Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik
Alt 08.11.2009, 18:38   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik

Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral ;Kayserispor kusura bakmasın ama bugün bizi onlar yenmedi, biz kendimizi yendi dedi..

Muhsin Ertuğral, maçın ardından yaptığı açıklamada, uzun zamandır böyle bir futbol izlemediğini belirterek, ''Taçtan 3 tane gol yedik. Zannediyorum Sivas'ın amatör takımları bile bu hataları yapmaz'' diye konuştu.

İkinci yarıda istekli oynadıklarını ifade eden Ertuğral, şöyle devam etti:

''İleri uç organize olmayı başarırken defansif anlayışımız inanılmaz kötüydü. Artık ağlamak geliyor içimden. Diyecek hiçbir şey yok. Herhalde bugün 3-4 maçlık gol pozisyonu yakaladık. İnanılmaz gol şansları kaçırdık. Taçtan 3 tane gol yiyorsak o zaman biraz oturup düşünmemiz gerekiyor.''

Ertuğral, maçın bitiş düdüğünün ardından Sivassporlu taraftarlarla futbolcuları arasında yaşanan gerginlikle ilgili soru üzerine, şunları kaydetti:

''Benim futbolcularımın bu olayda bu kadar sinirlenmelerine bir anlam veremiyorum. O insanlar da buraya geliyor ve burada deşarj oluyor. Ben de kulak misafiri oldum, o kadar ağır konuşulmadı. Bu, dünyanın her tarafında olan birşey. Biraz duygusal yaklaşılıyor. Her zaman söylediğim gibi duygusallık Türk futbolundan biraz daha inmezse hepimiz sorun yaşayacağız. Başarılı olmak istiyorsak biraz bu duygusallığı kenara atıp, işimize bakıp profesyonel olmak zorundayız.''

Sivassporlu futbolcu Musa Aydın ise ligin ilk yarısında toplayabilecekleri en fazla puanı toplayarak, ikinci yarıda farklı bir Sivasspor olacaklarına inandığını söyledi.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise 'Sivasspor daha iyi yerleri hak ediyor' diye konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik
Alt 08.11.2009, 18:42   #2
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1254 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik

Şu açıklamanın güzelliğine bakarmısınız. Sadece Sivas değil Türk Futbolunun Muhsin Ertugral'dan öğreneceği çok şey var.

Hocamızın dediği gibi 2. yarıya kadar ne kadar puan alırsak kar. 2. yarı takviyeler ile cok farklı bir Sivasspor olacaktır.

Muhsin Hocaya gerekli sabrı gösterirsek Sivasspor gelecekte çok büyük başarılar yakalayacaktır.

Böyle bir hoca Sivas'a bir daha gelmez...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2009, 19:16   #3
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu açıklamanın güzelliğine bakarmısınız. Sadece Sivas değil Türk Futbolunun Muhsin Ertugral'dan öğreneceği çok şey var.

Hocamızın dediği gibi 2. yarıya kadar ne kadar puan alırsak kar. 2. yarı takviyeler ile cok farklı bir Sivasspor olacaktır.

Muhsin Hocaya gerekli sabrı gösterirsek Sivasspor gelecekte çok büüyk başarılar yakalayacaktır.

Böyle bir hoca Sivas'a bir daha gelmez...
hocam tek umudumuz sensin..............
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 19:17   #4
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bakın arkadaşlar laf olsun diye yazmıyoruz,

1) ersen martin,

2) hayrettin,

3) yasin,

bu takımdan kovulmalı, bakın kadro dışı demiyorum, kovulmalı...... durum bu kadar ciddi....

diğer canla başla oynayan futbolcuların da emeklerini, hırslarını, isteklerini törpülüyor bu dengesizler...

bakın bugün sahada sedatın, abdurrahmanın, musanın, kamananın, ermanın, ibrahimin gayretini, birşeyler yapma isteğini gördüm, yeminle söylüyorum duygulandım, bu takımı zirveye çıkaranlar, hala yüreklerini koruyor ancak ersen-hayrettin-yasin üçlüsü bütün herkesin ağzına ..çıyor....

artık bu adamlar gitsin.... yeter be...
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2009, 19:23   #5
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bakın arkadaşlar laf olsun diye yazmıyoruz,

1) ersen martin,

2) hayrettin,

3) yasin,

bu takımdan kovulmalı, bakın kadro dışı demiyorum, kovulmalı...... durum bu kadar ciddi....

diğer canla başla oynayan futbolcuların da emeklerini, hırslarını, isteklerini törpülüyor bu dengesizler...

bakın bugün sahada sedatın, abdurrahmanın, musanın, kamananın, ermanın, ibrahimin gayretini, birşeyler yapma isteğini gördüm, yeminle söylüyorum duygulandım, bu takımı zirveye çıkaranlar, hala yüreklerini koruyor ancak ersen-hayrettin-yasin üçlüsü bütün herkesin ağzına ..çıyor....

artık bu adamlar gitsin.... yeter be...
herkes aynı düşünüyor ama ben hayrettinin kalmasından yanayım sivasın yetiştirtiği ender oyunculardan biri aklına toplasın yeter ama ersenle yasinden bize hayır gelmez para kazanmaya geldikleri çok belli faruku da hangi akla hizmet transfer ettiler anlamadım bugün taktik fena değildi ama oyuncu seçimleri çok kötüydü faruk hayrettin ferhat bikmaz hepsi aynı mevkinin oyuncuları ibrahim şahin formda ama yok kamanan yeteneği belli zita desen öyle cihan da bu adamlar yedek beklemez oynar 11 oynar onlar oynasa da kazanmazdık defans çok kötü en az 3 oyuncu alınması lazım sadece defansa
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 18:43   #6
rallicifurkan
Yiğido

rallicifurkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 rallicifurkan FAZLA SÖZE GEREK YOKrallicifurkan FAZLA SÖZE GEREK YOK

güzel bir teknik adam dayanmamız lazım bu teknik adama 2.yarı düzeltse düzeltse muhsin hoca düzeltir.
rallicifurkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2009, 18:46   #7
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

hocam senin suçun yok
sana da güneniyoruz ayrıca
bülent utgun gibi abuk subukta konuşmuyorsun
ama bu takım, bu kazmalar topluluğu senin yüzünü güldürmeyecekler gibi! devre arası şu takımın hepsini gönderip paf takımını sana versinler inanki sen o takımı şaha kaldırırsın ama bu heriflerle işin zor
Allah yardımcın olsun...
Alt 08.11.2009, 18:47   #8
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

hocam senin suçun yok
sana da güveniyoruz ayrıca
bülent uygun gibi abuk subukta konuşmuyorsun
ama bu takım, bu kazmalar topluluğu senin yüzünü güldürmeyecekler gibi! devre arası şu takımın hepsini gönderip paf takımını sana versinler inanki sen o takımı şaha kaldırırsın ama bu heriflerle işin zor
Allah yardımcın olsun...
Alt 08.11.2009, 18:46   #9
efendigardaş
Yiğido

77 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 efendigardaş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BIKTIK ARTIK ERSEN MARTİN VE YASİN BU TAKIMDA OYNAYAMAZ KAMANANLA BAŞLASAK SONUÇ BU OLMAZDI...***
efendigardaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı efendigardaş'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2009, 21:20   #10
basel58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basel58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
efendigardaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BIKTIK ARTIK ERSEN MARTİN VE YASİN BU TAKIMDA OYNAYAMAZ KAMANANLA BAŞLASAK SONUÇ BU OLMAZDI...***
katiliyorum ve herzaman söylüyorum hocam lütfen su ersen martini gönder paffffffff takimla ciksin antremanlara a takima almaaaaa hic bir faydasiii yokkk

Etiketler
biz, ertuğral, kendimizi, yendik