Orijinalini görmek için tıklayınız : BU SİTE BİR BAŞKA

rguler
24.10.2005, 15:36
az önce sivassporla iligili siteleri gezdim.
emin olun sivasspor.com gibisi yok.hepsindede kendimi yabancı biri gibi ve çok yalnız hissettim.
ayrıcada içerikleri çok yavan.bu siteyi hazırlayan herkese verdikleri emek için çok teşekkürler.

GuNaY
24.10.2005, 15:56
hodri meydan!!!! en kral site burası...

cocitos58
24.10.2005, 16:20
Size katilmamak mümkün mü ?? :d :d

rguler
24.10.2005, 21:43
sitemizin kıymetini bilelim

veysel
24.10.2005, 21:50
ÖVÜNMEK GIBI OLMASIN AMA SITEMIZ BIR HARIKA HER DERDE DEVA

HakkıTİMUÇİN
24.10.2005, 22:46
hiç bir yerde şubemiz yoktur... DUYURULUR :D

gercek58li
25.10.2005, 00:12
BIZ NIYE BURDAYIZ SANIYORSUNUZ?

FranzFerdinand
27.10.2005, 18:16
Bu site gercekten farkli ve dikkat ettim yeni acilan siteler bu sitenin aynen kopyasi, cok yazik onlar icin, asla bu siteye yetisemezler

HakkıTİMUÇİN
27.10.2005, 18:56
Alemde teksin değişilmezsin..www.sivasspor.c om sen bizim herşeyimizsin :)

ErdalGüler
27.10.2005, 19:39
Sadece Sivasspor siteleri içerisinde değil diğer spor amaçlı sitelerin çoğundanda kat kat üstün www.sivasspor.com. Gerçekten Sivassporun ve Sivasın yükselişe geçtiği ve artık şampiyonluğa oynadığı bu ligde www.sivasspor.com da şampiyonluğu hakediyor bence... Zaten şampiyon bir takıma böyle
kaliteli ve muhteşem bir site yakışır. Çünkü artık hem takımımızla hemde sitemizle herkesimden ilgi gören bir site olduk. Herkes hem takımımızı hemde sitemizi çok beğeniyor... Emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun. Bize böyle bir gurur yaşattıkları için...

twity_58
27.10.2005, 19:42
[/B][/QUOTE]hiç bir yerde şubemiz yoktur... DUYURULUR :D
[/B][/QUOTE]
[/B][/QUOTE]Alemde teksin değişilmezsin..www.sivasspor.c om sen bizim herşeyimizsin [/B][/QUOTE]
dedem hakli yanii :D

5841
27.10.2005, 19:54
TAKLITCİLERDEN SAKININ. EN GÜZEL OLANI ORJİNALIDIR.

Hüseyin_58
12.06.2006, 22:13
emin olun sivasspor.com gibisi yok.hepsindede kendimi yabancı biri gibi ve çok yalnız hissettim.
ayrıcada içerikleri çok yavan.bu siteyi hazırlayan herkese verdikleri emek için çok teşekkürler.

Sana tamamen katiliyorum,bencede aynisi gecerli.

çılgın-sedat
12.06.2006, 22:21
valla ben sivaspor'un 3 tane sitesine üyeyim ama www.sivasspor.com gibisi yok
varsa kendine güvenen site çıksın karşımıza

KeruLLu_17
12.06.2006, 22:25
Bence Sadece Siwasspor diiLde ayrıca baska tip forumlarda açıLması gerekir konu bakımından çok eksikLik çekior forumLar dikkat ediorum hep aynı forumLar zamanLa modLarın yeni topiçLer açması gerekir....neyse bi tawsiyeydi umarım dikkate alırsınız...!

Güner
12.06.2006, 23:18
Kalitesi adında saklı. Söz söylemeye gerek yok göz görünce...

aykut-akay
13.06.2006, 00:16
sivasimiz en güzel sitelerinden biri ama külüpler bakiminda lider

www.radyogülistan.de

CÜSSKB-Aynur
15.10.2006, 16:36

Kaliteli ve seviyeli bir siteyiz.
Hemşerilerimizin bunu farketmemesi olanaksız.
Dahada güçlü bir hale gelebilmemiz Üyelerimizin Aktif katılımlarıyla mümkün olacaktır. :)
Herkesi Forumdan fikirlerini bizimle paylaşmaya davet ediyorum.;)

son58
15.10.2006, 16:57
gördüğüm kadarıyla hastalık yapmış bazı arkadaşlarda.bunun tedavisi yok şimdiden söyleyeyim.sitede kalma arzunuzda çok süper.

abdullah58
15.10.2006, 17:00
YA BEN ISTANBULDAN-SIVASA GIDECEGIM ZAMAN BILE
SIVASIN OTOBÜSLERI HARIC YOLCU OTOBÜSLERINE BINMIYORUM
INANIN AKSAMA KADAR BEKLIYORUM-SIVAS OTOBÜSLERINE BINIYORUM
INSAN KENDINI YABANCI HISSEDIYOR-BIR KERESINDE SIVASDAN-ANKARAYA
ERZINCAN CANLA GELMEK ZORUNDA KALDIM-ANKARAYA KADAR KIMSEYLE KONUSAMADIM-YABANCI GIBIYDIM-SIVASTAN -KAYSERIYE GITMEK ZORUNDA KALMISTIM-GECENIN 23 Ü-ARABA YOK-YOLDAN GELEN (DOGU KARSA )BINDIM
YER VARMI GARDAS DEDIM ATLA YER COK DEDI-OTOBÜSÜN SONUNAKADAR GITTIM YER YOK-GARDAS YER YOK DEDIM-AHA YERDEDI BANA YERI GÖSTERDI
OTURACAK KOLTUK YOKMU DEDIM-SIVASDA SEN BANA OTURACAK KOLTUK VARMI DIYE SORMADINKI DEDI -YER VARMI DIYE SORDUN DEDI -AHA YER DEDI-KAYSERIYE KADAR AYAKTA GITTIK-ARTIK 2 GÜNDE BEKLESEM SIVASIN OTOBÜSLERINDEN BASKASINA BINMEM
BEYPINARLI YIGIDO

sivas_prensi
15.10.2006, 17:08
Kaliteli ve seviyeli bir siteyiz.
Hemşerilerimizin bunu farketmemesi olanaksız.
Dahada güçlü bir hale gelebilmemiz Üyelerimizin Aktif katılımlarıyla mümkün olacaktır. :)
Herkesi Forumdan fikirlerini bizimle paylaşmaya davet ediyorum.;)

Bencede çok güzel ve kaliteli bir site, emeği geçenlere teşekürler!