Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu
Alt 01.01.2010, 08:10   #1
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 825 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu

Turkcell Süper Lig'de Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.

Adı A Milli Takım teknik direktörlüğü için de geçen Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımının talip olduğu öğrenildi. Ülkenin en büyük kulüplerinden olan Nefci'nin başarılı hoca ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı, 6 Ocak'ta sözleşme imzalanacağı belirtildi. Türkiye liglerinin en genç teknik direktörü olan Bülent Uygun ile Nefci Kulübü'nün de başkanlığını yapan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Başkanı Rövnag Abdullayev'in her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi. Bülent Uygun, konuyla ilgili fazla açıklama yapmazken, birçok kulüpten olduğu gibi Azerbaycan'dan da teklifler aldığını doğruladı. Kendisinin bir futbol adamı olduğunu vurgulayan Uygun, "Futbolda yapacağımız daha çok iş, yakalayacağımız daha çok başarı var. Ben gittiğim yere sistemimle, projelerimle giderim. Görev yaptığım kulüpten ayrıldığımda da arkamdan hayır dua ile anılmak isterim. Sivasspor'da yaptıklarımız bunun en güzel örneğidir." açıklamasında bulundu. OSMAN AYKUT İSTANBUL ZAMAN
Cevap: Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yo
Alt 01.01.2010, 08:51   #2
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yo

görelim bakalim basarili olabilecekmi
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2010, 08:52   #3
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÜLENT EFENDİ NE YAPTIN SİVASA BAŞKANIMIZ OLMAYAYDIDA SEN ŞİMDİ ÇIKIP KONUŞAYDIN YAPTIĞIN BAŞARI ORTADA KÜME DÜŞEN FUTBOLCULAR İKİNCİ LİG TOPCULARIYLAMI BAŞARILI OLDUN BU YAKALADIĞIN BAŞARI ZATEN TAKIMIN Bİ İSKELETİ VARDI İKİNCİ LİGDEN GELEN Bİ RUHLA YAKALANDI NEDEN BİZİ EN ZOR GÜNÜMÜZDE BIRAKIP KAÇTIN BİZİ İYİ BİR YERDE BIRAKSAYDIN O ZAMN BAŞARILI SAYARDIM SENİ CEBİNDE HAÇLIĞIN BİLE YOKTU GELİRKEN ŞİMDİ TRİLYOINLARDAN BAHSEDİYON KAZANAN SEN OLDUN SİVAS DEĞİL SEN BUL BİZİM BAŞKAN GİBİ Bİ BAŞKAN BAŞARILI OL NASIL OLUYORSAN KERAMET KENDİNDE SANDIN FUTBOLDA BEN YOKTUR BİZ VARIZ BUNU KAFANA SOK BULDUN YİNE YAĞLI Bİ KAPI BİRAZDA ONLARI KAKALARSIN PETROL ZENGİNİYMİŞ ACIYORUM O TAKIMA
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2010, 08:58   #4
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Orayıda batırırsın inşallah Bülent Efendi...Bavullarla Götürdüğün Paralarla Fabrikalar açıp FABRİKATOR BÜLENT lakabı daha iyi olurdu Askerden daha çok yakışırdı sana. İnşallah en yakın zamanda Azerbaycandan postalandığın haberini alırız...GETİRDİİN HOKKABAZLARIDA AL GİT BÜLENT EFENDİ....

ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2010, 10:33   #5
mekanizmacı
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 mekanizmacı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence de çok haklısınız. bülent uygun hem bizi vezir etti hem de mahvederek gitti..futbol da dahil sporun her branşı çok yönlü emek ister, bu işin taktiği var sistemi var antremanı var psikolojisi var...var oğlu var! öyle yürü koçum yürü aslanım, sen yaparsın sen büyüksünlerle yok efendim takıma mehter marşları dinletmekle bu iş olmaz, görende zanneder savaşa gidiyoruz rakiplerimiz de türk, hadi avrupa takımıyla maç yapsak diyeceğim tamam olabilir..boş boş konuşmalar, boş boş verdiği röportajlar,, bir yığın gereksiz saçma duygusallıklar yaşatmaya çalıştı..yok efendim türrkiye'nin bilmem neresinden cizresine kadar anadolu insanının duaları arkamızdaymış ta bilmem ne..ya kardeşim bu takımın başarısını isteyenler sadece sivaslılar ve sivasspor taraftarları ayrıca çok az sağduyulu medyadır...hani kardeşim televizyonlarda ballandıra ballandıra sivası anlatanlar..??? hepsinin tek bildiği galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş sabahtan akşama kadar anlata anlata tartışa tartışa bitiremiyorlar yine de bir halt becerebildikleri yok avrupada ..! ..ayrıca internette hangi futbol sitesine girsem çoğu kişi forumlarda sivasın daha beter olması temennilerini hiç eksik etmiyor ..yurt insanının da düşündüğü sadece üç büyükler ve eğer süper ligde oynayan bir takımın memleketinde ise adam doğal olarak onu tutuyor, sivası da kendine rakip gördüğü için başarısız olmasını istiyor..

hala on sene önce galatasarayın aldığı kupayla övünüyoruz ülke olarak..fatih terim de aynı hayal kırıklığını milli takıma yaşattı öyle kenardan bir taraflarını yırtmakla maç kazanılmaz..!! adamın maç sırasında yapmadığı rezillik kalmadı hatta dayılanıp bütün dünyanın gözü önünde maç devam ederken, onca kamera önünde rakip takımın hocasını dövmeye kalktı, laf dalaşına girdi...o çok övündüğünüz bülent uygun inadından da bizim yedek kulübesinin camlarını kırıyordu..böyle adamların profesyönellikte yeri yoktur gardaşlarım,, böyle adamların tek bir tarifi vardır; ya çiğdirler, cahildirler ya da psikolojik sorunları vardır..dünyanın neresine giderseniz gidin size bunu söylerler gerçek budur..

muhsin ertugral hoca efendiliği kısa ve öz demeçleri ile bence şu an çok iyi bir yolda..inşallah vereceği taktiklerle de takımımızı istediğimiz yerlere yükseltir...
mekanizmacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2010, 10:49   #6
yiğidoyiğit
Acemi Yiğido

yiğidoyiğit - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 yiğidoyiğit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili YİĞİDOLAR, Bülent hocanın Azeraycan'da başarılı olmasını hepimiz dilemeliyiz. Çünkü bizim Sivasspor'umuz ile bu yolculuğa başladı. Ahti vefayı biz Sivas'lılar hiç bir zaman bırakmadık ve bu vefakarlığımızdan Bülent hocayı da mahrum bırakmayalım.
yiğidoyiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yiğidoyiğit'a Teşekkür Ediyor...
Uygun Azerbycan yolcusu
Alt 01.01.2010, 18:19   #7
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Uygun Azerbycan yolcusu

Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.

Futbolun askeri, 'Uygun' adım Azerbaycan yolcusu
Turkcell Süper Lig'de Sivasspor'u lig ikincisi yapıp Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar taşıyan Teknik Direktör Bülent Uygun, Azerbaycan'a gidiyor.

Adı A Milli Takım teknik direktörlüğü için de geçen Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımının talip olduğu öğrenildi. Ülkenin en büyük kulüplerinden olan Nefci'nin başarılı hoca ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı, 6 Ocak'ta sözleşme imzalanacağı belirtildi. Türkiye liglerinin en genç teknik direktörü olan Bülent Uygun ile Nefci Kulübü'nün de başkanlığını yapan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Başkanı Rövnag Abdullayev'in her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi. Bülent Uygun, konuyla ilgili fazla açıklama yapmazken, birçok kulüpten olduğu gibi Azerbaycan'dan da teklifler aldığını doğruladı. Kendisinin bir futbol adamı olduğunu vurgulayan Uygun, "Futbolda yapacağımız daha çok iş, yakalayacağımız daha çok başarı var. Ben gittiğim yere sistemimle, projelerimle giderim. Görev yaptığım kulüpten ayrıldığımda da arkamdan hayır dua ile anılmak isterim. Sivasspor'da yaptıklarımız bunun en güzel örneğidir." açıklamasında bulundu.

Kaynak :http://www.tumspor.com
Cevap: Uygun Azerbycan yolcusu
Alt 01.01.2010, 18:24   #8
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Uygun Azerbycan yolcusu

türkiyeden neden talibi cikmadi hayret sivassporda iken bildigim üc kulüp basta eskisehir onunla calismak istiyordu simdi kimse yüzüne bakmiyor
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2010, 18:48   #9
58 SiVaSSPoR FC
Yeni Yiğido

58 SiVaSSPoR FC - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSSPoR FC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkes hak ettiği yakında bulacak sende buldun işte takımı batırdın inşallah işlerin rast gitmez eğer burayı okuyosan biraz vicdan azabı çekmişsindir
58 SiVaSSPoR FC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.01.2010, 07:57   #10
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 825 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Uygun'a teklif
Sivasspor'un başında büyük başarılara imza atan teknik direktör Bülent Uygun'a Azerbaycan'ın Nefci takımı talip oldu. Her iki tarafın uzun görüşmeler sonunda prensipte el sıkıştığı ve resmi imzaların 6 Ocak'ta atılacağı belirtildi.

Etiketler
adım, askeri, azerbaycan, azerbycan, futbolun, uygun, yolcusu