Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 15:45   #1
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Alt 23.04.2016, 17:00   #2
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok ama çok geç kalinmis bir tepki...hadi son 3-4 sezondur 3.sinif topcularla hem takimi hem taraftari inim inim inletiyosunda bu sezon basi zaten yetersiz olan takima ibrahim akin.batuhan.erkan kas.hakan ozmert.yigit incedemir.orhan gülle gibi isimlerle sezona baslamaktaki hedef ne olabilirki? Arkadaslar kendinizi boşuna üzmeyin maalesef yönetim böyle istedi...al sana takim buyur küme düşür deseler ancak bu kadari yapılırdı..hedef yok.vizyon yok...birde yonetime laf soyletmeyen sanki takim babasinin maliymis gibi davrananlar varya Sivassporun kalici diğerlerinin gidici oldugunu anlayip yonetimi elestirmenin sivasspor la alakali bir durum olmadigini idrak edebilselerdi keşke.küme düşen SİVASSPOR degil Yonetimdir.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:09   #3
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.
Kardesm sozlerine katilmamam mumkun degli ama ve lakin Mecnun baskan Sivasspordan buyuk degildir.
Tamam mecnun baskan ile basarilara imza attik ama simdi mecnun baskan ve yanindaki yoneticiler yuzundende dusuyoruz.
Artik yeni yoneticiler yeni baskan gelmeli.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 17:45   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Boşuna kimse heveslenmesin ,bu yönetim ligde kalsakda ,düşşekde gitmez,heleki biz beceremedik sivassporun önünü açmak için istifa ediyoruz dediler diyelim,bu takıma kimse talip malip olmaz,kayyuma kalır kayyum dediğin vali filan,sivasın valisi varmı? adını bilen varmı?belediye başkanı desen sivasla ,Sivaslılıkla alakası olmayan bi garip vatandaş,sivaslıları bilmiyorumda ,beni ne zihniyet olarak nede, bürokrat olarak temsil edecek kalibrede biri değil,kaldıki belediye başkanlıiğını bile beceremiyor , bide Mehmet özhaseki gibi sivassporu el altından destekleyecek öylemi?sivasspora kimse talip olmazsa ,şehrin girişine kocaman harflerle SİVAS DAN ADAM ÇIKMAZ yazılması lazım,bu yönetim takımı kayyumdan aldı ,kayyuma devrederler ,yine sivasdaki çok bilmişler yalvar yakar yönetime destek sözü verir ,yalaka basınında desteğiyle taraftar suçlu bulunur ,yola devam ederler ,beğenen sivassporu tutar ,beğenmeyen tutmaz derler,ustamızın adı hıdır elimizden gelen budur diye yola devam ederler,şahsi kanaatim ,eğer sivasspor tekrar şaşalı günlerine dönecekse,ALLAH canımı al diye yöneticilik yapıp ,nerde küme düşmüş takımda ki oyuncular varsa ,nerde bitik oyuncu varsa takıma dolduran ,hatıra gönüle futbolcu alan,haksızlığa destek olan,taraftarla arasında çok büyük mesafe olan ,taraftarın fikirlerine kulak asmayan ,yöneticiliği angarya olarak gören ,s.. nin ucuyla transfer yapan ,heyacanını kaybetmiş yöneticilerle değil ,heyecanlı,bilgili ,tecrübeli yeni yönetimle olur, benim için mecnun başkan yada başkası farketmiyor ,3 de alacağım yok,5 te vereceğim yok,giden ağam,gelen paşamdır,uzun lafın kısası son 4 yıldır hep düşme korkusunu ensemizde hissetiğimiz halde ders aldık dedikleri halde ,ders almayan bu yönetimden bir cacık olacağını düşünmüyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:26   #5
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Hemserim sana göre öyle olabilir ama Sivasspora gönül verenlerin büyük bir bölümü vizyonsuz ve hedefsiz bir yönetim istemiyor artik.ve senin belki aklin ermez ama bu yönetim gelmeden once süper lig kapisina dayanmıştı zaten takim..velevki başarılı oldugu dönemler olmustur ama bu takimi küme düşürme hakki vermez kimseye.basarida alkislananlarin basarisizlikta elestirilmesi kadar doğal bisey yoktur...küme düşen SİVASSPOR degil yönetimdir..selametle.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bassguitar'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:13   #6
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 336 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Gardaşım hiç kusura bakma fikirlerine saygı duyuyorum ancak. Sın 5 sezondur senin savunduğun bu mantık yüzünden adamlar kendilerini ilah sandılar. Bir takım nasıl kötü yönetilir diye tez hazırlasam Bu yönetimi yazarım. Hiç kimse bulunmaz kumaş değil ve hiç kimse Sivasspor dan büyük değil. Zamanında kayyuma kalmış takımı Osman Başkan aldığı zaman herkes Osman Başkan ne bilir denmişti ama Başkan yüreğini koydu ve 2 lig A gurubuna kadar yükseltti takımı Mecnun başkan mevcut sistemi devam ettirerek takımı hayal bile edemeyeceğimiz seviyelere çıkarttı ama sonuç son bel yıksa 1 sene hariç düşündüreceğiz korkusuyla yatıp kalkıyoruz.
Böyle yönetim olmaz kim gelirse geldin en fazla bu kadar kötü yönetir bu takımı. Ve emin ol Sivasspor sahipsiz kalmaz
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:21   #7
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Kripto Mecnun da geldi sonunda. Nerelerdeydin reis göremez olduk seni artık savunacak yeni bir şey bulamıyorsun galiba
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yönetim İstifa
Alt 02.05.2016, 15:32   #8
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor üye sistemine geçmelidir. toplam yüz bin üyeli sivasspor hayal değil.

üyelerin aidat yükümlülüğü ve oy hakkı bulunmalı. her üyeden ayda 15 tl gibi cüzi bir aidat alınması durumunda bile, kişi başı yıllık 180 tl yapar. yüz bin üye ile yıllık 18 milyon tl sabit gelir oluşur.

ki bu rakam bizi ptt liginde rahat tutar. ve kimse de kim yönetici olacak diye düşünüp dert etmez. kurumsal kulübün talibi elbet çok olur.
üyeliğin tabana yayılmış olduğu kurumsal bir sistemde yönetici bulmak sorun olmaz.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil