Orijinalini görmek için tıklayınız : Zara Mağlubiyetle Başladı

yerliturkuaz
26.08.2015, 10:26
http://4.bp.blogspot.com/-mQHwCjCQSzE/Vdw4PYFfueI/AAAAAAAABI4/O_57dY99_b4/s1600/resizedimage.jpg

Spor Toto 3. Lig 2. Grup ilk hafta karşılaşmasında Sivas temsilcisi Zara Belediyespor, Ofspor’a 1-0 yenildi.

Korgeneral Ahmet Başyurt Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Ankara bölgesinden Salih Salar yönetti. Yardımcılıklarını ise, Evren Çağlar, Mustafa Çavuş ve Hakan Basık yaptı.

Ligin ilk haftasında evinde Ofspor’a 1-0 mağlup olan Zara Belediyespor haftayı puansız kapattı. Ofspor’a 3 puanı getiren golü Furkan Çakırca kaydetti. Zara Belediyesporlu oyuncu Cüneyt Kasap, 90+3. dakikada gördüğü kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Spor Toto 3. Lig 2. Grup 2. hafta karşılaşmasında Zara Belediyespor deplasmanda Derincespor’a konuk olacak.

BİRİNCİLİK KUPASINI TESLİM ALDILAR
Karşılaşma öncesi Bölgesel Amatör Lig Şampiyonu Zara Belediyespor'da takım kaptanı Cüneyt Kasap, birincilik kupasını teslim aldı.

AHMET YILMAZ UNUTULMADI
Kupa töreninden sonra sahaya çıkan Zara Belediyespor takımı, geçen ay Niğde’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden oyuncusu Ahmet Yılmaz için üzerinde forma numarası ve fotoğrafı yer alan “Seni Unutmadık, Unutmayacağız Ahmet Yılmaz” yazılı pankart açtı.

Cley
26.08.2015, 23:18
İnşallah ligde kalıcı olurlar. İlk haftalar biraz heyecan olması normaldir. İlerleyen zamanlarda lige alışıp üst sıralarda görmek isteriz Zarasporu

Kokomo
27.08.2015, 07:50
Seyircinin azlığı dikkatimi çekti !

Bu kadar az seyirci olur mu ya !

Zara'nın ilk profesyonel maçı bu ...

Tribünlerde yer kalmamalıydı ...

Neden seyirci yok, bilen var mı ? Biletler mi pahalı ?

34MUAMMER58
27.08.2015, 08:35
Ligin tecrübeli takımına yenildiler,moral bozmaya gerek yok,zaranın ilk hedefi ligde kalmak olmalı,bunuda başaracak güçte olduklarını sanıyorum.

ihtiyar yiğido
27.08.2015, 17:46
3. Ligdeki ilk maçları tabiki kendi saha ve seyircisi önünde galibiyetle başlasalardı iyi olurdu neyse sağlık olsun İNŞALLAH diğer maçlarında kazanırlar yeterki moral ve motivasyon yüksek olsun ve her mağlubiyetten bir ders çıkarsınlar.

58svs58
28.08.2015, 10:26
zaraspor' a istanbuldan keşfettiğim kaliteli bir futbolcuyu gönderdim. İsminide yazayım Yunus Emre YILDIZ. çocuğu 1 saatlik antreman sonrası göndermişler. zamanındada uğur boral için sivassporu aramıştım. eğer yunus emre kaliteli topçu olarak büyük kulüplere giderse bu yazı belge olarak burada kalsın.

Not. yunus bedava oynamaya razıydı, kendini ispat edene kadar.

Nitem58
28.08.2015, 16:36
ilk maçlarda olur böyle kazalar devamı gelmez inşallah zara spora başarılar diliyorum

Kokomo
31.08.2015, 07:52
Derince : 1 Zara :0

Kötü başladık maalesef, 2 de sıfır !

Cley
31.08.2015, 08:23
Kendi kaleme attığın golle 1-0 yenilmek çok kötü bir duygu olsa gerek

Cley
05.09.2015, 17:33
Zara yine yenildi. Üçte sıfır . Puan olarak da , gol olarak da sıfır. Acilen önlem alınması lazım. Vakit geç olmadan bir şeyler yapılmalı.

Rallim58
05.09.2015, 17:48
Zara yine yenildi. Üçte sıfır . Puan olarak da , gol olarak da sıfır. Acilen önlem alınması lazım. Vakit geç olmadan bir şeyler yapılmalı.

Müsabakayı canlı izledim...

Tek şey söylerim... Zara Belediyespor, BAL'dan 3.lige çıkarak profesyonel oldu...

Yönetim ve Teknik kadro halen amatör... Rezil bir düzenleme yaparak soyunma odası, tribünün önüne konulmuş... 1 m. yukarıya ayak kaldırılarak içeriye girilecek şekilde WC yapılmış... Tamamen göz boyama ile yeniden yapılanmaya gidilmiş. Projeyi kabul edenlerin aklına şaşarım...

Tuncay'ın takımın başında kalacağını asla inanmıyorum. Kovulmadan giderse, kendisi için iyi olur.. Tribünle sözlü diyaloğa giren hiçbir hoca tutunamamıştır. Tuncay bugün aldığı skorla ve taraftarla girdiği diyalogla "bana göre" kendi sonunu hazırlamıştır.

34MUAMMER58
05.09.2015, 18:40
Zarasporu canlı seyretme imkanı olmadı,3.ligin havası bal ligine benzemez,amatör maçların bile oynanmıyacağı stad bozması yerde topda oynanmaz,idda ediyorum sağdan, soldan amatör kulüplerden toplanılan adamlarla kadro kurulsa, 3.ligde ortasıralara oynanır böyle takımlarda bedavaya karın tokluğuna oynayacak binlerce yetenekli genç oyuncu var ,sivas belediyespordan ,üsküdardan 5 6 adam alınsaydı,başlarınada bu liglerin tecrübeli hocalarından biri getirilseydi,şimdi belkide liderliğe oynanırdı,bu gidişle zara tekrar bal ligine düşer,yapılması gereken ,zaraya adam gibi enaz 5 bin kişilik stad yapılması,profesyonel yöneticilerin kulübe yönetici olması,devre arasında nokta transferler yapılması,maçların sivasda oynanması,zaraspor çok zor şartlarda buralara geldi ,henüz birşey bitmedi ancak gidiş hiçde iyideğil .