SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28074)

zaralı19 01.01.2010 08:10

Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu

[B]Turkcell Süper Lig'de Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.

Adı A Milli Takım teknik direktörlüğü için de geçen Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımının talip olduğu öğrenildi. Ülkenin en büyük kulüplerinden olan Nefci'nin başarılı hoca ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı, 6 Ocak'ta sözleşme imzalanacağı belirtildi. Türkiye liglerinin en genç teknik direktörü olan Bülent Uygun ile Nefci Kulübü'nün de başkanlığını yapan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Başkanı Rövnag Abdullayev'in her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi. Bülent Uygun, konuyla ilgili fazla açıklama yapmazken, birçok kulüpten olduğu gibi Azerbaycan'dan da teklifler aldığını doğruladı. Kendisinin bir futbol adamı olduğunu vurgulayan Uygun, "Futbolda yapacağımız daha çok iş, yakalayacağımız daha çok başarı var. Ben gittiğim yere sistemimle, projelerimle giderim. Görev yaptığım kulüpten ayrıldığımda da arkamdan hayır dua ile anılmak isterim. Sivasspor'da yaptıklarımız bunun en güzel örneğidir." açıklamasında bulundu. OSMAN AYKUT İSTANBUL ZAMAN [/B]

sivaslihakan 01.01.2010 08:51

Cevap: Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yo

görelim bakalim basarili olabilecekmi

kaptann58 01.01.2010 08:52

BÜLENT EFENDİ NE YAPTIN SİVASA BAŞKANIMIZ OLMAYAYDIDA SEN ŞİMDİ ÇIKIP KONUŞAYDIN YAPTIĞIN BAŞARI ORTADA KÜME DÜŞEN FUTBOLCULAR İKİNCİ LİG TOPCULARIYLAMI BAŞARILI OLDUN BU YAKALADIĞIN BAŞARI ZATEN TAKIMIN Bİ İSKELETİ VARDI İKİNCİ LİGDEN GELEN Bİ RUHLA YAKALANDI NEDEN BİZİ EN ZOR GÜNÜMÜZDE BIRAKIP KAÇTIN BİZİ İYİ BİR YERDE BIRAKSAYDIN O ZAMN BAŞARILI SAYARDIM SENİ CEBİNDE HAÇLIĞIN BİLE YOKTU GELİRKEN ŞİMDİ TRİLYOINLARDAN BAHSEDİYON KAZANAN SEN OLDUN SİVAS DEĞİL SEN BUL BİZİM BAŞKAN GİBİ Bİ BAŞKAN BAŞARILI OL NASIL OLUYORSAN KERAMET KENDİNDE SANDIN FUTBOLDA BEN YOKTUR BİZ VARIZ BUNU KAFANA SOK BULDUN YİNE YAĞLI Bİ KAPI BİRAZDA ONLARI KAKALARSIN PETROL ZENGİNİYMİŞ ACIYORUM O TAKIMA

ShabbatShalom 01.01.2010 08:58

[B]Orayıda batırırsın inşallah Bülent Efendi...Bavullarla Götürdüğün Paralarla Fabrikalar açıp [COLOR=red]FABRİKATOR BÜLENT[/COLOR] lakabı daha iyi olurdu [COLOR=gray]Asker[/COLOR]den daha çok yakışırdı sana. İnşallah en yakın zamanda Azerbaycandan postalandığın haberini alırız...[COLOR=red]GETİRDİİN HOKKABAZLARIDA AL GİT BÜLENT EFENDİ....[/COLOR][/B]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9452/buygun.gif[/IMG][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8207/bulentuygun.jpg[/IMG]

mekanizmacı 01.01.2010 10:33

bence de çok haklısınız. bülent uygun hem bizi vezir etti hem de mahvederek gitti..futbol da dahil sporun her branşı çok yönlü emek ister, bu işin taktiği var sistemi var antremanı var psikolojisi var...var oğlu var! öyle yürü koçum yürü aslanım, sen yaparsın sen büyüksünlerle yok efendim takıma mehter marşları dinletmekle bu iş olmaz, görende zanneder savaşa gidiyoruz rakiplerimiz de türk, hadi avrupa takımıyla maç yapsak diyeceğim tamam olabilir..boş boş konuşmalar, boş boş verdiği röportajlar,, bir yığın gereksiz saçma duygusallıklar yaşatmaya çalıştı..yok efendim türrkiye'nin bilmem neresinden cizresine kadar anadolu insanının duaları arkamızdaymış ta bilmem ne..ya kardeşim bu takımın başarısını isteyenler sadece sivaslılar ve sivasspor taraftarları ayrıca çok az sağduyulu medyadır...hani kardeşim televizyonlarda ballandıra ballandıra sivası anlatanlar..??? hepsinin tek bildiği galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş sabahtan akşama kadar anlata anlata tartışa tartışa bitiremiyorlar yine de bir halt becerebildikleri yok avrupada ..! ..ayrıca internette hangi futbol sitesine girsem çoğu kişi forumlarda sivasın daha beter olması temennilerini hiç eksik etmiyor ..yurt insanının da düşündüğü sadece üç büyükler ve eğer süper ligde oynayan bir takımın memleketinde ise adam doğal olarak onu tutuyor, sivası da kendine rakip gördüğü için başarısız olmasını istiyor..

hala on sene önce galatasarayın aldığı kupayla övünüyoruz ülke olarak..fatih terim de aynı hayal kırıklığını milli takıma yaşattı öyle kenardan bir taraflarını yırtmakla maç kazanılmaz..!! adamın maç sırasında yapmadığı rezillik kalmadı hatta dayılanıp bütün dünyanın gözü önünde maç devam ederken, onca kamera önünde rakip takımın hocasını dövmeye kalktı, laf dalaşına girdi...o çok övündüğünüz bülent uygun inadından da bizim yedek kulübesinin camlarını kırıyordu..böyle adamların profesyönellikte yeri yoktur gardaşlarım,, böyle adamların tek bir tarifi vardır; ya çiğdirler, cahildirler ya da psikolojik sorunları vardır..dünyanın neresine giderseniz gidin size bunu söylerler gerçek budur..

muhsin ertugral hoca efendiliği kısa ve öz demeçleri ile bence şu an çok iyi bir yolda..inşallah vereceği taktiklerle de takımımızı istediğimiz yerlere yükseltir...

yiğidoyiğit 01.01.2010 10:49

Sevgili YİĞİDOLAR, Bülent hocanın Azeraycan'da başarılı olmasını hepimiz dilemeliyiz. Çünkü bizim Sivasspor'umuz ile bu yolculuğa başladı. Ahti vefayı biz Sivas'lılar hiç bir zaman bırakmadık ve bu vefakarlığımızdan Bülent hocayı da mahrum bırakmayalım.

kiNgSiZe58 01.01.2010 18:19

Uygun Azerbycan yolcusu

[B]Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.[/B]

[CENTER][IMG]http://image.tumspor.com/photos/258008357.jpg[/IMG][/CENTER]

Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu
Turkcell Süper Lig'de Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.

Adı A Milli Takım teknik direktörlüğü için de geçen Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımının talip olduğu öğrenildi. Ülkenin en büyük kulüplerinden olan Nefci'nin başarılı hoca ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı, 6 Ocak'ta sözleşme imzalanacağı belirtildi. Türkiye liglerinin en genç teknik direktörü olan Bülent Uygun ile Nefci Kulübü'nün de başkanlığını yapan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Başkanı Rövnag Abdullayev'in her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi. Bülent Uygun, konuyla ilgili fazla açıklama yapmazken, birçok kulüpten olduğu gibi Azerbaycan'dan da teklifler aldığını doğruladı. Kendisinin bir futbol adamı olduğunu vurgulayan Uygun, "Futbolda yapacağımız daha çok iş, yakalayacağımız daha çok başarı var. Ben gittiğim yere sistemimle, projelerimle giderim. Görev yaptığım kulüpten ayrıldığımda da arkamdan hayır dua ile anılmak isterim. Sivasspor'da yaptıklarımız bunun en güzel örneğidir." açıklamasında bulundu.

Kaynak :[url]http://www.tumspor.com[/url]

karahisarli 01.01.2010 18:24

Cevap: Uygun Azerbycan yolcusu

türkiyeden neden talibi cikmadi hayret sivassporda iken bildigim üc kulüp basta eskisehir onunla calismak istiyordu simdi kimse yüzüne bakmiyor

58 SiVaSSPoR FC 01.01.2010 18:48

herkes hak ettiği yakında bulacak sende buldun işte takımı batırdın inşallah işlerin rast gitmez eğer burayı okuyosan biraz vicdan azabı çekmişsindir

zaralı19 02.01.2010 07:57

[B]Uygun'a teklif [/B]
Sivasspor'un başında büyük başarılara imza atan teknik direktör Bülent Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımı talip oldu. Her iki tarafın uzun görüşmeler sonunda prensipte el sıkıştığı ve resmi imzaların 6 Ocak'ta atılacağı belirtildi.

SempaticH 02.01.2010 09:08

bizi hiç ilgilendirmiyor nere giderse gitsin takımı mahvetti gitti o takımın olacağıda bizim gibi kılığına düşmesi yazıklar olsun

stain 02.01.2010 09:12

[QUOTE=SempaticH;593832]bizi hiç ilgilendirmiyor nere giderse gitsin takımı mahvetti gitti o takımın olacağıda bizim gibi kılığına düşmesi yazıklar olsun[/QUOTE]

dediklerinde doğrusun ama bazı haberler var mesela yönetim ceyhun erişşi istiyomuş

yani bu bülo zihniyeti hala devam ediyor yönetimden çok ciddi transfer istiyoruz

fiyasko istemiyoruz

yigido_sampiyon 02.01.2010 09:24

[B]bu antipatiklikle ancak azerbaycanda görev alır zaten...
ikinci fatih terim geliyo...[/B]

mekanizmacı 02.01.2010 09:29

kendini övüp duran, cin olmadan adam çarpmaya kalkan bir adamdı.. artist görmek istesem sinemaya giderim..bize yiğido namımıza yakışır bilgili, dürüst, mert, olgun insanlar lazım..bülentler, hasanlar hüseyinler geçicidir.baki olan sivassporumuzdur!! azerbaycanı çok severim azeri kardeşlerimize allah sabır versin...

Eyvaz94 02.01.2010 10:47

[CENTER][B]Gorelim bakalim ne olacak............[/B][/CENTER]

MESSİ58 02.01.2010 10:55

HİÇ MERAK ETME BÜLENT EFENDİ AYRILDIĞIN YERDE SANA ÖLE HAYIR DUALARI EDİYOLARKİ DİREK CENNETE GİDERSİN. EMİN OL HER HAFTASONU ÖZELLİKLE SİVASTAKİ MAÇLARDA SENİ ÖLE ANIYOKİ TARAFTAR CENNETTEKİ YERİN HAZIR GİBİ:)) PARA HIRSIN YÜZÜNDEN SATTIN BİZİ ALLAH NASIL BİLİYOSA ÖLE YAPSIN SENİ....

sivaslitaner58 02.01.2010 11:21

tabi sivas kume dusme tehlikesi vardi bizi sirtimizdan yitip ayrildin turkiyede bir tek basari yaptin oda sivasi sampiyonlar ligi on eleme maclarindaydi simdi turkiyeden bile kaciyorsun

ercan58.a 02.01.2010 11:24

[B][COLOR="Blue"]lorantın sistemi ile sivassporumuz başarılı oldu
sisteme uyan futbolcuları sattı ve sonuç ortada
aklı başında azıcık futboldan anlamış olsa
başarılı takımı dagıtmaz 2-3 iyi takviye ile daha başarılı olmazmıydı
bundan dolayı bülent bir yerde başarılı olamaz
gördügü görecegi lorantın sistemiyle sivasspordaki başarı olur[/COLOR][/B]

üçyıldız58 02.01.2010 11:34

bülent uygunun şöyle bir düşünmesi lazım ben nerde yanlış yaptım
milli takım olarak ertuğrul sağlam,tolunay kafkas,apdullah avcı,yılmaz vural gibi insanlar düşünülüyor fikir alınıyor yorum yaptırılıyor ama bülent uygunun adı geçmiyor
o gün ntvsporda bir spor programı izledim 10 tane istanbul takımlarını tutan trübün çakalını çıkarmışlar bir bayan birde erkek kendini sunucu var
sivassporla ,bülent uygunla dalga geçiyorlar kanıma dokundu açıkcası

bülent uygun bitmeyen kaprislerinle doymayan egonla kapanmayan çenenle hem kendini bitirdin hemde sivassporu

hacialicelik58 02.01.2010 11:36

allah yardimcin olsun seninle cok kurur duyuyoruz buyuk hoca

kayayatakci 02.01.2010 12:29

selam yigidolar bence sevgili bülent uyguna cok haksizlik yapiliyor bence sivasimizi baskanimiz ve teknik ekibi ile tüm zamnlarin en basarili sivassporu yapmistir helal olsun sevgili bülent hocamiza yolu acik olsun insallah ordada basarili olur sivasimiza cok seyler varmistir

Borte Tarkan 02.01.2010 14:06

bülent hoca hakkında çok kötü, yorumlar yapılıyor,burada.
bülent hocanın 6 senelik emeğini,7 haftada harcayan bir zihniyet var burada.
kim ne derse desin,birçok sivassporludaki,sivaslıdaki bülent hoca sevgisi,bitmeyecek,dinmeyecek...
bülent hocaya,kardeş,kandaş,soydaş azerbeycandaki kariyerinde başarılar dilemeyiz.destek olmalıyız.
helal olsun bülent hoca...
yolun açık olsun...

effenberg 02.01.2010 14:25

Ancak öyle bir lig de TDlik yapar Türbülent..........:D:D
Süperlig ve Avurpada ki Ligler Türbülentde XXXL Gelir:D.

Aksu 02.01.2010 14:25

Bülent Uygun Divasta Başarılı Olmuş Olabilir Fakat Yaptığı Şeyler Başarısına Gölge düşürmüştür Kendisini Türkiyede İyi Söz etmezler Hiç Düşündünüzmü Neden Yaptıkları Konuşmalardan,Haraketlerden Hep Ben bilirim havasından AnkaraSpor Maçında Kulübenini camlarını kırarak Tüm Türkiyeyi Düşman etmiştir Sivasspora Böyle Takım Şampiyon olmasın demişlerdir Sporda Başarı Önemlidir fakat Terbiyeli,efendi,ahlaklı olmak şartıyla Yoksa Başarı olduğunu Zannedersin ama Kimse Kabul etmez Haklılarda Bülent Uygun Yaptığı Hareketlerle Sivasspora Tüm Türkiyeyi Düşman Etmiştir Çoğu İnsanlarda Düşmasini İstiyorlar

Shan58 02.01.2010 15:23

Sene sonunda geri gelmede. inşallah azeri takımını küme düşürmezsin.
Gerçi merak etme, Bülent Korkmaz'da ordaymış o sana yardım eder.
Onun takımı büyük ihtimal senin bi iki kademe altında olurda seni kurtarır.
Olmadı Samet Aybabayıda destek olarak yollarız.

Sistem ve methodlarından önce Yasin Çakmak ve Hayrettin Yerlikayayıda yanında götürde bıraktığın enkaz kadro'dan bişey kalmasın.

sandal5877 02.01.2010 15:56

Başarılar hocam sana azerbeycanda sana emegin için teşekkürler lorantada pecze yede ismail kartala da kısacası emegi geçmiş herkeze

ready 02.01.2010 17:51

bülent efendi son zamanlarda başarılarından çok basına verdigi anlamsız ve saçma beyanatlarıyla tartşılmaya başladı..

Borte Tarkan 02.01.2010 18:30

arkadaşlar,silkinin
kendinize gelin.
bülent hocaya,bu kin,bu öfke neden.
istanbul ağzıyla savrulan bu küfürler neden.
geçen sene,bundan birkaç ay önce,hiç böyle şeyler yazıyor muydunuz.
gidenin,ayrılanın, sırtından,böyle mi vurulur.
bülent hoca bu takıma hiç mi bir şey vermedi.
gerçekten...
bülent hocaya söven arkadaşları anlamakta,zorluk çekiyorum.
bu yaptığınız sivaslılık adabına yakışmadığını belirtmek durumundayım.

armn 02.01.2010 18:39

güle güle yolun açık olsun artis

sandal5877 02.01.2010 19:05

[QUOTE=Borte Tarkan;594072]arkadaşlar,silkinin
kendinize gelin.
gerçekten...
bu yaptığınız sivaslılık adabına yakışmadığını belirtmek durumundayım.[/QUOTE]

brova kardeş dogru söze ne demeliki

mustafaarslan 02.01.2010 19:25

Bülent hocaya atan sivaslı olmaz olsun .5 sene önce hayal bile edemediğinim yerlere taşıyan sivas için gecesini gündüzüne katan alt yapıya ve sivasın geleceğine yatırım yapan, her şeyden önemlisi sivası memleketinden bile çok seven vatına milletine bağlı dürüst bir insanın arkasından atanları kınıyorum
Hiç birinizde bülent hocanın başarısız olmasındaki etkenleri söylemiyor adam istediği kaç transferi yapamadı ommotoyassi,nammocci,vve daha niceleri gidenlerin yeri dolmayıncada bunlar kaçınılmaz oluyor
Hadi bunlarıda gecelim hatalı transfer yaptı. yaptığı bir hata o kadar yaptığını silip götürecekmi
Sivaslı nankör değil nankör olanda sivaslı değil
SENİ SEVİYORUZ ASKER BÜLENT İNŞALLAH BAŞARILI OLURSUN SENİ İLERDE BİR GÜN İNŞALLAH YİNE SİVASSPORDA ÇALIŞIRKEN GÖRÜRÜZ YOLUN AÇIK OLSUN YİĞİDO BÜLENT

arif1959 02.01.2010 19:34

kendinize gelin.
gerçekten...

bravo arkadaşım doğru söylüyon bu işte yönetimin hiç mi suçu yok maddi durumdan dolayı takım küçülmeye gitti bunu bizzat başkan kendi ağzından belirtti çok ayıp yaptığınız bülent hocanın suçu fenerli olması eğer galatasaraylı veya beşiktaşlı olsaydı bunlar söylenmezdi hadi sezeride bülent hocamı sattı

veysel 02.01.2010 19:38

haberin asli varsa hata yapiyor bence süperligde bir takim calistisa daha iyi olur

Aksu 02.01.2010 23:20

kendinize gelin.
gerçekten...

Batırdı Takımı Yaptığı Hareketlerle Konuşmalarla Tüm türkiyeye düşman etti bizi Başarı benim dedi Yanıldı Son senede Gsöterdiği başarısızlıkla Kaçtı gitti Hala koruyanlar var Anlamıyorum.

Aksu 02.01.2010 23:21

[QUOTE=arif1959;594105]bravo arkadaşım doğru söylüyon bu işte yönetimin hiç mi suçu yok maddi durumdan dolayı takım küçülmeye gitti bunu bizzat başkan kendi ağzından belirtti çok ayıp yaptığınız bülent hocanın suçu fenerli olması eğer galatasaraylı veya beşiktaşlı olsaydı bunlar söylenmezdi hadi sezeride bülent hocamı sattı[/QUOTE]

Sizde Nankör olmayın litfen Mecnun Başkan Olmasaydı Bülent Uygunu Bırak Süper Ligi göremezdin Bülentte kimmiş kaçtı gitti

Aksu 02.01.2010 23:37

[QUOTE=sandal5877;594095]brova kardeş dogru söze ne demeliki[/QUOTE]

Kime göre Neye Göre Doğru Bana Doğru Sana Doğru Türkiyedeki Diğer insanlarada Doğrumu acaba Bülentin O yaptığı Hareketler doğrumu O nun yüzünden Antipatik oldu bu takım Camı kırmalar cins cins konuşmalar tamam başarılı oldu inkar edemem Bu başarısında Mehmet Yıldızın payı büyük bunu unutma Ayrıca Son zamanlarda yaptıklarından dolayı gözümden düştü Heleki kaçması tamamen düşürdü O zaman Büyük Konuşmayacan Ve ben biliyorum demeyecen dimi

Aksu 03.01.2010 00:04

[QUOTE=mustafaarslan;594099]Bülent hocaya atan sivaslı olmaz olsun .5 sene önce hayal bile edemediğinim yerlere taşıyan sivas için gecesini gündüzüne katan alt yapıya ve sivasın geleceğine yatırım yapan, her şeyden önemlisi sivası memleketinden bile çok seven vatına milletine bağlı dürüst bir insanın arkasından atanları kınıyorum
Hiç birinizde bülent hocanın başarısız olmasındaki etkenleri söylemiyor adam istediği kaç transferi yapamadı ommotoyassi,nammocci,vve daha niceleri gidenlerin yeri dolmayıncada bunlar kaçınılmaz oluyor
Hadi bunlarıda gecelim hatalı transfer yaptı. yaptığı bir hata o kadar yaptığını silip götürecekmi
Sivaslı nankör değil nankör olanda sivaslı değil
SENİ SEVİYORUZ ASKER BÜLENT İNŞALLAH BAŞARILI OLURSUN SENİ İLERDE BİR GÜN İNŞALLAH YİNE SİVASSPORDA ÇALIŞIRKEN GÖRÜRÜZ YOLUN AÇIK OLSUN YİĞİDO BÜLENT[/QUOTE]
Ne alakası var Sivaslılıkla Ben Yanlışlarını Söylüyorum Doğru yaptıklarını İnkar etmiyorum Sonuçta Sivasspordan Kaçmıştır daha ötesi varmı Mecnun başkanıda Yok sayıyorsun bu yazında Nankörlük ediyorsun Mecnun başkan olmasaydı Süper ligi göremezdin

YİGİDOKENTLİ 03.01.2010 03:56

inaşallah gitti yerde başali olur bizde çok hakki var gitti bizi yarida birakti ama inşallah gitti yerde gitti takimi yarida birakmaz inşallah

yigidokentli58 03.01.2010 05:08

bizde çok emeklerin oldu ama ben seni delikanli sanardim bizi yarida biraktin gittin azerbaycan liginde havaya girme boş boş konuşma onlarida yarida birakma

SempaticH 03.01.2010 08:19

yav daha neyini konuşuyorsunuz geçmiş gitmiş sivası türkiyeye rezil ettiği yetmiyormu çenesinin yüzünden millet bize düşman oldu şimdi hiç adımızı bile anan yok neden fıs çıkmışız da ondan halen konuşacaksak sivasspora bundan sonra ne yapacaz onu konuşalım bırakın gitti bir dahada gelmez

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:54.