Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858
Alt 29.12.2007, 18:41   #51
cezaci58
Yeni Yiğido

cezaci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cezaci58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858

elelrine saglık abicim bu öneriyi bende sunmuştum inşallah bir an önce gerçekleşir
cezaci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.01.2008, 10:07   #52
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 911 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI
Lächeln --->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858

Alıntı:
35fulya58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abircan abi meraba. Beni hatırladınız mı? Ben sizden Sivasspor'un şampiyon olduğu sene Sarıyer-Sivasspor maçına 2000. üye olduğum için maç bileti kazanmıştım.

Hep güzel şeylere imza atıyorsunuz. Bu kampanyanızı destekliyorum. İnşallah gerçekleşir. Aynur abla bir takım çalışmaların içinde yer alıyor, sanırım buda olacakmış. Haydi yiğidolar pamuk eller Cep telefonlarına
SEVGİLİ FULYA NASIL HATIRLAMAM , ELBETTE HATIRLIYORUM O GÜN SİVAS İÇİN İSTANBULDA BAYRAM GÜNLERİNDEN BİRİYDİ, NE KADAR MUTLU HEYECANLI BİR GÜN OLDUĞUNU ANLATAMAM, SİVASSPOR.COM ÜYE VE YÖNETİCİLERİYLE NEREDEYESE İLK BÜYÜK BULUŞMAMIZDI, BABANA VE İZMİRLİ YİĞİDOLARA SEVGİLERİMİ YOLUYORUM, SENİN VE TÜM YİĞİDOLARIN YENİ YILINI KUTLUYORUM, SİVASSPORUM GİBİ ZİRVEDE BİR BİR YIL OLMASINI DİLİYORUM
Bu Konuda abircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: -->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858
Alt 02.01.2008, 10:11   #53
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 911 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: -->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858

Alıntı:
CÜSSKB-Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abircan bey, sizin yıllar önceden istediğiniz SMS kampanyasında sonuca ulaşıldı. Yakında hayata geçecek
İNŞALLAH HAYATA GEÇER BU SİVAS VE SİVASSPORUMUZ İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAK BENCE SİVASSPOR KENDİ TARİHİNDEKİ İKİNCİ DEVRİMİNİ YAŞAYACAK BU KAMPANYA İLE, BUNU HERYERDE DUYURUP TÜM KAMUOYUNA MALETMELİYİZ, SİVASSPORA YAPACAĞIMIZ EN BÜYÜK HİZMET BU OLUR, POPSTARDA NASIL SİVASLILARI BİRİNCİ YAPIYORSAK , SÜPERLİGDEDE SMS LE YAPACAĞIMIZ KATKILARLA SİVASIMIN ZİRVEDE KALMASINA KATKI YAPACAĞIZ HEP BERABER İNŞALLAH, KAMPANYAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM, VE BU DİLEĞİMİN 2.5 YIL SONRA GERÇEKLEŞMİŞ OLMASIDA BENİ AYRICA MUTLU EDECEK.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı abircan'a Teşekkür Ediyor...
Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!
Alt 12.01.2008, 21:14   #54
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1262 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!

Abircan Abimiz Yaklaşık 2 Sene Önce SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858 Adlı Konusunu Açmıştı..
Sivasspor.com Sayesinde Sivaslılar Sayesinde Sivasın Büyük Devlet Adamları Sayesinde Hat Açıldı.Demekki Sivasspor.com Faydaları Bunlarmış Sivasa Yardım Eden Bu Hattın Açılmasını Sağlayan Tüm Devlet Büyklerimize Ve Tüm Emeği Geçen Sivaslılar Olsun Sivaslı Olmasın Herkeze Sonsuz Teşekkürler
Link
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=923

30.05.2005, 16:22 TARİHİNDE SÖYLEDİ ABİRCAN ABİ:SEVGİLİ SİVASSPOR CAMİASI
UZUN ZAMANDIR FİKİR OLARAK AKLIMDA AMA YAZMAK ŞİMDİ NASİP OLDU, BİR ÖNERİM OLACAK SİVASSPOR YÖNETİMİNE, SİTEMİZİ TAKİP ETTİKLERİNİ BİLİYORUM, HİSSEDİYORUM ÖNERİ CEP TELEFONUNA BİR KISA MESAJ DESTEK HATTI KURULMALI, TURKCELL, AVEA, TELSİM TEK NUMARA OLMALI, ÖRNEK VE MUTLAKA 5858 OLMALI BU NAMARA, KISA MESAJ ATARAK ŞEHRİMİZİN TAKIMINA DESTEKTE BULUNABİLİRİZ, HER KISA MESAJ KARŞILIĞI BELLİ BİR ÜCRETLENDİRME YAPILSIN , 5, 10 YTL GİBİ BEDELLER KARŞILIĞI OLSUN, HERKES ÜRÜN BULUP ALAMIYOR HERKES BANKAYA HESABA PARA YATIRAMIYOR AMA HERKES RAHATLIKLA KISA MESAJ ATABİLİR TAKIMI İÇİN, HAYDİ SEVİNDİRİN BİZİ, TAKIMIMIZA KÜÇÜK KÜÇÜKDE OLSA KATKIDA BULUNMANIN ONURUNU YAŞATIN BİZLERE, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İLGİLİLERE
A. BİRCAN
HEP DESTEK HERZAMAN DESTEK
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
-->: --->: -->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5
Alt 12.01.2008, 21:21   #55
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: -->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İNŞALLAH HAYATA GEÇER BU SİVAS VE SİVASSPORUMUZ İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAK BENCE SİVASSPOR KENDİ TARİHİNDEKİ İKİNCİ DEVRİMİNİ YAŞAYACAK BU KAMPANYA İLE, BUNU HERYERDE DUYURUP TÜM KAMUOYUNA MALETMELİYİZ, SİVASSPORA YAPACAĞIMIZ EN BÜYÜK HİZMET BU OLUR, POPSTARDA NASIL SİVASLILARI BİRİNCİ YAPIYORSAK , SÜPERLİGDEDE SMS LE YAPACAĞIMIZ KATKILARLA SİVASIMIN ZİRVEDE KALMASINA KATKI YAPACAĞIZ HEP BERABER İNŞALLAH, KAMPANYAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM, VE BU DİLEĞİMİN 2.5 YIL SONRA GERÇEKLEŞMİŞ OLMASIDA BENİ AYRICA MUTLU EDECEK.

Artik daha mutlusunuzdur heralde

Yardim kampanyasina katilan yigidolarla beraber Sivassporumuz da mutlu olmasi temennisiyle
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.01.2008, 21:25   #56
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart --->: SİVASSPORA DESTEK HATTI AÇILMALI 5858

ABİRCAN ABİMİZ İLE İLGİLİ Bİ KONU AÇTIM İNŞALLAH KALDIRMAZLAR.
Ümitlerin bittiği yerde
--->: Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!
Alt 12.01.2008, 21:27   #57
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1120 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!

evet hatırlatma bilgi için teşekkürler...

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigidomustafa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!
Alt 12.01.2008, 21:29   #58
EyüphanAydın
Usta Yiğido

Standart --->: Abircan Abi Dedi Sivasspor Dikkate Aldı!!!

GERÇEKTEN SİTEMİZDE BÖYLE GÜZEL OLAYLARI BÖYLE UNUTULMAYACAK KULLANICILARI VE KONULARI HATIRLATMAK GÜZEL BİŞEY:
2 SENE ÖNCE SADECE BİR HAYALDİ AMA ŞİMDİ GERÇEKLEŞTİ EMEĞİ GEÇEN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN.
Ümitlerin bittiği yerde
Konu Kapatılmıştır