Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Ümit Aktan'ı Kınıyoruz !..
Alt 31.01.2014, 07:28   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Ümit Aktan'ı Kınıyoruz !..

Bizi sinirden öldürdün !

Yanlı ve yanlış anlatımlarıyla A Haber ekranlarında maç sırasında Yiğidolar'ı çıldırtan Ümit Aktan'ı ve Sabah Grubu Yayın maymunu olan A Haber'i şiddetle kınıyoruz.

Futbolcularımızın isimlerini doğru dürüst telaffuz edemeyen, pozisyonlarda yanlı anlatan, kendi yorumlarıyla adeta Sivasspor düşmanı gibi davranan Allah'ın çarptığı bu zavallı adamı halen ekranlarda gösteren medyaya da yazıklar olsun.

Tunç Kayacı'dan başka tarafsız bir yorumcu, gazeteci ve spor adamı görmedik. Başta Lig Tv spikerleri olmak üzere Ümit Aktan gibi medya soytarısı olan tüm spikerleri lanetliyor ve kınıyoruz.

Üzerinde ki formanın hakkını vermeye çalıştığı çok aşikârdı..

Chachecohue (Şeyşu)'nun adı adeta alay eder gibi Şakşuk oluverdi.

- "Bizim bir yemeğimiz var adı "şakşuka" bu futbolcunun adı da yemek adıdır"
diye alay eder gibi telaffuz eden, aylardır sahalarda yıldız gibi parlayan Da Costa'nın adı biran da Tridanen oluverdi. Mehdi Tevfik, sahalarda görülen en kısa boylu futbolcu oldu.. Çıldırdım ...

Maçtaydım, Sivasspor'umuzu canlı izledim, yenilsek bile SİVASSPOR'umu ve futbolcularımızı canlı görmek beni acayip keyiflendirdi. Bir kez daha izleyebilmek için kayıt etmiştim, gece saat 23:00'de gelip izledim, izledikçe bu Azrail'e yan bakan adamın yorumları çıldırttı beni.

Artık bir ayağı çukurda olan bu adamı ekranlardan çeksinler lütfen !..

https://www.facebook.com/pages/%C4%B...08395639174998

.

Etiketler
aktanı, kınıyoruz, Ümit