Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: En az 8 futbolcu daha alacak!
Alt 03.06.2012, 23:58   #391
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: En az 8 futbolcu daha alacak!

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RIZA HOCA ÖNCE SİVASSPORUN HOCASI OLDUĞUNU BJK DEN teklif gelse bile sivassporu bırakmıyacağını açıklaması lazımdır transferlere gelince bu sene kısıtlı kadronun sıkıntısını yaşadık takım yoruldu son 4 5 maç döküldü gelenden gidenden 4 yedik gelecek sezon sıkıntı yaşamamak için kadronun geniş tutulmasında fayda var bana göre transfer sayısından çok alınacak adamların niteliği takıma katkısı önemli sakat kerim zengin rada sandro gibi 50 adam alacağımıza navratil eneramo gibi 2 adam alınsın yeter bu takıma kaç adam alınır bilmem şunu iyibilirim eğer borcandan daha iyi olacaksa çok kaliteli kaleci çok süper stoper çok süper ortasaha çok süper güçlü forvet çok süratli bitirici bigolcü daha tam 5 adam gibi futbolcu lazım imkan olsada karcemarcas,dany batalla pinto isaac eneramo sivasa alınsa bu takım ilk 4 dışına çıkmaz
bie demeci 20 ayrı yerde 20 ayrı zaman yayınlandı hala konuşuyonuz adam transfer yapıyor rapor veriyor ve ben takımdayım diyor siz hala bu konuyu sakız yapıyorsunuz yeter lütfen sıkıldık artık
Alt 04.06.2012, 00:06   #392
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir kere 8 futbolcunun en az 4-5 tanesi ileriye dönük genç ve istikbal vaat eden oyuncular.. Bunlardan Şaban ve Abdulkadir i sayabiliriz. Amr Zeki Eneramonun yerine düşünülen bir oyuncu.. Geçen yıl direkten dönmüştü. Bu sene muhtemelen olacak. Hatta kanımca bitti diyebiliriz. Shikabala transferi ise Türkiye yi adeta kasıp kavuracak bir transfer, hala geleceğine inanamadığım meziyetleri olan bir oyuncu. Hatırlarsanız bir zamanlar Afrikada yılın oyunculuğuna aday gösterilen Tarık Et-Taib diye bir oyuncu vardı. Teknik ama fiziki kapasitesi olmayan devamlılığı bulunmayan bir oyuncuya benziyor diyebiliriz. Ve ondan daha fizikli kuvvetli bir oyuncu oyunu her yöne oynayabilen Orta sahada ve ileriye dönük bir oyuncu Shikabala... Uzaktan vuruyor yakından vuruyor bilekleri sağlam anlayacağınız çok komple bir oyuncu. Zannetmiyorum bize geleceğini ama gelirse göreceksiniz meziyetlerini... Bu oyuncuyu kesin olarak anlaştığımız Amr Zeki getiriyor da diyebiliriz. Bazı arkadaşlar neden anlaşmadı diye sorabilirler. Bunun sebebi de ülkesinin milli takımında olduğundan sanırım. Ama yine diyorum bu oyuncunun bize gelmesi hem maddi açıdan hemde akıllara biraz zarar olduğu için zor diyorum. Ayrıca Sivasın iklim şartlarında nasıl bir profil çizer o da ayrı bir soru işareti tabi.. Bu oyuncu ayrıca Kadire partner olarak düşünülen bir oyuncu. Yaklaşık 2-3 sezondur çok büyük bir sıkıntısını çektiğimiz bir mevki anlayacağınız. Kadir oyunun daha çok defansif yükünü çekiyor, Kıvançla Mehmet Nas ise ofansif... Ama Kadir ile Mehmet Nasın yeterlilik düzeyi çoğunlukla vasat olduğu için eğer aslı çıkarsa cuk bir transfer olacaktır.

Taraftarımızın özlem duyduğu adeta II. Tshabalala olayı olmaz inşallah... Olursa zaten isimlerinin arasında bir fark görünmüyor..

Özetle takımın bünyesi bozulmamış oluyor. 8 transferin 8 ide oynayacak diye bir kaide yoktur. 3 belki 4 oyuncu kadroya otursa çok büyük başarıdır...
Asıl anafikrim şuydu..Bir örnekle açıklamak gerekirse:
Bursadan alın battalayı Sivassporda göbeğe koyun.Hem oyunkurucu top dağıtıcı bir futbolcu kazanmış olursunuz hemde Sivasta gerçek formunu asla yakalayamamış (bence tabi)futbolcuları gün yüzüne çıkartırsınız.Ben Grosicki nin Sivasta istediği topları alamadığı için vasatı aşamadığını düşünüyorum.İyi bir futbolcuyla partner olursa inanın kanımca Avrupaya transferi kaçınılmaz olur..Sivassporda yetenekli futbolcular mevcut..Bir kaç yıldız bunları tetikleyecektir..
Alt 04.06.2012, 00:08   #393
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bie demeci 20 ayrı yerde 20 ayrı zaman yayınlandı hala konuşuyonuz adam transfer yapıyor rapor veriyor ve ben takımdayım diyor siz hala bu konuyu sakız yapıyorsunuz yeter lütfen sıkıldık artık
hepimiz sıkıldık bu işten sanamı inanacam gözüme ve kulağımamı inanacam bilip bilmeden konuşuyorsun evet sivassporun başındayım fakat bjk den teklif gelirse kolaylık gösterecek yönetim bu şartı koyduk diye kendi ağzından demeç veriyor ben takımın başında kalmasından yanayım bjk 15 gün içinde hoca işini bitirecekmiş kimsenin 15 gün rıza hoca gidecekmi kalacakmı papatya falı bakacak sabrı yok onu dedim anlamamışşın o başka
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.06.2012, 00:08   #394
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Mahmoud Shikabala ya yapılan Arapça pop müzik eşilğinde videosu..

Mahmoud Shikabala golleri ve asistleri

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.06.2012, 00:10   #395
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Asıl anafikrim şuydu..Bir örnekle açıklamak gerekirse:
Bursadan alın battalayı Sivassporda göbeğe koyun.Hem oyunkurucu top dağıtıcı bir futbolcu kazanmış olursunuz hemde Sivasta gerçek formunu asla yakalayamamış (bence tabi)futbolcuları gün yüzüne çıkartırsınız.Ben Grosicki nin Sivasta istediği topları alamadığı için vasatı aşamadığını düşünüyorum.İyi bir futbolcuyla partner olursa inanın kanımca Avrupaya transferi kaçınılmaz olur..Sivassporda yetenekli futbolcular mevcut..Bir kaç yıldız bunları tetikleyecektir..
Ana fikri buldunuz... Grosicki pas alamıyor Pedriel pas alamıyor.. İşte bu oyuncu gün yüzüne çıkartacak bir oyuncu.. Yine diyorum imkansız yakın maliyeti var. Çok zor...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 00:15   #396
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hepimiz sıkıldık bu işten sanamı inanacam gözüme ve kulağımamı inanacam bilip bilmeden konuşuyorsun evet sivassporun başındayım fakat bjk den teklif gelirse kolaylık gösterecek yönetim bu şartı koyduk diye kendi ağzından demeç veriyor ben takımın başında kalmasından yanayım bjk 15 gün içinde hoca işini bitirecekmiş kimsenin 15 gün rıza hoca gidecekmi kalacakmı papatya falı bakacak sabrı yok onu dedim anlamamışşın o başka
sen neredesin bilmiyorum ama Başkan ,Rıza hoca 1 haftadır sivasta antrenman sahasının sert zeminin yumuşatılması çalışmalarını izliyor ve ona refaket ediyor ... Başkanlada sürekli görüşme halinde eeee gideceksem ne demeye sivasta bu işleri yapayım ki bilip bilmeden konuşmuyoruz biliyoruz da yazıyoruz sevgilli kardeşim saygılarımla
Cevap: Transfer 2012
Alt 04.06.2012, 00:17   #397
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Transfer 2012

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Servet Çetin Sivasspora imza atabilir...Mısırdan en az 1 oyuncunun gelmesi yüksek ihtimal...
Servet transferi ilk başta bana olumsuz gözüktü ama şu dönemde yönetimin Serveti istediğini düşünüyorum.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.06.2012, 00:19   #398
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ana fikri buldunuz... Grosicki pas alamıyor Pedriel pas alamıyor.. İşte bu oyuncu gün yüzüne çıkartacak bir oyuncu.. Yine diyorum imkansız yakın maliyeti var. Çok zor...
Son olarak bağlayalım...12 risk transfer yerine (maliyetleri itibari ile) sizin bahsettiğiniz futbolcu sanırım alınabilir.Ve altyapınız ne durumda bilmiyorum alt yapıdan her yıl bir veya iki futbolcu A takıma kazandırılabilir..İlk söylediğim şimdiki durum ikinci söylediğim süre ile olabilecek bir oluşum...Ama bahsedilen A takıma futbolcu kazandırmaksa bunun yolu takdir edersiniz ki Alt yapıdan geçiyor..Umarım bahsettiğiniz futbolcunun transferi gerçekleşir...
Alt 04.06.2012, 00:23   #399
kursad1981
Yiğido

118 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 kursad1981 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bıde bursalı akıl hocası cıkmıs basımıza her konuda kendını uzman sanıyo ben bu sıtede her habere yorum yapan bursalı bırını gormek ıstemıyorum artık gıt kafanı kendı takımın ıcın yor
kursad1981 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.06.2012, 00:30   #400
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
kursad1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bıde bursalı akıl hocası cıkmıs basımıza her konuda kendını uzman sanıyo ben bu sıtede her habere yorum yapan bursalı bırını gormek ıstemıyorum artık gıt kafanı kendı takımın ıcın yor
Gidicem ama Sivasspor ve Sivaslı kardeşlerimin sevgisi buna mani oluyor..Burada olmaktan mutluyum..
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza