Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

SEVGİLİ BÜLENT UYGUN'A
Alt 28.10.2005, 00:06   #1
BOSS_58
Yeni Yiğido

BOSS_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BOSS_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart SEVGİLİ BÜLENT UYGUN'A

SEVGİLİ MENEJERİMİZ BÜLENT UYGUN'UN BİR GAZETEDE VE İNTERNET SİTESİNDE AYLARDIR FENERBAHÇE YAZARI OLARAK YORUMLARI ÇIKMAKTA , BANA GÖRE HİÇ ETİK OLMAYAN BU DURUM İÇİN KENDİSİNNE BİRKAÇ KERE MAİL GÖNDERDİM.BİZ ONU SAHİPLENDİK BAĞRIMIZA BASTIK ,ONUNDA BAŞARILARI ORTADA GEL GELELİM ARTIK RAKİBİMİZ OLAN BU TAKIM HAKKINDA YORUMCULUK YAPMASINI PROTESTO EDİYORUM.KENDİSİ AYNI YORUMLARI SİVASSPOR İÇİN YAZSA ENAZ O TAKIMIN TARAFTARI KADAR İLGİ GÖRÜR VE DAHA ETİK OLUR.
LÜTFEN BÜLENT HOCAYI KIRMADAN BURDAN PROTESTONUZU YAPIN ÇÜNKÜ BİZE SİVASSPOR FENERBAHÇEDEN BİNKAT DAHA DEĞERLİ.
SEVGİLİ BÜLENT HOCA BU YAZIM KESİNLİKLE SİZİ TARAFTARLA KARŞI KARŞIYA GETİRMEK DEĞİL ; BİZ SİZİ SAHİPLENDİK SENDE BİZİ SAHİPLEN. HERNEKADAR PROFESYONEL OLARAK ÇALIŞAN BİRİSİDE OLSAN ANADOLU İNSANI DUYGUSALDIR.İNANIYORUM BU SENİ SEVEN İNSANLARIN SANA KIRILMASINI İSTEMEZSİN...
BİTMEYECEK SEVGİLERLE
BOSS_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.10.2005, 00:12   #2
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1268 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter

BENİMDE DİKKATİMİ ÇEKTİ..GENÇTÜRR HABER'DE FENERBAHÇEYLE İLGİLİ YORUMLARI AMA İYİ BİR MENEJAR VE İŞİNİ İYİ YAPIYOR..TAKIMA GETİRDİĞİ OYUNCULARIN PERFORMANSI ORTADA BANA GÖRE MAİL FALAN ATARSAK YALNIŞ BİR İŞ YAPMIŞ OLURUZ...
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.10.2005, 00:17   #3
GuNaY
Gast

eski fenerbahçeli olması vesilesiyle soruyu soran gazeteci arkadaşlarda genelde o yönde sorularla hocamızı yönlendirmiş oluyorlar....!!!

Alt 28.10.2005, 00:19   #4
gercek58li
Usta Yiğido

gercek58li - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gercek58li ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Pfeil

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı
BENİMDE DİKKATİMİ ÇEKTİ..GENÇTÜRR HABER'DE FENERBAHÇEYLE İLGİLİ YORUMLARI AMA İYİ BİR MENEJAR VE İŞİNİ İYİ YAPIYOR..TAKIMA GETİRDİĞİ OYUNCULARIN PERFORMANSI ORTADA BANA GÖRE MAİL FALAN ATARSAK YALNIŞ BİR İŞ YAPMIŞ OLURUZ...
Gerci hos görüntü vermez ama Sivasspora faydali oldugu müddetce destekleriz.
Dogru bulmasakta...
Alt 28.10.2005, 00:55   #5
OPERASYON
Acemi Yiğido

OPERASYON - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OPERASYON isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ilgili sahsa itaf olunur:arkadasim yillarin Feneri ve bir tarafta sivasspor bir koltukta iki karpuz tasinmaz...Adama soaralar bu ne lahana tursusu ne perhiz...ne gelmise insanlarin basina gafletten gelmistir.Ya inandigin gibi yasa yada yasadigin gibi inamaya basla inana insan ben buradayim ve ben buyum der vurur masaya yumrugu...egerki uzum yemekmi bagciyimi dogmek amacin onuda bilmek gerek...Yinede Allah razi olsun gonlun hos olsun.
OPERASYON isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.10.2005, 01:00   #6
sivaslim
Acemi Yiğido

sivaslim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sivaslim isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
BOSS_58 Nickli Üyeden Alıntı
SEVGİLİ MENEJERİMİZ BÜLENT UYGUN'UN BİR GAZETEDE VE İNTERNET SİTESİNDE AYLARDIR FENERBAHÇE YAZARI OLARAK YORUMLARI ÇIKMAKTA , BANA GÖRE HİÇ ETİK OLMAYAN BU DURUM İÇİN KENDİSİNNE BİRKAÇ KERE MAİL GÖNDERDİM.BİZ ONU SAHİPLENDİK BAĞRIMIZA BASTIK ,ONUNDA BAŞARILARI ORTADA GEL GELELİM ARTIK RAKİBİMİZ OLAN BU TAKIM HAKKINDA YORUMCULUK YAPMASINI PROTESTO EDİYORUM.KENDİSİ AYNI YORUMLARI SİVASSPOR İÇİN YAZSA ENAZ O TAKIMIN TARAFTARI KADAR İLGİ GÖRÜR VE DAHA ETİK OLUR.
LÜTFEN BÜLENT HOCAYI KIRMADAN BURDAN PROTESTONUZU YAPIN ÇÜNKÜ BİZE SİVASSPOR FENERBAHÇEDEN BİNKAT DAHA DEĞERLİ.
SEVGİLİ BÜLENT HOCA BU YAZIM KESİNLİKLE SİZİ TARAFTARLA KARŞI KARŞIYA GETİRMEK DEĞİL ; BİZ SİZİ SAHİPLENDİK SENDE BİZİ SAHİPLEN. HERNEKADAR PROFESYONEL OLARAK ÇALIŞAN BİRİSİDE OLSAN ANADOLU İNSANI DUYGUSALDIR.İNANIYORUM BU SENİ SEVEN İNSANLARIN SANA KIRILMASINI İSTEMEZSİN...
BİTMEYECEK SEVGİLERLE
kardes cok haklısın sonucta bızde super lıgteyız
Alt 28.10.2005, 01:23   #7
BOSS_58
Yeni Yiğido

Standart anlayamadım

Alıntı:
OPERASYON Nickli Üyeden Alıntı
ilgili sahsa itaf olunur:arkadasim yillarin Feneri ve bir tarafta sivasspor bir koltukta iki karpuz tasinmaz...Adama soaralar bu ne lahana tursusu ne perhiz...ne gelmise insanlarin basina gafletten gelmistir.Ya inandigin gibi yasa yada yasadigin gibi inamaya basla inana insan ben buradayim ve ben buyum der vurur masaya yumrugu...egerki uzum yemekmi bagciyimi dogmek amacin onuda bilmek gerek...Yinede Allah razi olsun gonlun hos olsun.

ARKADAŞIM YAZINI ANLAYAMADIM EĞER İLGİLİ ŞAHIS BEN İSEM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMAN GEREKİR ;BEN DEĞİLSEM YAZINI BİRKAÇKERE DAHA OKUMANI TAVSİYE EDERİM.
ALLAHA ŞÜKÜR BİZ MEMLEKETİNİ UZAKTADA OLSAK SEVİP SAHİPLENEN İNSANLARIZ. BURADA DİĞERLERİ BENİ İLGİLENDİRMİYOR ,BENİ TEK İLGİLENDİREN SİVASSPOR'UN BAŞARISI HADİ SANA İYİ GECELER
Alt 28.10.2005, 03:11   #8
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

ekmek parası kazanıyorsa yapar üstelik büyük takımların raytingi yüksek.
sadece sivasporu yazsa kim okur sivaslılardan başka.
BU MANTIKLA DEVAM
Alt 28.10.2005, 07:54   #9
BOSS_58
Yeni Yiğido

Standart BU MANTIKLA DEVAM

Alıntı:
drummer Nickli Üyeden Alıntı
ekmek parası kazanıyorsa yapar üstelik büyük takımların raytingi yüksek.
sadece sivasporu yazsa kim okur sivaslılardan başka.

BÜLENT UYGUN SİVASSPOR'DA TABİİ BABASININ HAYRINA MENEJERLİK YAPIYOR !!!!
ŞUNU KAFANIZA SOKUN BU CAMİADAN EKMEK YİYEN BİRİSİ RAKİP OLDUĞU BİR CAMİA ADINA BÖYLE BİRŞEY YAPAMAZ.SİZLERİ ANLIYORUM HALAA ÜZERİNİZDEN ÇIKARAMADIĞINIZ İSTANBUL FORMALARI SİZE BÖYLE İKİLEM YAŞATIYOR.
Alt 28.10.2005, 08:14   #10
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 995 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Sivasspora bu kadar faydalı olan bir kişiye haksız eleştiriler yapılıyor.
Şu anki başarımızda çok büyük katkısı var. Ödüllendirileceği yerde eleştiriliyor olması çok yanlış. Bülent Uygun profosyonel bir insan, onun Fenerbahçeli olduğunu bizde biliyoruz, Türkiye de biliyor. Ondan yararlanmaya bakalım. Herşey yolunda giderken neden oılumsuz hava yaratılıyor anlamadım. Başarımızı çekemeyenler çoğunlukta, dikkatli olalım Lütfen!