Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?
Mehmet Yıldız ve Sezer Badur'un sakatlıkları 98 4,53%
Giden oyuncularının yerinin doldurulamaması 1.029 47,55%
Yeni transferlerin takıma uyum sağlayamaması 160 7,39%
Bülent Uygun'un hatalı taktik anlayışı 752 34,75%
Avrupa kupalarındaki tecrübe eksikliği 125 5,78%
Katılımcı sayısı: 2164. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?
Alt 30.07.2009, 07:49   #91
vahapkeskek
Acemi Yiğido

vahapkeskek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 vahapkeskek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?

Alıntı:
alperen2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYIN KARDES KULUP AZIZ YILDIRIM!!!!
KOTU GIDISIN SEBEBI NIYEMI
BILICA GIBI AVRUPANIN EN IYI SOPERINI ELIMIZDEN CALDI HEMDE BELES FIYATA BIZIM AVRUPADA OYNAYACAGIMIZI BILEREK ISTE BOYLE ANADOLU KULUPLERINI BITIRIYORLAR BIR KAC FOTBOLCUSU ONE CIKINCA ILERDE BASIMIZA BELA OLMASIN DIYE O KULUPLERI BITIRIYORLAR BU KADAR BASIT YAANI
ARKASDASLAR
BILICA GIBI TURKIYENIN VE AVRUPANIN EN IYI STOPERININ YERININ DOLDURULAMAMASI AYRICA SILLA VE HERVE TUM YAANI BENIM AKLIM ALMIYOR INANIN TAM TAKIM OTURMUSKEN,BILICAYI SATIORUZ KAC PARAYA SOYLENTILERE GORE 2,BUCUK MILYON EROYA VE ARTI YASIN CAKMAK, INANIN PARASI BIR TARAFA AKIL MANTIK ALMIYOR NEDEN BLICA FENERE VERILDI YANI AZIZ YILDIRIMIN RICASINI KIRMAMAK ICINMI BUNU YAPTIK YOKSA FENERBACE KARDES KULUP OLDUGU ICINMI GORDUK BIZE VERDIKLERI FOTBOLCUYU BEN YASIN CAKMAGI GECEN YILDAN TANIYORUM SAMPIYONLAR LIGINDE LIGINDE LUGANONUN YOKLUGUNDA FENERIN BASINI YAKTI OLMADIK HATALAR YAPAN BIR FUTBOLCU, SIVASSPOR SAMPIYONLAR LIGINDE OYNAYACAGI HALDE, SAYIN BULENT ABIM ONUN GIBI DAHA IYILERINI BULACAGIZ DEDI,ARKADASLAR KENDIMIZI KANDIRMAYALIM LUTFEN,EGER BLICA BIR YIL DAHA SIVASTA KALAYDI ONUMUZDEKI YIL EN AZ 20 MILYON EROYDU YAANI PARASI BIR TARAFA SIVASA COK BUYUK HIZMETLER VEREN ALDIGI PRANIN HAKKINI VEREN BIR INSANDI DIGERLERIDE OYLEYDI,GORECEKSINIZ FENERBACE ONU 5 KATI FIYATA SATAR,
YAZIK COK YAZIK BLICAYI COOOK ARAYACAGIZ
Bilica gelecek sene sözleşmesi bittiği için selbest kalacaktı 5 kuruş etmeyecekti.
Alt 30.07.2009, 07:57   #92
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
cihoe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tabiki var,
sen demek istiyorsunki gecen sezonon kadroyla:"

heereveena karsi 5 yemezdik
psve karsi 3 yemezdik
anderlechte karsi 5 yemezdik bence
lutfen gec bunlari arkadas..
sivas bu kadroyla biraz zor bisey yapar..
ama destegim sonsuz sivassa
Sivasspor takımı ilkleri yapan bir takım. Bu sebeple devamlı sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Hep eski daha iyiydi diyoruz. Yeni alınanlara şans dahi tanımak istemiyoruz. 5 değilde 1 yesek burdai maç 0-0 bitse çokmu mutlu olacağız. Demek istiyorum ki; Bu takım şampiyonlar ligi ön elemesinde oynuyorsa 5 değil 15 yesek dahi takımımıza futbolcumuza teknik heyete tek laf dahi söylemememiz lazım. Taraftarın yapacağı şeyler bellidir sadece ve sadece takıma destek vermek.
Alt 30.07.2009, 08:03   #93
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
abdullah58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bende ermani-birsey sanmistim
bülent hoca erman dedi baska birsey dememisti
ermana karsi 2 tane oyuncu verdik
hatta sylla son ana kadar gitmek istememisti
ermani gördük ne boy var ne bos var ya bülent hoca yaziktir ,günahtir tum gibi sylla gibi adami ermana karsilik nasil verirsin be
yani aytaci veya orhani versen neyse derim
yazik hocam yazik
sonrada diyorsunki hata benim maglubiyeti üzerine aliyorsun
peki ne olacak simdi 5-0
böyle defans olumu be bizim fabrikanin takimi bile bu golleri yemez
yasini zaten baska hic bir takim almazdi
bilicayi vererek
fenerbahceye olan diyet borcunuzuda ödemis oldunuz
bakalim bu yil ligde kalacakmiyiz
veya ilk 10 girecekmiyiz
hayirlisi allahtan
insallah düsmanlarimizi sevindirmeyiz
Fenere olan borcumuzu ödedik. Kümden düştüğümüzde sana olan borcumuzu öderiz.
Alt 30.07.2009, 08:06   #94
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
canımözsivaslım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
takıma adapte olacaklar diye?anderlehten 5 mi yemesi gerekiyor bu nasıl anlayış ya?onlar adapte olana kadar kümeden düşmede sen..hayret bişey adamlar sanki ilk defa top oynuyolar maçta..sen 2.ligden getir adamı ş.liginde top oynat..sonra.bu benim hatam de..adapte olamadılarmı daha hollanda kampından beri..böyle bir fırsat zor geçer bidaha benim yiğidom böylemiydi en azından bir mücadele sergilerdi.zaman geçsin öylemi eleştirelim kümeden düşerken eleştirelim isterseb ersenle:yasinle:uğur la gitmez bu takım..allahım inşallah düzelir
Adaptasyon konusunda uzman olmalısın. Takıma büyük faydanız olur.
Alt 30.07.2009, 08:12   #95
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
skynet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Deliktasli kardesim; bugun bir daha dusundum ozellikl 5iva5 yazilari ve yorumlari gorunce.

Takima destek herzamn destek tabiki buna diyecegimiz yok olmazda. Bir arakar Cep tlf nu mesajlji atma isini oyle abartmistim ki; sivasli olmayan arkadaslarin tlf larini alip hocam 5858'e mesajimizi gonderelim bir destekde senden olsun beraber bsariya kosalim diye cok kisinin cep telfonundan mesaj attik. Ogrenmelik yaptigimiz surece Okulda sivasspora yardim diye maaslardan para verirdik. Saymakla bitmez. Sivas halki sivasspor dedin mi hersey durur. Hepimiz sivassporun daha iyi yerlerde gormek istedigimizden bu uzulmemiz. Cunku sivas takimi hakediyor bu seyicisiyle.

Ben sunu soylerim futboluclar; ve Bulent hocam rica ediyorum futbol oynamayi birakip gururumzula oynamayin. Takima yonetime hocaya destek sonsuz; bizim gururumuzla oynamadiklari surece!
Futbol sadece bir oyundur. Gurur meselesi yaparsak vay halimize. Şampiyonlar ligi kupasını almak çok mu önemli aldığımız zaman ne olacak bütün mesele bitecek mi. yok diğer senenin mücadelesi başlayacak 99 sene ardada şampiyonlar ligi şampiyonu olsan 100. sene gene mücadele edeceksin. Ortak nokta mücadeledir. Kazanmak sonradan gelir. Gelirsede öper başımıza koyarız.
Alt 30.07.2009, 08:14   #96
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
nntvaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ulan hala yasin oynuyo ya.ag yasin bu takımın pafında bile oynayamaz.bülent baba dedik bağrımıza bastık,bu da fatih terime özenmeye başladı.ben yapıyosam doğrudur mantığı.fatih terim her mallığına rağmen ibrahim üzülmezi oyntıyor,bülent uygunda taktı kafayı yasine.bence dünkü maçın tüm sorumlusu yasin çakmak.diğerleri ii niyetli olabilir ama yasininki tamamen yeteneksizlik.yok aabi adamda futbolcu kumaşı yooooooook
çok çok haklısın yasin sivasspor formasıyla oynadığı son 12 maçında defansta hatalar yaptı. çok iyi gözlemlemişsin. Tebrikler.
Alt 30.07.2009, 08:17   #97
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
HEMŞO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BÖYLE BECERİKSİZ BİR TAKIM GÖRMEDİM BEN HİÇ AVRUPA GÖRMEMİŞ OLABİLİRİZ AMA YA TAKIMDA RUH YOKTU KALEYE GİDEMEDİK VE DE DEFANS YOKTU ANDERLECT ÇOK İYİ BİR TAKIM DEĞİLKİ BİZ ONLARI ÇOK İYİ YAPTIK ESKİ OYUNCULARI MUMLA ARARIZ BİZ BU YASİNLE MBAMBE, ERSEN LE OLACAK İŞ DEĞİL AVRUPAYI BOŞVERİP HEMEN TAKVİYE YAPMAMIZ LAZIM LİGE ODAKLANMAMIZ LAZIM YOKSA BU OYUNLA LİGDEN DÜŞERİZ.İLK MAÇ TRABZONLA TRABZONDA BİZE 5 ATAR 2.MAÇTA FENERLE ONLARDA 5 ATAR 5 YİYE YİYE OYNARIZ DAHA BİR ŞEY DEMEK İSTEMİYORUM HERKESE SELAMLAR
anderlect kötü takım diyorsan helal olsun sana.
Alt 30.07.2009, 08:21   #98
vahapkeskek
Acemi Yiğido

Alıntı:
alperen2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYIN KARDES KULUP AZIZ YILDIRIM!!!!
KOTU GIDISIN SEBEBI NIYEMI
BILICA GIBI AVRUPANIN EN IYI SOPERINI ELIMIZDEN CALDI HEMDE BELES FIYATA BIZIM AVRUPADA OYNAYACAGIMIZI BILEREK ISTE BOYLE ANADOLU KULUPLERINI BITIRIYORLAR BIR KAC FOTBOLCUSU ONE CIKINCA ILERDE BASIMIZA BELA OLMASIN DIYE O KULUPLERI BITIRIYORLAR BU KADAR BASIT YAANI
ARKASDASLAR
BILICA GIBI TURKIYENIN VE AVRUPANIN EN IYI STOPERININ YERININ DOLDURULAMAMASI AYRICA SILLA VE HERVE TUM YAANI BENIM AKLIM ALMIYOR INANIN TAM TAKIM OTURMUSKEN,BILICAYI SATIORUZ KAC PARAYA SOYLENTILERE GORE 2,BUCUK MILYON EROYA VE ARTI YASIN CAKMAK, INANIN PARASI BIR TARAFA AKIL MANTIK ALMIYOR NEDEN BLICA FENERE VERILDI YANI AZIZ YILDIRIMIN RICASINI KIRMAMAK ICINMI BUNU YAPTIK YOKSA FENERBACE KARDES KULUP OLDUGU ICINMI GORDUK BIZE VERDIKLERI FOTBOLCUYU BEN YASIN CAKMAGI GECEN YILDAN TANIYORUM SAMPIYONLAR LIGINDE LIGINDE LUGANONUN YOKLUGUNDA FENERIN BASINI YAKTI OLMADIK HATALAR YAPAN BIR FUTBOLCU, SIVASSPOR SAMPIYONLAR LIGINDE OYNAYACAGI HALDE, SAYIN BULENT ABIM ONUN GIBI DAHA IYILERINI BULACAGIZ DEDI,ARKADASLAR KENDIMIZI KANDIRMAYALIM LUTFEN,EGER BLICA BIR YIL DAHA SIVASTA KALAYDI ONUMUZDEKI YIL EN AZ 20 MILYON EROYDU YAANI PARASI BIR TARAFA SIVASA COK BUYUK HIZMETLER VEREN ALDIGI PRANIN HAKKINI VEREN BIR INSANDI DIGERLERIDE OYLEYDI,GORECEKSINIZ FENERBACE ONU 5 KATI FIYATA SATAR,
YAZIK COK YAZIK BLICAYI COOOK ARAYACAGIZ
bilicanın yaşı 30 kime satacak acaba bu futbolcuyu 20 milyon avroya varmı öyle parası bol. 5 senelik sözleşme yapsa yaşı 36 37 olacak. Maldinimi bu kardeşim.
Alt 30.07.2009, 09:57   #99
Kalınlı
Acemi Yiğido

Kalınlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 Kalınlı Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu yenilginin sebeplerinden biri Şampiyonlar liginde oynayacak bir tane oyuncumuzun dahi olmaması.Millet olamayan parayla gidip yıldız getiriyor bizimkilerde ikinci ligden üçüncü ligden adam getiriyor.Her sene 15-20 tane cocuk alıyor kulübede bekletiyor ertesı sene gönderiyor ne yapacagız bız bu cocukları bize tecrübeli futbolcu lazım eger cocuk lazım olsaydı bızım paf takımımız şampıyon olmustu geçen sene golcu sıkıntısı cekdık bulent uyguna ders olmustur dıye dusunurken bu sene hıc golcumuz yok bu 25-30 kişşilik kadroda gol atacak adam yok şampıyonlar lıgınde bunlar gol atamaz bir ağır adamımız mehmet varken gıttı bır ağır daha aldılar bu agırlıkla bırde adam calımlamaya çalışıyorlar tabı calımlıyamıyorlar cunku cok agırlar hazırlık maclarında ve sampıyonlar lıgı maclarında gordukkı futbolcular sahada adeta yarısıyorlar rakıbe kım topu daha fazla kaptıracak dıye cok rahat pozısyonda rakıbe pas vermeyı aklım almıyor nıye dıger takımlar bunu yapmıyor
Kalınlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?
Alt 30.07.2009, 10:08   #100
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gözlemledigi kadari ile Taraftar porofilimiz 3 ana grup a ayriliyor

1.Anti Bülent Uyguncular

Bu kesim Tahammülsüz.her olumsuzlukta herseyin bittigini ve artik bu kisiler ve sahislarla basari imkansiz fikrine sahip olduklari icin her durumdan bir firsat ve sonuc yaratirlir.Istem, talep ve öneriden ziyade sadece elestiri dili hakimdir.
Bu kesimi cogunlukla Eski Gs li BJK li ve TS liler ve Bülent Uygun dan Rahatsiz olan kesim olusturuyor.

2.Hür düsünce sahibi olmayan Resmiyetciler ve Yandas mantigina sahip kesim

Bu kesimde kredi sinirsiz.Yanlisda olsa eksikliklerin söylenmesine Tahammülsüzlük var Ekisiliklerin ifade edilmesi bu cevre tarafindan
dönem dönem hayinlik,vefasizlik ve Sivas ve SivasSporlu olmamakla itham altina alinir.Karsidakinin taraftar olup olmadigi sorgulanir.Eksik ve yanlislari
Söyleyenler aslinda bu takima düsmanlik edenlerdir diye düsünürler.
Cünki Yönetim ve teknik heyet ne yapsa dogrudur onlar icin eksik yoktur.
Bu kesimi cogunlukla Eski FB ler.Yönetici,yönetici ve onlara yakin olan kesimler.Teknik heyet ve yakinlari ve onlara yakin olan cevre.Futbolcu ve onlara yakin olan cevre.

3.Taraftar Olmayi Basaranlar.
Bu kesim dengelidir Eksiklikleri uyari mahiyetinde takimlarinin iyiligi icin ortaya koyar.Bu eksikliklerin ortadan kalkmasi icin baski kurmaya calisirlar. Eksiklikleri gördügü gibi basariyi ve verilen emegide görmemezlikden gelmez. yanlisida görür dogruyuda. dogru olani yapilmasini sürekli dile getirir.ayrica bu kesim diger iki kesimin arasinda cogunlukla güme gider 1. kesim asiri sabir gösterme ile suclar 2. kesim her elestriyi kursun gibi gördügü ve gögsünü siper yaptigi icin bu kesimi vefasizlikla sulcar.

Sonuc olarak Kötü gidis Sadece Takimin gidisi ile sinirli olmadigini anlatmak icin yazma geregi hisettim. Taraftar kesimindeki bu daginiklik ve farkli sesler cikardigi ve ne istedigini ifade etmede ortak dili olmadigi icin sorumluluk sahipleri tarafindan da farkli algilanir. bazen yanlisda yapsalar bunda israrci bu yanlisda israrci olurlar. Bu gidisde ne istedigini bilmeyen Taraftarinda Sorumlulugu unutulmamalidir.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gidişin, kötü, nedir, sebebi