Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Önce Para Sonra Stad
Alt 16.12.2010, 11:03   #1
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Önce Para Sonra Stad

Lig TV’de canlı yayınlanan ”Futbol Gündemi” programında kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Şener, ligde 16. hafta sonunda 39 puanlarının bulunduğunu belirterek, ”Diğer takımlar bizim gerimizde kaldılar, doğru. Şampiyonluğun en kuvvetli adayıyız ama matematiksel olarak. Lig uzun bir maraton. İklim ve saha koşulları önemli, küme düşen takımlara karşı da oynayacağız ancak İstanbul deplasmanlarımız da var. Bunları da düşünürsek, ‘şampiyon olduk’ diyemeyiz tabi ki” dedi.

-”42 BİN KİŞİLİK BİR STAT YAPILACAK”-
Akyazı Stat Projesi’nin TOKİ tarafından yapıldığını ve deniz üzerinde yapılacak projenin dolgu ihalesinin gerçekleştiğini kaydeden Şener, ”Eski başkan Nuri Albayrak’ın firması bu ihaleyi aldı. Galatasaray’ın yaptığı gibi TOKİ’ye bizim stadın olduğu yer verilecek ve 42 bin kişilik bir stat yapılacak. Başbakan’ın stadın burada yapılmasında talimatı var. Teşekkür edilmesi gereken kişi Başbakan’dır. Bugün ‘Ben başbakanlığı bırakıyorum’ derse stat yapılmaz. O kadar ciddi emeği var. Bizim stat 3 sene içinde yapılır sanıyorum” diye konuştu.

Programda bizleri ilgilendiren kısmı sadece burası olduğu için sadece burasını koyuyorum... Önce örtülü ödenekten topçu aldılar sonra da stad yapılıyor...Bu da projeleri... Real Madrid İspanya'da Franco'nun takımıydı hala da devletin takımı olarak gider durur... Milan Berlisconi'nin, Trabzonspor'da demek ki Erdoğan'ın takımı... Ama bunlara karşılık Barcelona, Roma ve Sivasspor ise halkın takımı...

Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
para, sonra, stad, önce