Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun Otyakmaz'a sevgi seli
Alt 05.03.2012, 08:23   #21
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Mecnun Otyakmaz'a sevgi seli

Başkanımızı bekleyen ve onun için soğukta hasta olmayı göze alan ve ertesi günde tesise giden tüm taraftarlarımıza gönülden teşekkür ederim.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2012, 08:24   #22
handsome5867
Yiğido

handsome5867 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 handsome5867 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mecnun baskanım senin için 2-3 saat değil günlerce soğukta beklemeye razıyım yeterki sen bu takımın başında ol
handsome5867 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı handsome5867'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2012, 08:40   #23
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

mecnun başkan sivasa hoş geldin seni gururla şerefle bağrımıza bastık asıl hoş geldini bu akşam gs yenerek vereceğiz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2012, 09:11   #24
Rallim58
Gast

Bir yakın dostumun bana gönderdiği, çoğunluğunun doğru tesbit olduğu, benimde şahit olduğum notu iletmek, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cumartesi günü öncesinden başlayan organizasyonluğun, son gün ve saate kadar devam etmiş olmasına şahit olmaktan üzüldüğümü ifade etmek isterim.

Hava muhalefeti nedeniyle iniş yapamayan uçağı saat 17.30'a kadar yırtılan montla (Otobüse binerken bir taraftarın sıkıştırması sonucu montum iptal oldu Evde de akşam kıyametler koptu ama neyse Mecnun başkan bir mont alır heralde) soğuk olmasına rağmen beklenildi. Bu beklemenin ardından gelen açıklama ise akşam geldi. Açıklamanın özü "Pazar günü saat 13.00 tesislerde buluşuyoruz" oldu. Ne yazık ki yine organizasyonluk burada da kendini gösterdi. Oysa yapılması muhtemel proğramın, buluşmanın saatine yakın zaman için, aynı araçlarla "meydandan tesislere" gidileceği duyurusu yapılsa idi inanıyorum ki bir öncesinin 1000'in üzerinde taraftarın "kabul çadırına" sığmadığını konuşuyor olacaktık.

Bir gün öncesi karşılamaya gelenlerin %80'ini üzerinde tanıdığım, 1000'in üzerindeki insanlardan, simalardan bir gün sonra eser yoktu. Oysa daha çok taraftarın geleceklerini düşünmüştüm. Ama maalesef olmadı, eğer koca Sivasspor yönetiminde, bir organizatörlük görevi üstlenecek kabiliyet yoksa, bu konunun üzerinde durulmalı, özünde tartışılmalı, düşünülmesi, irdelenmesi lazım diye düşünüyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2012, 09:26   #25
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Sayın başkan sonunda Sivasına, sivas da yiğido başkanına kavuştu.Şimdi kavuşma sırası 4 Eylül stadında.Herkes elinden geldiğince bu hava koşullarına ve tüm diğer koşulsuzluklara rağmen başkana destek oldu,umarım başkanla GS maçında Sivasspor çoşar.Hoşgeldin sayın başkan, geçmiş olsun.
Alt 05.03.2012, 09:37   #26
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1582 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir yakın dostumun bana gönderdiği, çoğunluğunun doğru tesbit olduğu, benimde şahit olduğum notu iletmek, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cumartesi günü öncesinden başlayan organizasyonluğun, son gün ve saate kadar devam etmiş olmasına şahit olmaktan üzüldüğümü ifade etmek isterim.

Hava muhalefeti nedeniyle iniş yapamayan uçağı saat 17.30'a kadar yırtılan montla (Otobüse binerken bir taraftarın sıkıştırması sonucu montum iptal oldu Evde de akşam kıyametler koptu ama neyse Mecnun başkan bir mont alır heralde) soğuk olmasına rağmen beklenildi. Bu beklemenin ardından gelen açıklama ise akşam geldi. Açıklamanın özü "Pazar günü saat 13.00 tesislerde buluşuyoruz" oldu. Ne yazık ki yine organizasyonluk burada da kendini gösterdi. Oysa yapılması muhtemel proğramın, buluşmanın saatine yakın zaman için, aynı araçlarla "meydandan tesislere" gidileceği duyurusu yapılsa idi inanıyorum ki bir öncesinin 1000'in üzerinde taraftarın "kabul çadırına" sığmadığını konuşuyor olacaktık.

Bir gün öncesi karşılamaya gelenlerin %80'ini üzerinde tanıdığım, 1000'in üzerindeki insanlardan, simalardan bir gün sonra eser yoktu. Oysa daha çok taraftarın geleceklerini düşünmüştüm. Ama maalesef olmadı, eğer koca Sivasspor yönetiminde, bir organizatörlük görevi üstlenecek kabiliyet yoksa, bu konunun üzerinde durulmalı, özünde tartışılmalı, düşünülmesi, irdelenmesi lazım diye düşünüyorum.
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşının montunun yırtılmasına üzüldüm. Sağlık olsun nasıl olsa önümüz yaz seneye yenisini alır veye alırız deyip geçelim.

Bu organizasyon ile ilgili ne öncesinde nede sonrasında kulüpten resmi bi açıklama yapılmaması tabiki üzüntü verici birşey.Bizim yönetimde basın açıklaması yapacak kimse yokmu acaba ben var olduğunu biliyorum ama nedense açıklama yapılma gereği duyulmuyor.

Ne Sivasspor yönetimi bi açıklama yapıyor nede Sivas basını, Belkide basın duyuru yapacak bilgi alamıyor neyse...Tesislerdeki buluşmayı bizler gurbette olmamıza rağmen duydukta Sivasta olanlar niye duyup gitmedi onuda çözemedim. Aslında uçağın inmeyeceği belli olunca tüm taraftarlara ve otobüslere yarın şu saatte tesislere gelin denseydi belkide gelinirdi..Buna rağmen yinede tesislere giden tüm yiğido kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sağolsun bi abimiz aradı söyledi de tesislerden canlı yayın yapan bir yerel tv kanalımızdan 10 dakika canlı görüntü alabildik..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2012, 11:10   #27
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yanlız o yüzüğe hasta oldum..bir tanede ben yaptırıyorum değişik bir versiyon resmini siteye koyucam bakalım
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2012, 12:50   #28
sivasliapocan
Yiğido

49 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 497 sivasliapocan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

senin hakkın ödenmez büyük başkan
sivasliapocan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2012, 12:51   #29
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ne yönetimi kardeş adamların yüzünden düşen bin parçaydı sanki kulupden cenaze çıkmıştı
başkanları gelmiyorda yöneticinin birine çarşıda heykelde bekleyen arkadaşlar var diyoruz adam banane diyor
utanmadanda mecnun başkanın sağ köşesini kapıyor
dünkü çadırdaki organizasyondan bir sivaslı olarak utandım
acaba yöneticilerimizde oyüz varmıydı utanmaları lazım bir ali koçun,mahmut özdemirin onda biri bile olamadılar
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
mecnun, otyakmaza, seli, sevgi