Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: SİVASLI EL TURCO' DAN TÜRKİYE' YE YARDIM
Alt 16.06.2006, 20:17   #11
FURKAN_
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FURKAN_ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SİVASLI EL TURCO' DAN TÜRKİYE' YE YARDIM

Alıntı:
gokbora Nickli Üyeden Alıntı
YARDIMI YAPAN ARJANTINLI MILLI FUTBOLCULAR EL TURCO DEGIL!HA VESILE OLMUSMUDUR ONU BILEMEYIZ.

istanbula sik sik gelip gidiyormus ama sarkislaya akrabalarinin yanina gelip gittinden bahsetmiyor.demekki sahip cikmiyor.bu gibi insanlari site yonetimi degil yurduna vede memleketine sahip cikan baskalarinin arayip bulmasiyla degil kendi arayislariyla hemsehrilerine ve yönetimlere ulasir.bizler sivassporu vede sivasspor comu lottodan arayip bulmadik.sivasini dusunen insan sivasla ilgili internette arar vede bulur bizlere sivasspor comu davetiye gondererek bakin sivassporunda bir internet sayfasi demediler.sivasimizi seviyoruz vede takip ediyoruz.sehrine sahip cikmayan insanlardan bosuna medet ummayin arkadaslar gercek sivaslilar kendi kendilerine yeter de artar hic endiseniz olmasin
KATILIYORUM BİRADER SADECE SİVASLI ADAM KİMLİKDE SİVASLI BU ZAMANA KADAR SİVASA HİÇ SAHİP ÇIKMAMIŞ. BUNDAN SONRA MI ÇIKACAK? BİZ KİMSEYE YALVARMAYIZ SAHİP ÇIK DİYE BU BİR GÖNÜL İŞİDİR SAHİP ÇIKACAK ADAM KENDİSİ GELİR DAVET BEKLEMEZ.
FURKAN_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
dan, sİvasli, turco, tÜrkİye, yardim