Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 04.04.2016, 09:07   #101
zafer58emir
Yeni Yiğido

zafer58emir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 zafer58emir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Önümüzdeki maçlar için iyimser olmak isterdim ama kendi sahanda bursayı bile yenemiyorsan kendimizi kandırmanın bir anlamı yok.Ayrıca korcan takıntısınıda anlamış değilim.Bu kadar pozisyona giripte gol kaçırma rekoru kıran başka takım yok sanırım.Her hafta söylendiği gibi önümüzdeki maçlara bakacağız...
zafer58emir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2016, 09:17   #102
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

- Setkus ve Korcan'ı bedava göndersen Süper Lig'den 1 tane takım alır mı ?
- Forvetlerimiz Texeri ve Hasan KABZE'yi satılığa koysak 1 tane takım alır mı ? (Belki Texeria'yı alırlar ama oda ilk 11 de oynar mı ????)
- Sol Bekimiz Ziya Erdal'ı hangi Süper Lig takımı ilk 11'de oynatır ?
- Her Maç futbolun bütün çirkefliklerini gösteren, her maç atılmak için olağan üstü gayret gösteren Boye kaç takımda forma giyer ????
- Yıllardır Sivasspor'da forma giyen Adem KOÇAK başka hangi takımda forma giyer ???
- Aatıf başka hangi takımda bu kadar bencil oyun ortaya koyar ?
- Mesut Bakkal'a Süper Lig'deki 18 takımiçinde 15. sıradan yukarıda bir takım çalıştırır mı ?

Vs vs vs.....

Bu liste uzar gider....

Bence en önemlisi yapılan transferler maalesef takımın kimyasını, fiziğini, matematiğini, tarihini, Beden eğitimini herşeyini bozdu yok etti... İbrahim Akın, Batuhan Karadeniz, Yekta KURTULUŞ, Gökhan Süzen gibi gittikleri takımlarda kadro dışı kalmaktan başka bir hayırları olmayan bu ve benzeri transferler takımı bitirdi.

Eskişehir'e 2 maçta yenildik, Mersin İdman Yurdu'na iki maçta 4 puan verdik, Kayserispor ile kendi sahamızda berabere kaldık. Düşme hattında yer alan bu takımları 1 kere bile yenemedik. Ne oyun, ne teknik direktör olarak en ufak bir umut ışığı yok...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2016, 09:34   #103
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Sivasspor bu sezon hiç bu kadar karamsalığa itmemişti Sivas sevdalılarını.Dünki maçta herkes satada gelmiş takımından galibiyet bekleme arzusunda idi.Kadrolar okunurken kalede Korcanın olması ve orta alanda da Ademin olması takımın galibiyet alma şansını yarı yarıya düşürdü diye yorumlar yaptık tribünde.Dediğimiz de oldu daha ilk dakikalarda yenilen gol daha doğrusu korcanın hediyesi o gol takımın istikrarını bozdu.İlk yarı çok diri oynadılar ama orta sahada ne yaptığı bilinmeyen Ademin oyuna hiç katkısı yokken kenarda hocanın takıma hiçbir katkısı yokken posizyon bulmada zorlanan rakibin canlanmasına ve neticede de galibiyet golunu atmalarına vesile oldu.Sözün özü şu ki ben bu takım da bu maç sonucunda ligde tutunabilme adına yeterli azmi, isteği göremedim.Teknik kadro da maçı okumada yetersiz, Burhanı kanattan al çıkart yerine i:akını oynat böyel bir mantık varmı bilmiyorum.Futbolcuların kulağı çekilme hem de en sert şekilde.Üzülerek ifade ediyorum bu gidişin sonucu PTT demek istemiyorum ama görüne köy kılavuz istemez.İçim parçalanıyor takımın bu hale gelmeisne vesile olanlar kına yaksınlar şimdi.
Alt 04.04.2016, 09:41   #104
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

fener aşkıyla yanıp tutuşan taraftar artık rüyanızda görürsünüz fenerciliği. şak şak cılar sizin yüzünüzden bu takım lanetli oldu. dostumuz kalmadı. 35 yıllık taraftarlık emeğim var takımda. sizin yüüzünüzden sivassporun iç saha maçlarından soğudum. takım düşmezse çok sevineceğim ama fenercilerede sitemim devam edecek
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2016, 10:34   #105
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sevgili yiğidolar okduğum yorumlarda üzüntüleirmzi dile getrimişiz çokda haklsınzı bu yorumlarımınzda , Sevgili yiğidolar ,olsun dip yaptı belki sivassporumuz ama küllerimziden yeniden doğarız unutmayın yiğit yiğdo düştüğü yerden kalkmasını bilendir, kalkacağızda Allahın izniyle .
Alt 04.04.2016, 10:55   #106
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

en başından beri söyledik yönetim hata üstüne hata yaptı. adam gibi transfer yapmak yerine ortada dolaşan ne kadar futbolcu eskisi varsa takıma doldurdu. keşke borcumuz olsaydıda ligde kalabilseydik. yazık ettiler sivasa ve sivasspora. bunun vebalini nasıl taşıyacaklar anlamıyorum. takımı küme düşürmek gibi bir görev edindiklerini bilmiyorduk. korcanın kalede ne işi var. ibrahim akının sahada ne işi var. allah aşkına birisi söylesin. kadro dışı bıraktığınız batuhan bile aldığınız forvetlerden daha iyiydi. takıma sergeni okanı getirmekle hayatınızın en büyük hatasını yaptınız. takımı bitirdiniz söyledik. kulak veren olmadı. carlosa sahip çıkmadınız transfer yapmadınız. carlos zamanında hakemler bu kadar hata yapamıyordu çünkü dünya izliyordu maçlarımızı. yani işin özü şuki yönetim el birliği içinde sivassporumuzu küme düşürdü. üzgünüm. sinirliyim. kahrımdan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. ta geçen yıldan sivasspor tehlike işaretleri veriyordu. grosicki gibi bir futbolcuyu kovdunuz. yaptığınız hataların hangisini saymalı bilmiyorum. bedava transfer peşine düştünüz sivası en kötü dırıma düşürdünüz. sivaslılar olarak hakkımızı helal etmiyoruz. en önemliside şu sivaslıyım diye geçinen sanayici iş adamları sivasın ekmeğini yiyenler bir gün takıma sahip çıkmadınız. kazandığınız paralar zehir zıkkım olsun.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2016, 11:09   #107
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 481 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

panik panik panik haftalardır yenilginin tek sebebi herkes kendine göre bir suçlu arıyor kendi elimizle küme düşürmeye çalışıyoruz herkes maç kazanmak için bişeyler yapıyor ama panikten kazanacağımız maçları bile kaybediyoruz bırakalımda rahat oynasınlar küme düşsenizbile arkanızdayız mesajı verelim takımı strese sokmayalım rahat olurlarsa kaçan gollerin çoğunu atarlar çok geç olmadan stresten panikten uzak duralım hepinize saygılar.
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alaattin 5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2016, 11:23   #108
murat_n
Tecrübeli Yiğido

murat_n - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murat_n ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Setkus la devam edilmeli Korcan dünkü maçta olduğu gibi hayal kırıklığı yapmaya devam eder. Etzaz hüseyin üzerinde durulmalı atıf bir kaç maç dinlendirilmeli. Burhan da ısrar edilmeli.
murat_n isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2016, 12:51   #109
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadrolar okunurken Adem Koçak ismini duyan yüzlerce taraftar bu iş bitti demişti.öylede oldu.Ayrıca takımda ruh kalmamış herşeyi kabullenmişler.Canla başla mücadele eden Boye.Umari.YİĞİT.Cici ,Ziya ve Burhanı kutluyorum.Bu nasıl bir Takım kaptanı ise Adem efendi.Çirkef Deniz Yılmaz Boye yi attırmak için mücadele ederken Kaptanımız yumuşak yumuşak olayı izliyor ve Denizle tartışmak da Burhana kalıyor.Adem.İ.Akın.Korcan.art ık Ptt de oynarsınız.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.04.2016, 12:51   #110
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla bu saatten sonra bu takım düşsede ligde kalsada ben heyecanımı kaybettim daha doğrusu bana heyecanımı kaybettirdiler.Bu yönetim olduğu sürece ve bu yönetim anlayışıyla bi daha heyecanlanacağımıda düşünmüyorum..
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı