Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..
Alt 07.07.2011, 18:11   #41
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..

Alıntı:
KaNgAlLıYiGiDoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendi agzinla soylemissin bulent verdi diye. Goz yummasaydi baskan.
Bana bakin hemserim bizim niyetimiz bagciyi dovmek degil uzumu yemek...
Biz ssivassporun menfatini dusunuyoruz. Unsala katildigim noktalardan biride budur kisiler degil Sivasspor onemldir.
Bir ornekle ozetliyim. Sivasspor superlige ciktiktan sonra sivas' ucak seferleri basladi havaalani yapildi...
Duserse bu memleket cok sey kaybeder. Mecnun baskanda sivasta yasamiyor dahada donup sivas bakmaz gercekci olalim bu kadar olaydan sonrada bu devlet baskanlik yaptirmaz.
Olgun peker kelebek operasyonundan ceza aldigi icin kanuna gore giresun baskanligindan alinmis.
Mecnun baskanda kelebek operasyonundan ceza almis yargitaya temize gonderilmis dosyasi normalde hukuken baskanlik yapamiyormus...
Artik gozunuzu acinda Baskan Yerine Sivassporu dusunun yeter artik bilip bilmeden konustuklariniz...
2.Bak sende agzinla söylüyorsun Devlet baskanlik yaptirmaz diye iste bunu sorgula önce dügmeye bastiniz ama bu öyle temiz el temiz ayak ,Futbolun ergenekonu falan degil de.Hatta temiz ayak el deniyorsa benim gecmisdeki yaptigim takimimiza yapilan haksizliklara dönük basin aciklamalarimi ve basin duyurularimi inceleyin de. birde icinde baskanlik istegi varsa ONUNDA ZAMANLAMASINI iyi yapki. ahlaki olsun. diger bir konuda tabiki seni oraya kim ister oda ayri bir tartisma konusu. hele bundan sonra. sen kafanda herseyi bitirmissin polis olmussun savci olmussun.hakim olmussun. Bir tek SivasSporlu olamamissin olsaydi öncelikle neleri söyleyip neleri söylememen gerektigini bilirdin. en azinda gecmisde bu insanlarla yillarca ayni sofradan yemek yedin. gidenin arkasindan konusmak kolay keske bunlari cikip genel kurulda bende adayim diye yapsaydin daha ahlaki olurdu yada sürecle ilgili biraz bekleyip kulübün cikarlarini gözeten bir iki sözün sahibi olsaydin ama bunuda beceremedin.herkesin saclarini diken diken eden bir cikis yaptin sadece okadar.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 18:14   #42
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda herkes Başkan'ın yaman savunucusu olmak zorunda mı?
Savunmuyorsak,çakal mıyız,leş kargası mıyız?
Bu nasıl anlayıştır?
Ben şike olayları olmadan önce,taa Fenerbahçe maçından sonra Fenerin arka bahçesi olmaktan sıkıldığımı ve utandığımı yazdım,hatta konu açtım..Bu şike olayı olsa da olmasa da başkanımz suçlu da olsa suçsuz da olsa ben bu işi artık bırakmasını istedim..Yine istiyorum..Şu durumdan en çok zarar gören gerçek Sivasspor tarafatrıdır..Zaten aramızdaki İstanbullular zaten asıl takımlarına dönecek..Taraftar grupları niye küstü takımına?Hala çkalmış leşmiş..Geçin bu işleri..

Yok kardes burda ne olursa olsun baskana sahip cıkmamiz lazımmıs..Eleştiri diye birsey yokmus..Begenmiyorsan gidip baska takimi tutacakmissin..Büyük beyefendiler boyle soylüyorlar..Simdi onlarda hakli adamlar karda kısta deplasmana gidiyorsa benim düsüncemede karisma hakkina sahiptirler...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 18:15   #43
giants
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Dün tv'lerde konuşuldu...
Ayrıca kelebek operasyonu yazarsanız başkan o zamanda göz altına alınmıştı sedat p...
kelebegi yazacagina 2008 2011 sürecinde sivasin basina nasil corap örülmüs onu yazsana.tevahit atmaca ve kara sahin operasyonlarida var onlarida arastir)))
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 18:16   #44
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2.Bak sende agzinla söylüyorsun Devlet baskanlik yaptirmaz diye iste bunu sorgula önce dügmeye bastiniz ama bu öyle temiz el temiz ayak ,Futbolun ergenekonu falan degil de.Hatta temiz ayak el deniyorsa benim gecmisdeki yaptigim takimimiza yapilan haksizliklara dönük basin aciklamalarimi ve basin duyurularimi inceleyin de. birde icinde baskanlik istegi varsa ONUNDA ZAMANLAMASINI iyi yapki. ahlaki olsun. diger bir konuda tabiki seni oraya kim ister oda ayri bir tartisma konusu. hele bundan sonra. sen kafanda herseyi bitirmissin polis olmussun savci olmussun.hakim olmussun. Bir tek SivasSporlu olamamissin olsaydi öncelikle neleri söyleyip neleri söylememen gerektigini bilirdin. en azinda gecmisde bu insanlarla yillarca ayni sofradan yemek yedin. gidenin arkasindan konusmak kolay keske bunlari cikip genel kurulda bende adayim diye yapsaydin daha ahlaki olurdu yada sürecle ilgili biraz bekleyip kulübün cikarlarini gözeten bir iki sözün sahibi olsaydin ama bunuda beceremedin.herkesin saclarini diken diken eden bir cikis yaptin sadece okadar.
Ben AHIM diyorum sen B.KUM diyosun.
Ben Sivas diyorum Sen Bilmemnere
Ben asıl Sivasspor Diyorum Sen BaşkanSpor
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaNgAlLıYiGiDoO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 18:23   #45
giants
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Ben AHIM diyorum sen B.KUM diyosun.
Ben Sivas diyorum Sen Bilmemnere
Ben asıl Sivasspor Diyorum Sen BaşkanSpor
Ben dogru ol diyorum .. sen olmam ben böyleyim diyorsun
Ben ahlakdan erdemden bahsediyorum. sen bilmem öyle seyleri diyorsun
Ben sana camianin yaninda ol diyorum . sen ben komlocuyum diyorsun.
Allah senide Islah etsin iflah olmazsin ama
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 18:24   #46
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

leş kargalığı yapma ünsalllllll!!!!!! ne oldu üstüne çökecek enkaz mı buldun? defol git!!!!! defolllllllllllll
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 18:27   #47
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Ünsal başkan olsun demiyorum. Okuduğunu anla. Okuduğunu anlayamıyorsan okuma.

Mecnun Otyakmaz en iyi ihtimalle 4-5 ay yok. Belki daha da uzun süre olmayacak. Şu anda mahkeme sürecinde. Suçlu veya suçsuz diye yorum yapamayız. Ama eğer Mecnun Başkan görevine bu haliyle devam edebilir diyorsan görüşüne saygı duyuyorum.

Unutmaki Sivasspor kimsenin tekelinde değil. Kimse kimsenin Sivas sevgisini ölçemez. Sen nasıl görüşünü paylaşıyorsan seninle aynı düşünceye sahip olmayanların da paylaşmalarına birşey diyemezsin. Bu düşüncelerini paylaşanların da seninle aynı amaç için paylaştığını aklının bir kenarına yazmalısın. Burda kimse takımın kötülüğünü istemez. Ama her görüşe de saygı duyulmalıdır.

madde bir: senin söylediğinle fikret ünsal'ın söyledikleri arasında fark var. adam mecnun başkan'la ters düştü, şimdi hazır başkanı kodese tıkmışlarken meydanı boş buldu, hırlamaya başladı.

madde iki: senin önerin daha makul ancak, bu öneri de yiğidoların(!) ne kadar da satıcı olduklarının en bariz göstergesi. tutuklandı diye hemen devirelim değil mi? vay ki ne vay! bu kulübe verdiğin emeklere yazık mecnun başkanım! bu adamlar bu emeklere değmezmiş....
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 18:28   #48
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kırmızı-beyazlı takımın resmi internet sitesinde yayınladığı açıklama şu şekilde;

"3 Temmuz Pazar günü başlayan şike olayını içeren operasyonlarla ilgili yargı sürecini Kulüp olarak yakından takip ediyoruz. Hukukun üstünlüğüne ve adaletin en kısa sürede tecelli edip suçluların açığa çıkacağına inancımız tamdır. Basın ve kamuoyunda internet sitelerinde bazı yöneticilerimizin çıkan fotoğraflarını hayret ve üzüntü içerisinde izledik. Kulüp yöneticileri olarak her gelen misafir takım yöneticilerini ve teknik heyeti ziyaret edip maç öncesi yemekte birlikte olduk. Şehrimizi tanıtma ve misafirperverliğimizi gösterme adına kaldıkları otelde ziyaret ettik. Bu sadece Fenerbahçe yöneticilerine mahsus bir olay değildir. Görüntülerdeki taşınan çanta içerisinde ise, maç öncesi protokol biletleri ve Fenerbahçe Kulübüne verilmek üzere misafir davetiyeleri bulunmaktadır. Protokol davetiyeleri ile ilgili görevli yöneticimiz her maçta olduğu gibi Faruk Taşseten‘dir. Sivassporr’un misafirperverliğini gelen tüm takımlar takdirle karşılamakta ve gittiklerinde teşekkür etmektedirler.

Takımımız, her maça galibiyet parolasıyla çıkmaktadır. Ancak iki yıldır zor günler geçiren kulübümüz ligde kalmayı kesinleştirmesine rağmen bir önceki maçımız Konyaspor müsabakasına Fenerbahçe maçına verdiğimiz önemden dolayı tam kadro oynayabilmek adına bu maça yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkılmıştır.

Takımımız lig sezonu boyunca gösterdiği kötü performansa rağmen, Fenerbahçe maçına iyi bir motivasyon ile tam kadro çıkmıştır. Maç içinde tüm izleyenlerin seyrettiği gibi hareketli bol mücadeleli ve kıran kırana bir maç olmuştur. Hatta Fenerbahçe Kulübü Başkanı maç sonuna doğru stres ve heyecandan 70’inci dakikadan sonra maçı izleyememiştir. Kendisinin maçtan sonra “ Hayatımdaki en zor maçtı “ diye beyanatı vardır. Hakem düdüğü çalana kadar maçın sonucu ve şampiyonun kim olacağı bile belli olmayan bir müsabaka olmuştur.

O dönemki takım kaptanımız Mehmet Yıldız‘ın ifadesi alınıp savcılıkça serbest bırakılması mahkemeye gönderilmeden masumiyetinin ispat edilmesi takım oyuncularının böyle bir faaliyetin içerisinde olmadığının ispatıdır.

Beşiktaş Kulübünden kiralık olarak takımımızda oynayan kaleci Korcan Çelikay ile ilgili olarak ; Menajeriyle olan telefon görüşmelerinden dolayı davası devem etmekte kendisi hakkında mahkeme tarafından tutuklama kararı verilmiştir. Korcan Çelikay’ın içinde bulunduğu durum itibariyle yönetim kurulu tarafından sözleşmesi tek taraflı olarak fesih edilmiştir.

Kulüp Yönetimimiz eskiden olduğu gibi sorumluluk bilinci içerisinde çalışmalarına devam etmektedir. Takımımız şu anda teknik heyetimizin gözetiminde kamp sürecini sağlıklı bir şekilde sürdürmekte, yönetim kurulumuz transfer çalışmalarına devam etmektedir."

SİVAS / DHA

Ünsal'ın dedıgı gıbı bır panık ortamının olmadıgının en basıtornegı klup tarafından yapılan bu acıklamadır. Sayın Ünsal'ın kenetlenmeye en cok ıhtıyacımızın oldugu bı donemde yalnıs anlamadıysam bı seylerden nemalanmaya calısacakmıs gıbı bı tavır ıcıne gırmeye hazırlandıgını goruyorum. Ne oldu da bunca zamandır bırlıkte yol katettıgın yol arkadaslarınız bugun sızın gozunuzde bu kadar vasıfsızlastılar anlayamadım. Herneyse bellıkı bır cok taraftara samımı gelmemıs acıklamalarınız cogu zaman oldugu gıbı.
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 18:34   #49
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

İki yiğit çıktı meydana bende nerdeler diyordum arkadaşlarını yanlız bırakmazlar diyordum gözümüz yolda kalmıştı...
Alt 07.07.2011, 18:36   #50
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben dogru ol diyorum .. sen olmam ben böyleyim diyorsun
Ben ahlakdan erdemden bahsediyorum. sen bilmem öyle seyleri diyorsun
Ben sana camianin yaninda ol diyorum . sen ben komlocuyum diyorsun.
Allah senide Islah etsin iflah olmazsin ama
Allah'a kurban oluyum...
Adaleti hiç şaşmaz...
Bunu sende göreceksin herkez görecek...
Seni Beni bırak birazda Sivas'ı Sivassporu düşün...
Bunu ısrarla söylüyorum!!!

Etiketler
genel, kurul, ünsaldan, önerisi