Orijinalini görmek için tıklayınız : YETERLİMİ SİZCE????

murat_n
23.01.2010, 22:34
TRANSFER SİVAS İÇİN BİTTİ Mİ ?????

YETERLİ Mİ SİZCE YAPILAN TRANSFERLER ????????

58isML58
23.01.2010, 22:38
Bence bir yabanci defans oyuncusu daha alinmali ama konteyjanimiz doldu sanirsam:(...

murat_n
23.01.2010, 22:38
Daha çok orta saha ağırlıklı bir transfer politakası gördük. Esas problemimizin olduğu savunmaya sadece 1 futbolcu transfer edildi. Kadro dışı bırakılan futbolcumuzda var (ama eminim ileride affedilecek). Bence transfer savunma için yeterli değil. Zita muammasıda çözülmeli... Bu adam bize fayda sağlarmı kalmalımıydı yada kalacakmı?

58_SEMİH_58
23.01.2010, 22:39
Yarını bekleyip görmeliyiz.......

Meraküm
23.01.2010, 22:41
Daha Ne yapsın Başkanımız Elinden geleni yaptı güzel oyuncular aldı zaten devre arası transferleri tavsiye edilmez ve tutma oranı düşüktür onuda hatırlatırım

atrium58
23.01.2010, 23:01
Defans forvette başlar kamanan rakibe basmıyor sahada gezip duruyor orta sahamız çok yumusadı defansa çok yük biniyor. Acilen güçlü bir forvet alınmalı ve Ermana kollektif futbol dersi verilmeli..

tekdoktirin
23.01.2010, 23:01
BANA GÖRE SÜPER TIRANSFERLER SAOL BÜYÜK BAŞKAN YİGİDO BAŞKAN SENİN GİBİ KAÇ KİŞİ VAR SIVAS ELLERİNDE ADAM GİBİ ADAM ALLAH SENİ BAŞIMIZ DAN EKSİK ETMESİN BAŞKANIM SA OL ,,,ALP ERENLER,,

Shan58
23.01.2010, 23:08
Defans'ta yasin'e muhtaç kaldığımız müddetçe yeterli değil.
Bence Yasin'i Diyarbakır'a gönderip Diallo'yla takas yapsınlar.

Diallo'nun sözleşmesi devam ediyor sivas'ta ve yasinden çok daha iyi ve istikrarlı olduğu kesin.
Yasin'i Diyarbakır'a verip Diallo'yu getirirsek ilave transfere gerek kalmaz.
Hatta Yasin bonservisiyle bedavaya bile verilebilir.

armn
23.01.2010, 23:10
transferler çok güzel oldu ama bende defanstan biraz şüpheliyim belki 1 transfer daha olabilrdi ama bunada şükür emeği geçen herekese teşekkür ediyorum :D

yigido yakup
23.01.2010, 23:11
sayi olarak baktigimizda kesinlikle yeterli ama hatta devre arasinda bu kadar transfer nasil uyum saglar o büyük bir muamma.
bana kalsa ben bir sol bek vede birde bozan bir forvet daha alinmasini isterim.

ayrica bizim enbüyük transferimiz mehmet yildiz olacaginida unutmamaliyiz.

Gangstayigido
23.01.2010, 23:11
bence sivasspor dogru bi transfer politikasi izledi ilk önce defanssi rahatlakmak icin pas yüzdesi yüksek olan orta saha oyunculari aldi ondan sonra defansa saglam birini aldilar ve ayrica hemi genc ve forvet hattina alternatif aldilar bence sivas kisa sürede bulabilirse yada icinden cikarta bilirse bi kaleci fena olmaz ( akin ile petkovic cok hatta yapiyorlar , onlarin hatalarina tahamül edeceklerine bi 20-22 yaslarinda bi kaleciye tahammül edsinler)

58^SiVaS^58
23.01.2010, 23:13
Arkadaslar bence yeterli ama bir forvet alsak cok süper olur mesala nonda:D

karahisarli
23.01.2010, 23:13
hizli hir gorvet alinmali ibrahim sahin yetersiz sadece kamanan var oda herzaman oynamiyor

GokhanTurna
23.01.2010, 23:17
Bence yeterli değil yerli iyi bir defans oyuncusu alınıp transfer kapatılmalıydı. Aubey inşallah Bilica kadar kaliteli çıkar ve defansı toplar. Sedat sakat Yasini herkes bilio işimiz yaş yoksa

stutgart58
23.01.2010, 23:33
bence kesinlikle yeterli değil...mutlaka bir FORVET alınmalı...ve mümkünse bir sol bek......ama acilen ama kesinlikle ve kesinlikle bir forvet şartttttt

Divriği58
24.01.2010, 00:26
petkoviç kalede kalmalı.defansımızda iyi aslında bızım sıkıntımız forvet ve orta saha.orta sahamız çökmüş durumda.her pasları atak oluyor ve defansa yüklemiyorlar.defansın yapacak bişeyleri yok orta saha topu kesemedikten sonra.petkoviçi geçen senede gördük.adam her şutu tuutyordu hata yoktu. GALATASARAY 4/3 PENALTILAR ;)

sivastatlıbelam
24.01.2010, 00:34
hayır en önemli mevki yine boş :Kaleci.

kısa boylu akında ne yapacağı belli olmayan demoralize petkoviçde süperlig kalecisi değiller.

muhakkak tecrübeli özellikle bundesligadan bir kaleci harika olur.

sivastatlıbelam
24.01.2010, 00:36
petkoviç kalede kalmalı.defansımızda iyi aslında bızım sıkıntımız forvet ve orta saha.orta sahamız çökmüş durumda.her pasları atak oluyor ve defansa yüklemiyorlar.defansın yapacak bişeyleri yok orta saha topu kesemedikten sonra.petkoviçi geçen senede gördük.adam her şutu tuutyordu hata yoktu. GALATASARAY 4/3 PENALTILAR ;)

bizim asıl sorunumuz orta sahada değil orta saha ile defans bloğu arasında rakibe basmayan erken mudahele yapamayan futbol bilgisine sahip olmayan defans ve defans önü oyuncuların eksikliği.

bilica ve diallo hatta tum bu açığı çok iyi kapatıyordu.

yasin kesinlikle stoper hatta futbolcu olamaz.

emin kara
24.01.2010, 01:23
Yarınki maça bakalım inşallah açılış maçında her oyuncu kendine düşen görevi yerine getirirde yigidonun dönüş olur bukadar transferle sonlandırırız

furky.b
24.01.2010, 02:46
Bizim Asil Problemimiz Olan, Defans ve Kale Icin.. yeterli transferler yapilmadi..
Orta Saha Agirlik Transfer Yapildi..
Bence, Defansa (veya kaleci) 1 Tane Daha Takviye Yapilmaliydi..

Giresunspordan 3 Gol Yiyorsak Demekki , Savunmamizda Hala Problemlerimiz Var ?
Hatta Problem Giderilmemis Bence..
Fark Sadece Bizimde Artik Fazla Gol Atabilmemiz..

zaral
24.01.2010, 02:53
Bence de bir forvet oyuncusu alınsa çok daha sorunsuz ve rahat olabiliriz.
Çünkü Mehmedin ne zaman döneceği meçhul Kamanan gününde olursa çok iyi ama değilse çok fazla basmıyo İbrahimse tamamen kapalı kutu bence bize ilk 11de oynayacak hızlı bir forvet oyuncusu eğer imkanlar dahilindeyse mutlaka alınmalı ilk devre attığımız gol sayısı ortada orta sahayı epey güçlendirdi hoca ama acaba onlar gol konusunda ileriye çıkıp katkı sağlayabilecek mi ?

sewaz58
24.01.2010, 02:57
Hep defans gözümüze çarpıyor veya forvet ama bu ikisini birleştiren yer orta sahadır.Bence orta saha ağırlıklı transferler yapılarak gayet doğru bir iş yapıldı sorun bu transferlerin ne kadar iyi uyum sağlayacakları.. Fakat her nedense yerli transfer konusunda çok aciziz hayır yerli tercih etmiyorsak altyapıdan oyuncu çıkarılabilir bu da yapılmıyor.Neyse hakikaten Yasin'i görmek istemiyorum sahada Hayrettin'le birlikte Sivas'tan uzak bir yerlere gönderilirse makbuldür..

bassguitar
24.01.2010, 06:19
arkadaslar sitede muhim haberlere yer verilmiyor.mesela alınan yabacıların lisansları yetiştimi abuhey oynayabilecekmi?oynamayacaksa murat sozgelmezden baska stoper varmı?(sedat sakat yasin kart cezalısı)sol bekte (hayrettin kadro dısı faruk kart cezalısı)burada kimler oynacak.?

rezi
24.01.2010, 07:42
orta sahanın zaafları defansa daha çok yük yüklüyordu ve defansta hatalar,açıklar oluşuyordu şu anda ileri geri iyi çalışan bir orta saha hem defansif hemde ofansif özelliğimizi artıracaktır hocamızın teşhisi ve tedavisi bence doğrudur bugün futbol şansı yanlarında,ALLAH yardımcıları olsun

etzel1967
24.01.2010, 08:51
orta saha ağırlıklı transfer yapılmasını eleştiren arkadaşlar var...gerçekten çok ilginç...bir tane doğru dürüst orta saha oyuncumuz var mıydı yada ortalık orta saha oyuncusundan geçilmiyordu da biz fark edemedik demek ki...geçen seneden beri orta sahaya oyuncusuna ihtiyacımız var...orta saha çalışmadığı için, çalışan 1-2 oyuncunun da pas yapma yeteneğinin olmadığı için tüm yük defans ve kaleciye biniyordu...evet kaleci ve defanstaki oyuncuların bireysel hataları başımızı çok yaktı ama asıl birinci sorun orta sahadaydı çünkü orta sahamız yoktu adeta...transferlerin tümü gerekli yerlere yapılmıştır...ancak ben de artık eldeki kadroda zitaya çok ihtiyaç olmayacağını düşünüyorum...onun yerine bir defans oyuncusu düşünülebilirdi...

mertcan69358
24.01.2010, 10:18
bence bu senelik bize yeterli seneye muhsin hocanın yapacağı 4 transfer sonra bizi kimse tutamaz

svsli585858
24.01.2010, 10:25
bizim sornumuz forvet kaliteli bi forvet alsak tam oluruz

cılgınsivas58
24.01.2010, 10:28
1 TANEDE FORVET BANA GÖRE ALINSIN

YİGİDOKENTLİ
24.01.2010, 10:33
ankaragünden ayrilan bakimercimek ve denizliden ayrilan murat hacioğlu gelse takima daha güç gelir 2 tane yerli transferi gerek bende biri forvet biride sol bek lazim ferhat o bölgede oynar ama ferhat sakatlanirsa işimiz yaş .

konartr58
24.01.2010, 10:51
sivasta sorun çok gol yenildiği için defans gibi sanılsa da sivassporun sorunu orta saha idi.çünkü orta sahadan top geçmeden defansa gelmez.defansın yükünü de azaltacak gol yollarınıda açacak olan orta sahadır.orta sahanın güçlendirilmiş olması hem defansın hem de ileri ucun işini rahatlatacaktır.o nedenle transfer politikası doğrudur.bunun doğruluğunu ilerleyen günlerde alınan sonuçlarda çok iyi göreceğiz.

yigidocengiz
24.01.2010, 11:14
aslında agbetuyu gönderip birde kaleci almalıydık,petkoviç iyice takozlaştı.kalemize yapılan her atakta yüreğim azıma geliyo.bence hemen onun yerinede bir kaleci alınmalı.diğer transferler bence yeterli

buraks58
24.01.2010, 11:14
arkadaşlar hep söylüyorum.bizim en büyük sorunumuz rakibe basan bir orta sahanın olmamasıydı.hocamızda transferlerin çoğunu buraya yaparak bu açığı kapatmayı düşündü(elrio,nabil,keita ve harun). forvette şuan elimizde 5 isim var(mehmet, kamanan,ibrahim,rahman ve ahmet) bunlardan 3 ü sakat.yalnızca bunu düşünerek belki bi transfer buraya olabilirmiydi düşünüyorum.yoksa takımımız çok iyi oldu. inşallah özledğimiz sivasspor dönecektir.

58_babacan_58
24.01.2010, 11:21
defansa 2 transfer daha lazım aslında.........

buraks58
24.01.2010, 12:08
yav babacan ne kadar güzel resmetmişsin tabloyu:D:D:D

aerdogan
24.01.2010, 12:08
kale dısında her bölgeye oyuncu alındı bana göre yeterli

bonuce123
24.01.2010, 12:30
Aslında Defansa Baki Forvete Nondayı Alsak Iyı Olur nonda sıcak bakıyormus turk takımlarına

eXi
24.01.2010, 12:35
devre arasında 4 yabancı 2 yerli fazla bile

ercan_dpinar
24.01.2010, 12:37
son transferlerden son derece memnunum bence yeterli gibi

eXi
24.01.2010, 12:37
aslında agbetuyu gönderip birde kaleci almalıydık,petkoviç iyice takozlaştı.kalemize yapılan her atakta yüreğim azıma geliyo.bence hemen onun yerinede bir kaleci alınmalı.diğer transferler bence yeterli

agbetu o biçim oyuncu nasıl yolluyorsun sen hiç maçlara gitmiyorsun her halde

ercan_dpinar
24.01.2010, 12:42
defansa 2 transfer daha lazım aslında.........

harbiden güzel çalışma olmuş:)

yasin__0658
24.01.2010, 14:52
yerli bir ii golcü alsak ii olur bank asya 1 ligde süper oynayanla var onlardan birini alsak aslında

pover58
24.01.2010, 14:56
hiç yeterli degil asıl defansa adam lazımken ortaalana adam alındı bide hayrettin kadro dışı şimdi yasin ve ferhat ın eline kaldık belki ferhat ilerde biraz toparlanırsa iyi olur.daha çok yeni tek yasin ugur ve faruk olmasında ferhata razıyım ben.tekrar diyorum defansa adam gibi birb adam şart.

DosSantosReİs
24.01.2010, 15:43
bu murat sözgelmezin yerine bir defans oyuncusu ve yine bir forvet şart kamanan ileride yalniz kalıyor....

murat_n
24.01.2010, 17:25
Evet benim bugün ki maç sonrasında da gördüğüm kadarı ile transfer yeterli değil. aubey ağır kalıyor. Nabil ?? henüz birşey görmedik. el Rio ileriki haftalar da tam olarak kendini gösterir. Forvette kimsemiz yok. Zita yı bir an evvel gönderip yerine forvet yada defans şart.

noname87
24.01.2010, 18:43
transfer bitti falan dediler ama bir şeyler yapılmalı yoksa bu takım bu sene düşer Başkanımıza güveniyorum anderlecht maçı sonrasında yaptıklarından pişmandı şimdi de aynı hataya düşmeyelim borca girin yapın şu transferleri yoksa biz bank asyada sürünürken millet digitürkun paralarını yiyecek :mad:

ready
24.01.2010, 18:51
transfer yapmalı zayıf kalan kalan bölgelere adam gibi adam almalı sırf transfer yaptık diye degil

yigido yakup
25.01.2010, 00:24
biz ankaragücünden barborosu almalyiiz adamda her sey var fizik teknik sut bizim önlibero icin ilac olur.hic yoksa musa aydin i ön libero oynatmak zorunda kalmayiz.

ercan58.a
25.01.2010, 00:34
eyvah eyvah eyvah
bu gün bu futbolla trabzon maçında 10 il 15 gol arası yemedigimiz için bayagı şanslıyız allah yardımcımız olsun inşallah
bu erman-ibrahim dagaşan-kadir-ugur- bunlar kim ya 5 para etmez adamlar
bülent efendi takımın içine öyle bir ettinki nasıl düzelecek allah muhafaza

transferler uyum saglar inşallah işimiz çooooook zor

eyuphulagu
25.01.2010, 02:25
Şu aşamada gol atamazsak puan alamayacağız;onun için uzun boylu,pres yapan,sırtı kaleye dönük oynama özelliği olan ,yakaladığında golleri kaçırmayan bir golcü transferi bize ilaç gibi gelecektir..

_DeReBeYi_
25.01.2010, 02:40
transfer bitms elmizdeki oyuncular bunlar tek duamiz sedat ve mehmet y in cobuk takima katilmasi yoksa cok cile cekeriz

Sivasli Hayri
25.01.2010, 08:08
ARK.LAR BENIM GORDUGUM COK II 1 10 NUMARA BIRDE FORVETE ADAM ALMAK GREK SIZ NE DUSUNUYORSUNUZ BENCE TAKIMIN ISTKELETI IYI MESELA TADDER VE AUBEEY NOKDA TRANSFER AMA GERI KALAN DUSUK BANA SORARSANIZ TABI BU BENIM FIRKIM MUHSIN HOCAMIZ BILIR ENIYISINI ONUN DESTEK LIYORUZ HERKESIN DESTEKLEMEZI GEREKIR BENCE YONETIMDE IYI TRANSFER YAPARSA ILK 6 NIYE OLMASIN BOYLE DUSUNUYORM

yigido_sampiyon
25.01.2010, 08:21
sen gönder murat erdoğanı, tumu, sylla yı sonra transfer yap...

bizim takımın sorunu bence trasferle çözülmez...takımın havası kaçmış...

yigido_sampiyon
25.01.2010, 08:24
ben artık yönetime inanmıyorum...artık ön planda sivasspor yok akıllarında...
para yoktu sezon başı transfer yapamadık...peki bu sene nasıl olduda 2 haftada yabancı dört transfer yapyık??????

myyiğido58
28.01.2010, 12:14
bence bi tane forvet ve defans alınmalı

yurtsall
28.01.2010, 12:26
BANA GÖRE SÜPER TIRANSFERLER SAOL BÜYÜK BAŞKAN YİGİDO BAŞKAN SENİN GİBİ KAÇ KİŞİ VAR SIVAS ELLERİNDE ADAM GİBİ ADAM ALLAH SENİ BAŞIMIZ DAN EKSİK ETMESİN BAŞKANIM SA OL ,,,ALP ERENLER,,

demişsin ama hani kim güzel transfer gördük bursa da transferleri ne oldu bizi darma duman ettiler.sivasspor bursa ya karşı bizim mahallenin çocukları gibi oynadılar.acaba 4 golü neresine sığdırdı petkoviç?????????????

joe cole
28.01.2010, 12:28
forvet lazım hemde cok acıllll

yurtsall
28.01.2010, 12:28
lan yürüyün gidin düzgün transfer yapın.bu ne yav hepsi afrikalı gineli gabonlu hadi oynasalar gine neyse

calipso
29.01.2010, 12:20
zita kendine takım bulamayınca bizim forbet trasnferi işide yattı, artık transfer sezonu kapanmıştır sivas için

ozer10
29.01.2010, 12:25
bence kamanan yerine ii bir yabancı forvet daha alınmalı kamanan orda hayaletten başka bi şey değil

albay_young
29.01.2010, 12:28
bence yeterli değil yasinin yerine bir yerli oyuncu bir de forvet oyuncusu almamız lazım

BU ARADA ORTA SAHA ÇOK KUVETLİ BU TAKIM İLERİDE ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAK

albay_young
29.01.2010, 12:32
sezon başında transfer yapamadık para yoktu dediler o kadar giden adam varki onların parasına yeni takım kurulurdu bizde buralarda olmazdık geç de olsa takım toparlandı şimdi ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKACAZ...

calipso
29.01.2010, 12:33
Benim aklıma takılan çok ilginç bir şey var sizlerinde yorumlarını bekliyorum. Biliyosunuz yeni yayın ihalesinden sonra takımlar lig sonu müthiş rakamlar kazanacaklar, lig böyle biterse Sivasspor 14 milyon dolar civarı alacak (17. olarak ve küme düşerek), halbuki 10. bitirirse yaklaşık 17 milyon dolar geliri olacak. Şimdi sorum şu aradaki 3 milyon dolara 3 tane çok kaliteli, takımında şu ve bu sebeple yedek kalmış futbol oynamak isteyen 3 oyuncu kiralanamazmı (bakınız Gs nin taktiği). Ligi lider bitirecek takımla 3. olacak takım arasında gelir farkı yaklaşık 15 mlyon dolar . Yorumlarınızı bekliyorum, herkese saygılar.