Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YAZARLAR
Alt 20.02.2012, 17:57   #11
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YAZARLAR

bende bir iki yorum okudum
1-emre maçı yönetti hakem değil. ki futbolcular bunu anladı.emrenin agresif hareketleri, yaptığı faulde kart almaması bizim futbolcuları etkiledi. hakemi de yenmemiz gerekir psikolojisi oluşturdular daha oyunun başında.
2-çoğu yazar ve eski hakem eneramonun pozisyona penaltı yok demiş. en doğru tahlili selçuk dereli yapmış. net penaltı dereli sarı demiş ama ben diyorum ki kırmızı.işte maçın kırlıma anı.eneramonun ayağa dikkat edin ayağı içeri doğru dönüyor net darbe var.O pozisyonda eneramo değil Sov olsaydı ne verirdim bu hakem arkadaş merak ediyorum. Ayrıca adamların ilk golüde ofsayt.
3-Sivassporun gol atamadığı 2 maç var. Çok basit hatalara hakemlerin tutarsız eyyamcılıklarıda eklenince puan kayıplarımız kaçınılmaz oldu.
4-Yerel gazetecilerimiz ile, sosyal medyamızla, twetter facebook kişisel sayfalarımızla topyekün futbolda ki istanbul egemenliğiyle mücadele etmeliyiz.
5-Süper ligde olmadığımız yıllarda hadi anlarım o takımları desteklemeyi ama hala neden 5 olmadı diye sağda solda gezen zavallı sivaslıları gördükçe çıldırmamak içten değil. mehmet yıldız kadar sıvaslı olamamışlardan utanmak mı lazım onlara acımak mı lazım bilmiyorum.
6-Sivasspor anadolu kulüplerinin makus talihini çevirmiş.ibre artık anadoludan yana dönmüş. gümbür gümbür geliyoruz. tüm endişe tüm korku bu.. (bakınız aziz yıldırımın -adnan (polat) anadoludan şampiyon çıkmaması lazım artık) ah birde içimzdeki fransızlarla irlandalılar olmasa
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sefilix'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 20:00   #12
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

elin adamları sivassporu sivasspordan daha iyi biliyor dedikleri çok doğru ayrıca 2 yazarıda mehmet demirkol ve tunç kayacı çok severim diğer yazarlara göre objektif yazarlar biz fb maçını beceriksizlik rıza hocanın taktik hatası hakemin eyyamcılığı en önemlisi futbolcuların sahada fb yle gırgır geçmeye çalışması yüzünden kaybettik buna bide fb nin yenilmesine sivassporun yenilmesinden daha çok üzülen sözüm ona sivaslı geçinen yavşakların hisside eklenirse bizim fb yi yenmemizi engelleyen faktörler oldu ne güz<el fb li zilliler zırıl zırıl ağlıyordu bende zevkten ölüyordum bu görüntülere çok gördüler buzevki bana pedrielede kızmıyorum adamın kafasında gol atma düşüncesi yok olsaydı top ayağına çarpıp gol olurdu mehmet yıldıza bakın adeta karabüğe can veriyor aradaki fark burda
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2012, 20:08   #13
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Son iki arkadaşımız olayı adeta genişleterek özetlediler. Ağızlarına sağlık. Emre olayında dikkat ettiyseniz Uğur öyle bir vücut dili sergilediki ben Hakem olsam maçı 4. hakeme bırakır giderdim. İşte insanda biraz vicdan olacak olmayan insanlar bu tarz maçlarda eyyamcılıkdan başka bir şey yapmazlar zaten. Artık yeter yaa bu kaçıncı maçı kim yönetiyor dedi kaptanımız. Maalesef Sayın Bülent Yıldırımdan ses dahi çıkmadı. Bir anti parantezde Pedriel efendiyei ; Gerçekten üzülüyorum. Kardeşim tamam hücum presini güzel yapıyorsun, topsuz alanda da başarılısın. Ama son vuruşun yok be kardeşim. Biraz çalış çalış. Koca milli takımda 2. forvetsin ve o milli takımının geleceği olarak gösteriliyorsun yakışırmı sana bu beceriksizlik. Hani derlerya os.... san gol atarsın diye. Yok hiç bir beceri meziyet... Ah nerde vah nerede tüm mağlup olduğumuz maçlar hep böyle geçti. Şöyle biz mağlubiyeti hakettik dediğimiz 3. maç yok. Hep oynadık oynadık altın tepside verdik adamlara.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 20:17   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Emre´nin attigi ilk golde Alex ofsaytda buna ragmen golü verdi.Orta hakem bile dahi onu gördü görmemezlikten geldide ,yan hakem orta alana kosmasaydi belki golü vermiyecekti.Yan hakem o pozisyona ofsayt vermiyorsa o hakemin ,hakemligi zaten tartisilir.Aslinda biz kendi göbegimizi kendimiz kesemedik.Enaramo´nun Volkan´la,Pedriel´de Volkan´la karsi karsiyayken o firsatlari tepmeselerdi,Istanbul medyasi bizi övecekti.Fakat bunu maalesf gerceklestiremedik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2012, 22:05   #15
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Pazar günkü Fanatik de bizden hiç bahsetmemişlerdi sadece bu iki köşe yazarı bahsetti o kadar.Akşam,Posta,Vatan gazetelerinde de hiç lafımız geçmedi.Çok görmemek lazım İstanbul un yalaka basını
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2012, 13:34   #16
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

mehmet demirkol geleceği görmüş fakat tam görememiş erman hemen mahkemeye başvurup adını değiştirmeli yoksa milli kadroya giremeyecek yada yalakaligi yapılan takımlara bedavaya transfer olmalı

Etiketler
yazarlar