Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Süper Lig Değil Kurtlar Sofrası
Alt 10.05.2008, 21:56   #1
bayram
Yiğido

bayram - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 237 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 bayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Süper Lig Değil Kurtlar Sofrası

Merhaba arkadaşlar öncelikle canı gönülden hepinizin adınıza sivassporumuzu kutlar intertoto ve gelecek sezon için takımımıza başarılar dilerim. Arkadaşlar buzamana kadar takımımızı buraya kadar getiren başta başkanımız Sn. Mecnun ODYAKMAZ,Sn.Bülent UYGUN Yönetimine ve Tüm futbolcularına cani gönülden teşekkürlerimi sunmayı bir borç olarak görüyorum. Bu akşama kadar herkes SİVASSPOR'umuzun başarısını çekemedi lig başlayınca ilk maçtan hükmen 3 puan aldık ve sonrası geldi ilk yarıyı lider kapattık ama ne dediler ikinci yarı SİVASSPOR kesin düşer dediler sonra ne oldu SİVASSPOR herkesin korkulu rüyası oldu eskiden timsah gözyaşı döken insanlar şimdi eminim mutluluk gözyaşı döküyordur, Nedenmi ? Üç istanbul takımı bir oldu takımımızı UEFA dan resmen men ettiler bileğimizin hakkıyla geldiğimiz yerden oyunlarla indirildik,bu kadar insanın emeğine,başta yönetim ve futbolcular olmak üzere hiçmi saygı göstermediler, Fenerbahçe Trabzonspor karşısında adeta maçı satmışcasına oyun oynuyorsa hani anadolu takımı vardı (oldum olası 2.ligden buzamana kadar sevmediğim kişisel görüşüm)manisaspor maçı satıyorsa yazıklar olsun bu lige,Buradan ne Fenerbahçeyi Nede Beşiktaşı tebrik ediyorum Sadece ve Sadece Kayserispor ve Galatasaray'ı ve tebrik ediyorum. Şampiyonlar Liginde ve Uefa yolunda her iki takımada başarılar diliyorum. Şundan eminimki Beşiktaş Jimnastik Kulubü Olan BJK UEFADA 8 gol yiyip gelecek ve o zaman bu şikeleri yaptıklarına pişman olacaklar.Ne demişler Çakalların Gezdiği Yerde Kurtlar Fazla Yaşamaz.

Tüm Herkese Selam ve Saygılarımla üzgünüm ama benim takımım gönüllerin şampiyonu bu kadar gelmesi bile büyük bir onur bizler için...
bayram isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı bayram'a Teşekkür Ediyor...
--->: Süper Lig Değil Kurtlar Sofrası
Alt 10.05.2008, 22:00   #2
yusuf_yusuf
Usta Yiğido

yusuf_yusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

329 Mesajına 482 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 yusuf_yusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Süper Lig Değil Kurtlar Sofrası

evet gradas haklıısn nede olsa bız kazandık bu savası ve 4 sırada bıtırıp avrupaya gııtkya genede iii
Alt 10.05.2008, 22:04   #3
gardaSivaS
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gardaSivaS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gardaş FB niye bjk için maçi satsin? ben FBliyim ama YİGİDO benim bu ligde dostum dedigim tek takim
gardaSivaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gardaSivaS'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2008, 22:07   #4
bayram
Yiğido

Tecrübe Puanı: 733 bayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
gardaSivaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş FB niye bjk için maçi satsin? ben FBliyim ama YİGİDO benim bu ligde dostum dedigim tek takim
fb neden maçı sattı anlatayım arkadaşım

1 fb şampiyon olamayacağını biliyordu zaten

2 trabzonsporu yenseydi eğer sivasspor uefaya gidecekti ve bjk nin klası sarsılacaktı tüpçü ile inşaatçı anlaştı ve el ele verip sivassporu uefadan men ettiler bu akşamki maçı fenerbahçemi oynadı yoksa manisaspormu ? yoruma açık bir soru trabzon karşısında fenerbahçemi vardı pendikspormu ?
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bayram'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2008, 22:15   #5
selimatal
YASAKLI ÜYE

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimatal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln --->: Süper Lig Değil Kurtlar Sofrası

Arkadaşlar, boşuna dövünmeyin. Üçlü hesabı hiç hesaplamadık, yıkıldık. Ama bence sene başındaki Trabzon maçı çarptı bizi. 3 puan hakkımız değildi ama masada kazandık ve şimdi acısı çıktı.
Ama seneye farklı olacağını düşünüyorum. Bizim rakibimiz trabzon değil, onlar bizim yapmaya çalıştığımızı defalarca yaptılar daha önce.
İstanbulun 3 şişme balonu bizim rakibimiz. Anadolu takımlarından başka dost bilmezsek seneye şampiyon olabiliriz.
Üzülmeyi bırakın, bu takımla gurur duyun!!
selimatal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda selimatal'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2008, 22:19   #6
bayram
Yiğido

üzülerek söylüyorum bir site linki vereceğim girin bakın arkadaşlar yorumlara trabzonsporlu taraftarların yorumları http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=318492
Alt 10.05.2008, 22:24   #7
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
selimatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar, boşuna dövünmeyin. Üçlü hesabı hiç hesaplamadık, yıkıldık. Ama bence sene başındaki Trabzon maçı çarptı bizi. 3 puan hakkımız değildi ama masada kazandık ve şimdi acısı çıktı.
Ama seneye farklı olacağını düşünüyorum. Bizim rakibimiz trabzon değil, onlar bizim yapmaya çalıştığımızı defalarca yaptılar daha önce.
İstanbulun 3 şişme balonu bizim rakibimiz. Anadolu takımlarından başka dost bilmezsek seneye şampiyon olabiliriz.
Sen ne biçim konuşuyorsun kardeşim? Ne demek masa başında kazandık. SİVASSPOR HİÇ BİR ZAMAN MASA BAŞINDA MAÇ KAZANMAMIŞTIR BU SENE. HER ZAMAN KURALLAR İÇERİSİNDE KAZANMIŞTIR. Böyle saçma sapan konuşup kurdu kuşu uyandırma !....

Dost dediğiniz Fenerbahçe en büyük kazığı Sivasspor'a attı, G.Saray ve Beşiktaş'a da kıyak yaptı. Yazıklar olsun Fener'e........... Hani siz GeSe'lilerin, Eziktaş'lıların söylediği "Sivasspor Fener'in arka bahçesi" lafı böylece fos çıktı, en büyük kazığı bize attı. Birini Şampiyon yaptı, birini UEFA'ya yolladı, bizede kazık attı. Hele Trabzon en büyük kazığı attı..

Bu hesap burada kapanmadı. Bunun senesi de var !...

.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2008, 22:48   #8
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

EY FENERLİLER SİVAS GS İLE BERABERE KALSA YADA GS Yİ YENSEYDİ SİZ BU TRABZONA YENİLİRMİYDİNİZ BANA ONU SÖYLEYİN ŞAEY OYLE BİŞEY OLSA SİZ YENİLSEYDİNİZ SİVAS ŞAM. LİGİNE SİZDE UEFAYA GİDERDİNİZ? YENİLİRMİYDİNİZ SORUYORUM BEN CEVAPLIYIM YENİLMEZDİNİZ. O YÜZDEN BU MAÇI SATTINIZ BJK TAN KAÇ PARA ALDINIZ ONU SÖYLEYİN SİZ SATILMIŞ FENERLİLER. YERİNİZ YOK ARTIK SİVASTA. YEDİĞİNİZ GOLLER ORTADA BU GOLLERİ KASIMPAŞA BİLE YEMEZ ONLAR SİZDEN ŞEREFLİ GİTTİ KÜME DÜŞMEMEYE OYNAYAN MANİSAYI YENDİ. O KADAR YÜREĞİNİZ YOK SİZİN SİZ ŞİKE SEVERSİNİZ.
ertor58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2008, 22:52   #9
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
selimatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

SAÇMALAMA NE HAKSIZ PUANI ÖLDÜRSELERDİ FUTBOLCULARIMIZI O ZAMAN. FİFADA UEFA DA TFF DE BU KONUDA BU KARARI VERİR. BURDA HAKSIZ PUAN FALAN YOK MASABAŞI HİÇ YOK MASABAŞI OYUNU ULUSOYLA TARBZON YAPTI AMA MERKEZ HAKEM KURULU YEMEDİ BU OYUNU DOĞRU KARARI VERDİ ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN TARBZONUN DA FEENRİN DE GS NİN BJK NINDA BU İŞİN GELECEK SENESİ DE VAR. UNUTMADIK UNUTTURMUYACAGIZ.
ertor58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2008, 23:02   #10
desertstrom
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 desertstrom FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAÇMALAMA NE HAKSIZ PUANI ÖLDÜRSELERDİ FUTBOLCULARIMIZI O ZAMAN. FİFADA UEFA DA TFF DE BU KONUDA BU KARARI VERİR. BURDA HAKSIZ PUAN FALAN YOK MASABAŞI HİÇ YOK MASABAŞI OYUNU ULUSOYLA TARBZON YAPTI AMA MERKEZ HAKEM KURULU YEMEDİ BU OYUNU DOĞRU KARARI VERDİ ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN TARBZONUN DA FEENRİN DE GS NİN BJK NINDA BU İŞİN GELECEK SENESİ DE VAR. UNUTMADIK UNUTTURMUYACAGIZ.

ne öldürmesi hemşerim?
yorum yaparken bari biraz insaf. ne öldürmesi?
sahada güvenlik sağlandı.. hatta tribünlerin boşaltılması bile teklif edildi.
ama maçı kazanamayacağı için mecnun otyakmaz ve bülent uygun maçı bu mecraya sokmayı uygun buldu.
bunun ne ölümle ne kalımla alakası yok.

biraz da bilgilendirme yapalım.
cehaletin alemi yok. merkez hakem kurulunun olayla hiçbir alakası yok. bu kadar ezbere yorum yapmayalım.
2-3 tane kurumun adını ezbere yazıp burada cümle içinde kullanma.
kararı bozan tahkim kuruludur. MHK nın öyle bir yetkisi yok.

gelelim önümüzdeki seneye.
hep beraber izleyeceğiz.
bunun önümüzdeki senesi de var tabi.

aman düşmeyin de.
desertstrom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla