Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 14.12.2013, 19:22   #46
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Alıntı:
33sivasli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

rıza hocamızıda r.carlos hocamızıda seviyorum zirveden uzaklaşmamak adına kazanmamız gereken maçı maçı biraz streslide olsa kazandık,daha fazlada gol atılabilirdi,rizeninde pozisyonu vardı, bukadar pozisyon vermemek lazım ,dikkatimi çeken burhan o ilk haftaki burhan gibi oynadı nazar değmesin inş,atıf biraz bencilliği bırakmalı,eğer rakip ceza sahasında biraz pas düşünülse bukadar sıkıntı yaşamazdık,korcana yediği golü yakıştıramadım ortasahadan öyle gol yenmez,maçın güzelliği cernatın ve burhanın golü çok güzeldi,aydın solbekdeğilde sol açık oynayınca daha verimli bunu gördük,atıf oynadığı zaman sivasspor kimseye yenilmez buligde ,utaka ve rafik birazdaha takıma yarar sağlamalı,tahminim şu ,eğer aydın atıf burhan gününde olurlarsa ,bunlara groseckide katılırsa ziyalı sol tarafımız herrakibin sağını çökertir ,atıf gol sevinci yasarken burhanın boynunu kırıyordu biraz dikkatli olması lazım,bu soğuk havada destek olan tüm taraftarlarımıza tesekkür ediyorum, galibiyetten ötürü başta burhan ve tümoyuncularımıza teknik heyete çok tesekkür ediyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...