Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasli kurum ve STO lar ortak metin imzala
Alt 23.07.2011, 13:26   #11
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivasli kurum ve STO lar ortak metin imzala

Anlasilan bu actigimiz konuda Sivasda Ilgili cevrelerin söyleyecek sözleri yok. Bundan sonra basda Sivasspor üzerinden nemalanan gazete televizyon ve sivaspor yerel spor yazarlari artik sizleri ben kisi olarak ne gazetelerde ne televizyon programlarinda nede Sivasspor adina agzinizdan bir söz duymak istemiyorum. cünki agzinizdan cikan her söz samimiyetsiz oldugu icin size olan kizginligimi ve mide bulantimi artiracak. birakin artik bu isleri takimina sahip cikan onun icin gercekten ici aciyip özü sözü bir olanlar yapsin. Sivasin ilgili cevreleri Yapilan hukuksuzluga siyasi kaliplardan baktigi icin tepkisiz ve ilgisiz kalmayi daha uygun görmüs olabilir fedarasyon Takimi düsürme karari aldiginda sizlerinde öyle toplumun gazini almaya dönük yalanci demecleriniz ve tepkilerinizinde toplumun midesini bulandirmakdan baska bir ise yaramadigini göreceksiniz!!!(Esnaf ve sanatkarlar dernegini ayiriyorum.tekbasinada olsa onlar sürece iliskin rahatsizliklarini belirti) STSO cok yarim bir aciklama ile adalete güveniyoruz mecnun otyakmaza inaniyoruz ötesine gecmedi. diyecegim oki artik Fedarasyon takimi idam sehbasina cikardi beni kisiler sahislar takim kadar cok ilgilendirmiyor ama Fedarasyon eli ile Takima Önce seni asalim senin sucun yoksa nasilsa aklanirsin diyorlar. simdi bizi idam edip küme düsürdükden sonra zaten cezasini vermis oluyor mehkemede aklansan ne olur suclu bulunsan ne olur bir anlami kaliyormu? artik o cevrelerle idam sonrasi görüsmemek dileyi ile ..
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
imzalamali, kurum, lar, metin, ortak, sivasli, sto