Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 01.03.2007, 13:51   #41
kucukfırat
Acemi Yiğido

kucukfırat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 kucukfırat kann nur auf Besserung hoffen
Beitrag --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş sana katılıyorum sivas forvetleri son vuruşta beceriksizler.takım 6 pasa kadar rahat geliyor.maçlarda en az 5-6 pozizyon yakalıyor ama atamıyorlar.balilide bunların içinde iyi ama son vuruş onda da yok .hatırla beşiktaş maçı.Sivasın acil golcüye ihtiyacı var.Konyalı Neca beni bu hafta mest etti.Bu adamda devre arası geldi konyaya ama yıllardır oynuyor sanki.Harika tarnsfer.Öyle bir adam vardı elimizde oda kaçtı.Veya zorla kaçırtıldı.
onun gitmeside bülent hoca dan oldu nie dersen bülent hoca yeni gelen adamı denemek için iyi oynayan ve devam lı olan admları kesio o zaman da wooter ki sivasa katkısı olan bifutbolcu çetkovu denemek için wooter kadroya dahi almadıı ama yasiri aaldı kadro ya böle yapmasaysdı ne wooter ne de bi başkası küsmez di
kucukfırat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 01.03.2007, 14:14   #42
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1254 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Ben şehir dışında okuyorm ve hemen hemen tüm maclara bi aksilık cıkmazsa geliyorum artık cevremde herkesın dediği tek şey mac satıyor bu imajı silmemız lazım !
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 01.03.2007, 14:35   #43
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Bu takımı ipten bülent hoca aldı ona hiç kimsenin laf söyleme hakkı yok kimse mehmet yıldızın yüzüne bakmazken o çıkarttı adam etti iç sahada kazanacağı maçları deplasmanda kazanda böyle bakılmalı
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI
Alt 01.03.2007, 15:58   #44
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1142 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

Alıntı:
kucukfırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
orada yazılı olan lardan hiçbir neden degil iç saha maçlarındaki maglubiyet sadece sivasın forvetleri biraz beceriksiz(balili hariç)
bence derhal hızlı ve becerik li, forvet almazlarsa sivas geriledikçe gerileyecek
abi ne beceriksizi yapma mehmet yıldız gibi(!) bir aslan var hocanın elinde onun için wooter gibi(!) bir beceriksizi kaybetikk.....mehmet her vurduğu gol zaten
Alt 05.03.2007, 13:10   #45
mcevahir
Acemi Yiğido

mcevahir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mcevahir isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
mcevahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
haftaya fenerden puan alırsak tekrar başarılı olur sonra evimizde bir maç kaybederiz tekrar başarısız olur böyle tek tek maç değerlendirmek ne güzel aslında!Fakat takım kalitesine göre yerimiz gayet iyi manisa bizim kaç katımız para harcadı şu durumuna bakın.Ayrıca bugün maçta takımdan çok eleştirilmesi gereken taraftardır koskoca maratondan ki ben de ordaydım çıt çıkmıyor kale arkasındaki merkez tayfaya teşekkürler...
Bu mesajı maçtan önce yazmıştım ve bülent hocanın takımı öyle güzel oyun oynadı ki kimse sivasspor yenilse bile söyleyecek sözü kalmadı Bülent hocaya hep güvendim ve güveneceğim çünkü bu takım üzerinde senelerce emeği geçti bize düşen de sanırım bu takımın arkasında sapasağlam durmak ve takımın moralini üst seviyeye çıkarabilmek.
Tebrikler bülent uygun
Alt 05.03.2007, 13:44   #46
hancer58
Acemi Yiğido

hancer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hancer58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

beyler bence iç sahadakı tek problem oyuncuların psikolojisi ile ilgili bı ıkı mac kaybettıkten sonra iç saha korkusu basladı bizde ve oynayamıyolar bence tek sorun futbolcuların bu psikolijiden kurtulup oynaması
hancer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.03.2007, 13:49   #47
bdogan58
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bdogan58 zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

forvetlerin dışında birde karşı takımın kilidini her an açabilecek bir orta saha lazım bize Ör:wooter

böylece hem içerde hem dışarda sıkıntı çekmeyiz..baliliyle m.yıldız her maç gol atcak diye bişey yok
bdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
!
Alt 09.03.2007, 12:15   #48
ecem yancar
Yeni Yiğido

ecem yancar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ecem yancar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart !

bülent uygun'a sonuna kadar güveniyorum.sivasspor taraftarı olarak onunla gurur duyuyorum.herzaman yanındayım.sonuç ne olursa olsun.kalbim sizinle sivassporrrr...
ecem yancar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır