Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sertakan'dan Vizyon58'e Veda...
Alt 20.04.2015, 23:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sertakan'dan Vizyon58'e Veda...

Sipas TV logosuyla başladığı görevini Vizyon58'de devam ettirerek, spor proğramlarında farklı bir renk olan Nail Sertakan görevini bıraktığını açıkladı. Sosyal paylaşım hesabından;

"6 yılı aşkın süredir siz sporseverlere hizmet etmenin gururunu yaşadım.Bu gururu bana yaşatan siz saygı değer hemşehrilerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Vizyon 58 TV'de ki spor müdürlüğü görevimi ve sizlerle birlikte yaşatmaya çalıştığım futbol analiz programı moderatörlüğü görevimi gördüğüm lüzum üzerine bıraktım. Bu zaman zarfında sizleri futbol analiz'den mahrum bırakacağım için üzgünüm, özür dilerim. Hakkınızı helal edin." şeklinde açıklama yaptı.

Yiğidoların "Nail ağbisi" olarak bilinen, Nail Sertakan'ın sezon henüz sona ermeden görevi bırakması kafalarda soru işareti bıraktı.

Sertakan'ın aldığı bu kararın, kendisi ve ailesi için hayırlara vesile olmasını dileriz.

SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ekranlara, sertakandan, veda, vizyon58e