Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar > Ziraat Türkiye Kupası

Ziraat Türkiye Kupası Ziraat Türkiye Kupası Maçları Yorumları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sağlam'ın talihsiz açıklaması
Alt 26.01.2013, 20:29   #91
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sağlam'ın talihsiz açıklaması

bugün istanbul belediye sorumluluk sahibi oldu ve 4 tane koydu size ertuğrul nasıl hoşuna gittimi sorumluluk ?
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2013, 22:43   #92
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Talihsiz bir açıklama olmuş hakikatten..Belkide fb nın macı bırakmaması ahlaken doğru olabilir ama bunu söylemek Ertuğrula düşmez..Grup için benim yorumum önümüzdeki maçlarda favoriler kazanırsa ondan sonraki maçlarda Bursada Bursa Sivas arasında gruptan çıkmaadına harika bir final maçı olur..
Alt 26.01.2013, 23:06   #93
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Talihsiz bir açıklama olmuş hakikatten..Belkide fb nın macı bırakmaması ahlaken doğru olabilir ama bunu söylemek Ertuğrula düşmez..Grup için benim yorumum önümüzdeki maçlarda favoriler kazanırsa ondan sonraki maçlarda Bursada Bursa Sivas arasında gruptan çıkmaadına harika bir final maçı olur..

Biz bu isi Bursa macina birakmiyacagiz,kendi göbegimizi kendimiz kesecegiz.Gerekirse bu ugurda Fenerbahce´yide yenecegiz.

Mademki biz bu yola bas koyduk bu saatden sonra oyniyacagimiz takimin adi ve büyüklügü bizi ilgilendirmiyor.

Sivasspor Bursa´ya gelecek, ama daha önceden ceyrek finale yükselmis takim sifatiyla.Bu seyahat Sivasspor icin TURISTLIK AMACLI olmanin ötesine gitmiyecegi gibi ,Bursaspor karsisina YEDEK KADRO ile cikacak Sivasspor.

Bu böyle biline....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2013, 23:22   #94
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz bu isi Bursa macina birakmiyacagiz,kendi göbegimizi kendimiz kesecegiz.Gerekirse bu ugurda Fenerbahce´yide yenecegiz.

Mademki biz bu yola bas koyduk bu saatden sonra oyniyacagimiz takimin adi ve büyüklügü bizi ilgilendirmiyor.

Sivasspor Bursa´ya gelecek, ama daha önceden ceyrek finale yükselmis takim sifatiyla.Bu seyahat Sivasspor icin TURISTLIK AMACLI olmanin ötesine gitmiyecegi gibi ,Bursaspor karsisina YEDEK KADRO ile cikacak Sivasspor.

Bu böyle biline....
Umarım hakkınızda dilediğiniz gibi olur...Sivas Bursa arasındakı rekabette ben her zamankı gıbı kım cıkarsa cıksın uzulmeyeceğim kesin...Hatta inanmayacaksınız buna eminim bu yıl ben Sivassporun çıkmasını Bursaspora karşı tercih ediyorum..Nedenide ilki Sivassporun buna şu sıralar ihtiyacı var ikinciside bu yıl bizimkiler hiç bir şeyi haketmiyor...Ertuğrul fb macını almak için çıksaydı kadrosunu bu şekilde kurmazdı..Demekki istemiyorlar...Onların canı gonulden istemediklerini biz nasıl isteyelim...Transfer yapmamışsın dünyanın parasını yok etmişsin hala Ömer Erdoğanla forsel gibi 5 sınıf topcularla devam ediyorsun sonra bir şeyler bekliyorsun..Yok böyle bir şey kim hakediyorsa onun olmalı...Yanlız üstadım söylemlerinizde öyle bir kesinlik varki bu sanırım kendinize güveninizden kaynaklanıyor...Belkide öyle olmasını istediğiniz içinde olabilir...Bu bile takımınıza inancınızı gösterirki bu gurur verici...Gönülden geçenle gerçekler çok farklı..Hakkımızda hayırlısı olsun...
Alt 26.01.2013, 23:59   #95
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Ertugrul Saglam öyle bir aciklama yapmiski,daha 1461 Trabzon macinin kendileri acisindan nasil bitecegini kaale almadan,Fenerbahce´nin Sivasspor karsisinda gerekeni yapacagini ve bunu beklediklerini ima etmis.
Yani Sivasspor ve Fenerbahce´yi tövbet altinda birakiyor.
Iki macdada Fenerbahce´ye yenilen bir takimin ceyrek finalde sansi olamaz.Sivasspor ilk macda talihsiz üst üste goller yemistir.Ama bu sefer kendi sahamizda hem bu macin rövansini alacagiz hemde, Sivas´da yasayan Fenerbahce sempatizanlarina gerekli dersi verecegiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.01.2013, 09:42   #96
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Diyene bak bu takımın nasıl şampiyon olduğu belli birilerinin yardımıyla kısacası bu sözleri söyleyecek son kişidir bu haftada ne güzel 4 tane yedi
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2013, 12:11   #97
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
burak58as553 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından Ertuğrul Sağlam karşılaşmadaki penaltıya dikkat çekerken sarı-lacivertli takımın Sivasspor ile oynayacağı maçta "sorumlu" davranacağını söyledi.

Bursaspor Fenerbahçe ile oynadığı mücadeleden 3-0'lık mağlubiyetle ayrıldı. Maçın ardından Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam penaltı pozisyonuna dikkat çekerken yayıncı kuruluşa şu açıklamaları yaptı;
"Genel anlamda çok da iyi bir mücadele ortaya koymadık, penaltıya kadar olan bölüme kadar oyun dengede gidiyordu. Penaltı oyunun kırılma noktası oldu. Çok riskli, sıkıntılı bir pozisyon. Penaltı değil gibi gözüküyor. Maalesef yan hakem eline çarptı diye gördü ki verdi. Hakemler risk almak istemiyor. Maçın dengesi hakemler tarafından değiştirilmiş oldu. Yapacak bir şey yok.
İkinci yarı kaleye gittiğimiz dakikalarda sorumsuzca bir gol yedik sonra da oyun koptu.
Yaklaşık 10 günde dördüncü maçımızı oynadık, Cumartesi de lig ardından sonra kupa maçı oynayacağız. Türk futbolunun hiç alışık olmadığı bu yüklemeyi ve yoğunluğu yaşıyoruz. Böyle sıkıntılar da yaşamamız normal. Gruptan çıkma adına şansımız azaldı.

FENERBAHÇE'YE MESAJ
Fenerbahçe sorumluluk sahibi olarak Sivasspor deplasmaninda nasıl oynayacağını biliyor, kendileri de aynı şeyi yaşayabilir. Kendi başlarına gelmiş gibi düşünerek, sorumlu insanlar gibi hareket edeceklerdir diye tahmin ediyorum. Fenerbahçe büyük bir camia, hep berabere göreceğiz. Elbette farklı bir motivasyon oluşabilir. "

Efendi dedik bizden biri dedik hep destek verdik oldumu simdi hocam
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2013, 18:22   #98
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben, Bursalı (yiğido) kardeşimiz MİGROARMİS'in yorumunu merak ediyorum.
Daha öncede yazmıştım..Burada Ertuğrul Sağlamın söylemi yanlıştır ve uygun değildir.Bunun doğru olduğunu söylemek akıl dışıdır...Fenerbahçenin oyuna asılması veya asılmamasından ziyade uygun olan o konumdaki takımın ne yapması gerekirse onu yapmasıdır..fb turu garantilediyse yedek kadroyla çıkıp aslarını dinlendirebilir ki mantıkta bunu gerektirir zaten...Ertuğrul efendinin gönlü olacak diye fb neden risk alsın..Ertuğrul bu sıkıntıya düşeceğine fb maçında Batalla ve Belluschi yi oynatsaydı..Sakatlarmış..Geçin iz efendim bunları...Velevki bunun söylenmesi gerekiyorsa bunu Ertuğrul Sağlamın hapması hiç ama hiç uygun değildir..Senin başkanın var basın sözcün var koskoca camian var..Neden bunu yapıp antipatik hale gelirsin ..Buraya kadar yazdıklarımız sanırım benim gibi siz kardeşleriminde ortak görüşüdür ki doğru olanda çok açık ve net şekilde budur..Ama yeri gelmişken ben bir özeliştiride bulunmak isterim..Bu özeleştirim Bursasporlu olmam veya Sağlamın Bursasporu çalıştırıyor olmasından kaynaklanmıyor..Evvela bunu belirtmek isterim...Biz burada çok cabuk insanların notunu veriyoruz..Biri Sivasspor alehinde veya Sivassporla alakalı bir söylemde hemen çok aşırı tepki verip arada cımbızla lafları alıp kişinin karakteriyle bağdaştırıyoruz...Bence yanlış olan budur...Ertuğrulu savunmuyorum söylemi yanlış dahi olsa Sivasspor kulubu ve taraftarı hakkında kötü bir şey söylememesine karşı burada bir çok kardeşim karakteri hakkında olumsuz fikirler beyan etmişler...Fikirlerimiz beyan ederken evvela kişiyi tanımalı..Ben Ertuğrulu sizlerden belki biraz fazla tanırım ..Oturmuşluğumda vardır..Ama bu bile karakteri hakkında olumlu veya olumsuz bir fikir oluşturmuş değildir kafamada..Ama gördüğümüz kadarıyla efendi karakter sahibi bir insandır...Koltuğu gereği Bursaspor menfaatleri için sahada el kol hareketide yapmıştır beyanatta vermiştir..Bunuda bütün hocalar yapar..Bence burada bu kişinin karakterini adamlığını kesinlikle ölçemeyiz...Rıza Çalımbayı istemeyenlerin en başında ben gelirim ki nedenide hocalığının Sşivasspora yeterli olmadığını düşündüğüm içindir..Ama karakteri hakkında tek kelime laf etmemişimdir bilakis adam gibi bir adam olduğunu her fırsatta dile getirmişimdir..Kaldıki bu kişi 2 dakikada Sivassporu b. jimnastik için yarı yolda bırakmaya karar vermiş kişiidir.....Böyleyken bile bu kişi için karakter yorumunda bulunamam ...Bu yorumumu yazarken doğrumu bilmiyorum Ertuğrul Sağlamın istifa haberini duydum ne kadar gerçek bilmiyorum ...Hayırlısı...Nacizhane özeleştirim ve isteğim budur ...Kişilerin adamlığını her kim olursa olsun hemen vermemeli diye düşünüyorum ..saygılar
Alt 27.01.2013, 18:23   #99
migroArmis
Usta Yiğido

Evet istifa haberi doğru ...hayırlısı..
Alt 27.01.2013, 19:35   #100
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Ertuğrul efendi gerçi artık hürgeneralsin ama bende aynı şeyi Bursa-1461 için düşünüyorum,bırak şeytani düşünceleri

Etiketler
açıklaması, fbahçeye, göndermesi, sağlamın, sorumluluk, talihsiz