Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SS.Com > Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com

Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Seçenekler Arama Stil

Zara şampiyon olacak
Alt 06.12.2011, 10:51   #1
Rallim58
Gast

Standart Zara şampiyon olacak

Sincan’ı yenerek puanını 20 yapan ve averajla lig 2.si olan Zara Belediyespor bundan sonra oynayacağı maçlardan üçer puan hedefliyor. Zara Belediyespor yönetimi, Sincan’a kadar gelip kendilerine destek veren başta www.sivasspor.com taraftar sitesinin Ankara yönetim kadrosu başta olmak üzere, herkese teşekkür etti.

Zara’nın 3 golünü de atan Serdar Mert ise, galibiyeti kendilerine destek veren taraftarlara armağan etti.

Teknik Direktör Ahat Kömürlüoğlu; "Futbolcu kardeşlerimizi azimlerinden dolayı tebrik ediyorum. Zara Belediyesporu şampiyon yapmak zorundayız. Bunu herkes böyle bilsin. Zara'da hafta sonu yapacağımız Sorgun Belediyespor karşılaşmasında ve tüm karşılaşmalarda da destek vermeleri için stadyuma bekliyorum. " şeklinde konuştu.

Hürdoğan Gazetesi
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
olacak, zara, Şampiyon