Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü
Alt 22.10.2012, 22:28   #22
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü

Ortada fol yok yumurta yok;niye böyle bir konu gündeme geliyor anlamış da değilim..B.Uygun sivasspora çok şeyler verdi,güzel günler yaşattı..Ama karşılığını da kat kat aldı;sivassporun sayesinde gündeme geldi;
hatta milli takım için bile adı geçti...Ama sivasspordan ayrılmak ona hiç iyi gelmedi;0 dan takım kuramayan bir hoca olarak tarihe geçti...Gerek sivassporda gerekse Eskişehirde hep başkalarının kurduğu hazır takımlarla başarılı oldu;Bucaspor ve Elazığsporun şampiyon kadrolarını dağıttı,gençleri gönderdi;15-20 arasında kaşarlaşmış yeni oyuncular aldı;2 takımı da trilyonlarca borca sokup başarısız oldu ve takımdan erken ayrıldı;Eskişehir de Rıza Çalımbay ın kurduğu kadroynan başarılı oldu...Sivassporda hocayken Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Paf takımı ile ilgili bir değerlendirmesini sizinle paylaşıyorum:'Bu takım Türkiye Şampiyonu olmuş ama bu paf takımdan sivassporda oynayacak bir tane oyuncu bile yok'diyerek Türkiye Şampiyonluğu yaşamış bir Paf takımı adeta yok etti..Oynatacak oyuncu bulamıyorum diyip takımdan gönderdiği oyunculardan biri olan Ziya sivassporda banko oynuyor; geçen hafta da A-2 milli takımıyla Galler'e karşı oynayarak B.Uygun a selam gönderdi..?...Aynı paf takımının oyuncularından olan Yasin de 3. ligde ziveyi zorlayan bir takımın en önemli oyuncusu ve kapatanı durumunda...B. Uygun tabiki biz de iyi şeyler yaptı ;hepimiz mutlu etti..Ama ya götürdüğü şeyler;bir de bunları düşünmek gerekiyor...Gelecekyte neler olur bilinmez ama şu anda bu takımın bir hocası ve neredeyse 0 dan kurduğu iyi de bir kadro var..Rıza Hoca bu takımdan ayrılmadan başka bir hocanın adının geçmesini çok yanlış buluyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
arzu, ediyorum, hep, olmasını, sivasa, sivassporun, uygundan, zirvede, Övgü