiyolar hepsini maçlara bekliyoruz

brave_heart58
04.02.2006, 17:35
BENCE HİÇ BİŞEY OLMAZ SEN SİVASTA Bİ MAÇ İZLE...KÖTÜ TEZAHÜRATI ENGELLEYEN ARKADAŞLARIMIZ BİLE WAR..BENCE SENİN MAÇA GİTMEYE PEK NİYETİN YOK!!!!!

ne kadar niyetim var ne kadar yok onu bilemezsin ben içimden gelen söyledim bana göre pek kolay değil dedim sende saygı duy...

brave_heart58
04.02.2006, 17:37

serhan abi benim zaten ondan öte bir korkum yok ben kaşı taraf tarftarına dedim ama söylediklerini dikkate alıcağım...:)

brave_heart58
04.02.2006, 17:38
VALLA KARŞI TAKIM TARAFTARININ O KADAR KİŞİ İÇİNDE SİZE LAF ATMASI BİRAZ İMKAN DIŞI GİBİ.İÇİNİZ RAHAT OLSUNNN

neden böyle düşündüğünü anlamadım aslında ne söylemeye çalıştığını da anlamadım...

MAVİ_BERE
04.02.2006, 17:49
neden böyle düşündüğünü anlamadım aslında ne söylemeye çalıştığını da anlamadım...

Kardeş yusuf-07 fenerbostan takımlı o yüzden dediğini anlamadın sen..

brave_heart58
04.02.2006, 17:54
Kardeş yusuf-07 fenerbostan takımlı o yüzden dediğini anlamadın sen..

ya bazı insanlar laf olsun diye laf ediyorlar sonunun nereye gideceğini bilmiyorlar sırf laf olsun torba dolsun diye yani...

1967_DERNEK_10UR
04.02.2006, 19:26
WALLA BİZ BAYAN TARAFTARLARIMIZDAN MEMNUNUZ STADYUMA GELİP MAÇLARI İZLİYORLAR..ONLAR NET BAŞINDA AKIL VERMİYORLAR BURDAKİLER GİBİ..

erhan5834
04.02.2006, 19:28
ya bazı insanlar laf olsun diye laf ediyorlar sonunun nereye gideceğini bilmiyorlar sırf laf olsun torba dolsun diye yani...
ne oldu hayırdır dertlisin sanırım kim ne dedi şikayetinmi var ?

1967_DERNEK_10UR
04.02.2006, 19:33
TAM İSABET ETTİRDİN KURU LAF KALABALIĞINDAN BAŞKA BİR ŞEY YAPTIĞINIZ YOK TOPU GÖRSENİZ BOMA DİYE KARAKOLA GÖTÜRÜRSÜNÜZ..:D

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.02.2006, 19:37
WALLA BİZ BAYAN TARAFTARLARIMIZDAN MEMNUNUZ STADYUMA GELİP MAÇLARI İZLİYORLAR..ONLAR NET BAŞINDA AKIL VERMİYORLAR BURDAKİLER GİBİ..

HAHH HAAAHHHHHH HAAAAAAAAAAA HAAAAHHHHHH İŞTE BUUU SÜPER Bİ LAF.........TRİBUNLERIMIZDE YİĞİDELER VAR SANAL YİĞİDE YOK ÇOK ŞÜKÜR

USTA İZNİNLE Bİ İMZA ÇAKAYIM YAZINAAAA

BİSMİLLAAAHHHH

İMZAAAAAAAA+++++MÜHÜR+++++++DA MGA++++++++PUL

erhan5834
04.02.2006, 19:38
TAM İSABET ETTİRDİN KURU LAF KALABALIĞINDAN BAŞKA BİR ŞEY YAPTIĞINIZ YOK TOPU GÖRSENİZ BOMA DİYE KARAKOLA GÖTÜRÜRSÜNÜZ..:D
İMZA++++++++++DAMGA+++++++++++ PARMAK++++++++ :D

1967_DERNEK_10UR
04.02.2006, 19:40
HAHH HAAAHHHHHH HAAAAAAAAAAA HAAAAHHHHHH İŞTE BUUU SÜPER Bİ LAF.........TRİBUNLERIMIZDE YİĞİDELER VAR SANAL YİĞİDE YOK ÇOK ŞÜKÜR

BİSMİLLAAAHHHH

BİZİM YİĞİDELİRİMİZ SANAL SİVASSPOR'LU DEĞİL...HARBİ SİVASSPOR'LU..BENDE BİR İMZA ATMAK İSTİYOM....İMZAAAAAAAA+++++MÜH ÜR++++++DAMGA++++++++PUL

burak_baykal
04.02.2006, 19:44
[QUOTE=abircan]SİVASSPORUN NE KADAR CENTİLMEN OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN MUTLAKA YİĞİDELERİN TRİBÜNDE OLMASI LAZIM, BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN
SAYGILARIMLA
ABİRCAN

HAKLISIN ABİRCAN ABİ BANA GÖRE SİVASSPORU DESTEKLEMEDE BAYANLARINDA OLMASI GEREKİR.SADECE DESTEKLEMEDE DEĞİL STAD İÇERİSİNDE GÖREVLİLERDE BULUNABİLİR. ARGO KELİMELER KALKMALIDIR.BENDE BAYANLARA TÜRÜBÜNE GİRMESİ İÇİNDE :HANIM ELİ DEYMELİ ;SLOGANIYLA TÜM BAYANLARI DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUZ...........

erhan5834
04.02.2006, 19:58
[QUOTE=abircan]SİVASSPORUN NE KADAR CENTİLMEN OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN MUTLAKA YİĞİDELERİN TRİBÜNDE OLMASI LAZIM, BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN
SAYGILARIMLA
ABİRCAN

HAKLISIN ABİRCAN ABİ BANA GÖRE SİVASSPORU DESTEKLEMEDE BAYANLARINDA OLMASI GEREKİR.SADECE DESTEKLEMEDE DEĞİL STAD İÇERİSİNDE GÖREVLİLERDE BULUNABİLİR. ARGO KELİMELER KALKMALIDIR.BENDE BAYANLARA TÜRÜBÜNE GİRMESİ İÇİNDE :HANIM ELİ DEYMELİ ;SLOGANIYLA TÜM BAYANLARI DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUZ...........
gardaş bizde isteriz ama erken şuan zamanı değil doğru dürüst lig havasına girmedi seyirci henüz ama ilerde belki....

MAVİ_BERE
05.02.2006, 19:38

.............

yorum yok.....

RaP_BoY
05.02.2006, 20:04

BİSMİLLAAAHHHH

DOGRU SÖZE NE HACET :=)))))
KİMİN DAYISI _
______________________________ ______________________________ ____
ŞU YAPTIGIM RAP İKİ UÇURUM

MAVİ_BERE
05.02.2006, 21:20
SANAL TARAFTAR İSTEMİYORUZ.

brave_heart58
08.02.2006, 15:23

bence sen benim yazıma yorum yapabilmem için önce ne demek istediğimi anlammn lazımdı bu yazıyı yazarak sende laf olsun torba dolsun yapmış oldun yani beni haklı çıkardın teşekkür ederim...

brave_heart58
08.02.2006, 15:28
ne oldu hayırdır dertlisin sanırım kim ne dedi şikayetinmi var ?

bir şikayetim yok çok şükür sadece insanlar yazdıklarımı anlamadan yorum yapıyorlar nedense anlamadım insanlar durduk yere güç göstergesi yapmaya çalışıyorlar...

1967_CLUB_ÖZGÜR
08.02.2006, 15:31
SANAL TARAFTAR İSTEMİYORUZ.

HEÇ GEREEE YOOKKKKKKKKKKKKKKKKK

DJMuRaT
08.02.2006, 15:43
Bence gelip takıma destekte bulunacaklarsa buyursunlar...Ama yok gelip maç izleyeceklerse hiç gelmesinler...Zaten çok sayıda maç izleyen seyircimiz mevcut...

NAUGHTYBOY58
08.02.2006, 15:48
walla çok güzel konuya değinmiş abim
biz yiğidolar statta çok iyi şekilde
küfürsüz kavgasız takımımıza destek verirsek
itibarımız artar vede örnek alınırız

erhan5834
08.02.2006, 19:39
bir şikayetim yok çok şükür sadece insanlar yazdıklarımı anlamadan yorum yapıyorlar nedense anlamadım insanlar durduk yere güç göstergesi yapmaya çalışıyorlar...
kimsenin bişey yaptığı yok sen keyfine bak yorumunu yaz takıl kafana göre boşver...

RaP_BoY
08.02.2006, 20:52
Bence gelip takıma destekte bulunacaklarsa buyursunlar...Ama yok gelip maç izleyeceklerse hiç gelmesinler...Zaten çok sayıda maç izleyen seyircimiz mevcut...

STATLARDA ÇEKİRDEKÇİLER PARA KAZANIYO WALLA....DESTEK WEREN HERKES BUYURSUNNNN

brave_heart58
09.02.2006, 14:48
kimsenin bişey yaptığı yok sen keyfine bak yorumunu yaz takıl kafana göre boşver...

olmuyor işte sonuçta bu forumlar insanlar fikirlerini söylesin diye açılıyor hayır kötü birşey söylemiş olsam yine gam yemiyeceğim ama anlamadan yorum yapılınca sinirleniyorum yani arkadaşların amacını ben çok iyi biliyorum ama dediğin gibi bundan sonra boşvereceğim...

1967_DERNEK_10UR
09.02.2006, 22:59
olmuyor işte sonuçta bu forumlar insanlar fikirlerini söylesin diye açılıyor hayır kötü birşey söylemiş olsam yine gam yemiyeceğim ama anlamadan yorum yapılınca sinirleniyorum yani arkadaşların amacını ben çok iyi biliyorum ama dediğin gibi bundan sonra boşvereceğim...
ancak yazarsınız bol bol..tribünü görseniz çok katlı otopark sanırsınız:D

1967_DERNEK_10UR
09.02.2006, 23:01
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXX

erhan5834
09.02.2006, 23:06
afferin bak kendin diyosun buraya insanlar görüşlerini yazıyo diye demekki herkez fikir yazabilir sen devamet fikirlerini yazmaya....

AYŞENUR1987_58
11.02.2006, 20:04
HEMŞOLAR HİÇ NASIP OLMADI MAÇLARA GİTMEK AMA ÇOK İSTERIM YAAAAAAAAA

erhan5834
14.02.2006, 23:18
HEMŞOLAR HİÇ NASIP OLMADI MAÇLARA GİTMEK AMA ÇOK İSTERIM YAAAAAAAAA
gel bakalım gel bakalım 4 eylüle gel bakalım taraftarı gör şampiyonu gör sivas oynasın izle bakalım.... ayıpsın gel sivasa misafirimiz ol izletiriz....

TracyMcGrady58
15.02.2006, 00:04
ah bendede bu sene sans yoktu.izine geldim stat yapiliyodu ama insallah bu sene gelirsem maca da gelecem tabi ki.
bayanlar da gelsin tabi ki maclara onlar da ayni heyecani yasasinlar.statta seyretmek bambaska hele ki sivas maclarinda

hattab
15.02.2006, 01:08
su bayanlarin mac izlemesi fikrini acan arkadasimiza ben katilmiyom benstadda seyrettigim ikincilig maclarinin cogunda orada edilenkufurleri asla unutamam yafbende kufrederim ama insanlarimizokadar kufurcanbazi olmus ki kimsenin aklina gelmeyecek kufurleri eder olmuslar bence once stadyumda busene yapilacaktemel calismabu konuda kufursuz stadyum daha sonra bayan taraftar cekmeyidusunmeliyiz bayanlarin stada gelmesi fikrini destekleyen kardeslerime soruyorum ailenizle maca gittiginizde ailenizin ananizin bacinizin yaninda kufur edilse nedusunurduler merak ediyom ben ailemden hic bir bayani daha dogrusu hicbir turkiye lig takimlarinin macina goturmem sivassporla sinirli degil bu genel manada turkiyede stadyum kufur felsefesi olusmus insanlarin staddyumlarda ettigi kufurler genelde stadyum icinde edilir olmus ben buna anlam veremedim
yinede herseyin hayirlisi neyse o olsundiyorum katilan olur olmaz benim fikrim bu

TracyMcGrady58
15.02.2006, 01:15
su bayanlarin mac izlemesi fikrini acan arkadasimiza ben katilmiyom benstadda seyrettigim ikincilig maclarinin cogunda orada edilenkufurleri asla unutamam yafbende kufrederim ama insanlarimizokadar kufurcanbazi olmus ki kimsenin aklina gelmeyecek kufurleri eder olmuslar bence once stadyumda busene yapilacaktemel calismabu konuda kufursuz stadyum daha sonra bayan taraftar cekmeyidusunmeliyiz bayanlarin stada gelmesi fikrini destekleyen kardeslerime soruyorum ailenizle maca gittiginizde ailenizin ananizin bacinizin yaninda kufur edilse nedusunurduler merak ediyom ben ailemden hic bir bayani daha dogrusu hicbir turkiye lig takimlarinin macina goturmem sivassporla sinirli degil bu genel manada turkiyede stadyum kufur felsefesi olusmus insanlarin staddyumlarda ettigi kufurler genelde stadyum icinde edilir olmus ben buna anlam veremedim
yinede herseyin hayirlisi neyse o olsundiyorum katilan olur olmaz benim fikrim bu

gardas, bayanlar stada gelirse küfür felan kalmaz, bahsana fenerbahce örnegi bayanlar gidiyo taraftar centilmen oluyo

efe sedat
15.02.2006, 01:33
arkadaşlar ben bunu sivas için söylemedim.Söylememde imkansız çünki ben sivasın maçına gitmedim bunu söylemem imkansız...ben sadece genel konuştum ama yanlış anlaşıldım.ayrıca beni uyaran arkadaşlara teşekkür ederim.öğrendiğime göre sivasta böyle şeyler olmuyormuş.neyse benim düşüncelerimde değişti inşallah bir gün sivasın maçına giderim maçtan sonraki duygu ve düşüncelerimi sizinle paylaşırım

haa şöyle bee arkadaşım ben sivasın tüm burdakı maclarına gidiyorum. sıvaslı olmadığım halde sıvas halkı cok mert ve cok saygılı ınsanlar ben bugune kadar hıc oyle vukuatlar yasamadım. bence en sakin ve en sayduyulu taraftar bilmem bu benim görüşüm.. sen ne olur gel maça bir insan bir kuvvet !!!!! sivassporun buna ihtiyacı var şimdi destek zamanı.