Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Teşekkürler Rıza hoca, teşekkürler Kuddusi
Alt 02.11.2011, 13:13   #71
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Teşekkürler Rıza hoca, teşekkürler Kuddusi

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Pedriel denen kazmayı,ilk 11 'de oynatan antrenörü ben her zaman sorgularım.
pedriel gol atamasada çok güzel futbol sergiledi, gol atamamasınıda geçirdiği sakatlığa bağlıyorum.
Alt 02.11.2011, 14:51   #72
şuayip bütün
Acemi Yiğido

31 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 şuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISIşuayip bütün COK SEVILEN BIR KISI

diyelimki fener macını kazandık.genclerbirliginde yinen aynı olacak .yani demek istedigim rıza hocada istikrar yok ikinci bir maca takımı hazırlayamıyor.düşüncesi ligde kalıym yeter diyor.göruntu bu.yani fazla bişey beklemeyelim artık bu böyle gidece acıkca
şuayip bütün isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şuayip bütün'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2011, 15:53   #73
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Pedriel acilen kadro disi koyulmali biraz kendine gelsinn...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.11.2011, 16:33   #74
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hakeme yüklenecegimize bir de beşiktaş maçı öncesine oyuna başlayan ilk 11 i oluşturan rıza hoca ve maç 1-1 giderken anlamsız penaltı yapan murat boza neden kimse birşey söylemiyor türk mileti olarak alışmışız hakeme suç bulmaya 6-1 lik gayseri maçında bile hatayı hakemde bulan zihniyet artık ne kadar futboldan anlıyor yorumu artık size bırakıyorum
Alt 02.11.2011, 16:54   #75
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Beşiktaştan yediğimiz ilk golü açın tekrar tekrar izleyin.Bu gol Rıza hocanın ne kadar hoca olduğunu anlatıyor.

Sen Beşiktaş deplasmanındasın ve maç 0-0 giderken kontradan gol yiyorsun.Birisi cevap versin Allah aşkına biz Real Madridmiyiz.Yoksa şampiyonlupa oynuyoruz ve son haftalar yakalşıyorda mutlak kazanmamız mı gerekiyor,yada küme düşmek üzeremiyiz.

Geçen yıldan beri burada bende dahil olmak üzere birçok kişi yazıyor.Haddimizi bilerek oynayalım diye ama değişen hiç bir şey yok.

Sezon başından beri söyledim herkesi yenecek bir kadromuz var ancak bu kadroyu kullanacak teknik ekibimiz yok.Bu ligde en iyi kontra atağa çıkacak oyuncular bizde ama biz üç pas yapamıyoruz.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.11.2011, 15:49   #76
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

asıl şimdi rıza hocaya teşekkür etme zamanı aynı zamanda bank asya futbolcularınada(takımımızdakı )
Alt 05.11.2011, 18:27   #77
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
asıl şimdi rıza hocaya teşekkür etme zamanı aynı zamanda bank asya futbolcularınada(takımımızdakı )
birader artık şu ön yargılı yorumlarınızdan vazgeçerek kim ne yazmış ne demiş iyi okuyun...rıza hocanın başaralı olmasını sırf sivaslı olmasından dolayı herkesten daha çok isteriz...lakin bu zaman zaman yapılan hataları örtmekle olmaz...yanlışları söyleyince rıza hoca düşmanı mı oluyoruz? ona hemen istifa et git mi diyoruz...sonuçlar ortada...kayseri ve bjk maçlarında olmayacak yanlışlar yaptı olmaycak sonuçlar aldık...bursa-a.gücü-antep üçlemesinde doğru kadro ve oyun planı kullandı 7 puan aldık...dünkü fener maçında da 1 hata dışında mükemmel bir taktik ve oyuncu seçimiyle takımı sahay sürdü ve kazandık...iyi ve güzeli de görüyor ve söylüyoruz..ama sizler hemen birilerini hain düşman ilan etme peşindesiniz...bizim eleştirimiz rıza hocanın göz göre göre çok basit yanlışlarda ısrar etmesinedir...doğruyu yaptığı zaman bu takım nasıl oynayabiliyor biliyoruz ve bunu bildiğimiz için konuşuyoruz...kendi kendinize takıma biz daima sahip çıkıyoruz siz kuyu kazıyorsunuz havaları estirmeyin.
Alt 08.11.2011, 09:33   #78
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

birader artık şu ön yargılı yorumlarınızdan vazgeçerek kim ne yazmış ne demiş iyi okuyun...rıza hocanın başaralı olmasını sırf sivaslı olmasından dolayı herkesten daha çok isteriz...lakin bu zaman zaman yapılan hataları örtmekle olmaz...yanlışları söyleyince rıza hoca düşmanı mı oluyoruz? ona hemen istifa et git mi diyoruz...sonuçlar ortada...kayseri ve bjk maçlarında olmayacak yanlışlar yaptı olmaycak sonuçlar aldık...bursa-a.gücü-antep üçlemesinde doğru kadro ve oyun planı kullandı 7 puan aldık...dünkü fener maçında da 1 hata dışında mükemmel bir taktik ve oyuncu seçimiyle takımı sahay sürdü ve kazandık...iyi ve güzeli de görüyor ve söylüyoruz..ama sizler hemen birilerini hain düşman ilan etme peşindesiniz...bizim eleştirimiz rıza hocanın göz göre göre çok basit yanlışlarda ısrar etmesinedir...doğruyu yaptığı zaman bu takım nasıl oynayabiliyor biliyoruz ve bunu bildiğimiz için konuşuyoruz...kendi kendinize takıma biz daima sahip çıkıyoruz siz kuyu kazıyorsunuz havaları estirmeyin.
birader yazıları sende iyi oku ben ben kımseye bu takımı bırak cek gıt baska takımı tut demıyorum emege saygı dıyorum bir özürü rıza hoca ve bank asyadan alınan topcular hakettı dıyorum ben burada kımseye kuyu kazma muhabbetı yapmıyorum benım yorumlarıma dıkkat edersen 1 macla kımseyı sampıyon veya kume düşürmüyorum herkes yanlış yapar fakat yanlışlar düzeliyorsa sıkıntı yok demektır 1 kac yanlış var dıye kımseyı asıp kesemeyız takımımızın durumu ortada sampıyonluga oynadıgımız sezonlaran harıc en ıyı performansı cızıyoruz biraz destekle daha iyi yerlere gelecegız yanı takıma destek olunsun ben baska bırsey ıstemıyorum

Etiketler
helal, hoca, kuddusi, olsun, rıza, teŞekkÜrler, tffmhk, yönetimi