Orijinalini görmek için tıklayınız : İrlandalılar yine sahnede!

HababamHa
03.11.2011, 07:13
http://resimzade.com/Show.html?i=33633&token=5559 (http://resimzade.com/Show.html?i=33633&token=5559)

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Sivas’ta oynayacağı maçlar öncesinde hep ihanet olur, nankörlük olur, bunu da gözlerimle gördüğüm için çok ağırıma gider! Yarın oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi de yine aynı ihanetler, nankörlükler olacak, yine kuş kaldırmada sınır tanınmayacak!

Her defasında tekrarlıyorum ama bir kez daha hatırlatmakta yarar var; Böyle maçlarda Sivas’a ve Sivasspor’a ihanet edenler, aslen Sivaslı olmayan, ama Sivas’da yaşayanlar değil, onların başka takımların peşinden koşmasına hiçbir lafım olmadı, olamazda zaten! Benim kastettiğim, Sivaslı olan, Sivas’da ikamet eden ve ekmek parasını bu şehirden kazanıp,Fener’e,Galatasaray’a ve Beşiktaş’a yalakalık edenleridir. Hava alanından başlayan, Fener’in kaldığı otelde tavan yapan yalakalık,maçta ihanete dönüşecektir. 2005 yılından bu yana hep aynı manzarayı gördüğüm için olacakları az çok tahmin ediyorum. Fener’le oynadığımız her maçta, onlara ayrılan tribünde “ SİVAS GFB” pankartı görüyorum. Belikli bu pankartı “ içimizdeki İrlandalılar” hazırlamış. Bu nasıl bir anlayıştır? Bu nasıl bir duygudur? Bu nasıl bir zihniyettir? Doğup büyüdüğün şehrin takımı dururken, başka takımın peşinden koşacaksın, hatta bir adım daha ileri gidip, iki takım arasında oynanan maçta karşı tarafta olacaksın. Bu pankartı asanlara buradan sesleniyorum; Kardeşim mademki, Sivas sizin için hiçbir şey ifade etmiyor, o zaman orada yazan “ SİVAS” kelimesini çıkarın! Siz bunun yazılmasından ve oraya asılmasından utanmıyorsunuz ama utananları ve rahatsız olanları unutmayın!

Kimse bana “ İnsanlar özgürdür, renkler ve zevkler tartışılmaz” gibi bu konuyla alakasız şeyler söylemesin. Bakın size bir örnek;Önümüzdeki hafta Türkiye’nin Hırvatlarla oynayacağı maçta bir Türk’ün rakibi desteklemesi kabul edilemezse,buda aynısıdır,dolayısıyla bunuda kabul etmemiz mümkün değildir,kimse kusura bakmasın!

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR
Yarınki maçın hakemi Cüneyt Çakır, zaten bu isim bekleniyordu da. Niye yalan söyleyeyim, Cüneyt Çakır’ın hakemliğini seven birisi değilim. Çünkü geçmişte, Sivasspor aleyhine bariz çok yanlış düdükler çaldı. Ama şartlar ve son zamanlardaki hakem hataları bizi öyle noktaya getirdi ki Cüneyt Çakır’ı mumla arar olduk. Çakır, Sivasspor’un en son 25 Eylül’de oynadığı ve 3-0 yendiği maçı yönetmişti. Cüneyt Çakır’ın yönettiği kritik maçları genellikle Sivasspor kazanıyor, hem de farklı skorlarla. Dilerim yarında aynısı olur ve Sivasspor kazanır.

Elimde böyle bir istatistik yok ama Sivasspor’un ligin en fazla gol pozisyonuna giren 3 takımın birisi olduğu kesin.Son oynadığı iki maçta ( Mersin ve Beşiktaş) 20’ye yakın net gol pozisyonun girmek kolay değil. Tabi bu kadar çok pozisyonlardan sadece ikisini değerlendirmekte ayrıca üzerinde durulması gereken bir olay. Son maçta Beşiktaş’la deplasman da oynuyorsun ve tam 5 tane net pozisyondan sadece birini gole çeviriyorsun. Böyle maçlarda pozisyona girmek kolay değil, giriyorsan da hiç olmazsa yarısını değerlendirmek gerkir.

Abdullah YİĞİT

Ferhat06
03.11.2011, 07:58
http://resimzade.com/Show.html?i=33633&token=5559 (http://resimzade.com/Show.html?i=33633&token=5559)

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Sivas’ta oynayacağı maçlar öncesinde hep ihanet olur, nankörlük olur, bunu da gözlerimle gördüğüm için çok ağırıma gider! Yarın oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi de yine aynı ihanetler, nankörlükler olacak, yine kuş kaldırmada sınır tanınmayacak!

Her defasında tekrarlıyorum ama bir kez daha hatırlatmakta yarar var; Böyle maçlarda Sivas’a ve Sivasspor’a ihanet edenler, aslen Sivaslı olmayan, ama Sivas’da yaşayanlar değil, onların başka takımların peşinden koşmasına hiçbir lafım olmadı, olamazda zaten! Benim kastettiğim, Sivaslı olan, Sivas’da ikamet eden ve ekmek parasını bu şehirden kazanıp,Fener’e,Galatasaray’a ve Beşiktaş’a yalakalık edenleridir. Hava alanından başlayan, Fener’in kaldığı otelde tavan yapan yalakalık,maçta ihanete dönüşecektir. 2005 yılından bu yana hep aynı manzarayı gördüğüm için olacakları az çok tahmin ediyorum. Fener’le oynadığımız her maçta, onlara ayrılan tribünde “ SİVAS GFB” pankartı görüyorum. Belikli bu pankartı “ içimizdeki İrlandalılar” hazırlamış. Bu nasıl bir anlayıştır? Bu nasıl bir duygudur? Bu nasıl bir zihniyettir? Doğup büyüdüğün şehrin takımı dururken, başka takımın peşinden koşacaksın, hatta bir adım daha ileri gidip, iki takım arasında oynanan maçta karşı tarafta olacaksın. Bu pankartı asanlara buradan sesleniyorum; Kardeşim mademki, Sivas sizin için hiçbir şey ifade etmiyor, o zaman orada yazan “ SİVAS” kelimesini çıkarın! Siz bunun yazılmasından ve oraya asılmasından utanmıyorsunuz ama utananları ve rahatsız olanları unutmayın!

Kimse bana “ İnsanlar özgürdür, renkler ve zevkler tartışılmaz” gibi bu konuyla alakasız şeyler söylemesin. Bakın size bir örnek;Önümüzdeki hafta Türkiye’nin Hırvatlarla oynayacağı maçta bir Türk’ün rakibi desteklemesi kabul edilemezse,buda aynısıdır,dolayısıyla bunuda kabul etmemiz mümkün değildir,kimse kusura bakmasın!

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR
Yarınki maçın hakemi Cüneyt Çakır, zaten bu isim bekleniyordu da. Niye yalan söyleyeyim, Cüneyt Çakır’ın hakemliğini seven birisi değilim. Çünkü geçmişte, Sivasspor aleyhine bariz çok yanlış düdükler çaldı. Ama şartlar ve son zamanlardaki hakem hataları bizi öyle noktaya getirdi ki Cüneyt Çakır’ı mumla arar olduk. Çakır, Sivasspor’un en son 25 Eylül’de oynadığı ve 3-0 yendiği maçı yönetmişti. Cüneyt Çakır’ın yönettiği kritik maçları genellikle Sivasspor kazanıyor, hem de farklı skorlarla. Dilerim yarında aynısı olur ve Sivasspor kazanır.

Elimde böyle bir istatistik yok ama Sivasspor’un ligin en fazla gol pozisyonuna giren 3 takımın birisi olduğu kesin.Son oynadığı iki maçta ( Mersin ve Beşiktaş) 20’ye yakın net gol pozisyonun girmek kolay değil. Tabi bu kadar çok pozisyonlardan sadece ikisini değerlendirmekte ayrıca üzerinde durulması gereken bir olay. Son maçta Beşiktaş’la deplasman da oynuyorsun ve tam 5 tane net pozisyondan sadece birini gole çeviriyorsun. Böyle maçlarda pozisyona girmek kolay değil, giriyorsan da hiç olmazsa yarısını değerlendirmek gerkir.

Abdullah YİĞİT

Abdullah kardeş yine yiğitçe yazmış kalemine yüreğine sağlık.Hepimizin içinden geçen dost meclislerinde yakındığımız bir mevzu.Lakin şu irlandalı tabirini biraz yanlış kullanıyoruz sanki ihanet eşittir irlandalı gibi.Halbuki irlandalılar,cesur yürek filminden hatırlanacağı üzere özgürlüğüne düşkün, ingilizlere asırlarca boyun eğmeyen soylu bir halk.

58MUAMMER58
03.11.2011, 08:32
ABDULLAH BEY yine herzaman olduğu gibi katıksız sivaslıların kafasından geçen düşüncelerini yazmış yazdıklarının son noktasına kadar katılıyorum ben de sivaslı olupta başka takımları tutanları onların tribününde sivas aleyhine bağırmalarını hazmedemiyorum bunun adına HAİNLİK denir irlandalı demek onları yüceltir irlandalıların bile şerefi var mademki sivası sevmek sivassporu sevmek bu çakallara zull geliyor bana göre topraklarımızı ekip biçmesin hastanemizi pastanemizi postanemizi yolumuzu kullanmasınlar analarınıda alıp defolup gitsinler bjk ye mecidiyeköye fenerbahçeye göçsünler en doğrusu bu olur :mad:lafım bu takımlardan birini ve sivasıda tutanlara iki takım arasındaki maçlarda yürekten sivasın kazanmasını isteyenlere onların arasında sivas aleyhine bağırmayanlara değil onlar kendilerini iyibilir hepsinede lanet olsun :mad:

zkrllh58
03.11.2011, 09:41
karakter meselesi ...........

favori58
03.11.2011, 09:57
Abi yazı için tebrik ederim,tam içimizdekilerini yazmışsın sağol.
Acaba bu adi insanlar bu yazıyı okuyunca ne yapacaklar

infial§
03.11.2011, 10:40
abdullah abı'nın dediği "irlandalı"lar,it,çakal takımı istanbul'un mahalle takımlarını destekleyerek sivas'a bır gayserılı'den bır trabzonlu'dan daha çok zarar verıyor

bulentt07
03.11.2011, 10:48
Yazınıza yuzde yuz katılıyorum ben ayrı bir irlandalı grubunuda ekleyim Rıza hocanın basarısız olması ıcın dolayısı ıle Sivassporun Basarısız olması icin fırsat bekleyen her puan kaybında Rıza hocayı Suclayan alınan puanlarda Rıza hocadan bahsetmeyenlerde enaz gfb sivas yazanlar kadar irlandalıdır.Hala kalıp düsecegi belli olmayan takıma sahip cıkan transfer yapabilen (sonu belirsiz takıma futbolcu getirmek kolaymı) Bu Sivas asıgı hocamıza laf eden irlandalılarıda Allaha havale ediyorum.

falcon58
03.11.2011, 11:44

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR

Abdullah YİĞİT
Gercek Sivaslıların duygularına tercuman oldugunuz icin tessekkürler...

58 SiVaSıM 58
03.11.2011, 15:34
helal olsun sana SİVASLI OLUPTA SİVASSPORU TUTMAYANLAR KAYPAKTIR!!!!

şuayip bütün
03.11.2011, 15:35
böylesi insanlar hayatta hic bir amaclarıda hedeflerıde olmayan counlukla bırlıkte hareket eden insanlar bunlar. bunlarınki özentıden başka bişey deyil sivas birsefer şampıyon olsun buseferde sivassporlu olurlar yanı karekterden gelen bişey bunu engelleyemeyız.

Metal Gear
03.11.2011, 16:04
Pofffff....Geçen senenin son maçında konuşacaktın..Konuşmadınsa,şim di sus!

HARG58
03.11.2011, 16:36
Sn.Başkan Mecnun Otyakmaz bir kere Fenerbahçe kongre üyesi değilmiydi..?Sahilide çok seviyor olsa gerek Kadıköy'dede oturuyordu.? Fenerbahçe ile arasındaki sıcaklığı dialogları bilmeyenimiz yok sanırım.? Ya Sivas'ta 4 Eylül stadını Şükrü saraçoğluna çeviren kimdi.?Veya söyle diyeyim.? Kendi ilinde yabanci olmak nasıl bir duygu yaşatan kimdi..? Ben sevgimi Fenerbaçe sevdamı buzdolabına kaldırdım diyen ya kimdi..?Onun için Sivas halkı Masum bence heyy gidi heyyy önce hele bir sağımıza solumuza bakalım ..

HARG58
03.11.2011, 16:37
Abdullah kardeş yine yiğitçe yazmış kalemine yüreğine sağlık.Hepimizin içinden geçen dost meclislerinde yakındığımız bir mevzu.Lakin şu irlandalı tabirini biraz yanlış kullanıyoruz sanki ihanet eşittir irlandalı gibi.Halbuki irlandalılar,cesur yürek filminden hatırlanacağı üzere özgürlüğüne düşkün, ingilizlere asırlarca boyun eğmeyen soylu bir halk.

Kalemi Yiğit olsa Sıra ile Sivasspor başkanı gerek Sivas Milletvekilleriyle yola çıkardı..

bigacti0n58
03.11.2011, 17:03
helal olsun sana abdullah yiğido :)

asabibaba
03.11.2011, 18:19
Kalemi Yiğit olsa Sıra ile Sivasspor başkanı gerek Sivas Milletvekilleriyle yola çıkardı..

NASI YANİİİİ ?????? YAZDIĞINDAN VALLAA BİŞİ ANLAMADIM :confused::confused:

köklüce köyü
03.11.2011, 18:50
Kimliğinde Sivas yazıpta 3 büyütülmüşü tutan onursuzlara haysiyetsizlere cok güzel bir yazı ama anlamazlarki
bide şu iki takım tutuyorum diye hem sivası hem 3 büyütülmüden birini tutuyorum diyen iki yüzlüler var onlarada iki laf edseydin abdullah abi..

HALIL
03.11.2011, 19:42
bu durum sadece sivaslastirilmamali butun illerde 3 buyuk fanatigi var malesef !!! :mad:

infial§
03.11.2011, 19:53
akşam 6.30 gıbı otel"in onunden gecerken irlandılı'ları gordum toplasan 15 kısı yoklar dı,bu adamlara şoyle bı baktım,sivasspor trıbunune yakışacak tipler değıl,

Ferhat06
03.11.2011, 20:19

ben de anlamadım.

Ferhat06
03.11.2011, 20:49
İRLANDALILARA sadece acımak lazım,onlara kızmak düşman olmak bize yakışmaz.çünkü onlar özüne yabancılaşmış,mankurtlaşmıştır .benim onlardan çok arkadaşım var sizin de vardır.ALLAH akıl fikir versin diye dua edelim.

zeko58
03.11.2011, 21:04

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR

Abdullah YİĞİT

HELAL SANA ABDULLAH YİĞİT

Del Piero
03.11.2011, 21:06
güzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık

mucahitbaba58
03.11.2011, 22:02
az once videoyu izledim fbnin gelisinin masallah yalakalar yine yirtiniyordu igrendim dogrusu ben olsam utanirdim valla yerin fibine girdim bu kadar yalakalik olmaz ki fbnin veya istanbul takimlarinin bunlara faydasi ne anlamam ki
ask demesinler ask yalan bizimkisi sevda memleket sevdasi !!

mucahitbaba58
03.11.2011, 22:04
akşam 6.30 gıbı otel"in onunden gecerken irlandılı'ları gordum toplasan 15 kısı yoklar dı,bu adamlara şoyle bı baktım,sivasspor trıbunune yakışacak tipler değıl,

hahahaha vallaha bu sozlerini sevdim gardas yurekten gelen ses hahaha acayip hosuma gitti yaa

mnt3
03.11.2011, 23:19

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR

Abdullah YİĞİT

Sivas ta yaşayıp,İstanbul takımı tutanlar,Sivasspor bir gün Süper Ligden düşerse o tuttukları İstanbul takımını ancak televizyondan izleyebileceklerini bilmelidirler.Zor zamanda Sivassporu desteklemeyip,havaalanlarında Fenerbahçelileri karşılayan sözüm ona Sivaslılar ihanetin en büyüğünü yapmaktadırlar.

şarkışla 58
04.11.2011, 06:17
Biz SİVASSPOR kulübü olarak kamuoyu tarafından hep fb nin arka bahçesi olarak değerlendirildik.Ancak buna karşı da pek birşey yaptığımız söylenemez doğrusu.Bu durumun ne kadar can sıkıcı ve sinir bozucu birşey olduğunu,SİVAS dışında yaşayan SİVASSPOR lular daha çok bilirler.Yine fb ye yattınız,siz fb yi yenmezsiniz vs.vs. gibi çeşitli ithamlarla karşı karşıya kalmışızdır.Ancak dediğim gibi kulüp olarak buna karşı hiçbirşey yapmıyoruz.
Yani tamam başkanımız fb nin kongre üyesi olabilir.Ancak Aziz Yıldırımın koruması gibi sürekli yanında dolaşması hiç etik değil.Ayrıca Bülent Hoca nın fb li olması ve sürekli bunu dile getirme çabaları kamuoyu tarafından hiç hoş karşılanmamıştır.Rıza Hoca da bjk li ama hiç bu konulara girmeyen bir insan.Ayrıca fb maçlarında aldığımız sonuçlar da bizim fb ye yakın olmakla suçlayanların kozu olmuştur.
Tabi geçen sezonun son maçında da stadın büyük bir bölümünün fb lilere ayrılması da bizim fb li olduğumuzu tescilledi bence.Eğer biz son maçımızı ts ile yada başka bir takımla oynasaydık,yine staddın çoğunu rakibe ayırırmıydık.

Biz önce kendimize bakalım,daha sonra bize suçlama yapanları suçlayalım

sivaslıadem
04.11.2011, 09:35
sivaslı isen sivassporlu olacaksın o kadar

herkes kendi ilinin takımını tutarsa istanbul takımı nerden taraftar bulacak
bu yalakalıkları anlatmakla bitiremeyiz
sivastaki maca adam sivassporu tuttuğu halde misafir tribünden alıyor
bu ne kaypaklık bu ne lahana turşusu

adam zevk alamıyom diye istanbul takmı tutuyor
astanbul takımı tutulacaksa bir tek avrupa maclarında tutulur
birsivas taraftarına yakışan da budur

üçyıldız58
04.11.2011, 10:28
istanbul yalakası değil memleket hastasıyım
her plartformda sonuna kadar SİVAS

favori58
04.11.2011, 11:31
Aptullah abinin yazdığı,içimizi kemiren bu olayı azda olsa hala anlayamayanlar var. Mecnun başkanın fenerli olduğunu filan söyleyenler. ya arkadaş adamın fenerllliğimi kaldı,Sivasspor için içeride yatıyor,sen kalkıp saçma ve yazıyla alakası olmayan bir şey söylyorsun.
Uzun lafın kısası,Sivaslı oluupta sivasspordan başka takım tutan şerefsizdir. Sivasspor'un rakibini karşılamak,stadda onu desteklemek ise şerefsiz oğlu şerefsizliktir.
Kaleamine sağlık abi,ne de güzel içimizdekilerini dışarıya yansıtmışsın

infial§
04.11.2011, 12:07
ha cephe de duşmana kurşun vermişsın,ha rakıp takımı karşılayıp moral vermişsin,aynı şey:mad:

alaybeyi
04.11.2011, 12:11
Ben de buna benzer duyguları 3 yazı ile ifade etmeye çalışmıştım ancak bunları yazdığım ve savunduğum için İrlandalı ben olmuştum maalesef...

Sivas'ta oturan Nişantaşı çocukları(?) (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=18513&highlight=sivasta+oturan+ni%FE anta%FE%FD+%E7ocuklar%FD)

Taraftar olmanın vazgeçilemeyen ızdırabı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21679&highlight=sivasta+oturan+ni%FE anta%FE%FD+%E7ocuklar%FD)

Bülbül ötüşlü kanaryalar (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21630&highlight=sivasta+oturan+ni%FE anta%FE%FD+%E7ocuklar%FD)

sebasteia
04.11.2011, 15:54
Aptullah abinin yazdığı,içimizi kemiren bu olayı azda olsa hala anlayamayanlar var. Mecnun başkanın fenerli olduğunu filan söyleyenler. ya arkadaş adamın fenerllliğimi kaldı,Sivasspor için içeride yatıyor,sen kalkıp saçma ve yazıyla alakası olmayan bir şey söylyorsun.
Uzun lafın kısası,Sivaslı oluupta sivasspordan başka takım tutan şerefsizdir. Sivasspor'un rakibini karşılamak,stadda onu desteklemek ise şerefsiz oğlu şerefsizliktir.

hala mecnun başkan'a laf atanlar var. bugün sivasspor bu ligin gediklisi bir takım haline gelmişse ve asansör takım olacağı yönünde beklentiye girenlere karşı hala dimdik ayakta ise bu durumda en büyük pay mecnun odyakmaz'ındır.

bu süreçte sivas kamuoyunun dimdik durması ve sonuna kadar birlik, beraberlik görüntüsü vermesi şarttır. camia olmayı başaralım lütfen!

DoomsDay58
04.11.2011, 16:26
Türkiyenin nüfusu en yüksek şehirlerindeniz ama taraftar sayımız ortada işte böyleleri yüzünden.

Metal Gear
04.11.2011, 16:36

Aptullah abinin yazılarının yüzde yüzünü anlayan tek insan sensin zaten..:)

gürünlüyiğido58
04.11.2011, 16:42
çok güzel yazmışsın eline sağlık

ogz58
04.11.2011, 18:25
Geçen senede gördük fenerbahçeye stadda ne kadar yer ayrıldığını ve şampiyonluk kutlayacaklar diyenleri şimdi irlandalı oldu bırakın yaw fenerin en büyük destekçisi her zaman sivas oldu hakkını vermek lazım fenere bol bol puan veriyoruz.Yönetimdede fenerliler var halktan böyle birşey olmuş çok mu.Ayrıca feneri desteklediğimden demiyorum fenerden benim kadar nefret eden yoktur sanırım.

Yusuf Enes
04.11.2011, 20:25
bunların hepsi en adi.......................:mad :

Yusuf Enes
04.11.2011, 20:26
bunların hepsi en adi...............:mad:

HARG58
04.11.2011, 21:35

Anlaşılmayacak bir şey yok ''Neden bir kere olsun Sivasspor başkanı sn otyakmaz'ın fenere olan sempatizmanlığını , fenerbahçe kongre üyeliğini gerek bir milletvekili vardı sivas'lı adını çıkaramayacağım fenerbahçe forması giymişti neden bunları kaleme almadı..?

eroldeger
04.11.2011, 22:26
doğru diyorsun abdullah bey malesef şuğursuz hemşerimi çok taaaaaaa ist buldan kombine gönderiyorum gene maça gitmiyorlar biz burada yakın deplasman olsun diye dua ediyoruz gurbete çıkmayan melmeketin kıymetini bilmiyorlar allah akıl fikir versin

kara
04.11.2011, 23:29
Ben gs liydim SİVASSPOR süper lige çıktığından beri gs nin bir tek maçına bile bakmadım takımında kim oynar isimlerini bilmem oysaki galatasarayın en parlak dönemleriydi o zamanlar ben kanım canım olan sivassporumu seçtim hiçte pişman değilim sivassporla yatıp sivassporla kalkıyorum yensede yenilsede hep yanındayım istanbul takımı yalakalarına sesleniyorum bırakın bu işleri artık sizden destekte beklemiyoruz yeterki köstek olmayın geçip orda tribünden bize sövüyorsunuz nasıl bir karakteriniz var nasıl insansınız siz ya ayıptır günahtır hiçmi yüzünüz kızarmıyor.

favori58
05.11.2011, 00:23
Aptullah abinin yazılarının yüzde yüzünü anlayan tek insan sensin zaten..:)

Rahatsızmı oldun birader, yazdıkları ortada anlama özürünmü var!!!!!!!!!!!

B.DUMANLI
05.11.2011, 05:37
Dünki macda Sivasspor oynadigi futbolla ön plana cikinca,hakem arka planda kaldi.

infial§
05.11.2011, 10:12
skor tahmin yarışmasında fenev'e tahmın yaparak 3,4 fark yapar dıyen satılmış kalemler sizde zerre kadar sivasspor taraftarlarli ğı yok,irlandalı lar içimizde,:mad:

Caner POLAT
05.11.2011, 10:26
http://resimzade.com/Show.html?i=33643&token=93793 (http://resimzade.com/Show.html?i=33643&token=93793)

üçyıldız58
05.11.2011, 12:09
bende zarasporun sivasdaki maçlarında destek veriyordum bundan sonra zarasporun rakip takımı kim ise onu destekleyeceğim
yazıklar olsun sizin gibi sivaslıya aslında söyleyeceğim çok şey varda terbiyem el vermiyor

Metal Gear
05.11.2011, 12:30
Rahatsızmı oldun birader, yazdıkları ortada anlama özürünmü var!!!!!!!!!!!

Yoo,ne rahatsız olacam..Sanki takan var..:)
Bizler herkesin duruşunu gördük...

fatih585858
05.11.2011, 13:07
bende zarasporun sivasdaki maçlarında destek veriyordum bundan sonra zarasporun rakip takımı kim ise onu destekleyeceğim
yazıklar olsun sizin gibi sivaslıya aslında söyleyeceğim çok şey varda terbiyem el vermiyor

Sivas Fenerbehçeliler derneği başkanı, geçen sene Zaraspor'un basın sözcusüydü. O kaşkolu görmek bundan dolayı beni hiç şaşırtmadı. Bu adamlarda hiç mi memleket sevdası yok arkadaş ! Adam Sivas'ın ilçesinin amatörde oynayan takımının kaşkolünü fb tribününde sallıyor. Zihniyete bak!

Metal Gear
05.11.2011, 13:09
Pek çok Sivaslı Fenerli iken Zarasporlular da fenerli olmuş çok mu

Rasim5858
05.11.2011, 15:56
öylelerinin sivas tribününde işi yok yarın baska bi maçta sivası destekleseler ne olur desteklemeseler ne olur,,onlar bukalemun gibiler ama bizim rengimiz belli TEK KIRMIZI BEYAZ.....

Rasim5858
05.11.2011, 16:07
bende sivassporum süper lige çıkmadan önce beşiktası tutuyordum( tabi sivası da bankasya da sürekli takıp ederek) ne zaman ki sivasspor süper lige çiktı o gün besiktas benim için bittiiiii......çünkü biz memleket sevdalısıyız... 3 büyük yalakası degil

58MUAMMER58
05.11.2011, 18:33
http://resimzade.com/Show.html?i=33643&token=93793 (http://resimzade.com/Show.html?i=33643&token=93793)

:mad::mad::mad:şu resimde gördüğüm yavşaklar bana göre asla sivaslı olamazlar şunların sıfatlarına bak hele pkk lı ulan deyyuslar mademki fb yi tutuyon fb kaşkolu altak millet yavşak olduğunuzu bilmesin sen benim şehrimde benim takımıma karşı benim şehrimden nemalanan kazanın kaşkolunu sallama hakkın yok ananınızı alın defolun gidin ulan pis kanı bozuklar:mad::mad::mad:

infial§
05.11.2011, 18:35
dışarda sorarlar nerelısın;sivas'lıyım eyvallah, ama hangı takımlısın diye sordukların da kımseyı ınandıramazsın sivasspor lu olduğuna,gec onu 3 buyuklerden hangı takımlısın diyorlar,

HALIL
05.11.2011, 20:30
irlandalilar bu siralar pek fazla gozukmuyor buyuk britanyaya kaçmislar en son aldigim haberlere gore

favori58
05.11.2011, 21:43
:mad::mad::mad:şu resimde gördüğüm yavşaklar bana göre asla sivaslı olamazlar şunların sıfatlarına bak hele pkk lı ulan deyyuslar mademki fb yi tutuyon fb kaşkolu altak millet yavşak olduğunuzu bilmesin sen benim şehrimde benim takımıma karşı benim şehrimden nemalanan kazanın kaşkolunu sallama hakkın yok ananınızı alın defolun gidin ulan pis kanı bozuklar:mad::mad::mad:

Zaralı şerefsizlere geleceğim ama ondan önce şnu söyleyim,.buraya mesaj yazan bazıları karnından konuşuyor,sanki bana Sivasspor'un başarılı olmasını istemiyor ama utandığından belli etmiyor gibi geliyor.
Zaralı alçaklar için söyleyecek fazla bir şey yok,n güzelini 58MUAMMER58 kardeşim çok güzel söylemiş
İnşallah bu mayası bozukların Zarasporu başarısız olur. Ara sıra maçlarına izliyordum bundan sonrda lanet olsun...

HARG58
07.11.2011, 13:02
Zaralı şerefsizlere geleceğim ama ondan önce şnu söyleyim,.buraya mesaj yazan bazıları karnından konuşuyor,sanki bana Sivasspor'un başarılı olmasını istemiyor ama utandığından belli etmiyor gibi geliyor.
Zaralı alçaklar için söyleyecek fazla bir şey yok,n güzelini 58MUAMMER58 kardeşim çok güzel söylemiş
İnşallah bu mayası bozukların Zarasporu başarısız olur. Ara sıra maçlarına izliyordum bundan sonrda lanet olsun...

Ne alaka üç beş kendini bilmez çıktı diyee ee neymiş zara spor başarısız olur felan . Zara'dan üç beş çıkar her il gerek ilçede olduğu gb fakat biz ne yapmalıyız ..? Nasıl içimizden arındırabiliriz diye ve Zaten gerçek Sivas'lı gerçek Sivasspor taraftarı gerçek Zara'lılar içindeki bu bir kaç kişiyi eler arıtır biz asıl ona bakalım nasıl hangi formülü uygulasakta aramızdan arındırabilsek nasıl ..?

aozdemir
07.11.2011, 13:14
sivaslı olup başka takım tutulur mu

sivasfutbol
07.11.2011, 15:10
sivasspor en büyük zararı adı büyük aslında küçük olan takımlardan zarar görmüştür çünkü bu takımların aslında küçük takım oldukları avrupada maça çıktıkları zaman belli oluyor medya tarafından pohpohlandıklaı gibi mevcut hakemler tarafından kollanıp korundukları için gözümüzde büyütüyoruz eşit şartlarda mücadele edilse anadolu takımları daha iyi bence..

ready
07.11.2011, 17:26
3-5 zibidinin yaptıgını tüm zara'a m@l etmek yanlış

Metal Gear
07.11.2011, 17:36

Sivas'taki binlerce FB,GS,BJK taraftarı Sivaslı için Sivasspor'un başarısız olmasını istiyor musun?