Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: yeni stad hakkında kısa bilgi
Alt 02.12.2009, 23:31   #91
YigitCicca
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YigitCicca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: yeni stad hakkında kısa bilgi

Alıntı:
YuNuSPaSa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya Stadın herseyi tamam. Herseyden qeçtim.. doLmasınıda qeçtim.. iyide Kardesim oLimpiyatLaramı HazırLanıyoruzda sahanın kenarlarında Kosu pistleri var.. anLamadım qitti yaa
bence yaristan kopan atlari kosturabilirler
YigitCicca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.12.2009, 23:33   #92
YigitCicca
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YigitCicca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslı msti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar hani 72 bin kişilik bir stad olacaktı başbakan ole söz vermişti
babam nerden bulacan okadar adami? o stadi doldurabilmen icin yozgattan tokattan hatta corumdan adam toplaman lazim ..
YigitCicca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.12.2009, 23:41   #93
bora kurnaz
Yeni Yiğido

bora kurnaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 bora kurnaz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
YigitCicca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
babam nerden bulacan okadar adami? o stadi doldurabilmen icin yozgattan tokattan hatta corumdan adam toplaman lazim ..
+1 dogrusu bu millet maca gelmedıkten sonra 100000 kişilik olsa neye yarar??
bora kurnaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.12.2009, 23:52   #94
58SARKISLALI58
Yiğido

49 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 58SARKISLALI58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAPILMISKEN ENIYISI YAPILMALI 35bin kisilik olsun kayserinin stadini gormuyormusunuz okadardami degiliz yaziklar olsun su sivasli isadamlarina sivasliyim diye gecinen bos adamlara
58SARKISLALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.12.2009, 00:00   #95
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Beyler eğer son anda bir süpriz olmazsa stat kapasitesi 20bin olacakmış..Biz 30bin-35 bin kişilik stat hayali kurarken toki 20bine indirmiş malesef..Geçenlerde bir milletvekili de 20bin kişilik stattan söz etti..Ben kulübün yerinde olsam bunu kabul etmem..Şu anda zaten mevcut stadın kapasitesi 18 bine ulaşmış durumda..Stadın yeri şu anda Sivas'ın en değerli arazisi durumunda...Toki kendince uyanıklık yapmak istiyor...Eğer başbakan verdiği sözü tutarsa ancak 30bin kişilik sttat yapılır..Yoksa toki 20binde karar kılmış diyorlar..Bu sözü Sivas g.spor il müdürü Salim KIlıç da İl genel meclisi toplantısında üyeler aktarmış..Sivas'ın malesef sahibi yok..Kayseri,Rize istedikleri kapasiteyle stadı yaptılar;Sivas'a gelince toki ne olduysa birden kapasiteyi 30*35 binden 20bine indirmiş...Umarım bizim istediğimiz şekilde güzel bir stadımız olur...Haydi Hayırlısı...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.12.2009, 00:09   #96
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beyler eğer son anda bir süpriz olmazsa stat kapasitesi 20bin olacakmış..Biz 30bin-35 bin kişilik stat hayali kurarken toki 20bine indirmiş malesef..Geçenlerde bir milletvekili de 20bin kişilik stattan söz etti..Ben kulübün yerinde olsam bunu kabul etmem..Şu anda zaten mevcut stadın kapasitesi 18 bine ulaşmış durumda..Stadın yeri şu anda Sivas'ın en değerli arazisi durumunda...Toki kendince uyanıklık yapmak istiyor...Eğer başbakan verdiği sözü tutarsa ancak 30bin kişilik sttat yapılır..Yoksa toki 20binde karar kılmış diyorlar..Bu sözü Sivas g.spor il müdürü Salim KIlıç da İl genel meclisi toplantısında üyeler aktarmış..Sivas'ın malesef sahibi yok..Kayseri,Rize istedikleri kapasiteyle stadı yaptılar;Sivas'a gelince toki ne olduysa birden kapasiteyi 30*35 binden 20bine indirmiş...Umarım bizim istediğimiz şekilde güzel bir stadımız olur...Haydi Hayırlısı...
Hayırlısı mı??

Ben bu yöneticilerle yakın gelecekte Sivas için hayırlı olan hiç bir şey göremiyorum....
Şehirleri görüyorum, dönüyorum memlekete, canım sıkılıyor.
Sonra bu hale rağmen hala Sivas şöyle, o parti böyle, bu kişi şöyle, Sivasdan güzel şehir mi var diyenleri duyuyorum tepem iyice atıyor...
Üstüne bide güyya zenginlerimizin, nasıl Sivası söğüşlediklerini, nasıl göz boyayıp, cep doldurduklarını, nasıl Sivaslının ağzına bir parmak bal çalarak susturduklarını görüyorum hiç umudum kalmıyor...

Yahu el oğlunun seçmeni soruyor, sorguluyor, başka şehirlere bir ton yollar köprüler, geçitler, yerleşkeler, siteler yapılıyor ama hala şehirli hakkını arıyor, bizim memleketlim kendisine sadaka verir gibi tek yön köprü yapılıyor yolları bile eklenmiyor, hala destek veriyor ve susuyor, demiyor ki? "ben sana bilmem kaç milleyvekili verdim, el oğlu, bak gıt gıt veriyor, sen benim gözümü boyuyorsun, sırtıma biniyorsun demiyor"..
Anlamak mümkün değil...
Alt 03.12.2009, 00:55   #97
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

YİNE STAT YAPMAYA BAŞLADIK NERDEN ÇIKTI YİNE BİLMEM İKİ YILDIR YAPIYORUZ SEÇİM BİTENEKADAR MALESEF BİZ SIVASLILARDA HARBİDEN İYİ Yİ YORUZ BİZ HARİÇ TABİ NE STATI KARDEŞ YA ALLAH ALLAH RÜYAMI GÖRÜYONUZ YİNE YAZIK YA
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.12.2009, 10:01   #98
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayırlısı mı??

Ben bu yöneticilerle yakın gelecekte Sivas için hayırlı olan hiç bir şey göremiyorum....
Şehirleri görüyorum, dönüyorum memlekete, canım sıkılıyor.
Sonra bu hale rağmen hala Sivas şöyle, o parti böyle, bu kişi şöyle, Sivasdan güzel şehir mi var diyenleri duyuyorum tepem iyice atıyor...
Üstüne bide güyya zenginlerimizin, nasıl Sivası söğüşlediklerini, nasıl göz boyayıp, cep doldurduklarını, nasıl Sivaslının ağzına bir parmak bal çalarak susturduklarını görüyorum hiç umudum kalmıyor...

Yahu el oğlunun seçmeni soruyor, sorguluyor, başka şehirlere bir ton yollar köprüler, geçitler, yerleşkeler, siteler yapılıyor ama hala şehirli hakkını arıyor, bizim memleketlim kendisine sadaka verir gibi tek yön köprü yapılıyor yolları bile eklenmiyor, hala destek veriyor ve susuyor, demiyor ki? "ben sana bilmem kaç milleyvekili verdim, el oğlu, bak gıt gıt veriyor, sen benim gözümü boyuyorsun, sırtıma biniyorsun demiyor"..
Anlamak mümkün değil...
sivas dışından gelenler arkadaşlar hep diyorki sivas çok degişmiş aslında sivasda egien bişey yok degişen şeyleri size diyeym bir kaç proje dışında...her seçim öncesi ve sonrası meydandaki kaldırım taşları degişiyor çünkü sivas belediyesine sahip isalar belediyeciligi kaldırım taşlarını bir kaldırıp bir yenilemeyi belediyecelik sanıyorlar ve biz halen bu insanlardan hizmet bekliyoruz sivasımızn başına ne zaman şöyle sivası adam akıllı bir metropol haline getirecek şehre baktıgın zaman ha işte başkan dedigin budur iyebilecegimiz bir zat-ı muhteremi bu şehir insanlı görebilecek mi acaba
Alt 03.12.2009, 21:27   #99
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bugün tv 58 de Sivas Genç. ve Spor il müd. Salim Kılıç'la röportaj yapmışlar..Salim Bey stat işinin son aşamadan da geçtiğini ve Başbakan tarfından da imzalandığını söyledi..İş sadece TOKİ ile G. ve Spor İl Md. Arasında yapılacak protokola kalmış...Kapasiteden hiç bahsedilmedi..Sadece stat yanında 5000 kişilik spor salonu,Yüzme havuzları,Atletizm stadı, gibi projelerin yer aldığı bir komplekste olacakmış...Projenin parasal değeri 300bin TL dendi..Ben bu işi anlamadım yapılacak şeyleri hesaplıyorum ama 300 trilyonluk bir rakamı nasıl hesaplıyorlar anlamıyorum...50 trilyon stat, 20 trilyon kapalı spor salonu,2-3 trilyon atletizm stadı,10 trilyon da kapalı açık havuzlar ve bölge idari binası olsa olsa diğer masraflarla birlikte taş çatlasa 80-100 trilyon arasında bir rakam çıkyor...300 trilyonu nasıl hesaplıyorlar anlamıyorum... Ya biz hesap bilmiyoruz ya TOKİ sivas'a güzel bir 1 Nisan Şakası yapıyor...Proje ile ilgili ayrıntılı bilgisi olan arkadaşların görüş ve düşüncelerini bekliyoruz....Toki G.s. Seyrantepe Stadını 52 bin kişilik yapıyor;ayrıca G.s. kulübüne ALİSAMİYEN STADI PROJESİNDEN DE YAPILACAK KONUT VE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN PAY VERCEKLERMİŞ...Sivas'a gelince cimrilik yapıyorlar...Ayrıca TOKİ Malatya stadın da Sivas gibi alacak ve yerine 27 BİN KİŞİLİK STAT(Bizden kapasite olarak daha fazla),Kapalı salon ve bize yaptıkları gibi başka projeler de yapacaklarmış...Malatya milletvekillerine helal olsun..Memleketlerinin hakkını çok iyi veriyorlar;tokiye çok iyi baskı uyguluyorlar...Bizimkilerde resmen uyuyorlar...
Alt 03.12.2009, 23:10   #100
eyuphulagu
Usta Yiğido

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugün tv 58 de Sivas Genç. ve Spor il müd. Salim Kılıç'la röportaj yapmışlar..Salim Bey stat işinin son aşamadan da geçtiğini ve Başbakan tarfından da imzalandığını söyledi..İş sadece TOKİ ile G. ve Spor İl Md. Arasında yapılacak protokola kalmış...Kapasiteden hiç bahsedilmedi..Sadece stat yanında 5000 kişilik spor salonu,Yüzme havuzları,Atletizm stadı, gibi projelerin yer aldığı bir komplekste olacakmış...Projenin parasal değeri 300bin TL dendi..Ben bu işi anlamadım yapılacak şeyleri hesaplıyorum ama 300 trilyonluk bir rakamı nasıl hesaplıyorlar anlamıyorum...50 trilyon stat, 20 trilyon kapalı spor salonu,2-3 trilyon atletizm stadı,10 trilyon da kapalı açık havuzlar ve bölge idari binası olsa olsa diğer masraflarla birlikte taş çatlasa 80-100 trilyon arasında bir rakam çıkyor...300 trilyonu nasıl hesaplıyorlar anlamıyorum... Ya biz hesap bilmiyoruz ya TOKİ sivas'a güzel bir 1 Nisan Şakası yapıyor...Proje ile ilgili ayrıntılı bilgisi olan arkadaşların görüş ve düşüncelerini bekliyoruz....Toki G.s. Seyrantepe Stadını 52 bin kişilik yapıyor;ayrıca G.s. kulübüne ALİSAMİYEN STADI PROJESİNDEN DE YAPILACAK KONUT VE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN PAY VERCEKLERMİŞ...Sivas'a gelince cimrilik yapıyorlar...Ayrıca TOKİ Malatya stadın da Sivas gibi alacak ve yerine 27 BİN KİŞİLİK STAT(Bizden kapasite olarak daha fazla),Kapalı salon ve bize yaptıkları gibi başka projeler de yapacaklarmış...Malatya milletvekillerine helal olsun..Memleketlerinin hakkını çok iyi veriyorlar;tokiye çok iyi baskı uyguluyorlar...Bizimkilerde resmen uyuyorlar...
Bugün TV58 HABERELERİNDE izledim yeni stat meselesini.....Malesef stat kapasitesi eğer 20bin olacaksa ben kendi adıma düş kırıklıına uğrayacağım...TV58 stadın maliyetinin 30trilyon olacağı söylendi...Anlayacağınız kapasite 20bin civarında olacak...Bakalım MECNUN BAŞKAN bu işe ne diyecek...Kendisinden bu konuda açıklama bekliyoruz....
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bilgi, hakkında, kısa, stad, yeni