Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Eski Maç Yorumları

Eski Maç Yorumları Gecmiste Oynadigimiz Maclarin Yorumlarini Merak Edenlere..

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 05.12.2004, 15:05   #1
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Maci TRT 1 Canli gösterecek.

12:55 Türkiye 2.Lig Futbol Karşılaşması "Sivasspor-Sarıyer"
13:45 Devre Arası
14:00 Türkiye 2.Lig Futbol Karşılaşması "Sivasspor-Sarıyer"

BU MACI DA ALIP SÜPERLIG YOLUNDA COK GÜZEL BIR YOLDA OLDUGUMUZU HERKESE GÖSTERECEGIZ :wink:
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.12.2004, 15:11   #2
KoraySancar
Yiğido

KoraySancar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 KoraySancar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İnşaallah abicim.Gerçi zayıf takımlarla ve özellikle evimizde yapacağımız maçlarda ben biraz daha tedirgin oluyorum ama artık ilk yarı için maç başına 2 puan orttalamayı garantiledik futbolcularımız da daha az stresli olacaktır.O yüzden ben de inşaallah alacağız diyorum.İlk yarı için puanın fazlası olmaz,ne kadar toplarsak o kadar iyi.İkinci yarı çok çetin geçeceğe benziyor,bizim aradan sıyrılıp onların kavgasından uzak durmamız lazım.
KoraySancar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.12.2004, 20:18   #3
kadir20
Tecrübeli Yiğido

kadir20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 kadir20 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eski mesajlarima bakarsaniz söylediklerim cikti manisa ve elzig puan kaybetti benim icime dogdugu icin söylüyorum sariyer macini da aliriz insallah iki sene önceki gibi son haftalara kadar lider getirip de 4. sirada ligi bitirmeyiz cünkü su andan sonra bize takos koymak isteyen cok olacak gördünüz altay macindan sonra bile adamlar laf ettiler
kadir20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.12.2004, 22:21   #4
kazak
Yeni Yiğido

kazak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kazak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

turkiyenin en cok kayitli nufusuna sahip ilinin takimi nasil olurda hala ikinci ligde olur 24 yildan bu yana icim kan aglayarak dusunur ve uzulurum.hadi sivassporum guldur yuzumuzu....
kazak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 09:24   #5
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Sivasspor ne denizleri geçtiki herhalde sarıyer nehrinde boğulmaz ...benim şüphem yok sivasspor kazanır...hemde sivasspor gününde olsun fark olur diyorum...artık yolumuz açık bizi kimse durduramaz...nede olsa iki maçta evimizde olacak..biri sivastaki
evimiz biride istanbuldaki evimiz...kimsenin şüphesi olmasın sivas ligi 40 puanla lider tamamlar farkta dahada açılır....

.............................. .. ŞAMPİYON SİVASSPOR..................... ..................
..........................HERZ AMAN HERYERDE EN BÜYÜK SİVAS......................
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 09:44   #6
SONMEZ
Usta Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 SONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz sein

aslında ben altay maçından çekiniyordum ama Allah'a şükür istediğimizi aldık. Çekinmemin sebebi, altay takımı hem çok dişli hem de birkaç maçını izlediğimde bizim oyun yapımıza ve kurgumuza ters bir stille oynuyorlardı. demekki İsmail Hoca rakibi iyi çözmüş. Öyle bir haldeyim ki anlatamam : uçuyom, uçuyoooooooom
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 09:53   #7
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
SONMEZ Nickli Üyeden Alıntı
aslında ben altay maçından çekiniyordum ama Allah'a şükür istediğimizi aldık. Çekinmemin sebebi, altay takımı hem çok dişli hem de birkaç maçını izlediğimde bizim oyun yapımıza ve kurgumuza ters bir stille oynuyorlardı. demekki İsmail Hoca rakibi iyi çözmüş. Öyle bir haldeyim ki anlatamam : uçuyom, uçuyoooooooom
Sönmez gardas sevincine katılıyorum...Bizlerde çok sevinçliyiz...bu sene hiç şüpheniz olmasın Sivasspor süper lige çıkacaktır....İsmali hocayıda ayrıca tebrik ediyorum her maça ayrı bir oyun sistemiyle çıkıyor sahaya...her takıma ayrı bir sistem ....valla ne diyeyim İsmail hoca artık aşmış bazı şeyleri...kendisini bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum ayaklarına sağlık.....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 10:33   #8
anadolupls
Yeni Yiğido

anadolupls - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 anadolupls isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Başta ismail hoca ve tüm ekibine teşekkürler. Aslında ben ve çevremdeki SİVASlılar altay deplasmanından çekiniyorduk ama Allaha şükür yüzümüzün akıyla bu maçtanda 3 puan almasını bildik hemde 3 golle sırada sarıyer var hadi hayırlısı inşallah ordanda 3 puan ve bol goller ümidiyle..... :lol:
anadolupls isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 14:55   #9
Sivas58
Acemi Yiğido

Sivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

slm arkadaslar.
öncelikle sevincden ucuyorum.altay macini ben tor gözle görüyürdom ama allaha sükür altay bize ayak koymadi.sariyer macina ben 90% iyi
gözle bakiyorum.artik mac sivasporlu oyuncularimiza kalmis.iyi antremanla ve iyi oyunla onlar bizim yüzümüzü güldürürler.ben onlar
inaniyorum.hadi arkadaslar
YÜZÜMÜS GÜLSÜN
Sivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.12.2004, 21:09   #10
CARSIuniversite
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CARSIuniversite ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

abi bundan sonraki maçları alalımda nasıl olursa olsun.1-0 olsun bizim olsun...yanlışmıyım
______________________________ ____________________________
ç@rşı alayına karşı....
CARSIuniversite isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır