Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.03.2015, 20:55   #81
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Korcannan Batuhanda ne buldun Sergen hocaaaaaaaaa.
Musa Sinan niye yok
Aydın Karabulut niye oynatılmıyor
İ.Akında düşüş var sahada yok niye

bunları benmi düşünecem Sergen hoca sen çözecen
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 20:59   #82
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

çaykur Rizespor , adeta bizim ceza sahamız da değil kalemizin önündeki 6 pas ın içinde oynadı üst direkler yan direklr aynı saniye içinde 3 kez çizgiden top çıkartmalar daha neler neler kaçırdı rize .utanç verici utandımmmmmmmmmm . ya sergen efendi öyle tvde atmakla konuşmakla olmuyor iyi değliiz çok çok kötüyüz bunu kafana sok
Alt 14.03.2015, 21:07   #83
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Artık bu saatten sonra Kupayı başka bahara bırakacaksın;kupa maçına u-21 takım ağırlıklı bir kadroyla çıkacaksın...Açıkca söylüyorum SERGEN Hoca Kupa yı alma ya da kupa da final oynama hayalini başka bir bahara ertelemezse Sivasspor ligden düşecek 3. takım olur....Bundan bir süre önce yine yazmıştım bugünde yazacağım;yıllar önce K.Erciyes takımı kupada bjk ile final oynamış ama maalesef o yıl küme düşmüştü...Daha uzun yıllar önce Sakaryaspor kupayı kazanmış ama o da o yıl küme düşmüştü...Sivassporun kadrosu sadece ligi kaldıracak seviyedeyken kupada devam bence resmen ÇILGINLIK!...Maça gelince maçta birileri sivasspor bilhassa 2. yarı iyi oynadı desede bu maçta %100 kaç tane pozisyonu var çok merak ediyorum..Çünkü rakibin bu maçta %100 denecek en az 4 tane de net pozisyonu olduğunu ;1 toplarının direkten döndüğünü düşünürsek sivassporun bu maçta iyi olmadığı ortada..Sergen Hoca nın Aydın inadı hala devam ediyor;takımın 3. bir iyi oyuncuya ihtiyacı olduğu ortada iken Sergen Hoca Aydın oyuna almayı kesinlikle düşünmüyor..Adama sormazlar mı:Madem Aydın hazır değil,sakatlığı geçmemiş ne işi var 18 kişilik kadroda...Aydın'ı bir kaç gün sonra kupa da oynatır ve o da iyi oynarsa o zaman taraftar ne düşünecek;Sergen taraftarı fazla saf zannediyor anlaşılan...bugünkü maçta İ.Akın oyuna girdi girmesine de kaç tane asist yaptı;daha doğrusu ne yaptı?İ. Akın boş alanda etkli olan bir oyuncu ;bir kaç pozisyon hariç maçta kaybolup gitti...Ayrıca ben hala İ.Akın'ın takıma tam olarak uyum sağladığını düşünmüyorum...Aydın eğer hazırsa bu takımda kesinlikle oynamalı...Bundan sonraki maçlarda sivassporun kesinlikle Aydın a ihtiyacı var...Bu tür maçlarda oyunu kendi sahanda kabullenip kontra ataklarla oynaycaksın..Sivasspor son maçlarda fazla hücum oynamaya başladı;bilhassa kaptırılan toplar kalemizde büyük sorunlara sebeb oldu;gol yemeye devam ediyoruz..Korcan ilk yarı gününde olmasaydı maçın skorunu düşünmek bile istemiyorum..umarım Da Costa bir an önce iyileşir;İbrahim Öztürk ün 2 golde de büyük hatası var...Kimse İbrahim iyi oynadı demesin;ruttuğu Keweuke 2 gol atıyorsa ben kimi tuttuğunu çok merak ediyorum...O kadar çok hata yaptık ki .....Sivasspor bundan sonraki maçlarda artık sadece puana oynamalı;iyi futbola puan vermiyorlar..Açıkcası ben sivassporun son durumunu iyi görmedim;umarım çabuk toparlanıp 3 puanla tanışırız....Sergen Hoca kim formda iyiyse ona formayı vermeli..Maç boyunca Hakan ın ne oynadığını kimse anlayamadı....İşimiz çok zor ama imkansız değil...Bursa maçı tam bir final maçı olacak..Maçın hakemi bence iyi değildi;2. yarı sivassporun net penaltısını vermedi;eski Trabzonlu defans oyuncusuna 2. sarıyı gösterip atmalıydı ama atmak istemedi...Bundan sonra her maç bir final...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 21:17   #84
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadirsiz orta saha olursa
Hakan sahada geziyorsa
İbrahim Akın bal yapmıyan arıysa
Korcan havadaki topu almıyorsa
İbrahim Öztürk defansta güven vermiyorsa
Utakanın tukakalığı devam ediyorsa
Aydın zoraki affedildiyse
Batuhana torpilin devam ederse
iyi konsantre olunmuyorsa

Sergen hocaaaaaaa zor maç alırsın zor.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2015, 21:37   #85
Rallim58
Gast

Korcan başta olmak üzere ciddi konsantrasyon eksikliğinin kurbanı olduk. İzleyenler hatırlayacaklardır, H. Karaman bile saha kenarında oyunu yaşıyordu. Yani Ç.Rizesporda teknik ekip ve futbolcular, çok iyi konsantre olmuşlardı.

Biz iyi konsantre olamamışız. Aatıf bencilliğine devam ederse bizi de kendini de yakacak gibi. Kadirsiz orta saha olmadığını gördük. Utaka'da verimsizlik, Aatıf'taki bencillik devam ederse sonumuzu söylemeye dilim varmıyor.

ZTK Karşılaşmasında, Aydın Karabulutlar, Musa Sinanlar, Fatih Çıplaklar, Abdurahman Dereliler vs. vs. ile sahaya çıkılmazsa Sivassporun intiharı demektir. Ki Sergen Yalçın ve ekibinin böyle bir hataya düşeceğine ihtimal vermiyorum.

Sergen hocam...! Aydın Karabulut ve Musa Sinan bu karşılaşmalarda destan yazacaklarsa da bırak yazsınlar, eleştiriler de gelecekse gelsin, sonuçta kazanan Sivasspor olacaktır.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 21:41   #86
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Futbolcular çok rahatlar,biz her maçta en az rakip takım kadar mücadele etmeliyiz,yoksa başarılı olamayız.Aatıf çok yetenekli,bize çok katkısı oldu ama Ayağında çok fazla top tutuyor.ama en önemli sorun Oyuncuların maçlarda hırslı bir şekilde oynamamaları bence
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2015, 21:43   #87
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Rize sivas macinin ozetine birdaha baktimda rize bizi ezmis.
Rize dusmez diyorum bu maci izledikten sonra.

uzulerek soyluyorum ama su 4 takimdan 3 ü düser :

1.Balikesir
2.karabük
3.Erchies
4.Sivas
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2015, 22:01   #88
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Korcan başta olmak üzere ciddi konsantrasyon eksikliğinin kurbanı olduk. İzleyenler hatırlayacaklardır, H. Karaman bile saha kenarında oyunu yaşıyordu. Yani Ç.Rizesporda teknik ekip ve futbolcular, çok iyi konsantre olmuşlardı.

Biz iyi konsantre olamamışız. Aatıf bencilliğine devam ederse bizi de kendini de yakacak gibi. Kadirsiz orta saha olmadığını gördük. Utaka'da verimsizlik, Aatıf'taki bencillik devam ederse sonumuzu söylemeye dilim varmıyor.

ZTK Karşılaşmasında, Aydın Karabulutlar, Musa Sinanlar, Fatih Çıplaklar, Abdurahman Dereliler vs. vs. ile sahaya çıkılmazsa Sivassporun intiharı demektir. Ki Sergen Yalçın ve ekibinin böyle bir hataya düşeceğine ihtimal vermiyorum.

Sergen hocam...! Aydın Karabulut ve Musa Sinan bu karşılaşmalarda destan yazacaklarsa da bırak yazsınlar, eleştiriler de gelecekse gelsin, sonuçta kazanan Sivasspor olacaktır.
Kadir,Aydin,Fatih,Da Costa ve Musa Sinan Kayseri´ye karsi sahada olacaklar.Bundan kimsenin süphesi olmasin.Sivasspor´un gayesi önce kupada bir üst tur daha sonra lige agirlik gibi geliyor bana.

Eneramo´yu Rize´de riske etmeyen Sergen hoca kupada iddiali gibme geliyor.Besiktas yarin Erciyes´i yenerse ligde fazla kaybimiz olmaz.Haftayada kendi sahamizda Bursa´ya birseyler yapariz gibime geliyor bana.

Biz küme düsmeyiz isin ASLI bu,bunu herkes böyle bile.Sivasspor kötü takim degil.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 22:14   #89
Rallim58
Gast

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.........................
Biz küme düsmeyiz isin ASLI bu....................

Hep böyle diye diye bu hale geldik...
Alt 14.03.2015, 22:27   #90
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçı Değerlendirelim

SERGEN rüzgarı da bu kadar idare etti işte arkadaşlar !

Takımın ederi bu !

Utaka - Batuhan - Kadir - inanılmaz formsuz Aatıf ile olacağı bu kadar !

Hocan Mourinho olsa ne olur ?

Küme düşmezsek 1000 defa şükredelim ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı