Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Heykel

Heykel Her Telden Muhabbet Burda

Seçenekler Arama Stil

Hadise Beşiktaş'ı Reddetti!!!
Alt 01.06.2009, 16:43   #1
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Hadise Beşiktaş'ı Reddetti!!!

Hadise, 31 Mayıs’ta İnönü Stadyumu’ndaki Beşiktaş kutlamalarında sahne alması için gelen teklifi kabul etmediğini açıkladı. Gerekçe olarak sağlık sorunlarını gösteren Hadise öte yandan yakında Tokyo'da bir konser vereceğini de açıkladı.... Sağlık sorunlarının devam ettiğini ve biraz daha dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu belirten Hadise, "Eurovision şarkısı Düm Tek Tek Japonya’da en çok tıklanan ve indirilen şarkı oldu önümüzdeki günlerde Japonya büyükelçiliğinin davetlisi olarak Tokyo’ya gideceğim" dedi.

Hadise'nin neden "Hayır!" dediğini herkes tahmin ediyordur sanırım... Toprağından, suyundan havasından almış kızımız... Beşiktaş'a hayır dedim sağlık nedenleri ile ama yakında da Tokyo'ya gideceğim, demek "Ben Sivas'lıyım o yüzden çıkmıyorum" demektir Zaten her sorulduğunda da Sivasspor'luyum diyor bir de GS ilk maçının olduğu gün konserde 2-0 yenmişiz tebrik ederim demişti İzmir'de

Tebrikler Hadise, birde Sivasspor marşı yakışır sana...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
beşiktaşı, hadise, reddetti