Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gerçek Sivassporluları Görmek İstiyoruz..
Alt 09.12.2012, 00:50   #30
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gerçek Sivassporluları Görmek İstiyoruz..

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Federasyon zaten firsat bekliyor bizi yok etmek icin bu olay onlarin ekmegine yag sürdü.Bu güne kadar Sivasspor kulübü en ufak seylerden dahi federasyona ödemedigi ceza kalmadi.Bu olayin takimimiza verecegi zarari maddi olarak degil ,manevi olarak bize geri dönecek.Dikkatini bir seye cekmek istiyorum.Karabük deplasmanindan sonra ilk ic saha macimiz Elazig ve sezonun ilk maci G.Antep´le gene icerde.Bu maclari seyircisiz veya tarafsiz bir sahada oynarsak takimimiz bundan ne kadar zarar görür umarim tahmin ediyorsundur.Keskin sirke küpüne zarar verirmis.Bir sehrin sportif gelecegini taraftar olarak gözmü yummaliyiz.Umarim kamera kayitlarindan ortaya cikarirlarda ,BJK´nin yaptigi gibi atan kisi hakkinda suc duyurusunda bulunarak,ortaya cikacak milyonlarca zarari o kisiye ödetirler .Ödiyemedigi taktirde karsiligi hapis cezasi.Bunu BJK yapti,seyirci hasilati ve tüm zararlari seyirciden kanunu yoldan talep etti.Son olarak sana birsey hatirlatmak istiyorum.Federasyon üzerimize yillardan beri oyun oynamak istedi,adeta yanlisimizi kolladi.Iste ellerine firsat gecti.Br kac gün bekle sonuclarinni Federasyondan duyacaksin.Cok kötü ceza kapida bizi bekliyor.Tamda takim kötüye giderken oluyor bunlarin hepsi.
Ben ceza olamayacagı görüsünüde tasıyorum. O pozisyonda Eboe kulaklarını tuttu vs bişeyler yaptı. Saniyesindede hemen topu kullanıp takımını ataga kaldırdı. Yüz ifadesinden numara yaptıgı anlasılıyor. Buna ilave olarakta Galatasaray galip geldigi için bu tarz bir konu gündeme gelmedi. Her hangibir sikayette olmadı. İnsallah benim düsündügüm gibi olur. Aksi takdirde ceza bize pahalıya patlayabilir.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gerçek, gÖrmek, sivassporluları, İstiyoruz