Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: FK/Alanya:2 SivasSpor:2
Alt 12.11.2008, 16:32   #91
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 926 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: FK/Alanya:2 SivasSpor:2

Özyiğit Adlı Kardesım Elıne Saglık

Fotoğraflar için..!
GLoBe-Y-Gençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2008, 16:52   #92
özyiğit07
Acemi Yiğido

özyiğit07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 özyiğit07 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rica ederim arkadaslar..

13.resim mavi beyaz koltuklu olan tribün sizin tribün zaten misafir...tahmini 50-60 sanırım sizde bakın bi
özyiğit07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2008, 16:56   #93
özyiğit07
Acemi Yiğido

Yalnız birşey açıklamak istiyorum..Bu sene geçen seneki kadar misafirperver değildik..

Nedeni : Sizin takım stad önüne geldi takım inerken bülent hocaya birisi dediki maç nolur dedi ? Bülent hoca anlamsız şekilde elini kaldırdı size ne dedi ve hareket yaptı..Bizde bu arada yuhladık..Sizin 1 tane masörünüz döndü bize ana avrat küfür etti..Orda zaten olay başladı..Ben ve 3 arkadaşım üstlerine gittik..Sizin oyuncularınız ve masörleriniz falan filan içeri kaçıştılar bu arada polis geldi üstümüze biz vurduk onlar vurdu sonuçta bizi aldılar içeri maçın ortasına yetişebildik..

Bizde istemezdik bunlar olsun ama burda terbiyesizlik yapan sizinkilerdi..
Alt 12.11.2008, 16:57   #94
özyiğit07
Acemi Yiğido

Bizim içimizde artniyet olsa maçtan önce gelen taraftarlarınızla stadın önünde oturup muhabbet etmezdik..Benden sigara isteyene sigara vermezdimm..Sadece sizin teknik heyette bi havalanma var gibime geldi
Alt 12.11.2008, 17:12   #95
cücü baba
Tecrübeli Yiğido

cücü baba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

253 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 cücü baba BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

takımın kendini fazla sıkmadan aldığı bir puan iyidir bence..
Alt 12.11.2008, 17:48   #96
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: FK/Alanya:2 SivasSpor:2

gruptaki ezeli aynı zamanda en büyük rakibimiz alanyaspordan aldığımız tek puan benim için sevindirici oyuncularımızın alanyayı küçümsemesini normal karşılıyorum normal karşılamadığum bülent uygunun rakibi ciddiye alması abdurrahman, m..yıldız gibi oyuncuları dinlerndirmesini beklerdim, sonuçta lig usulü ve önümüzdeki iki maçtan alacağımız tek galibiyet bizi gruptan çıkarır diye düşünüyorum..
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: FK/Alanya:2 SivasSpor:2
Alt 12.11.2008, 18:05   #97
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: FK/Alanya:2 SivasSpor:2

Uygun'dan hakeme tepki

Fortis Türkiye Kupası maçında Alanyaspor ile 2-2 berabere kalan Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, maçın hakemini suçladı.

hakemle ne ugrasiyorsun hoca, Amatör kumedenki takimdan iki gol mü yenir ha !!
Maç sonrası basın toplantısı düzenleyen Bülent Uygun, Alanyaspor'un iyi bir futbol ortaya koyduğunu, ancak hakemin kötü yönetimi yüzünden bir puanla yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi. Alanyaspor'un attığı ikinci gol öncesindeki pozisyonun faul olduğunu öne süren Uygun, şöyle konuştu:
"Öncelikle Alanyasporlu yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Mücadele, istek, arzu... Her yönüyle iyi bir Alanyaspor vardı. Böyle olacağını biliyorduk. Sahanın küçük olmasından dolayı istediğimiz hiçbir hareketi yapamayacağımızı da biliyorduk. O nedenle bunlara önlem almaya çalıştık. Fakat hakeme önlem alamıyorsunuz. O yüzden istemediğimiz bir son dakika golüyle berabere dönüyoruz. Maçın hakemine gelince, Mehmet gibi bir adama kamyon mu çarpması lazım anlamıyorum. Adam gole gidiyor, kaleciyle karşı karşıya kalıyor, tekmeyi yiyor düşüyor. Neymiş üç tane dört tane takla atmış. Mehmet'e kamyon çarpsa kamyon bakıma götürülürdü. Böyle bir ortamda bunu göremiyorsan, taban girildiğinde bizimki itiraz ediyorsa ve sen sarı kart veriyorsan, onların girdiğini es geçiyorsan böyle olur. Bizim yediğimiz ikinci golde adam sırtına basarak çıkıp vuruyorsa ve dönen top gol oluyorsa ve sen bunu göremiyorsan kusura bakma hakem hakkında konuşmamak lazım. Buna önlem alması gerekenler var. Alsınlar lütfen. Buraya tecrübesiz hakem gönderemezsiniz. Sivasspor'u yendirdiği zaman o hakem maçın hakemi olacak diye kahramanlık peşinde kimse koşmasın. Bizim hakkımızı da kimse yemesin. Benim ne emeğimi ne kısıtlı imkanlarla kurulmuş olan başarımı kimse kusura bakmasın, engellemesin."

ALANYASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ GÜNEŞ
Alanyaspor Teknik Direktörü Ali Güneş de takımının maçta daha iyi oynayan taraf olduğunu belirtti ve ilk yarıda oyunun tüm kontrolünün kendi ellerinde olduğunu söyledi.

Güneş, şöyle koruştu: "Ligdeki kütü gidişin ardından kupa maçlarının moral maçları olacağını düşünüyorduk. Sivasspor, son yıllara baktığınızda Turkcell Süper Lig'in en başarılı takımlarından biri. Müthiş bir istikrar yakaladılar. Sivas'ın gücünü biliyorduk. Futbolcularımızla konuşmalarımızda oyunu çirkinleştirmeden kendi oyun anlayışımızı sahaya yansıtmaya çalışacaktık. Maçta da bunu başardık. Maçın ilk yarısında oyunun kontrolü tamamen bizim elimizdeydi. İkinci yarıda rakip üç forvetle oynamaya başlayınca, o bölgede biraz adam paylaşma sıkıntısı çektik. O da zaten mağlup duruma düşmemize neden oldu. Ama daha sonra toparlandık ve takımımız inanılmaz bir mücadeleyle beraberliği yeniden yakaladı. Tribündeki bütün taraftarların Alanyaspor'un oynadığı futboldan keyif aldığını düşünüyorum. Aldığımız bir puanla da onları mutlu ettiğimizi düşünüyorum."

Güneş, hakemle ilgili bir soru üzerine de Alanyaspor'un bir penaltısının verilmediğini, ancak yine de hakemi eleştirmeyeceğini söyledi.
yigidoo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: FK/Alanya:2 SivasSpor:2
Alt 12.11.2008, 18:06   #98
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: FK/Alanya:2 SivasSpor:2

sende tutmusun Hakemle ugrasiyorsun vallah Amatör kümede oynayan takimdan iki gol yiyorsun !!
yigidoo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2008, 18:14   #99
bekiro0758
Yiğido

bekiro0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

134 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 bekiro0758 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor nasıl yendemedi halaa hayret ediyorum biz 90. dakikada gol yemezdik aslında ama olsun gruptan çıkacağımıza inanıyorum
-->: FK/Alanya:2 SivasSpor:2
Alt 12.11.2008, 18:17   #100
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 825 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: FK/Alanya:2 SivasSpor:2

kupaı ciddiye almak çok güzel ama kadromuz haftada ıkı maçı kaldıracak kadar kuvettlı degil liğ deki 11 le kupa maçına çıkıyoruz bazı degişiklikler yapılabilir mehmet her maçta var diallo ve diger oyuncular midyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım!!!

Etiketler
alanya, alanyaspor, fk or alanya2, sivasspor, sivasspor2