Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Alt 26.12.2005, 21:53   #101
AMCA58
Yiğido

AMCA58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 AMCA58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

TEBRİKLER RÜŞTÜ BEYE,BU ŞİİR ONUN İÇİN:

NEKADAR TEBRİK ETSEK AZDIR SİZİ,
SİZE NE DEMELİ AĞBİMİ,YOKSA VATANSEVERMİ?

SAYENİZDE HERKESİN OLDU BİR EVİ,
BİZLER ÇOK SEVERİZ SİZİ .

SİVASSPOR.COM UN MÜDAVİMLERİ.
Alt 30.12.2005, 22:24   #102
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1270 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter

ŞU BİR GERÇEK Kİ FUTBOLU ÇİRKİNLEŞTİRMEK 3 BÜYÜKLERE YAKIŞIYOR..NORMALDE SERBESET OLAN KONFETİ,SİS BOMBASI,MEŞALE GİBİ MAÇ ÜRÜNLERİ BU TARAFTARLAR TARAFINDAN KÖTÜ KULLANILINCA YASAKLANDI..BU ÜRÜNLERİ STADLARA SOKANLARA VE YAKANLARA AĞIR CEZALAR VERİLİYOR AMA SİVAS'TA BU CEZALAR İŞLEMİYOR HEM STADA RAHATÇA GİRİYOR BU YASAK ÜRÜNLER HEMDE ÇATIR ÇATIR YAKILIYOR..SONUÇ 2,5 BİN YTL PARA CEZASI..HANİ YAKANA CEZA YOK..DÜZENSİZLİK ÇOK FAZLA...
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2006, 19:51   #103
RaP_BoY
Tecrübeli Yiğido

RaP_BoY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RaP_BoY isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı
ŞU BİR GERÇEK Kİ FUTBOLU ÇİRKİNLEŞTİRMEK 3 BÜYÜKLERE YAKIŞIYOR..NORMALDE SERBESET OLAN KONFETİ,SİS BOMBASI,MEŞALE GİBİ MAÇ ÜRÜNLERİ BU TARAFTARLAR TARAFINDAN KÖTÜ KULLANILINCA YASAKLANDI..BU ÜRÜNLERİ STADLARA SOKANLARA VE YAKANLARA AĞIR CEZALAR VERİLİYOR AMA SİVAS'TA BU CEZALAR İŞLEMİYOR HEM STADA RAHATÇA GİRİYOR BU YASAK ÜRÜNLER HEMDE ÇATIR ÇATIR YAKILIYOR..SONUÇ 2,5 BİN YTL PARA CEZASI..HANİ YAKANA CEZA YOK..DÜZENSİZLİK ÇOK FAZLA...

AYNEN KATILIYORUM

KARTLAR KARIŞSIN YENİDEN DAGILSIN SÖMÜRGENE KARŞI BAGIMSIZLIKTIR ANDIM.....SENİN BİRLİK DEDİGİN KULLAN AT MENDİL DEMOGOJİ TEK İŞİN GEREKEN TEWSİR.............
RaP_BoY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2006, 10:35   #104
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 SEMİH-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

DOGRU DIYON ONUR ABI
Alt 06.01.2006, 11:53   #105
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI

Rüştü abi bir hayli içini boşaltmış,doğru da söylemiş hani.Umarım yazdıklarını okuması gerekenler okur da gerekli dersleri çıkarır.Zaman zaman bizim de hatalarımız oluyor bu konuda.Ben de kendi payıma söylediklerini hatırımda tutup daha az hata yapmak için uğraşacağım Rüştü abi.Eline,diline sağlık
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2006, 13:01   #106
capkin sivasli
Acemi Yiğido

capkin sivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 capkin sivasli ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Reden

gostercegiz en guzel taraftar kimin zaten belli ama dahada iyi olacak bizim taraftar
Alt 06.01.2006, 13:14   #107
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı

Stada bu tür malzemeleri sokmak istedikten sonra çok rahatlıkla stadyuma sokarız...Ama biz Kulübümüze zarar gelmesini istemediğimiz için yapmıyoruz böyle şeyleri...Aslında görsel olarak güzel bir show oluyor ama yasaklanmış ve hem maddi hemde manevi olarak çok zararlarını gördük...Ama halen bazı kendini bilmez taraftarlarımız bunu stada sokuyor ve yakıyor...Ben bunlara taraftar demiyorum sadece Sivasspor düşmanı diyorum...

Sivassporun menfaatleri herşeyin üzerindedir...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2006, 13:34   #108
SivasLady
Gast

Ausrufezeichen

SIVASSPOR taraftari her yerde ve her zaman centilmen olmali
takimimizi yaptiklarimizla kötülemiyelim ltf her yerde seviyeyi korumali ve ne kadar iyi taraftar oldugumuzu göstermeliyiz
Alt 06.01.2006, 13:38   #109
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1270 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Stada bu tür malzemeleri sokmak istedikten sonra çok rahatlıkla stadyuma sokarız...Ama biz Kulübümüze zarar gelmesini istemediğimiz için yapmıyoruz böyle şeyleri...Aslında görsel olarak güzel bir show oluyor ama yasaklanmış ve hem maddi hemde manevi olarak çok zararlarını gördük...Ama halen bazı kendini bilmez taraftarlarımız bunu stada sokuyor ve yakıyor...Ben bunlara taraftar demiyorum sadece Sivasspor düşmanı diyorum...

USTA SOKMAYA KALIRSA HERŞEYİ SOKARIZ AMA DEDİĞİN İBİ KLÜBÜN MENFAATLERİ HERŞEYDEN ÖNCE GELİR..HERŞEYİN ZAMANI VAR..GEÇEN SENE SİVAS'TAKİ MANİSA MAÇINDA 1000 BİNE YAKIN MEŞALE YAKALATTIK YA EMNİYETE AMA YARISIN GERİ ALDIK VE YAKTIK..BİR ŞEYLER YAPACAKSAN KLÜPLE KOORDİNALI ÇALIŞMAK EN İYİSİ..
KORSANA HAYIRRRRRRRRRRRRRRR
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2006, 13:58   #110
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı

ONUR GARDAŞIM VE SERHAN REİS İM TEŞEKKÜR EDERIM ONLAR SÖYLEMİŞLER BİZE FAZLA LAF DÜŞMEZ. SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN HERSEYIMIZ FEDA OLSUN
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla