Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Hayati Soydaş olayı anlattı..
Alt 06.04.2010, 15:18   #1
murat_n
Tecrübeli Yiğido

murat_n - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murat_n ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Hayati Soydaş olayı anlattı..

Hayati Soydaş olayı anlattı..
Sivasspor Yardımcı Antrenörü Hayati Soydaş, Galatasaray'ın Hollandalı teknik direktörü Frank Rijkaard ile arasında yaşanan gerginlikle ilgili, "Neticede takımın çok ciddi bir başarısı var, ivmesi var, bunun da bu tür olaylarla gölgelenmesini istemem" dedi, olay hakkında bilgi verdi..

Soydaş, yaptığı açıklamada, Galatasaraylı oyuncu Barış Özbek'in kırmızı kart gördüğü pozisyonda teknik direktör Mesut Bakkal ile birlikte takımlarının oyuncularını sakinleştirmek için futbolcuların olduğu bölüme gittiklerini söyledi.

Mesut Bakkal'ın oyuncularına sakin olmaları konusunda müdahale edince kendisinin de arkada durduğunu anlatan Soydaş, ''Orta sahanın orada, çizgideydim. O arada beklerken, Barış arkasını döndüğünde bir anda çarpıştık. Ben elimle sakin olması için onu tutmaya çalıştım. O ara anlamadım ben, Rijkaard elini yandan attı, kabanımın yakasından tuttu. Biraz boğazımı falan da böyle sıkar bir vaziyette... Önce tabii bir anlam veremedim'' ifadelerini kullandı.

Barış ve maçın gözlemcisinin de bu sırada yanında olduğunu ifade eden Soydaş, ''Böyle hepimizi bir kucaklama vaziyetinde sürükledi. Onun üzerine kendimi de kurtaramadım. O sırada canım da yandı. Çünkü boynumda morarma falan da oldu, tırnaklar geçti. Ondan sonra ben de onun atkısını çektim. Olay bu. Ben Rijkaard'ı ilk anda görmedim bile. Çünkü arkadan geldi. Ben kenarda duruyordum, hoca gidince de kenarda bekledim. Ama anlamadım, o herhalde benim Barış'a mı saldırdığımı zannetti ya da başka bir şey mi düşündü anlamadım. Olay bu'' diye konuştu.

Rijkaard ile aralarında herhangi bir sıkıntı olmadığını, bu gerginliğin ardından yedek kulübesine gittiğini, Rijkaard'ın da kendi tarafına yöneldiğini anlatan Soydaş, maç sonrası yapılan açıklamalarda bu gerginliğin gündeme geldiğini ifade etti.

Soyunma odasında teknik direktör Mesut Bakkal'ın kendisine gerginliği sorduğunu ve boynunun biraz morarmış olduğunu gördüğünü anlatan Soydaş, Rijkaard'ın gerginlikle ilgili açıklamaları üzerine Mesut Bakkal'ın da basın toplantısında, boynundaki kızarmayı ve tırnak izlerini gündeme getirdiğini kaydetti.

Son 2 maçta ciddi bir başarıları olduğunu, bu başarının bu tür şeylerle gölgelenmesini istemediğini bildiren Soydaş, şunları söyledi:
''Takımın dirilişi, canlanışı gerçekten bizim için önemli. Gaziantepspor maçında belki biraz pozisyon verdik, ama takım bırakmadı. Neticede 90. dakikada gol atarak puan kazandık. Bu maçta keza yine öyle, bir sürü pozisyona girdik. Uzatmada da olsa yine gol attık, kazanabilirdik de... Yani neticede takımın çok ciddi bir başarısı var, ivmesi var, bunun da bu tür olaylarla gölgelenmesini istemem. Neticede ne benim ona fiiliyatta öyle bir şeyim var, belki o da ne olduğunu anlamadan yapmıştır. Rijkaard, kariyeri belli bir insan, bizim de kariyerimiz belli. Neticede biz teknik adamlar olarak oyuncularımızı yatıştırmaya çalışıyoruz. Ama orada herhalde bir yanlış anlama mı oldu, anlamadım. Olay bu kadar.''
murat_n isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Hayati Soydaş olayı anlattı..
Alt 06.04.2010, 15:32   #2
ercan58.a
Usta Yiğido

ercan58.a - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 253 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 ercan58.a Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Hayati Soydaş olayı anlattı..

olayı televizyondanda takip ettim rikartı kınıyorum
ercan58.a isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 15:50   #3
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

gslerin her zmanki halleri geçensende aynsıı yapmışlardı yenemeyince çirkefliğe başlıyorlar
Alt 06.04.2010, 16:25   #4
cesur sivas
Yiğido

cesur sivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 cesur sivas FAZLA SÖZE GEREK YOKcesur sivas FAZLA SÖZE GEREK YOK

rijkaard sasirmistir, 15. sirada olan takim hic böyle oynarmi diye
biz bu gidisle kesin kalacagiz bu ligde antIIIIIstanbul forzAAAAnadolu
Alt 06.04.2010, 16:29   #5
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bunlar her maçta olabilecek olaylar kin gütmenin,olayı büyütmenin anlamı yok.Rijkaart da efendi bir adam.Olduda bitti maşallah 1 puan iyi oldu inşallah
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.04.2010, 17:06   #6
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Maçı galip bitirecekleri yerde son dakka golüyle berabere kaldılar adamların içine oturdu çok görmemek lazım
Alt 06.04.2010, 18:30   #7
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Baris'in tokat'ini ve Rijkaard'in yaptigi terbiyesizligi hangi kanalda gordunuz, yada bu sabah gazetelerde okudunuz mu?.............

Terbiyesizler..
sevda58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sevda58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.04.2010, 20:09   #8
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Hayati Soydaş olayı anlattı..

FARK ATACAKLARINI SANDIKLARI MAÇTA FARKTAN KURTULAN GS TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARININ ,SAHADAKİ ÇİRKEFLİKLERİNİ ESEFLE KINIYORUM BÜYÜK KULÜP TAKIMINA YAKIŞMADI,OLAYLAR TÜRKİYENİN GÖZÜ ÖNÜNDE OLDU, YORUMA GEREK YOK,BUGÜN GS YAZARI GEÇİNEN FUTBOL CAHİLLERİ,GS SİVASTA ADETA DAYAK YEDİ DİYE EDEBİYAT YAPIYOR ,KARDEŞİM BÜKEMEDİĞİNİZ BİLEĞİ ÖPÜN ÇİRKEFLEŞMEYİN BE,YAZIK SİZE 35 YILDIR SEMPATİM VARDI ÜZÜLDÜM,TÜM BUNLAR KUYRUK ACISI GEÇEN SEZONDA HAKEMİ ADATA LİNÇ ETMİŞLERDİ BAHANEMİ YOK.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.04.2010, 20:20   #9
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Çirkeflik onların ruhunda var boşverin takılmayın bu konulara. Fark atarız dedikleri forvetlerimiz biraz şanslı biraz da becerikli olsalar biz fark atacaktık. Onlar da bunu yediremediler kendilerine çamura yattılar.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anlattı, hayati, olayı, soydaş