Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ
Alt 25.06.2008, 15:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ

Sivasspor Paf Takımının başarılı sorumlusu Sayın Ahad Kömürlüoğlu ile Bekir Bayrak'ın yaptığı röportajı Sivasspor.Com farkı ile sunuyoruz.

Ahad hocam röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hocam kısaca kendinizden bahsedermisiniz ?

Rica ederim, taraftarlarımızla beni aynı platformda buluşturduğunuz için ben teşekür ederim. Ben 1967 Sivas doğumluyum, mutlu bir evliliğim ve bir kızım var .Amatör olarak Sivasspor alt yapısı ve 4 Eylülde oynadım.Profosyenel olarak Sivasspor-Yozgatspor-Amasyaspor formalarını giydim.Sivasspor ve Yozgatspor takımlarında şampiyonluk sevinci yaşadım ,Sivassporda oynadığım sekizyılın üçünde takım kaptanlığı yaptım . Anlıyacağınız ben ve Sivasspor ayrılmaz ikiliyiz.

Hocam antrenörlüğe nasıl başladınız ?

Faal futbolu 2000 yılında bırakıp Sivas Demirsporda antrenörlüğe başladım. Demirspor’da görev yaptığım beş yıl içinde Dört şampiyonluk yaşadım ama üçüncü lige çıkarmak nasib olmadı sonra 2005 yılında Sivassporun süperlige çıkışı ile Sivasspor alt yapısında Paf Takım sorumlusu olarak görev yapmaya başladım.

Hocam bu yıl Sivasspor Paf takımı ile büyük başarı yakaladınız. Başarınızın sırrı nedir ?

2007-2008 sezonunda Kısıtlı imkanlar içerisinde alt yapısına büyük paralar harcayan Dört büyük külübümüzü geride bırakarak Paf ligi Şampiyonluğunu kazanarak Sivasspor ismini Türkiye’ye ve Avrupa’ya duyurma başarısını gösterdik.Bu başarımız daki en büyük faktör takım içinde birlik ve beraberliği sağlamamız ve Başkanımızdan kulüp çalışanlarına kadar herkesin bir aile gibi sıkı bağlar oluşturmasıdır. Ben ve ekibim çok çalıştık, oyuncularımızda çok çalıştı ve başarıya yürekten inandık.

Hocam bu sezon müthiş bir başarı yakaladınız, futbol hayatınızda ki yeni hedefleriniz nelerdir ?

Hedefimde Sivaslı bir tane dahi Antrenörün olmadığı süper ligde Sivasspor takımında başarılara imza atmak var.Bunu başara bilmek içinde yenilikleri takip edip, kendimi sürekli yenileyeceğim.Hırslı yapım ,futbola olan sevgim ,çalışma azmim beni bir gün hedeflerime ulaştıracak diye inanıyorum.

Hocam sitemiz hakkında ki görüşleriniz nelerdir ?

21. Yüzyıl bilginin ve bilgi paylaşımın temel oluşturacağı yüzyıldır. İnternette bu yüzyılın en önemli buluşudur. Artık bilgi gizlenemiyor ve çok hızlı dünyaya yayılıyor. Sivasspor.Com aracılığı ile dünyanın dört bir yanında ki taraftarlarımızla buluşabiliyor ve onların fikirlerini öğrenebiliyoruz. Çok önemli bir işlevi yerine getiren Sivasspor.Com yöneticilerine ve üyelerine sevgilerimi iletiyorum.

Ahad hocam tekrardan bu güzel röportaj için teşekkür ediyorum ve hayatınızda başarılar diliyorum.

Üyelerimize son bir mesajınız var mı ?

Ben teşekkür ederim. Taraftarımızla daha nice başarıları hep bereber kutlarız inşaallah. Bizler bir şehrin kaderini değiştirdik. Bu başarı hepimizin, birliğimizi ve dirliğimizi korudukça nice başarılar yakalayacağız.

Röportaj : Bekir Bayrak

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
--->: AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ
Alt 25.06.2008, 16:10   #2
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 819 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ

helal olsun hocam az zamanda büyük iş başararak paf takımımızı şampiyon yaptınız allah razı olsun başarılar dilerim inşallah bu senede iki takımımızda şampiyon olur
Alt 25.06.2008, 16:17   #3
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 945 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Çok güzel bir roportaj olmuş....

Sivassporumuza verdiği emeklerden dolayı ve yakalamış oldukları şampiyonluktan dolayı tekrardan teşekkürü borç bilirim....

Umarım ilerleyen zamanlarda Sivassporumuza ve Türk futboluna çok iyi yıldızlar yetiştirir....

Başarılar dileriz Ahat hocam.. inş.. birgün profesyonel bir takımı yönetirsin.
Alt 25.06.2008, 17:11   #4
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1263 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Uzun zamandır bu başarının nasıl geldiğini merak ederdim,gerçekten bunun sırrını yavaş yavaş bu röpörtajdan sonra gördüm.

Hocamızı gerçekten çok merak ediyordum,Sivasspor.Com Sayesinde azda olsa tanıdım.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2008, 17:54   #5
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

ahad hoca gercekden buyuk ısler yaptı ama keşke istanbul cocuklarından değilde bu memleketın cocuklarından iş yapsaydı...

hatırlatıyım bildiğim kadarıyla "paf takımımızda %95 e yakın sivas dısından gelen oyuncu oynuyor " yani sivasın genclerine yine sahıp cıkılmıyor!!!!
Alt 25.06.2008, 18:03   #6
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1121 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI

teşekkürler hocam paf takımımızı çok iyi bir şekilde yetiştiriyorsunuz...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2008, 18:31   #7
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

AHAD HOCAYI TEBRİK EDERİM...BAŞARILARININ VE BAŞARILARIMIZIN DEVAMINI DİLERİM
velibircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ
Alt 25.06.2008, 19:49   #8
XXCakir58
Usta Yiğido

XXCakir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

574 Mesajına 790 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 918 XXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOKXXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: AHAD KÖMÜRLÜOĞLU İLE RÖPORTAJ

Bu röpartaji yaptiginiz icin tsk ederiz. Insallah daha iyi basarilara imza atarsiniz.
Paylasim icin sagol.
Alt 25.06.2008, 20:34   #9
GuNaY
Gast

Sitemizin röportaj talebini kabul ederek sorularımızı açık şekilde cevaplandıran, bizlere paf takımımızla A takımdan önce şampiyonluk provası yaptıran Ahad Hocamıza teşekkür ederim.
Futbolculuk dönemindeki başarılarına, antrenörlük döneminde de devam ederek gurur kaynağımız olmayı sürdürüyor.
Bekir Abime bu güzel röportajı bizlere hazırladığı içinde ayrıca teşekkür ederim.
Alt 26.06.2008, 09:02   #10
SivasLady
Gast

öncelikle bu röportajda emegi gecen Bekir abime
ve talebi kabul eden Ahad hocamiza cok tesekkürler

SivasSpor sevdasini basariyla kanitlayip
PAF takimimizla bize sampiyonluk yasatan Ahad hocamizla gurur duyuyoruz
basarilarinin devamini diliyorum

Etiketler
ahad, kÖmÜrlÜoĞlu, röportaj, İle