Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: FORVET TRANSFERİ YOK !!!
Alt 02.02.2016, 08:55   #20
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: FORVET TRANSFERİ YOK !!!

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün aksam cok sinirliydim yazmak istemedim sabahi bekledim.

Halen yönetimi savunan kisiler varya burda, sizede yönetiminizede yaziklar olsun! Herkes Mecnun Otyakmazin Sivasa neler kattigini söylüyor. Dogrudur eyvallah ama Mecnun Otyakmaz bugün ismi sayilir birisi ise oda Sivasspor sayesindedir, bu da unutulmamali.

Bu adamlar neyin kafasini yasiyor anlayamiyorum. Yekta, Orhan, Hakan fazlalikti huzuri masrafti gönderik yerine niye Gökhani aliyoruz. Neyin hatiriymis bu Gökhan Süzen sirketlerinize yatirim yaptida karsiliginda transfer mi ediyorsunuz!!

Hasan Kabzenin Eneramodan ne artisi varda Eneramonun sözlesmesi fesh edildi Hasan getirildi. Ikiside bi halta yartamaz. Bosuna masraf.

Bakalim Mecnun ve saz arkadaslari takimi nasil düzlüge cikaracaklar. PTT'ye düserek suanki yönetimden kac kisi halen yönetimde kalacak.

Futbolda kisiler gelip gecicidir, Mecnun da gidecek, Erdal'da Faruk'ta, kalici olan GERCEK Sivasspor taraftaridir!

Yönetimin futbolcu izeldigi felan yok. Transfer yapmis olmak icin transfer yapiyor. Ya isinizi dogru dürüst yapin yada biz bu isi birakiyoruz diyin. Sivasspor bu yönetimden öncede vardi kimse merak etmesin onlardan sonrada var olmaya devam eder!!!
Elinizi ayağınızı tutanmı var. Genel Kurula gidilsin sende Başkanlğa adaylığını koy. Mecnun Odyakmaz gitsin Sivasspor Başkan adayı bulamaz. Önümüz de bir sürü takım var saymakla bitmez. Kaç tane takım kayyum a teslim edildi. Bizde mi öyle olalım.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
forvet, transferi, transferİ