Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

En baba galibiyet..
Alt 21.03.2011, 08:15   #1
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart En baba galibiyet..

Sivasspor belkide süper lig tarihinin en kritik,en anlamlı ve en zorlu deplasman maçını kazandoı. Dün alınan 4-0'lik Buca galibiyetine herkes 6 puanlık maç diyor ama ben buna ikili averajı ve moral motivasyonunuda ekleyince 6'dan daha fazla olduğu görüyorum.Maç beklendiği gibi Buca taraftarının yoğun desteği altına başladı.İlk ciddi sayılabilecek atakta Buca'dan geldi.Korcan müthiş çıkardı. Hazır Korcan'dan açılmışken belirtmeden geçemeyeceğim. Alınan bu önemli galibiyette bütün takımın emeği var,ama Korcan'ın ayrı bir emeği ve katkısı var. Kritik zaman ve pozisyonlarda yaptığı kurtarışlarla kalesinde devleşti,seni alnından öpüyorum kaleci Korcan..

Defansta dikkatli olan,orta alanıda kalabalık tutan Sivasspor,ileride Eneramo,Suarez ve Grosicki'nin etkili futboluyla sonuca gitti. Bu galibiyet Sivasspor için gerçekten çok şey demek. Birincisi en yakın rakiple aradaki fark 4 puan artı iyi averaja çıktı. İkincisi futbolculara daha fazla güven geldi.
Allah korusun bu maçta alınacak kötü sonuçla Beşiktaş maçına çıkma başka olurdu,şimdi daha başka olacak.

Bu galibiyetin Sivasspor için bir başka getiriside,yukarıdaki takımlara bir adım daha yaklaştı. Öyleki,bu haftasonu Beşiktaş'ıda yenerse Gençlerbirliği'ni yakalayıp,Antalya ve Ankaragücü'nünde hemen ensesinde olacak.
Sivas'dan ve İstanbul'dan giden taraftarlarla,İzmir'de bulunan Sivaslıların yoğun ilgi gösterdiği maça,çok sayıda Sivasspor taraftarınında giremediği haberini aldım. Ancak en ilginç ve inanılmaz haber ise,Sivaslılar Platformu Başkanı olduğu söylenen E.K. isimli Sivaslı'dan geldi. Bana bunu söyleyince inanamadım. Sivaslıları temsil eden bu E.K'nın toplu bilet aldığı ve Sivaslı'lara faiş fiyattan sattığı söyleniyor. İnanmak istemedim,ama sadece bir kişi değil,bir kaç kişi arayıp söyleyince yazmak zorunda kaldım. Eğer böyleyse yazıklar olsun böyle Sivaslı'ya,(tabi Sivaslı denirse).

Neticede,Sivasspor müthiş bir galibiyet aldı. Darısı Beşikteş maçına.
Tebrikler Sivasspor,tebrikler Rıza hoca,tebrikler Mecnun Başkan...

Abdullah Yiğit
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: En baba galibiyet..
Alt 21.03.2011, 08:27   #2
itaydas
Acemi Yiğido

itaydas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 itaydas isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: En baba galibiyet..

İnşaallah Beşiktaş maçını da alırız dualarımız Rıza hoca'ya, Mecnun Başkan'a ve tabii ki de oyuncularımıza, teknik ekibe...
Sivaslılar Platformu Başkanı olduğu söylenen E.K. isimli şahıs, kim olduğunu bilmiyorum ama çok büyük bir terbiyesizlik yapmış, Sivasspor sevgisinden nemalanma yolunu seçmiş, Benim Sivas'lım bunu yapmaz, benin Sivas'lım gururludur, Memleketi ve Sivassporu için canını verir.Ben O'nun Sivaslı oluğundan şüpheliyim ve yazıklar olsun.
itaydas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 08:58   #3
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

eğer böyle bir terbiyesizlik yapmışsa yazıklar olsun kütüğünü değiştirsin, beklenen bileti alıp ücretsiz taraftara dağıtmaktır, yuh olsun bu adama paracı,
Korcan hep böyle güvenli olsun takım sağlam yere bassın inşallah daha iyi olacak herkese teşekkür güzel bir pazar yaşadık
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 09:12   #4
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

saatlerce bekledik gişe önünde satılan bilet sayısı sadece 10du...6 saat bekledik izmir dernekleri 5 liraya aldıkları biletleri 15 liraya satmışlar oda tanıdıklarına bunları burdan kınıyoruzz..ben bile karaborsadan bilet alıp önce buca tarartarlarına daha sonra polislere yalvara yakara sivas tarafına geçtikk yönetimde dışarda sesimize kulak vermedi
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 09:53   #5
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu sivalılar platformu başkanı diye tabir ettiğiniz kişinin tam isim ve adını açıklarmısınız bilelim bunu kimin yaptığını şuna eminim bu kişi böyle birşey yapmışsa bizim toprağımızda yetişmemiştir. KİM BU E.K açıklayın görelim ve bilelim bu kişiyi
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 09:57   #6
ILTER
Yeni Yiğido

17 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 ILTER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle takimizi kutlayarak söze baslamak istiyorum.Eger söylediginiz doru ise yaziklar olsun böyle bir sahsiyete.Binbir güclüklerle oraya destek icin giden insanlara bu yapilirmi.........?herkes takimi desteklemek icin biletlerde indirime gider bizimkilerde( kendini Sivasli zanneden) bindirime .....ne diyeyim söylenecek söz olmasa gerek onlari vicdanlariyla basbasa birakiyorum...Tabiki varsa......Tebrikler SIVASSPOR.......
ILTER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 10:47   #7
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ismini şimdi buradan yazmak olmaz.. ama google a arattır hemen karşına çıkar arkadaşım..ne idüğü belirsiz leş kargaları diyorum ben onlara. başkada birşey demiyorum
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 11:03   #8
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Buca yönetiminin bu maçla ilgili yapmadığı oyun kalmadı sonuç ters tepti...
Şimdi düşünüyorlarmı acaba biz nerede yanlış yaptık diye,Futbolcularımız sahada Taraftarlarımızda türübünde gerekeni söylediler anlayana.

Bir haftalık aradan sonra oynayacağımız bjk maçı da çok önemli bu moralle bunlarada gerekli dersi veririz...Hedefte G.Birliğini yakalamak var az kaldı geliyoruz..Sivaslıları temsil eden bu E.K'nin Sivaslı olduğuna ihtimal bile vermiyorum,olamazda zaten....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 11:27   #9
ahmetcelik
Acemi Yiğido

ahmetcelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOKahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOK

BESIKTASI YENEREK BUCA MACI DAHA COK ÖNEM KAZANACAK.

IBB - BUCA MACI bende bircok soru isareti olusturuyor, Izimirin neyine güveneyim?

Adamlar lig de bir takimimiz bulunsun diye olmadik santajlar ve sabotajlar icinde.

Sivas gelecek haftalarda bütün evinde oynuyacagi maclarda cok dikkatli olmali.

Türübün hakimiyeti bizde olmali.

Stad Görevlileri cok dikatli olmali, bu mhk ve federasiyon böyle korkutucu davranis icinde oldugu sürece cok dikkatli olmamiz lagzim.

Rehavete kapilip olumsuz sonuclar almiyalim.

Yigido yigitligini sahada ortaya koysun, yigit taraftar susmasin bizim sirtimiz yere gelmez ALLAH in IZINI ILE.
ahmetcelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2011, 11:39   #10
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Insallah besiktas macinida alip cok daha rahat nefes alacaz... cok umitliyim bu mactan...

Sivasli olupta sivasli gibi haraket etmeyen milleti kiniyorum...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baba, galibiyet