Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Yönetim Başarıyı İstemedi
Alt 04.02.2014, 00:01   #1
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI
Standart Yönetim Başarıyı İstemedi

Sabah erken saatlerden beri yüzlerce kez siteyi yeniledim bir haber varmı diye benim gibi binlerce Sivassporlu da gerek sivasspor.com da gereksede sosyal medya da bir haber bulabilmek için büyük çaba sarf ettik ancak yönetim taraftarın büyük beklentisini boşa çıkartarak forvet transfer yapmadı.

Djebbour'un gitmesi Utaka'nın da sakatlığı nedeniyle elde forvet oyuncumuz kalmamasına rağmen yönetim Sivasspor'un eldeki kadro yapısına kesinlikle uygun olmayan Pedro'yu ve Almanya 3. liginde bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az gol atan 28 yaşındaki genç ! yetenek gurbetçi Aykut ÖZTÜRK'ü transfer etti.

Olası Aatıf sakatlığında veya kart cezalısı durumunda Sivasspor'un hücüm gücünün büyük ölçüde biteceği su götürmez gerçekken yönetimin transfer yapmamasına bir türlü anlam veremiyorum. Forvet transferi konusunda en az bizim kadar da Carlos'un istekli olduğunu bilmeyen de yok.

Transfer yapmayarak yönetim çok büyük bir hata yaptı olası düşüşte Yönetim ilk defa büyük tepki görecektir.

Etiketler
alışdık, başarıyı, biz, desem, yazik, İstemedi, yönetim